# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Agata Strausa 4:22.57 02.12.1989. 1031 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
2 Līga Velvere 4:27.19 10.02.1990. 997 Meistarkandidāts Viktors Lācis Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
3 Patricija Cīrule 4:31.88 10.11.2001. 963 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 13:10
4 Elēna Miezava 4:33.06 09.01.1997. 954 Meistarkandidāts Viktors Lācis Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 13:10
5 Kamilla Vanadziņa 4:42.38 03.10.2003. 889 I klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
6 Gunta Holštroma 4:48.19 27.08.1997. 849 II klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
7 Sigita Lapiņa 4:48.48 04.02.1999. 847 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
8 Gundega Heidingere 4:48.63 20.04.1983. 846 II klase Georgs Gutpelcs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
9 Kitija Valtere 4:48.66 27.06.1991. 846 II klase Dmitrijs Serjogins Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
10 Simona Alise Salmiņa 4:48.68 04.02.1999. 846 II klase Mārīte Vilcāne, Viktors Beļikovs Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
11 Agate Caune 4:48.89 07.08.2004. 844 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
12 Alvīne Henriete Auziņa 4:49.88 30.08.2002. 838 II klase Ineta Zālīte Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
13 Ilona Marhele 4:54.27 05.04.1986. 809 II klase Leonīds Strekalovskis Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
14 Anna Marija Petrakova 4:58.60 14.06.2000. 780 II klase Svetlana Petrakova Lietuvas kausa izcīņa Utena, Lietuva 02.06.2018.
15 Kristīne Jevsejeva 5:00.73 01.12.1996. 767 II klase Sergejs Petrakovs Lietuvas kausa izcīņa Utena, Lietuva 02.06.2018.
16 Dace Almane 5:02.54 17.09.1990. 755 II klase Tukuma vieglatlētikas kluba pavasara atklātās sacensības vieglatlētikā un lēcēju kauss. Tukums, Kuldīgas iela 74 06.05.2018.
17 Sigita Priževoite 5:03.86 02.08.2000. 747 II klase Pēteris Stripkāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
18 Patrīcija Eiduka 5:10.30 01.02.2000. 707 III klase Ingus Eiduks Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
19 Marita Kiļupa 5:11.07 10.07.1994. 702 III klase Anita Krauklīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
20 Estere Vīksne 5:12.74 19.08.2002. 692 III klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
21 Sofija Ločmele 5:13.05 12.11.1999. 690 III klase Viktorijs Krišāns Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
22 Rebeka Draudiņa 5:14.1 16.08.2004. 683 III klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. Rīga. LSPA stadions. 08.09.2018.
23 Loreta Lemberga 5:15.16 25.07.1999. 677 III klase Aina Ziediņa Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
24 Adriana Sanija Kreitenberga 5:15.94 03.01.2003. 672 III klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
25 Darija Ločmele 5:16.0 31.03.2004. 672 III klase Viktorijs Krišāns, Gints Bitītis Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
26 Daido Dagne Brūvere 5:20.18 29.08.2002. 647 III klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
27 Elīza Lapiņa 5:21.28 03.12.2002. 641 III klase Initra Rubena Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
28 Anželika Parfjonova 5:22.73 18.06.2001. 632 III klase Gaļina Kozireva Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
29 Ināra Lūse 5:23.22 01.09.1962. 629 III klase Patstāvīgi Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
30 Magda Cigle 5:23.30 16.07.2000. 629 III klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
31 Līva Šahno 5:25.2 01.01.2003. 618 III klase Aleksandrs Krauklītis Madonas reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā 8.-9.kl. un 10.-12.kl. Varakļānu vsk. stadions 13.09.2018.
32 Ieva Ņikitina 5:26.54 26.01.2004. 610 III klase Andrejs Domaņins Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
33 Una Kraupša 5:26.82 13.06.2003. 608 III klase Leonīds Valdonis Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
34 Sanita Vitkovska 5:27.4 26.06.1999. 605 III klase Svetlana Petrakova Višķu kauss Višķi 20.08.2018.
35 Diāna Nedvedje 5:29.53 23.10.2001. 593 III klase Jana Hadakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
36 Paula Lucāne 5:32.95 21.12.2003. 574 III klase Gunta Blūmiņa Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
37 Elīna Barone 5:33.49 01.01.1987. 571 III klase Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
38 Daniela Keita Lielupe 5:37.04 15.10.2002. 551 III klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Marija Novicka 5:37.24 29.03.2002. 550 III klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
40 Paula Krūmiņa 5:38.7 20.09.2004. 542 III klase Ainis Raubišķis Madonas "Gada Jaunatnes vieglatlēts 2018" 2.posms Lubānas vsk. stadions 26.06.2018.
41 Marta Špundzāne 5:38.83 18.12.2000. 542 III klase Adrija Muša Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
42 Sanita Locāne 5:40.56 01.01.2002. 533 III klase Aivars Bebris Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
43 Ketija Orlovska 5:41.94 07.09.2002. 525 III klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
44 Dana Gakute 5:42.25 19.08.2000. 524 I j. klase Marina Dambe Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
45 Viktorija Fjodorova 5:42.5 18.11.2001. 522 I j. klase Lana Jēkabsone LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. Rīga. LSPA stadions. 08.09.2018.
46 Jūlija Matvijenko 5:42.55 20.11.1997. 522 I j. klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
47 Anastasija Karnilova 5:42.9 03.12.2002. 520 I j. klase Dmitrijs Hadakovs Ilūkstes novada kauss Ilūkste 13.06.2018.
48 Aiga Bernāne 5:43.03 29.06.2000. 519 I j. klase Artūrs Priževoits Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
49 Mērija Megija Zabe 5:43.82 29.06.2003. 515 I j. klase Daiga Stumbre Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
50 Alīna Sukonova 5:44.42 01.01.2004. 512 I j. klase European Kids Athletics Games 2018 Brno, Čehija 10.09.2018.