# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Kamilla Vanadziņa 4:38.75 03.10.2003. 931 I klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
2 Patricija Cīrule 4:38.96 10.11.2001. 930 I klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Kitija Valtere 4:44.94 27.06.1991. 888 I klase Dmitrijs Serjogins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
4 Gunta Holštroma 4:54.06 27.08.1997. 825 II klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
5 Adriana Sanija Kreitenberga 4:58.00 03.01.2003. 799 II klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
6 Alvīne Henriete Auziņa 5:02.25 30.08.2002. 771 II klase Ineta Zālīte Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
7 Anna Marija Petrakova 5:06.12 14.06.2000. 746 II klase Svetlana Petrakova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
8 Simona Alise Salmiņa 5:08.57 04.02.1999. 731 II klase Mārīte Vilcāne, Viktors Beļikovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
9 Paula Kaupe 5:15.78 06.09.2001. 686 II klase Dace Vizule Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
10 Elīza Lapiņa 5:18.04 03.12.2002. 672 III klase Initra Rubena Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Magda Cigle 5:18.82 16.07.2000. 667 III klase Gunta Blūmiņa Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
12 Estere Vīksne 5:19.63 19.08.2002. 662 III klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
13 Mērija Megija Zabe 5:26.29 29.06.2003. 623 III klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Laura Briede 5:31.45 06.12.2001. 593 III klase Daila Mankusa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
15 Loreta Lemberga 5:32.79 25.07.1999. 586 III klase Aina Ziediņa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
16 Veronika Masjuka 5:32.83 07.04.2002. 585 III klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Marta Špundzāne 5:33.97 18.12.2000. 579 III klase Adrija Muša Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
18 Loreta Kalve 5:35.85 25.02.2003. 568 III klase Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
19 Diāna Nedvedje 5:37.5 23.10.2001. 559 III klase Jana Hadakova Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
20 Una Kraupša 5:39.1 13.06.2003. 551 III klase Leonīds Valdonis Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
21 Līna Gaile 5:39.90 20.12.2003. 546 III klase Gunta Blūmiņa Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
22 Anželika Parfjonova 5:40.1 18.06.2001. 545 III klase Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
23 Paula Lucāne 5:41.80 21.12.2003. 536 III klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
24 Krista Voina 5:42.36 29.09.2000. 533 III klase Arno Kiršteins, Sergejs Paipals-Šulcs Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
25 Laura Balode 5:47.21 18.10.2001. 507 I j. klase Ineta Zālīte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
26 Anastasija Karnilova 5:48.2 03.12.2002. 502 I j. klase Dmitrijs Hadakovs Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
27 Anita Šulca 5:50.34 23.10.2003. 491 I j. klase Sergejs Paipals-Šulcs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
28 Sigita Priževoite 5:51.2 02.08.2000. 486 I j. klase Pēteris Stripkāns Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
29 Diāna Ķirsone 5:52.93 24.11.1984. 477 I j. klase 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
30 Ilze Borbale 5:53.0 01.02.2001. 477 I j. klase Leonīds Valdonis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
31 Elīna Barone 5:53.26 01.01.1987. 476 I j. klase 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
32 Jūlija Vēvere 5:57.43 01.01.1982. 454 I j. klase 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
33 Daniela Keita Lielupe 5:57.5 15.10.2002. 454 I j. klase Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
34 Ilze Borbale 6:02.60 01.01.2001. 429 I j. klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
35 Rebeka Zekante 6:04.59 12.06.2003. 419 I j. klase Anatolijs Macuks Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
36 Līga Klibā 6:05.78 23.05.2000. 414 I j. klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Lauma Skarbinīka 6:05.8 01.04.2002. 414 I j. klase Ignāts Cipruss Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
38 Sofija Kolosova 6:09.9 01.01.2002. 394 II j. klase Edgars Kļaviņš Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
39 Kristīne Berķe 6:26.2 30.06.2001. 322 II j. klase Voldemārs Mezītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
40 Ruta Šķipare 6:28.90 20.02.1971. 311 II j. klase 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
41 Linda Kiščenko 6:45.3 01.07.2000. 247 III j. klase Viktorijs Krišāns Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
42 Katrīna Špundzāne 6:46.19 26.06.2003. 244 III j. klase Adrija Muša Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
43 Vita Ormane 7:09.77 09.03.1977. 165 III j. klase 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
44 Anita Šteinberga 7:32.85 08.06.1962. 103 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
45 Zinaida Rācenāja 8:09.51 29.07.1943. 34 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
46 Ņina Jurciņa 9:40.93 08.09.1949. 0 7.Jēkabpils atklātās veterānu sacensības telpās Jēkabpils 26.01.2019.
47 Una Kraupša 13.06.2003. Leonīds Valdonis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
48 Nikola Tokareva 18.02.2002. Sarmīte Keisele, Imants Kairišs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
49 Anna Elizabete Ķēniņa 14.11.2002. Daiga Stumbre Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
50 Alina Vorobjova DNS 12.07.2003. Gaļina Kozireva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.