# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Uģis Jocis 3:44.75 13.09.1993. 1044 Meistars Gints Bitītis HOKA NJNY Last Chance New York, NY 14.06.2018.
2 Alberts Blajs 3:50.59 09.08.1995. 969 Meistarkandidāts Andrejs Saņņikovs Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:55
3 Jānis Razgalis 3:51.18 26.05.1985. 962 Meistarkandidāts Viktors Lācis 5th Flanders Cup Bērsela, Beļģija 16.06.2018.
4 Rolands Jierķis 3:52.56 14.10.1995. 944 Meistarkandidāts Marita Ārente Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:55
5 Dmitrijs Serjogins 3:56.07 23.03.1993. 901 I klase Andrejs Bondarevs Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
6 Pauls Ārents 3:58.03 02.09.1991. 878 I klase Marita Ārente Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
7 Arnis Ozoliņš 3:59.60 27.08.1989. 859 I klase Andrejs Saņņikovs Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:55
8 Aigars Feteris 4:00.10 16.11.1991. 853 I klase Māris Gailis Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:55
9 Gustavs Kehris 4:01.43 08.11.1995. 838 I klase Viktors Lācis 2018 Willie Williams Classic Tucson, AZ 16.03.2018.
10 Valērijs Žolnerovičs 4:01.99 19.04.1985. 831 I klase Aleksandrs Prokopčuks Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
11 Emīls Stiprais 4:06.22 20.04.1999. 783 II klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
12 Salvis Gruševs 4:06.36 02.09.1990. 781 II klase Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
13 Artjoms Gorjačko 4:06.45 07.06.2000. 780 II klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
14 Mārtiņš Karlsons 4:07.90 21.11.1993. 764 II klase Marita Ārente Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
15 Ēvalds Kuļikovs 4:08.85 15.04.1999. 753 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
16 Edvīns Vilde 4:09.76 06.06.1999. 743 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
17 Artūrs Niklāvs Medveds 4:09.97 17.11.1999. 741 II klase Maija Pūpola Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
18 Dāvids Helvijs Francs 4:10.02 29.08.1996. 740 II klase Agris Ķirsis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
19 Aksels Blanks 4:10.71 03.07.2001. 733 II klase Gints Bitītis Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
20 Rikards Raimo 4:11.24 17.01.2000. 727 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
21 Artis Rožkalns 4:11.49 28.03.2000. 724 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
22 Jevgēnijs Bogdanovs 4:12.93 02.08.1997. 709 II klase Juris Beļinskis Valgas čempionāts 12.06.2018.
23 Maksims Bogdanovs 4:14.24 24.12.1998. 695 II klase Guntis Auziņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
24 Andrejs Bānis 4:14.65 02.07.1999. 690 II klase Aigars Feteris Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
25 Oļegs Pilinovičs 4:14.78 11.06.1995. 689 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
26 Jānis Seņkāns 4:14.90 24.02.2001. 688 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
27 Santis Setkovskis 4:16.79 13.04.2001. 668 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
28 Jegors Ivanovs 4:17.23 18.09.2002. 663 II klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
29 Mareks Meženiks 4:18.33 08.04.2002. 652 II klase V Aleksejevs, Jana Hadakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
30 Anatolijs Macuks 4:20.04 08.10.1979. 634 III klase Patstāvīgi Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
31 Andris Aščuks 4:20.38 13.08.2000. 631 III klase Juris Beļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
32 Janeks Rumbergs 4:20.45 24.02.1998. 630 III klase Ilze Stukule Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
33 Armands Štāls 4:20.69 13.01.2000. 628 III klase Andrejs Saņņikovs Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
34 Kristiāns Upenieks 4:21.02 11.03.2001. 624 III klase Jānis Višķers, Jānis Razgalis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
35 Renārs Roze 4:21.27 13.05.1986. 622 III klase Patstāvīgi Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
36 Rihards Serģis 4:21.47 20.07.1999. 620 III klase Austris Āboliņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
37 Vjačeslavs Ivanovs 4:22.08 07.11.2000. 614 III klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
38 Arsenijs Kadiševs 4:22.25 28.03.2002. 612 III klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Jēkabs Niklāvs Janovs 4:25.32 16.01.2001. 582 III klase Gunta Blūmiņa Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
40 Niks Normunds Zauls 4:26.54 31.07.2001. 570 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
41 Rainers Trubačs 4:28.30 20.02.2000. 553 III klase Viktorija Neištadte Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
42 Matīss Sisenis 4:29.17 24.03.2002. 545 III klase Dace Vizule Ģimnaziāde - pasaules skolēnu vasaras spēles Marakeša (Maroka) 02.05.2018.
43 Emīls Galvāns 4:29.51 07.09.1994. 542 III klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
44 Mārcis Adamovičs 4:30.65 25.02.2000. 531 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
45 Lauris Lapsa 4:31.59 22.02.2002. 522 III klase Voldemārs Mezītis Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
46 Edgars Pastors 4:31.87 05.09.2001. 520 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
47 Teodors Drazlovskis 4:33.11 09.10.2000. 509 III klase Dainis Lodiņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
48 Raivis Žihars 4:34.15 20.02.2002. 499 III klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
49 Artūrs Rūtiņš 4:34.96 28.04.2000. 492 III klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
50 Armands Aivis Gorbačovs 4:34.99 09.03.2000. 492 III klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.