# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Maksims Sinčukovs 1:49.45 26.06.1998. 1042 Meistars Viktors Beļikovs 2018 Willie Williams Classic Tucson, AZ 16.03.2018.
2 Rolands Jierķis 1:51.03 14.10.1995. 997 Meistarkandidāts Marita Ārente Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 12:40
3 Gustavs Kehris 1:51.96 08.11.1995. 971 Meistarkandidāts Viktors Lācis 2018 Jim Click Shootout Tucson, AZ 07.04.2018.
4 Daniels Bambals 1:52.34 02.08.1998. 960 Meistarkandidāts Viktors Lācis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
5 Jānis Razgalis 1:52.65 26.05.1985. 952 Meistarkandidāts Viktors Lācis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem Ogre 27.05.2018.
6 Pauls Ārents 1:52.75 02.09.1991. 949 Meistarkandidāts Marita Ārente Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 12:40
7 Rojs Puks 1:54.73 05.02.2000. 896 I klase Diāna Lauva Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 12:40
8 Mārtiņš Karlsons 1:55.59 21.11.1993. 873 I klase Marita Ārente Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 12:40
9 Aksels Blanks 1:56.36 03.07.2001. 853 I klase Gints Bitītis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem Ogre 27.05.2018.
10 Artis Rožkalns 1:56.78 28.03.2000. 842 I klase Austris Āboliņš Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem Ogre 27.05.2018.
11 Juris Zilvers 1:58.54 10.10.1987. 797 II klase Daila Mankusa, Māris Gailis 5. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Lomža, Polija 05.06.2018.
12 Alfrēds Apinis 1:58.75 06.02.1999. 792 II klase Viktors Lācis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
13 Roberts Kristians Līdaks 1:58.89 02.03.1995. 788 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
14 Jānis Seņkāns 2:00.50 24.02.2001. 748 II klase Ignāts Cipruss Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
15 Salvis Krusietis 2:01.86 02.06.1999. 716 II klase Gints Bitītis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
16 Maksims Semjonovs 2:02.67 24.02.2000. 696 II klase Laila Nagle Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
17 Artis Dude 2:02.84 17.07.1991. 692 II klase Laila Nagle Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Emīls Vīgants 2:04.06 17.02.2001. 664 II klase Laila Nagle Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
19 Rikards Raimo 2:04.13 17.01.2000. 663 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
20 Aleksandrs Mironovs 2:04.47 27.12.2002. 655 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
21 Sandis Vosekalns 2:04.51 25.03.2002. 654 II klase Mārīte Lūse Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
22 Ēriks Solovjovs 2:05.06 24.09.1999. 641 II klase Ināra Znūtiņa Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
23 Edvards Francs 2:05.15 30.10.2002. 639 II klase Agris Ķirsis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
24 Jegors Ivanovs 2:05.61 18.09.2002. 629 II klase Leonīds Strekalovskis Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
25 Toms Zeltiņš 2:05.62 12.11.2001. 629 II klase Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
26 Jēkabs Niklāvs Janovs 2:05.80 16.01.2001. 625 II klase Gunta Blūmiņa Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
27 Maksims Bogdanovs 2:06.68 24.12.1998. 605 II klase Guntis Auziņš Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
28 Toms Henrijs Zeltiņš 2:06.80 12.11.2001. 603 II klase Viktors Lācis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem Ogre 27.05.2018.
29 Matīss Sisenis 2:07.68 24.03.2002. 584 II klase Dace Vizule Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
30 Mihails Zenkovs 2:09.11 05.12.2001. 553 III klase Vjačeslavs Goļinskis Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
31 Artūrs Lapiņš 2:09.41 27.06.2002. 547 III klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
32 Kārlis Raimonds Eniņš 2:09.44 16.04.1997. 546 III klase Dainis Lodiņš Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
33 Matīss Kupcis 2:10.47 01.01.2000. 525 III klase Zigurds Karols Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
34 Eglons Raudziņš 2:10.49 21.04.1997. 525 III klase Regīna Ābeltiņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
35 Niks Normunds Zauls 2:10.49 31.07.2001. 525 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
36 Mārcis Adamovičs 2:10.96 25.02.2000. 515 III klase Viktorija Neištadte Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
37 Nils Ciglis 2:11.13 07.12.2002. 512 III klase Gunta Blūmiņa Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
38 Tomass Tavars 2:11.43 24.03.2002. 506 III klase Aivars Vērdiņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
39 Viktors Stehnovskis-Slavskis 2:11.69 16.08.2001. 501 III klase Andrejs Domanins Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
40 Mārtiņš Plešners 2:11.70 17.02.2002. 500 III klase Sergejs Petrakovs Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
41 Niks Lagzdiņš 2:11.99 17.02.2003. 495 III klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
42 Nils Ivanovskis 2:12.36 06.05.2004. 487 III klase Krists Siņicins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
43 Markuss Ozols 2:12.38 23.03.2003. 487 III klase Gints Bitītis Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
44 Hugo Huberts Puriņš 2:12.87 20.03.2000. 477 III klase Dace Vizule Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
45 Mareks Jakušonoks 2:13.20 21.02.2003. 471 III klase Andrejs Domanins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
46 Deniss Okuņevs 2:13.49 16.05.2003. 465 III klase A Kazakevičs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
47 Pauls Daniels Lagzdiņš 2:13.63 09.10.2002. 463 III klase Juris Beļinskis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
48 Raivis Žihars 2:13.82 20.02.2002. 459 III klase Leonīds Valdonis Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
49 Edgars Niķiforovs 2:14.64 30.09.2001. 444 III klase Edgars Vaivods Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
50 Kalvis Kilups 2:14.68 06.05.2002. 443 III klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.