# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Patricija Cīrule 2:14.28 10.11.2001. 921 I klase Leonīds Strekalovskis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
2 Elēna Miezava 2:15.94 09.01.1997. 895 I klase Viktors Lācis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
3 Viktorija Osipenko 2:18.40 15.01.1999. 856 I klase Diāna Lauva Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
4 Kristīne Blaževiča 2:19.02 11.12.2001. 847 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
5 Marta Ločmele 2:19.44 06.07.2002. 840 I klase Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
6 Kamilla Vanadziņa 2:20.17 03.10.2003. 829 I klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
7 Annija Marta Kronberga 2:20.43 10.02.2010. 825 I klase Marita Lesiņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
8 Agate Caune 2:21.15 07.08.2004. 815 I klase Līga Dzene Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
9 Paula Kaupe 2:22.22 06.09.2001. 799 II klase Dace Vizule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
10 Paula Sakne 2:23.65 20.10.2001. 778 II klase Andrejs Saņņikovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
11 Rebeka Ozolniece 2:24.18 15.06.2000. 770 II klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
12 Luīze Opolā 2:25.15 23.04.2001. 756 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
13 Adriana Sanija Kreitenberga 2:26.06 03.01.2003. 743 II klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
14 Katrīna Grigoroviča 2:26.28 01.01.2000. 740 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Rebeka Draudiņa 2:28.38 16.08.2004. 710 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
16 Milana Tatarņikova 2:29.34 24.04.2001. 697 II klase Leonīds Strekalovskis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
17 Santa Vibāne 2:32.14 11.01.2004. 658 II klase Markus Anzenavs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
18 Krista Sprūde 2:32.23 13.10.2001. 657 II klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
19 Elīza Lapiņa 2:32.38 03.12.2002. 655 II klase Initra Rubena Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
20 Enia Tīna Šusta 2:32.75 31.12.2001. 650 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
21 Ieva Ņikitina 2:33.03 26.01.2004. 646 II klase Andrejs Domaņins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
22 Elīza Marija Kraule 2:34.16 26.06.2001. 631 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
23 Laura Šulme 2:35.87 17.02.2000. 609 III klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
24 Terēze Gipsle 2:36.09 27.01.2000. 606 III klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
25 Ketija Orlovska 2:37.50 07.09.2002. 588 III klase Aivars Žeimunds Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
26 Elīza Lemberga 2:41.77 29.09.2004. 535 III klase Jevgēnijs Liepa Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
27 Viktoriya Zaretskaya 2:42.14 28.05.2001. 531 III klase Agris Ķirsis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
28 Agnese Pastare 2:44.08 27.10.1988. 507 III klase Georgs Gutpelcs 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
29 Alise Deksne 2:44.28 02.04.2004. 505 III klase Marita Ārente Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
30 Diāna Alise Latkovska 2:45.10 14.11.2003. 495 III klase Artūrs Priževoits Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
31 Anna Marija Mackare 2:45.28 22.03.2005. 493 III klase Agnese Kļava Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.
32 Sanija Daļecka 2:45.29 12.11.2004. 493 III klase Iveta Puķīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
33 Ērika Matisāne 2:45.47 09.03.2004. 491 III klase Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
34 Laura Elīza Babrova 2:46.17 05.07.2003. 483 III klase Regīna Ābeltiņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
35 Paula Ņikiforova 2:47.01 01.01.2006. 473 III klase Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.
36 Katrīna Skujiņa 2:47.38 12.02.2002. 469 III klase Zigurds Kincis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
37 Valērija Sokolova 2:47.43 21.01.2004. 469 III klase Jānis Petrovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
38 Paula Krūmiņa 2:48.68 20.09.2004. 454 III klase Ainis Raubišķis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Emīlija Upmale 2:49.10 22.07.2003. 450 III klase Laila Nagle Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
40 Sanija Gasparoviča 2:50.92 05.02.2007. 430 III klase Markus Anzenavs Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.
41 Zane Kļaviņa 2:51.35 26.05.1998. 425 III klase Lana Līcīte, Anita Krauklīte Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
42 Madara Ozoliņa 2:51.61 28.06.2004. 422 III klase Laila Nagle Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
43 Egija Jermaka 2:51.65 17.12.2003. 422 III klase Iveta Puķīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
44 Veronika Bespalova 2:52.16 11.11.2004. 416 III klase Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
45 Amanda Umule 2:52.77 29.12.2004. 410 III klase Zigurds Kincis Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
46 Gabriela Līva Mamedova 2:52.78 04.04.2004. 410 III klase Zigurds Kincis Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
47 Kerija Emīlija Ozola 2:53.08 28.12.2003. 407 III klase Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
48 Marika Ududa 2:56.67 10.03.2004. 369 I j. klase Atklātā jaunsardzes četrcīņa vieglatlētikā Ogre 13.05.2018.
49 Žanete Žukova 2:58.72 21.07.2006. 349 I j. klase Markus Anzenavs Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.
50 Stella Starovecka 2:59.17 09.03.2007. 345 I j. klase Gundega Kristvalde Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.