# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Maksims Sinčukovs 1:51.39 26.06.1998. 1040 Meistarkandidāts Viktors Beļikovs Texas Tech Shootout Lubbock, TX 08.02.2019.
2 Oskars Bambāls 1:53.99 19.09.2001. 967 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Jānis Razgalis 1:54.34 26.05.1985. 957 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
4 Gustavs Kehris 1:55.05 08.11.1995. 938 Meistarkandidāts Viktors Lācis New Mexico Classic Albuquerque, NM 01.02.2019.
5 Rojs Puks 1:55.13 05.02.2000. 936 Meistarkandidāts Diāna Lauva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
6 Aksels Blanks 1:56.19 03.07.2001. 907 Meistarkandidāts Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
7 Artjoms Gorjačko 1:56.72 07.06.2000. 893 I klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
8 Austris Karpinskis 1:57.20 14.06.1998. 880 I klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
9 Roberts Kristians Līdaks 1:57.42 02.03.1995. 875 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
10 Arnis Ozoliņš 1:58.03 27.08.1989. 859 I klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
11 Edgars Pavārs 1:59.14 23.03.1999. 830 I klase Regīna Ābeltiņa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
12 Gustavs Kļavis 1:59.86 31.07.2001. 812 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
13 Vjačeslavs Ivanovs 1:59.99 07.11.2000. 808 I klase Andrejs Domanins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
14 Artis Rožkalns 2:00.03 28.03.2000. 807 I klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
15 Daniils Staruks 2:00.08 31.08.2002. 806 I klase Aigars Matisons Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Aleksandrs Mironovs 2:00.17 27.12.2002. 804 I klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Jānis Seņkāns 2:00.47 24.02.2001. 796 I klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
18 Aigars Feteris 2:00.87 16.11.1991. 786 I klase Aigars Feteris Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
19 Arturs Kuzmičenko 2:00.87 18.04.2001. 786 I klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
20 Etjens Beļašovs 2:00.91 19.06.2003. 785 I klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
21 Toms Henrijs Zeltiņš 2:01.05 12.11.2001. 782 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
22 Andrejs Bānis 2:01.07 02.07.1999. 781 I klase Aigars Feteris Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
23 Kārlis Zauers 2:02.19 28.08.1998. 754 II klase Juris Petrovičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
24 Pauls Daugulis 2:02.24 03.11.1999. 752 II klase Aina Ziediņa Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
25 Daniels Bambals 2:02.39 02.08.1998. 749 II klase Viktors Lācis Iowa State Classic Ames, IA 08.02.2019.
26 Jegors Ivanovs 2:02.70 18.09.2002. 741 II klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
27 Ēvalds Kuļikovs 2:02.72 15.04.1999. 741 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
28 Kārlis Romanovs 2:03.47 23.12.2002. 723 II klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
29 Edvards Francs 2:04.34 30.10.2002. 702 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
30 Kristers Kalniņš 2:04.81 17.09.1996. 691 II klase Viktors Lācis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
31 Rikards Raimo 2:05.88 17.01.2000. 666 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
32 Andris Aščuks 2:06.15 13.08.2000. 660 II klase Juris Beļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
33 Sandis Vosekalns 2:06.36 25.03.2002. 655 II klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
34 Markuss Ozols 2:06.55 23.03.2003. 651 II klase Gints Bitītis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
35 Mārtiņš Petrovs 2:06.62 15.10.2001. 649 II klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
36 Santis Setkovskis 2:06.71 13.04.2001. 647 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
37 Mareks Jakušonoks 2:07.71 21.02.2003. 625 II klase Andrejs Domanins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
38 Edgars Pastors 2:07.71 05.09.2001. 625 II klase Viktorija Neištadte Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
39 Nils Ciglis 2:08.00 07.12.2002. 619 II klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
40 Viktors Blūms 2:08.02 01.01.2001. 618 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
41 Renārs Ruģelis 2:08.59 27.01.2003. 606 II klase Krists Siņicins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
42 Aleksandrs Gračušņiks 2:09.08 16.06.2001. 595 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
43 Raivis Žihars 2:09.11 20.02.2002. 594 II klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
44 Artūrs Lapiņš 2:09.26 27.06.2002. 591 II klase Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
45 Viktors Stehnovskis-Slavskis 2:09.32 16.08.2001. 590 II klase Andrejs Domanins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
46 Jānis Etjantens 2:09.77 10.05.2003. 580 II klase Gints Bitītis, Mudīte Gerke Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:35
47 Deniss Okuņevs 2:09.97 16.05.2003. 576 II klase Ināra Fjodorova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
48 Kārlis Dieviņš 2:10.00 20.03.2002. 575 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
49 Artis Krasjukovs 2:10.25 01.10.2000. 570 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
50 Ronalds Indriksons 2:10.58 25.06.2003. 563 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.