# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Līga Velvere 2:00.85 10.02.1990. 1147 Lielmeistars Viktors Lācis Folksam Grand Prix Karlstāde, Zviedrija 25.07.2018.
2 Patricija Cīrule 2:06.37 10.11.2001. 1051 Meistars Leonīds Strekalovskis Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 17:40
3 Daira Deičmane 2:10.41 08.05.1999. 983 Meistarkandidāts Viktors Lācis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
4 Patrīcija Sarmule 2:12.34 29.08.2002. 952 I klase Viktors Lācis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
5 Elēna Miezava 2:12.78 09.01.1997. 945 I klase Viktors Lācis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
6 Agita Švetere 2:14.26 25.04.1999. 921 I klase Viktors Lācis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
7 Marta Kronberga 2:15.81 11.08.2000. 897 I klase Viktors Lācis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
8 Marta Ločmele 2:16.46 06.07.2002. 886 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
9 Viktorija Osipenko 2:18.40 15.01.1999. 856 I klase Diāna Lauva Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
10 Kristīne Blaževiča 2:18.88 11.12.2001. 849 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
11 Alvīne Henriete Auziņa 2:19.28 30.08.2002. 843 I klase Ineta Zālīte Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
12 Kamilla Vanadziņa 2:20.17 03.10.2003. 829 I klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
13 Annija Marta Kronberga 2:20.43 10.02.2010. 825 I klase Marita Lesiņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
14 Paula Sakne 2:21.11 20.10.2001. 815 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
15 Agate Caune 2:21.15 07.08.2004. 815 I klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
16 Megija Medne 2:21.44 16.04.2001. 810 I klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
17 Rebeka Ozolniece 2:22.12 15.06.2000. 800 I klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
18 Paula Kaupe 2:22.22 06.09.2001. 799 II klase Dace Vizule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
19 Amanda Valtasa 2:22.99 11.08.2005. 787 II klase Juris Beļinskis Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
20 Sigita Lapiņa 2:23.61 04.02.1999. 778 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
21 Milana Tatarņikova 2:24.83 24.04.2001. 760 II klase Leonīds Strekalovskis Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
22 Luīze Opolā 2:25.15 23.04.2001. 756 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
23 Baiba Bērziņa 2:25.19 20.05.2004. 755 II klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
24 Kristīne Deruma 2:25.52 31.10.1998. 751 II klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
25 Adriana Sanija Kreitenberga 2:26.06 03.01.2003. 743 II klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
26 Katrīna Grigoroviča 2:26.28 01.01.2000. 740 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
27 Džūlija Krūmiņa 2:26.70 17.04.2002. 734 II klase Viktors Lācis Kohila Pikamaajooksusari Kohila, Igaunija 27.06.2018.
28 Enia Tīna Šusta 2:27.15 31.12.2001. 727 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
29 Rebeka Draudiņa 2:28.10 16.08.2004. 714 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
30 Samanta Turka 2:28.56 11.02.2001. 707 II klase Daila Mankusa Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
31 Sigita Priževoite 2:29.49 02.08.2000. 695 II klase Pēteris Stripkāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
32 Anna Marija Petrakova 2:29.51 14.06.2000. 694 II klase Svetlana Petrakova Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
33 Ļiļa Holodkova 2:30.72 14.10.2003. 678 II klase Lana Jēkabsone Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
34 Ketija Orlovska 2:31.01 07.09.2002. 674 II klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
35 Keita Formaņicka 2:31.08 17.02.2001. 673 II klase Iveta Puķīte Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
36 Simona Prikule 2:31.24 31.01.2003. 671 II klase Jeļena Tarasova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
37 Ilona Dramačonoka 2:31.30 04.09.1992. 670 II klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
38 Renāte Beļājeva 2:31.68 17.02.2004. 665 II klase Austris Āboliņš Valgas čempionāts 12.06.2018.
39 Santa Vibāne 2:32.14 11.01.2004. 658 II klase Markus Anzenavs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
40 Laura Kazāka 2:32.16 12.09.2001. 658 II klase Zigurds Kincis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
41 Krista Sprūde 2:32.23 13.10.2001. 657 II klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
42 Elīza Lapiņa 2:32.38 03.12.2002. 655 II klase Initra Rubena Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
43 Ieva Ņikitina 2:33.03 26.01.2004. 646 II klase Andrejs Domaņins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
44 Aiga Bernāne 2:33.90 29.06.2000. 635 II klase Artūrs Priževoits Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
45 Una Gadzāne 2:33.93 06.11.2003. 634 II klase Viktors Ņuhtiļins Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
46 Elīza Marija Kraule 2:34.16 26.06.2001. 631 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
47 Emmija Ivule 2:34.56 30.05.2003. 626 II klase Anita Koziča Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
48 Anna Nagle 2:34.58 02.07.1995. 626 II klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
49 Alisa Proščinko 2:34.73 20.12.2004. 624 II klase Jana Hadakova Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
50 Anita Šulca 2:34.94 23.10.2003. 621 II klase Sergejs Paipals-Šulcs Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.