# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Daniils Staruks 2:40.67 31.08.2002. 716 II klase Aigars Matisons Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Gustavs Kļavis 2:42.31 31.07.2001. 687 II klase Andrejs Saņņikovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Santis Setkovskis 2:42.52 13.04.2001. 683 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Oskars Bambāls 2:43.37 19.09.2001. 668 II klase Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
5 Danila Proščinko 2:45.25 21.02.2003. 636 II klase Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
6 Toms Henrijs Zeltiņš 2:47.71 12.11.2001. 595 II klase Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
7 Arsenijs Kadiševs 2:49.10 28.03.2002. 572 III klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
8 Artūrs Lapiņš 2:49.45 27.06.2002. 566 III klase Andrejs Saņņikovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
9 Kārlis Romanovs 2:51.86 23.12.2002. 528 III klase Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Renārs Ruģelis 2:52.30 27.01.2003. 522 III klase Krists Siņicins Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Kārlis Dieviņš 2:53.91 20.03.2002. 497 III klase Austris Āboliņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
12 Nils Ivanovskis 2:54.41 06.05.2004. 490 III klase Krists Siņicins Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
13 Mārtiņš Plešners 2:54.44 17.02.2002. 489 III klase Sergejs Petrakovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Roberts Aleksis Glazers 2:54.46 26.11.2004. 489 III klase Austris Āboliņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
15 Matīss Sisenis 2:54.47 24.03.2002. 489 III klase Dace Vizule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Artjoms Sitņuks 2:55.08 05.06.2003. 480 III klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
17 Rihards Vašuks 2:55.41 01.10.2002. 475 III klase Aigars Matisons Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Viktors Blūms 2:55.73 01.01.2001. 470 III klase Jūlija Iļjušina Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Māris Ansbergs 2:58.56 24.01.2003. 429 III klase Kaspars Gulbis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
20 Mihails Filipovičs 2:58.90 03.09.2004. 425 III klase Krists Siņicins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
21 Teodors Drazlovskis 2:59.60 09.10.2000. 415 III klase Dainis Lodiņš Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
22 Ralfs Roga 2:59.77 20.12.2003. 413 III klase Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Markuss Ozols 3:00.53 23.03.2003. 402 III klase Gints Bitītis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
24 Dāvis Pankoks 3:01.10 15.04.2004. 395 III klase Diāna Lauva Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
25 Lauris Grīniņš 3:01.57 02.09.2003. 388 III klase Aija Lancmane Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
26 Edgars Ziemelis 3:02.10 01.11.2000. 381 I j. klase Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
27 Reinis Rozenbahs 3:03.10 16.07.2002. 368 I j. klase Daila Mankusa Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
28 Kristaps Dūzis 3:03.13 22.03.2004. 368 I j. klase Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
29 Kristaps Fiļipjonoks 3:03.96 05.05.2002. 357 I j. klase Arno Kiršteins Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
30 Raivo Liekmanis 3:04.12 02.08.2004. 355 I j. klase Ieva Skurule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
31 Niks Lagzdiņš 3:04.23 17.02.2003. 354 I j. klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
32 Sanijs Strauss 3:07.40 04.11.2003. 315 I j. klase Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
33 Matīss Viesturs Grieze 3:08.19 06.05.2002. 305 I j. klase Kaspars Gulbis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
34 Rūdis Liepiņš 3:09.15 01.10.2003. 294 I j. klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
35 Matīss Grīniņš 3:11.11 19.09.2004. 272 I j. klase Aija Lancmane Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
36 Dāvids Liziņš 3:14.89 07.03.2005. 231 II j. klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
37 Daniels Strautmanis 3:14.90 25.07.2005. 231 II j. klase Dace Vizule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
38 Toms Jaunzemis 3:15.10 14.11.2003. 229 II j. klase Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
39 Gabriels Toms Kvecko 3:15.92 22.07.2005. 221 II j. klase Arno Kiršteins Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
40 Niklāvs Tauriņš 3:18.70 15.04.2003. 194 II j. klase Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
41 Lauris Lapiņš 3:20.60 05.07.2005. 176 II j. klase Dace Vizule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
42 Leonīds Kostjājevs 3:22.10 12.05.2003. 163 II j. klase A Vainovska Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
43 Kirils Milihs 3:27.78 07.10.2003. 118 III j. klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
44 Eduards Ločs 3:28.44 13.07.2005. 113 III j. klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
45 Roberts Zeiburliņš 3:33.30 14.10.2004. 81 III j. klase A Vainovska Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
46 Ulvis Grenovskis 3:36.90 25.03.2005. 60 III j. klase Ģirts Ločmelis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
47 Renārs Vežuks 3:37.64 09.12.2005. 56 III j. klase Signe Birkenberga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
48 Renārs Pūris 3:40.70 16.09.2005. 42 III j. klase Simona Birkenberga Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
49 Ričards Rumps 3:40.84 09.03.2004. 41 III j. klase Kaspars Gulbis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
50 Martins Bojaruns 3:43.39 08.03.2005. 31 III j. klase Signe Birkenberga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.