# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Razgalis 2:29.50 26.05.1985. 932 Meistarkandidāts Viktors Lācis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
2 Juris Zilvers 2:34.17 10.10.1987. 839 I klase Daila Mankusa, Māris Gailis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
3 Rojs Puks 2:34.28 05.02.2000. 836 I klase Diāna Lauva Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
4 Arnis Ozoliņš 2:34.47 27.08.1989. 833 I klase Andrejs Saņņikovs Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
5 Aigars Feteris 2:34.87 16.11.1991. 825 I klase Māris Gailis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
6 Edvīns Vilde 2:36.88 06.06.1999. 786 I klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
7 Roberts Kristians Līdaks 2:38.61 02.03.1995. 754 II klase Andrejs Saņņikovs Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
8 Kaspars Gulbis 2:41.70 26.09.1990. 698 II klase Dainis Lodiņš Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
9 Aksels Blanks 2:41.85 03.08.2001. 695 II klase Gints Bitītis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
10 Kristaps Bruners 2:42.65 17.05.1999. 681 II klase Aina Ziediņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
11 Artis Dude 2:42.89 17.07.1991. 677 II klase Laila Nagle Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
12 Teodors Drazlovskis 2:44.16 09.10.2000. 655 II klase Dainis Lodiņš Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
13 Armands Štāls 2:44.68 13.01.2000. 646 II klase Andrejs Saņņikovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
14 Janeks Rumbergs 2:45.84 24.02.1998. 626 II klase Ilze Stukule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
15 Aleksandrs Mironovs 2:46.09 27.12.2002. 622 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
16 Kārlis Raimonds Eniņš 2:46.47 16.04.1997. 615 II klase Dainis Lodiņš Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
17 Jegors Ivanovs 2:47.20 18.09.2002. 603 II klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
18 Mareks Meženiks 2:48.69 08.04.2002. 579 II klase V Aleksejevs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
19 Rikards Raimo 2:49.64 17.01.2000. 563 III klase Regīna Ābeltiņa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
20 Andrejs Bānis 2:49.73 02.07.1999. 562 III klase Ināra Znūtiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
21 Matīss Sisenis 2:51.24 24.03.2002. 538 III klase Dace Vizule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
22 Arsenijs Kadiševs 2:52.02 28.03.2002. 526 III klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
23 Maksims Bogdanovs 2:52.74 24.12.1998. 515 III klase Guntis Auziņš Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
24 Artūrs Lapiņš 2:53.13 27.06.2002. 509 III klase Andrejs Saņņikovs Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
25 Mihails Paņiks 2:53.53 06.12.2002. 503 III klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
26 Dainis Kovaļonoks 2:54.22 04.07.2001. 492 III klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
27 Artūrs Rūtiņš 2:54.40 28.04.2000. 490 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
28 Aleksandrs Gračušņiks 2:54.71 16.06.2001. 485 III klase Diāna Lauva Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
29 Markuss Ozols 2:55.01 23.03.2003. 481 III klase Gunita Šale, Gints Bitītis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
30 Niks Lagzdiņš 2:57.15 17.02.2003. 449 III klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
31 Nils Ciglis 2:58.26 07.12.2002. 434 III klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
32 Gustavs Māliņš 2:59.71 24.06.2004. 414 III klase L Janševska Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
33 Vairis Pastars 2:59.81 19.06.2000. 412 III klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
34 Daniils Staruks 3:00.33 31.07.2002. 405 III klase Aigars Matisons Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
35 Vladimirs Zamjatins 3:00.52 03.02.2001. 402 III klase Sergejs Petrakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
36 Artūrs Jānis Karss 3:00.80 06.10.2002. 399 III klase Andrejs Saņņikovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
37 Rihards Vašuks 3:02.04 01.10.2002. 382 I j. klase Aigars Matisons Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
38 Kristaps Fiļipjonoks 3:02.26 05.05.2002. 379 I j. klase Arno Kiršteins Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
39 Dāvids Kutra 3:02.48 22.04.1999. 376 Raivis Maķevics Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
40 Ronalds Indriksons 3:02.94 25.06.2003. 370 I j. klase Genādijs Ļebedevs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
41 Kristers Mežinskis 3:03.56 28.02.2003. 362 I j. klase Modris Osvalds Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
42 Mārtiņš Plešners 3:03.87 17.02.2002. 358 I j. klase Sergejs Petrakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
43 Bruno Goldbergs 3:03.96 01.01.2000. 357 I j. klase Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
44 Pēteris Pauls Pērkons 3:04.25 25.02.2001. 354 I j. klase Diāna Lauva Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
45 Krists Reinards Zariņš 3:06.39 11.03.2003. 327 I j. klase Rita Pučekaite Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
46 Artis Černovskis 3:07.30 10.06.2004. 316 I j. klase L. Jakutāviča Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
47 Roberts Aleksis Glazers 3:07.78 26.11.2004. 310 I j. klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
48 Mihails Zenkovs 3:08.13 05.12.2001. 306 I j. klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
49 Artjoms Sitņuks 3:08.49 05.06.2003. 302 I j. klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
50 Artjoms Kalnpurs 3:08.80 05.01.2003. 298 I j. klase Anita Klapote Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.