# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Uģis Jocis 3:52.34 13.09.1993. 991 Meistarkandidāts Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
2 Alberts Blajs 3:54.96 09.08.1995. 958 Meistarkandidāts Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
3 Jānis Razgalis 3:55.63 26.05.1985. 949 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Rolands Jierķis 4:01.81 14.10.1995. 873 I klase Marita Ārente Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
5 Rojs Puks 4:02.34 05.02.2000. 866 I klase Diāna Lauva Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
6 Reinis Hartmanis 4:02.57 04.01.1994. 864 I klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
7 Kristaps Vējš-Āboliņš 4:04.04 06.02.1993. 846 I klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
8 Artūrs Niklāvs Medveds 4:06.74 17.11.1999. 814 I klase Maija Pūpola Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
9 Arnis Ozoliņš 4:07.46 27.08.1989. 806 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
10 Emīls Stiprais 4:10.32 20.04.1999. 773 II klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
11 Edvīns Vilde 4:11.77 06.06.1999. 756 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
12 Salvis Gruševs 4:12.01 02.09.1990. 754 II klase Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
13 Artjoms Gorjačko 4:12.05 07.06.2000. 753 II klase Andrejs Domaņins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Rikards Raimo 4:12.49 17.01.2000. 748 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
15 Jānis Seņkāns 4:13.32 24.02.2001. 739 II klase Ignāts Cipruss Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
16 Santis Setkovskis 4:13.73 13.04.2001. 734 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
17 Kristiāns Upenieks 4:13.90 11.03.2001. 732 II klase Jānis Višķers, Jānis Razgalis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
18 Kaspars Gulbis 4:14.70 26.09.1990. 724 II klase Dainis Lodiņš Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
19 Jegors Ivanovs 4:16.45 18.09.2002. 704 II klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
20 Alfrēds Apinis 4:16.80 06.02.1999. 701 II klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
21 Dāvids Helvijs Francs 4:17.62 29.08.1996. 692 II klase Agris Ķirsis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
22 Andris Aščuks 4:19.09 13.08.2000. 676 II klase Juris Beļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
23 Vjačeslavs Ivanovs 4:21.52 07.11.2000. 650 II klase Andrejs Domanins Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
24 Aksels Blanks 4:23.58 03.07.2001. 629 II klase Gints Bitītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
25 Arsenijs Kadiševs 4:23.67 28.03.2002. 628 II klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
26 Jānis Mežiels 4:24.19 13.11.1990. 623 II klase Juris Beļinskis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
27 Kristaps Bruners 4:24.47 17.05.1999. 620 II klase Aina Ziediņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
28 Matīss Kupcis 4:25.27 01.01.2000. 612 II klase Zigurds Karols Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
29 Kārlis Raimonds Eniņš 4:25.56 16.04.1997. 609 II klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
30 Mareks Meženiks 4:26.10 08.04.2002. 603 II klase V Aleksejevs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
31 Valts Zaķis 4:26.30 29.02.2000. 601 II klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
32 Vladislavs Suvorovs 4:27.28 12.08.2000. 591 III klase Sergejs Petrakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
33 Rihards Serģis 4:27.67 20.07.1999. 588 III klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
34 Lauris Lapsa 4:28.10 22.02.2002. 583 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
35 Niks Normunds Zauls 4:28.75 31.07.2001. 577 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
36 Nauris Ciekurzis 4:30.34 27.04.1999. 561 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
37 Teodors Drazlovskis 4:30.96 09.10.2000. 555 III klase Dainis Lodiņš Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 16:00
38 Aleksandrs Mironovs 4:31.36 27.12.2002. 551 III klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
39 Mihails Paņiks 4:31.47 06.12.2002. 550 III klase Leonīds Strekalovskis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
40 Matīss Sisenis 4:34.18 24.03.2002. 525 III klase Dace Vizule Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
41 Andrejs Bānis 4:36.13 02.07.1999. 506 III klase Ināra Znūtiņa Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
42 Daniils Staruks 4:37.40 31.08.2002. 495 III klase Aigars Matisons Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
43 Artūrs Jānis Karss 4:38.97 06.10.2002. 481 III klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
44 Markuss Gedmins 4:42.30 19.03.2001. 451 III klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
45 Kristaps Fiļipjonoks 4:43.95 05.05.2002. 437 III klase Arno Kiršteins Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:45
46 Niks Lagzdiņš 4:44.05 17.02.2003. 436 III klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:45
47 Edvards Francs 4:44.19 30.10.2002. 435 III klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
48 Mihails Zenkovs 4:44.20 05.12.2001. 435 III klase Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
49 Nils Ciglis 4:45.04 07.12.2002. 428 III klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
50 Ēvalds Kuļikovs 4:47.15 15.04.1999. 410 III klase Gaļina Kozireva Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.