# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Karīna Helmane Soročenkova 4:36.01 05.09.1989. 951 Meistarkandidāts Patstāvīgi Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
2 Patricija Cīrule 4:37.94 10.11.2001. 937 I klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
3 Ilarija Ločmele 4:38.02 01.07.2001. 936 I klase Viktorijs Krišāns, Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Daira Deičmane 4:47.65 08.05.1999. 869 I klase Viktors Lācis Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
5 Kitija Valtere 4:50.70 27.06.1991. 848 I klase Dmitrijs Serjogins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
6 Gunta Holštroma 4:50.90 27.08.1997. 846 I klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
7 Sigita Lapiņa 4:50.94 04.02.1999. 846 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
8 Līga Jansone 4:53.96 20.04.1993. 826 II klase Juris Beļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
9 Anna Marija Petrakova 4:55.58 14.06.2000. 815 II klase Svetlana Petrakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
10 Gundega Heidingere 4:56.26 20.04.1983. 810 II klase Georgs Gutpelcs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
11 Kristīne Jevsejeva 5:02.99 01.12.1996. 766 II klase Sergejs Petrakovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
12 Sofija Ločmele 5:10.70 12.11.1999. 717 II klase Viktorijs Krišāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
13 Alvīne Henriete Auziņa 5:11.78 30.08.2002. 710 II klase Ineta Zālīte Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
14 Paula Kaupe 5:17.25 06.09.2001. 677 III klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
15 Estere Vīksne 5:17.97 19.08.2002. 672 III klase Gunta Blūmiņa, Gunta Blūmiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
16 Loreta Lemberga 5:18.80 25.07.1999. 667 III klase Aina Ziediņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
17 Marita Kiļupa 5:19.41 10.07.1994. 664 III klase Anita Krauklīte Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
18 Elīza Lapiņa 5:19.65 03.12.2002. 662 III klase Initra Rubena Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
19 Sigita Priževoite 5:19.66 02.08.2000. 662 III klase Pēteris Stripkāns Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
20 Magda Cigle 5:20.18 16.07.2000. 659 III klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
21 Aiga Bernāne 5:32.87 29.06.2000. 585 III klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
22 Jana Poļaka 5:33.52 01.12.2001. 581 III klase Vija Nipere Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Anželika Parfjonova 5:33.97 18.06.2001. 579 III klase Gaļina Kozireva Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30
24 Marija Novicka 5:36.92 29.03.2002. 562 III klase Andrejs Domaņins Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30
25 Anete Upeniece 5:37.70 22.08.2002. 558 III klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
26 Simona Alise Salmiņa 5:38.95 04.02.1999. 551 III klase Mārīte Vilcāne Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
27 Sabīne Valtasa 5:41.76 02.11.2000. 536 III klase Juris Beļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Dana Gakute 5:42.70 19.08.2000. 531 III klase Marina Dambe Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
29 Sonora Skudra 5:43.61 14.04.1999. 526 III klase Gints Bitītis, Svetlana Petrakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Sintija Zomberga 5:44.35 03.11.2002. 522 III klase Gita Ozola Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
31 Melānija Borovska 5:47.23 19.03.2002. 507 I j. klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
32 Ketija Orlovska 5:48.18 07.09.2002. 502 I j. klase Aivars Žeimunds Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30
33 Daniela Keita Lielupe 5:49.86 15.04.2003. 493 I j. klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
34 Ilze Borbale 5:56.57 01.02.2001. 459 I j. klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
35 Zane Kļaviņa 6:13.86 26.05.1998. 376 II j. klase Lana Līcīte, Anita Krauklīte Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
36 Džuliana Popova 6:17.94 03.09.2002. 358 II j. klase Mudīte Gerke, Vēsma Selga Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
37 Aleksandra Nazarova 6:46.63 18.07.2002. 242 III j. klase Arvis Ješkins Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
38 Elēna Miezava DNF 09.01.1997. Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
39 Ksenija Vasiļjeva DNF 11.04.2001. Andis Zeile Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30