# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Uģis Jocis 3:50.16 13.09.1993. 1020 Meistarkandidāts Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 3:54.10 23.03.1993. 969 Meistarkandidāts Andrejs Bondarevs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Alberts Blajs 3:56.41 09.08.1995. 939 Meistarkandidāts Andrejs Saņņikovs Folksam Grand Prix 2019 Stokholma, Zviedrija 04.02.2019.
4 Arnis Ozoliņš 4:03.79 27.08.1989. 849 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
5 Jānis Razgalis 4:05.16 26.05.1985. 833 I klase Viktors Lācis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
6 Salvis Gruševs 4:07.01 02.09.1990. 811 I klase Aleksandrs Prokopčuks Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
7 Artūrs Niklāvs Medveds 4:10.66 17.11.1999. 769 II klase Maija Pūpola Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
8 Artjoms Gorjačko 4:14.38 07.06.2000. 727 II klase Andrejs Domaņins Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
9 Andrejs Bānis 4:14.70 02.07.1999. 724 II klase Aigars Feteris Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
10 Aleksandrs Mironovs 4:16.27 27.12.2002. 706 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Jegors Ivanovs 4:16.54 18.09.2002. 703 II klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
12 Danila Proščinko 4:16.54 21.02.2003. 703 II klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
13 Lauris Lapsa 4:16.96 22.02.2002. 699 II klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Aigars Feteris 4:17.34 16.11.1991. 695 II klase Aigars Feteris Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
15 Jānis Seņkāns 4:17.43 24.02.2001. 694 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Ēvalds Kuļikovs 4:17.61 15.04.1999. 692 II klase Andrejs Domanins Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
17 Santis Setkovskis 4:17.96 13.04.2001. 688 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
18 Vjačeslavs Ivanovs 4:18.34 07.11.2000. 684 II klase Andrejs Domanins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
19 Dāvids Helvijs Francs 4:18.68 29.08.1996. 680 II klase Agris Ķirsis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
20 Jānis Mūrnieks 4:19.07 13.05.1990. 676 II klase Jānis Razgalis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
21 Arsenijs Kadiševs 4:19.23 28.03.2002. 674 II klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
22 Rikards Raimo 4:19.39 17.01.2000. 673 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
23 Maksims Bogdanovs 4:23.18 24.12.1998. 633 II klase Guntis Auziņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
24 Daniils Staruks 4:25.04 31.08.2002. 614 II klase Aigars Matisons Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
25 Edgars Pastors 4:26.52 05.09.2001. 599 II klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
26 Andris Aščuks 4:26.77 13.08.2000. 597 II klase Juris Beļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
27 Niks Normunds Zauls 4:27.31 31.07.2001. 591 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
28 Nils Ciglis 4:29.31 07.12.2002. 571 III klase Gunta Blūmiņa Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
29 Jānis Mežiels 4:29.51 13.11.1990. 569 III klase Jānis Mežiels Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
30 Renārs Ruģelis 4:29.82 27.01.2003. 566 III klase Krists Siņicins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
31 Rainers Trubačs 4:31.44 20.02.2000. 551 III klase Viktorija Neištadte Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
32 Mārcis Adamovičs 4:31.83 25.02.2000. 547 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
33 Kristers Mežinskis 4:33.48 28.02.2003. 531 III klase Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
34 Artjoms Sitņuks 4:33.85 05.06.2003. 528 III klase Vjačeslavs Goļinskis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
35 Mareks Jakušonoks 4:34.00 21.02.2003. 526 III klase Andrejs Domanins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
36 Markuss Ozols 4:35.16 23.03.2003. 515 III klase Gints Bitītis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Viktors Stehnovskis-Slavskis 4:37.31 16.08.2001. 496 III klase Andrejs Domanins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
38 Jēkabs Niklāvs Janovs 4:38.57 16.01.2001. 484 III klase Gunta Blūmiņa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
39 Daniels Buko 4:38.87 22.10.1997. 482 III klase Andrejs Bondarevs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
40 Raivis Žihars 4:39.09 20.02.2002. 480 III klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
41 Matīss Sisenis 4:40.35 24.03.2002. 468 III klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
42 Ralfs Roga 4:42.04 20.12.2003. 453 III klase Aigars Matisons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
43 Rihards Vašuks 4:42.16 01.10.2002. 452 III klase Aigars Matisons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
44 Lauris Grīniņš 4:45.52 02.09.2003. 424 III klase Aija Lancmane Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
45 Raitis Vilcāns 4:47.67 28.11.2001. 406 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
46 Kārlis Vilnis Vilnītis 4:49.76 22.12.2002. 389 III klase Edvīns Krūms Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
47 Edgars Ziemelis 4:50.39 01.11.2000. 383 III klase Arno Kiršteins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
48 Renārs Leiskins 4:51.52 28.12.2001. 374 III klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
49 Jānis Gailis 4:52.04 13.09.1972. 370 I j. klase Georgs Gutpelcs 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
50 Artis Krasjukovs 4:53.8 01.10.2000. 357 I j. klase Ignāts Cipruss Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.