# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Uģis Jocis 8:21.83 13.09.1993. 951 Meistarkandidāts Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 8:25.20 23.03.1993. 932 Meistarkandidāts Andrejs Bondarevs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Artūrs Bareiķis 8:34.16 06.06.1986. 883 I klase Patstāvīgi GVSU Big Meet Allendale, Michigan 09.02.2019.
4 Artūrs Niklāvs Medveds 8:42.68 17.11.1999. 837 I klase Maija Pūpola Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
5 Salvis Gruševs 8:53.76 02.09.1990. 780 I klase Aleksandrs Prokopčuks Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
6 Krists Siņicins 9:04.31 06.01.1995. 727 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
7 Arnis Ozoliņš 9:11.69 27.08.1989. 691 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
8 Kristiāns Upenieks 9:11.92 11.03.2001. 690 II klase Jānis Višķers, Jānis Razgalis Igaunijas ziemas komandu kauss Tallina, Igaunija 20.01.2019.
9 Arsenijs Kadiševs 9:14.87 28.03.2002. 676 II klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
10 Jānis Mežiels 9:17.91 13.11.1990. 662 II klase Jānis Mežiels Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
11 Dāvids Helvijs Francs 9:20.65 29.08.1996. 649 II klase Agris Ķirsis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
12 Aigars Feteris 9:21.10 16.11.1991. 647 II klase Aigars Feteris 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
13 Ēvalds Kuļikovs 9:28.80 15.04.1999. 612 II klase Andrejs Domanins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
14 Santis Setkovskis 9:29.11 13.04.2001. 610 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Šauļu atklātais pilsētas čempionāts Šauļi, Lietuva 17.01.2019.
15 Jānis Mūrnieks 9:33.53 13.05.1990. 590 III klase Jānis Razgalis Igaunijas ziemas komandu kauss Tallina, Igaunija 20.01.2019.
16 Lauris Lapsa 9:33.56 22.02.2002. 590 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Danila Proščinko 9:35.92 21.02.2003. 580 III klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
18 Andrejs Bānis 9:37.02 02.07.1999. 575 III klase Aigars Feteris Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
19 Rainers Trubačs 9:40.75 20.02.2000. 559 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
20 Daniels Buko 9:41.51 22.10.1997. 556 III klase Andrejs Bondarevs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
21 Maksims Bogdanovs 9:42.28 24.12.1998. 552 III klase Guntis Auziņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
22 Niks Normunds Zauls 9:42.93 31.07.2001. 549 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
23 Vladislavs Suvorovs 9:44.13 12.08.2000. 544 III klase Sergejs Petrakovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
24 Edgars Pastors 9:47.80 05.09.2001. 529 III klase Viktorija Neištadte 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
25 Kristers Mežinskis 9:50.82 28.02.2003. 516 III klase Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
26 Renārs Ruģelis 9:55.93 27.01.2003. 495 III klase Krists Siņicins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
27 Artjoms Sitņuks 9:59.1 05.06.2003. 482 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
28 Matīss Kupcis 10:04.70 02.03.2000. 460 III klase Zigurds Karols 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
29 Ralfs Roga 10:09.29 20.12.2003. 442 III klase Aigars Matisons Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
30 Mārcis Adamovičs 10:11.18 25.02.2000. 435 III klase Viktorija Neištadte Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
31 Renārs Leiskins 10:11.87 28.12.2001. 433 III klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
32 Lauris Grīniņš 10:19.2 02.09.2003. 405 III klase Aija Lancmane Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
33 Māris Pakārklis 10:25.70 03.08.1975. 382 I j. klase Juris Beļinskis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
34 Mārtiņš Babkins 10:31.17 02.05.1991. 362 I j. klase Dmitrijs Serjogins Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
35 Ingus Znotiņš 10:35.50 01.01.1985. 348 I j. klase 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
36 Markuss Urtāns 10:40.10 18.11.2003. 332 I j. klase Anatolijs Macuks 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
37 Artis Krasjukovs 11:12.70 01.10.2000. 232 II j. klase Ignāts Cipruss 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
38 Sanijs Strauss 11:16.76 04.11.2003. 221 II j. klase Arno Kiršteins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
39 Mārtiņš Ezerkalns 11:55.27 25.04.2003. 129 Māris Urtāns Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
40 Antons Mošerenoks 11:56.46 18.11.2002. 127 Valērijs Rimšs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
41 Raitis Lērme 16:58.23 11.10.1942. 0 Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
42 Sergejs Dobrecovs 16.06.2003. Ivars Upenieks Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
43 Kristaps Bruners DNF 17.05.1999. Aina Ziediņa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.