# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gustavs Kehris 1:54.37 08.11.1995. 957 Meistarkandidāts Viktors Lācis MPSF Indoor Track & Field Championships Seattle, WA 23.02.2018.
2 Jānis Razgalis 1:54.91 26.05.1985. 942 Meistarkandidāts Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
3 Rojs Puks 1:56.37 05.02.2000. 902 Meistarkandidāts Diāna Lauva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Arnis Ozoliņš 1:56.61 27.08.1989. 896 Meistarkandidāts Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
5 Daniels Bambals 1:57.37 02.08.1998. 876 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
6 Alfrēds Apinis 1:57.68 06.02.1999. 868 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
7 Rolands Jierķis 1:58.02 14.10.1995. 859 I klase Marita Ārente Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
8 Aksels Blanks 1:58.72 03.07.2001. 841 I klase Gints Bitītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
9 Gints Drigulis 1:59.08 14.08.2001. 831 I klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
10 Jānis Seņkāns 1:59.31 24.02.2001. 826 I klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
11 Pauls Daugulis 1:59.84 03.11.1999. 812 I klase Aina Ziediņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
12 Roberts Kristians Līdaks 2:00.24 02.03.1995. 802 I klase Andrejs Saņņikovs Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
13 Artjoms Gorjačko 2:00.75 07.06.2000. 789 I klase Andrejs Domaņins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Vjačeslavs Ivanovs 2:02.71 07.11.2000. 741 II klase Andrejs Domanins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
15 Salvis Krusietis 2:02.76 02.06.1999. 740 II klase Gints Bitītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
16 Artis Dude 2:02.82 17.07.1991. 738 II klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
17 Armands Štāls 2:02.87 13.01.2000. 737 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
18 Kaspars Gulbis 2:03.59 26.09.1990. 720 II klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
19 Edvīns Vilde 2:03.62 06.06.1999. 719 II klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
20 Artis Rožkalns 2:04.28 28.03.2000. 704 II klase Austris Āboliņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
21 Andrejs Bondarevs 2:04.51 23.05.1977. 698 II klase Jāzeps Lazdāns Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
22 Rikards Raimo 2:05.40 17.01.2000. 677 II klase Regīna Ābeltiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Maksims Bogdanovs 2:05.73 24.12.1998. 670 II klase Guntis Auziņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
24 Kārlis Zauers 2:06.02 28.08.1998. 663 II klase Juris Petrovičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
25 Andris Aščuks 2:06.35 13.08.2000. 656 II klase Juris Beļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
26 Toms Henrijs Zeltiņš 2:06.70 12.11.2001. 648 II klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
27 Aleksandrs Mironovs 2:06.92 27.12.2002. 643 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Jegors Ivanovs 2:07.07 18.09.2002. 597 II klase Leonīds Strekalovskis Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
29 Teodors Drazlovskis 2:07.39 09.10.2000. 632 II klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
30 Daniils Staruks 2:07.85 31.08.2002. 622 II klase Aigars Matisons Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
31 Valts Zaķis 2:08.78 29.02.2000. 601 II klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
32 Kārlis Raimonds Eniņš 2:09.08 16.04.1997. 595 II klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
33 Edvards Francs 2:09.71 30.10.2002. 581 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
34 Kārlis Dieviņš 2:10.58 20.03.2002. 563 II klase Austris Āboliņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
35 Artis Ozols 2:10.84 24.03.1999. 557 II klase Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
36 Mārtiņš Petrovs 2:10.95 15.10.2001. 555 II klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
37 Sandis Vosekalns 2:12.24 25.03.2002. 490 III klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
38 Vladimirs Zamjatins 2:12.61 03.02.2001. 521 III klase Sergejs Petrakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
39 Dainis Kovaļonoks 2:12.70 04.07.2001. 519 III klase Dmitrijs Hadakovs Kauņas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes Kauņa, LTU 15.01.2018.
40 Mihails Paņiks 2:13.00 06.12.2002. 475 III klase Leonīds Strekalovskis Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
41 Viktors Blūms 2:13.69 01.01.2001. 462 III klase Jūlija Iļjušina Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
42 Nils Ciglis 2:13.92 07.12.2002. 495 III klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
43 Dmitrijs Ļašenko 2:14.23 06.06.2002. 488 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
44 Tomass Tavars 2:14.73 24.03.2002. 479 III klase Aivars Vērdiņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
45 Gints Mežiņš 2:14.78 24.10.2001. 478 III klase Regīna Ābeltiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
46 Artūrs Lapiņš 2:14.90 27.06.2002. 475 III klase Andrejs Saņņikovs Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
47 Mārtiņš Plešners 2:15.91 17.02.2002. 456 III klase Sergejs Petrakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
48 Nauris Seļiverstovs 2:16.09 11.12.2000. 453 III klase Viktors Ņuhtiļins Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
49 Kristaps Fiļipjonoks 2:16.27 05.05.2002. 449 III klase Arno Kiršteins Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
50 Artūrs Jānis Karss 2:16.44 06.10.2002. 446 III klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.