# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Uģis Jocis 3:44.75 13.09.1993. 1044 Meistars Gints Bitītis HOKA NJNY Last Chance New York, NY 14.06.2018.
2 Alberts Blajs 3:50.59 09.08.1995. 969 Meistarkandidāts Andrejs Saņņikovs Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:55
3 Jānis Razgalis 3:51.18 26.05.1985. 962 Meistarkandidāts Viktors Lācis 5th Flanders Cup Bērsela, Beļģija 16.06.2018.
4 Rolands Jierķis 3:52.56 14.10.1995. 944 Meistarkandidāts Marita Ārente Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:55
5 Pauls Ārents 3:58.03 02.09.1991. 878 I klase Marita Ārente Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
6 Arnis Ozoliņš 3:59.60 27.08.1989. 859 I klase Andrejs Saņņikovs Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:55
7 Aigars Feteris 4:00.10 16.11.1991. 853 I klase Māris Gailis Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:55
8 Gustavs Kehris 4:01.43 08.11.1995. 838 I klase Viktors Lācis 2018 Willie Williams Classic Tucson, AZ 16.03.2018.
9 Artjoms Gorjačko 4:06.51 07.06.2000. 779 II klase Andrejs Domaņins Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
10 Emīls Stiprais 4:07.26 20.04.1999. 771 II klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
11 Mārtiņš Karlsons 4:07.90 21.11.1993. 764 II klase Marita Ārente Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
12 Ēvalds Kuļikovs 4:08.85 15.04.1999. 753 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
13 Artis Rožkalns 4:11.49 28.03.2000. 724 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
14 Artūrs Niklāvs Medveds 4:12.65 17.11.1999. 712 II klase Maija Pūpola Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
15 Aksels Blanks 4:12.83 03.07.2001. 710 II klase Gints Bitītis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
16 Maksims Bogdanovs 4:14.24 24.12.1998. 695 II klase Guntis Auziņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
17 Oļegs Pilinovičs 4:14.78 11.06.1995. 689 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
18 Jānis Seņkāns 4:15.15 24.02.2001. 685 II klase Ignāts Cipruss Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
19 Rikards Raimo 4:16.58 17.01.2000. 670 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
20 Jegors Ivanovs 4:17.23 18.09.2002. 663 II klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
21 Anatolijs Macuks 4:20.04 08.10.1979. 634 III klase Patstāvīgi Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
22 Janeks Rumbergs 4:20.45 24.02.1998. 630 III klase Ilze Stukule Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
23 Kristiāns Upenieks 4:21.02 11.03.2001. 624 III klase Jānis Višķers, Jānis Razgalis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
24 Rihards Serģis 4:21.47 20.07.1999. 620 III klase Austris Āboliņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
25 Vjačeslavs Ivanovs 4:22.08 07.11.2000. 614 III klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
26 Arsenijs Kadiševs 4:22.25 28.03.2002. 612 III klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
27 Niks Normunds Zauls 4:26.54 31.07.2001. 570 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
28 Jēkabs Niklāvs Janovs 4:28.01 16.01.2001. 556 III klase Gunta Blūmiņa Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
29 Rainers Trubačs 4:28.30 20.02.2000. 553 III klase Viktorija Neištadte Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
30 Andris Aščuks 4:28.66 13.08.2000. 550 III klase Juris Beļinskis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
31 Matīss Sisenis 4:29.17 24.03.2002. 545 III klase Dace Vizule Ģimnaziāde - pasaules skolēnu vasaras spēles Marakeša (Maroka) 02.05.2018.
32 Teodors Drazlovskis 4:33.11 09.10.2000. 509 III klase Dainis Lodiņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
33 Artūrs Rūtiņš 4:34.96 28.04.2000. 492 III klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
34 Armands Aivis Gorbačovs 4:34.99 09.03.2000. 492 III klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
35 Edvards Francs 4:39.37 30.10.2002. 453 III klase Agris Ķirsis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
36 Kalvis Kilups 4:40.93 06.05.2002. 440 I j. klase Andrejs Saņņikovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
37 Edgars Pastors 4:40.95 05.09.2001. 440 I j. klase Viktorija Neištadte Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
38 Viktors Stehnovskis-Slavskis 4:42.06 16.08.2001. 430 I j. klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Reinis Krēgers 4:42.82 22.01.1992. 424 I j. klase Čehijas atklātais čempionāts daudzcīņās Kladno, Čehija 16.06.2018.
40 Raivis Žihars 4:43.18 20.02.2002. 421 I j. klase Leonīds Valdonis Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
41 Kristers Mežinskis 4:43.73 28.02.2003. 416 I j. klase Modris Osvalds Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
42 Viktors Blūms 4:44.52 01.01.2001. 410 I j. klase Jūlija Iļjušina Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
43 Raitis Vilcāns 4:45.16 28.11.2001. 405 I j. klase Viktorija Neištadte Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
44 Renārs Ruģelis 4:45.44 27.01.2003. 403 I j. klase Krists Siņicins Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
45 Emīls Smilškalns 4:49.03 19.02.2001. 374 I j. klase Jevgēnijs Liepa Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
46 Emīls Rūgums 4:51.19 16.06.1999. 357 I j. klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
47 Oļegs Kozjakovs 4:52.97 13.01.2001. 344 I j. klase Valerijs Veļčinskis Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
48 Rihards Bendrāts 4:53.69 04.12.2002. 339 I j. klase Rasma Turka Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
49 Kristiāns Lauva 4:54.04 28.01.2003. 336 I j. klase Raivis Maķevics, Ilze Ladusāne Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
50 Gints Zilpuris 4:56.41 26.09.2004. 319 I j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.