# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Patricija Cīrule 2:54.41 10.11.2001. 956 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
2 Sigita Lapiņa 3:11.17 04.02.1999. 773 II klase Andrejs Saņņikovs Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
3 Kamilla Vanadziņa 3:11.58 03.10.2003. 769 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
4 Laura Laimiņa 3:12.56 24.03.2002. 759 II klase Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
5 Adriana Sanija Kreitenberga 3:16.95 01.01.2003. 714 II klase Gints Bitītis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
6 Alvīne Henriete Auziņa 3:18.06 30.09.2002. 703 II klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
7 Simona Prikule 3:18.42 31.01.2003. 700 II klase Jeļena Tarasova Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
8 Rebeka Draudiņa 3:18.71 16.08.2004. 697 II klase Anita Klapote Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
9 Paula Kaupe 3:18.84 06.09.2001. 695 II klase Dace Vizule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
10 Elīza Lapiņa 3:19.55 03.12.2002. 688 II klase Initra Rubena Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
11 Estere Vīksne 3:22.26 19.08.2002. 662 III klase Gunta Blūmiņa, Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
12 Līna Gaile 3:24.55 20.12.2003. 640 III klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Melānija Borovska 3:26.55 19.03.2002. 622 III klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
14 Paula Lucāne 3:27.22 21.12.2003. 616 III klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
15 Samanta Turka 3:27.39 11.02.2001. 614 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
16 Aiga Bernāne 3:27.55 29.06.2000. 612 III klase Artūrs Priževoits Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
17 Dana Gakute 3:27.61 19.08.2000. 612 III klase Marina Dambe Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
18 Milana Tatarņikova 3:28.94 24.04.2001. 600 III klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
19 Mērija Megija Zabe 3:30.56 29.05.2003. 585 III klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
20 Baiba Bērziņa 3:30.81 20.05.2004. 583 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
21 Sara Dilane 3:30.84 08.02.2004. 582 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
22 Elīza Lemberga 3:31.47 29.09.2004. 577 III klase Jevgēnijs Liepa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
23 Līva Skoreja 3:31.57 06.01.2003. 576 III klase Maija Pūpola Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
24 Magda Cigle 3:31.63 16.07.2000. 575 III klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
25 Laura Briede 3:33.83 06.12.2001. 556 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
26 Ketija Orlovska 3:34.42 07.09.2002. 551 III klase Aivars Žeimunds Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
27 Sintija Zonberga 3:37.41 03.11.2002. 525 III klase Gita Ozola Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
28 Daniela Kristiņa 3:37.56 26.06.2004. 524 III klase Krists Siņicins Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
29 Laura Elīza Bobrova 3:38.18 07.05.2003. 518 III klase Regīna Ābeltiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
30 Anastasija Karnilova 3:40.12 03.06.2002. 502 III klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
31 Anna Peskova 3:41.57 18.11.2001. 490 III klase Ilze Stukule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
32 Alīna Lazuko 3:41.67 07.06.2000. 489 III klase Sergejs Petrakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
33 Renāte Beļājeva 3:42.15 17.02.2004. 485 I j. klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
34 Madara Ozoliņa 3:43.52 28.06.2004. 474 I j. klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
35 Valērija Curikova 3:45.75 13.09.2004. 456 I j. klase Anita Klapote Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
36 Marta Špundzāne 3:45.88 18.12.2000. 455 I j. klase Adrija Muša Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
37 Vlada Drobova 3:46.32 03.06.2003. 451 I j. klase Modris Osvalds Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
38 Ieva Moļņika 3:48.55 23.04.2004. 434 I j. klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
39 Roksana Magdisjuka 3:49.94 29.11.2000. 423 I j. klase Ināra Znūtiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
40 Lauma Vanga 3:50.47 25.08.2004. 419 I j. klase Markus Anzenavs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
41 Līva Elizabete Puzule 3:52.05 30.01.2004. 407 I j. klase Vaira Kumermane Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
42 Nikola Staļūne 3:53.49 07.06.2004. 396 I j. klase L. Jakutāviča Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
43 Karīna Stikute 3:53.86 06.08.2003. 394 I j. klase Inese Umbraško Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
44 Katrīna Ļaksa 3:54.34 20.11.2003. 390 I j. klase Inese Umbraško Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
45 Evelīna Moisejeva 3:55.69 08.06.2003. 380 I j. klase Adrija Muša Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
46 Laura Līdeka 4:09.76 19.07.2004. 285 II j. klase Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
47 Renāte Ausmane 4:24.73 04.12.2003. 198 III j. klase Maija Pūpola Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
48 Loreta Kalve DNS 25.02.2003. Aigars Raubišķis. Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.