# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Līga Velvere 2:45.96 10.02.1990. 1056 Meistars Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
2 Patricija Cīrule 2:54.41 10.11.2001. 956 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
3 Karīna Helmane Soročenkova 3:03.06 05.09.1989. 859 I klase Patstāvīgi Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
4 Daira Deičmane 3:04.20 08.05.1999. 847 I klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
5 Elēna Miezava 3:04.23 09.01.1997. 847 I klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
6 Kamilla Vanadziņa 3:05.69 03.10.2003. 831 I klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
7 Gunta Holštroma 3:09.28 27.08.1997. 793 II klase Aigars Matisons Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
8 Sigita Lapiņa 3:09.64 04.02.1999. 789 II klase Andrejs Saņņikovs Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
9 Anna Marija Petrakova 3:09.79 14.06.2000. 787 II klase Svetlana Petrakova Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
10 Adriana Sanija Kreitenberga 3:11.65 03.01.2003. 768 II klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
11 Amanda Valtasa 3:11.84 11.08.2005. 766 II klase Juris Beļinskis Sporta skolas "Arkādija" atklātās sacensības U14 (Rīgas zona atlase uz LČ U14) Rīga 24.01.2018.
12 Laura Laimiņa 3:12.56 24.03.2002. 759 II klase Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
13 Kristīne Jevsejeva 3:13.16 01.12.1996. 752 II klase Sergejs Petrakovs Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 19:30
14 Paula Kaupe 3:15.86 06.09.2001. 725 II klase Dace Vizule Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
15 Evelīna Bērziņa 3:16.09 04.05.2005. 723 II klase Krists Siņicins Sporta skolas "Arkādija" atklātās sacensības U14 (Rīgas zona atlase uz LČ U14) Rīga 24.01.2018.
16 Agate Caune 3:16.47 07.08.2004. 719 II klase Līga Dzene Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
17 Indra Mackeviča 3:16.67 10.10.2005. 717 II klase Zigurds Kincis Latvijas U14 čempionāts Rīga 11.02.2018.
18 Alvīne Henriete Auziņa 3:18.06 30.08.2002. 703 II klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
19 Marta Ločmele 3:18.40 06.07.2002. 700 II klase Mārīte Lūse Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
20 Simona Prikule 3:18.42 31.01.2003. 700 II klase Jeļena Tarasova Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
21 Rebeka Draudiņa 3:18.63 16.08.2004. 698 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
22 Elīza Lapiņa 3:19.55 03.12.2002. 688 II klase Initra Rubena Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
23 Renāte Beļājeva 3:21.59 17.02.2004. 669 II klase Austris Āboliņš Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
24 Līva Skoreja 3:21.95 06.01.2003. 665 II klase Maija Pūpola Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
25 Estere Vīksne 3:22.26 19.08.2002. 662 III klase Gunta Blūmiņa, Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
26 Ieva Nikitina 3:22.33 26.01.2004. 662 III klase Andrejs Domaņins Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
27 Paula Lucāne 3:24.33 21.12.2003. 643 III klase Gunta Blūmiņa Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
28 Līna Gaile 3:24.55 20.12.2003. 640 III klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
29 Baiba Bērziņa 3:24.62 20.05.2004. 640 III klase Anita Klapote Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
30 Darija Ločmele 3:24.74 31.03.2004. 639 III klase Viktorijs Krišāns Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
31 Austra Ošiņa 3:26.13 01.01.2006. 626 III klase Latvijas U14 čempionāts Rīga 11.02.2018.
32 Melānija Borovska 3:26.55 19.03.2002. 622 III klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
33 Valērija Curikova 3:27.23 13.09.2004. 615 III klase Anita Klapote Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
34 Evija Leja 3:27.27 09.05.2005. 615 III klase Juris Beļinskis Latvijas U14 čempionāts Rīga 11.02.2018.
35 Samanta Turka 3:27.39 11.02.2001. 614 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
36 Aiga Bernāne 3:27.55 29.06.2000. 612 III klase Artūrs Priževoits Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
37 Dana Gakute 3:27.61 19.08.2000. 612 III klase Marina Dambe Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
38 Viktorija Krišāne 3:27.87 25.06.2003. 610 III klase Viktorijs Krišāns Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
39 Marita Kiļupa 3:28.78 10.07.1994. 601 III klase Anita Krauklīte Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
40 Ieva Ņikitina 3:28.92 26.01.2004. 600 III klase Andrejs Domaņins Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā Jēkabpils 13.02.2018.
41 Milana Tatarņikova 3:28.94 24.04.2001. 600 III klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
42 Mērija Megija Zabe 3:30.50 29.06.2003. 586 III klase Daiga Stumbre Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U 14, U 16 OC Ventspils vieglatlētikas manēža 10.03.2018.
43 Arta Pušņakova 3:30.53 17.10.2005. 585 III klase Skaidrīte Velberga Latvijas U14 čempionāts Rīga 11.02.2018.
44 Eva Bitmane 3:30.68 01.01.2005. 584 III klase Latvijas U14 čempionāts Rīga 11.02.2018.
45 Sara Dilane 3:30.84 08.03.2004. 582 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
46 Elīza Lemberga 3:31.47 29.09.2004. 577 III klase Jevgēnijs Liepa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
47 Magda Cigle 3:31.63 16.07.2000. 575 III klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
48 Ērika Matisāne 3:31.82 09.03.2004. 574 III klase Gaļina Kozireva Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
49 Una Kraupša 3:32.07 13.06.2003. 571 III klase Leonīds Valdonis Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
50 Kitija Meldere 3:32.13 31.08.2004. 571 III klase Krists Siņicins Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.