# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Līga Velvere 2:01.10 10.02.1990. 1168 Lielmeistars Viktors Lācis Meeting Elite en salle féminin du Val d'Oise Obonna, Francija 12.02.2019.
2 Patricija Cīrule 2:11.41 10.11.2001. 1005 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
3 Marija Medvedeva 2:13.22 23.11.2000. 978 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
4 Daira Deičmane 2:15.11 08.05.1999. 950 I klase Viktors Lācis 2019 SPIRE NCAA D-1 Classic Geneva, OH 08.02.2019.
5 Kamilla Vanadziņa 2:17.56 03.10.2003. 914 I klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
6 Agate Caune 2:19.86 07.08.2004. 881 I klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Tartu U16, U18 ja U20 meistrivõistlused kergejõustikus Tartu, Igaunija 16.01.2019.
7 Viktorija Osipenko 2:20.04 15.01.1999. 878 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
8 Agita Švetere 2:20.11 25.04.1999. 877 I klase Viktors Lācis Don Kirby Elite Invitational Albuquerque, NM 08.02.2019.
9 Marta Ločmele 2:20.78 06.07.2002. 868 I klase Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
10 Patrīcija Sarmule 2:21.31 29.08.2002. 861 I klase Viktors Lācis Lietuvas federācijas kausa izcīņa Viļņa, Lietuva 26.01.2019.
11 Laura Ikauniece 2:22.79 31.05.1992. 840 I klase Andrejs Nazarovs International Combined Events Meeting Tallina, Igaunija 02.02.2019.
12 Gundega Vancāne 2:23.02 11.10.1984. 837 I klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
13 Anna Brode 2:23.08 29.01.2003. 836 I klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Alvīne Henriete Auziņa 2:23.17 30.08.2002. 835 I klase Ineta Zālīte Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:25
15 Adriana Sanija Kreitenberga 2:24.71 03.01.2003. 813 II klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Antra Saviča 2:24.95 27.06.2001. 810 II klase Viktors Beļikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
17 Amanda Valtasa 2:26.65 11.08.2005. 787 II klase Juris Beļinskis Igaunijas ziemas komandu kauss Tallina, Igaunija 20.01.2019.
18 Viktorija Sidorova 2:26.77 28.07.2001. 786 II klase Jeļena Tarasova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
19 Kristīne Jevsejeva 2:27.50 01.12.1996. 776 II klase Sergejs Petrakovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
20 Viktorija Fjodorova 2:27.52 18.11.2001. 776 II klase Lana Jēkabsone Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
21 Ļiļa Holodkova 2:27.64 14.10.2003. 774 II klase Lana Jēkabsone Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:20
22 Elīza Lapiņa 2:28.54 03.12.2002. 762 II klase Initra Rubena Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
23 Rebeka Graudiņa 2:28.87 01.01.2004. 758 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
24 Paula Kaupe 2:29.15 06.09.2001. 754 II klase Dace Vizule Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
25 Megija Medne 2:29.18 16.04.2001. 754 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
26 Anna Marija Petrakova 2:29.67 14.06.2000. 747 II klase Svetlana Petrakova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
27 Indra Mackeviča 2:30.12 10.10.2005. 741 II klase Zigurds Kincis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
28 Simona Alise Salmiņa 2:30.21 04.02.1999. 740 II klase Mārīte Vilcāne, Viktors Beļikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
29 Līna Gražule 2:31.32 12.08.2000. 726 II klase Viktors Ņuhtiļins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
30 Kristīne Blaževiča 2:31.80 11.12.2001. 720 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
31 Mērija Megija Zabe 2:33.10 29.06.2003. 703 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
32 Enia Tīna Šusta 2:34.59 31.12.2001. 684 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
33 Diāna Nedvedje 2:34.91 23.10.2001. 680 II klase Jana Hadakova Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:55
34 Laura Briede 2:35.03 06.12.2001. 679 II klase Daila Mankusa Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:55
35 Daido Dagne Brūvere 2:35.05 29.08.2002. 678 II klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:25
36 Agita Kaļva 2:35.06 12.08.1980. 678 II klase Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
37 Elīza Lemberga 2:35.08 29.09.2004. 678 II klase Jevgēnijs Liepa, Andis Austrups Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
38 Loreta Lemberga 2:35.11 25.07.1999. 678 II klase Aina Ziediņa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
39 Rebeka Ozolniece 2:35.16 15.06.2000. 677 II klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
40 Māra Anna Zīverte 2:35.55 18.12.2002. 672 II klase Laila Nagle Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
41 Enija Pļaviņa 2:35.99 16.12.2003. 667 II klase Krists Siņicins Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
42 Krista Sprūde 2:36.22 13.10.2001. 664 II klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
43 Renāte Beļājeva 2:36.36 17.02.2004. 662 II klase Austris Āboliņš Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
44 Lāsma Bauska 2:36.43 17.08.2002. 661 II klase Pēteris Stripkāns Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
45 Una Gadzāne 2:36.88 06.11.2003. 656 III klase Viktors Ņuhtiļins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
46 Evelīna Bērziņa 2:36.91 04.05.2005. 655 III klase Krists Siņicins Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
47 Marta Špundzāne 2:37.72 18.12.2000. 646 III klase Adrija Muša Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
48 Kristīne Deruma 2:37.79 31.10.1998. 645 III klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
49 Anželika Parfjonova 2:38.02 18.06.2001. 642 III klase Gaļina Kozireva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:55
50 Samanta Turka 2:38.43 11.02.2001. 637 III klase Daila Mankusa Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.