# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Līga Velvere 2:02.01 10.02.1990. 1153 Lielmeistars Viktors Lācis Müller Indoor Grand Prix Glasgow Glāzgova 25.02.2018.
2 Patricija Cīrule 2:11.60 10.11.2001. 1002 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
3 Patrīcija Sarmule 2:12.85 29.08.2002. 983 Meistarkandidāts Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
4 Daira Deičmane 2:14.66 08.05.1999. 956 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
5 Elēna Miezava 2:16.10 09.01.1997. 935 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
6 Marta Kronberga 2:17.39 11.08.2000. 916 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
7 Agita Švetere 2:17.42 25.04.1999. 916 I klase Viktors Lācis Igaunijas U23, U20, U18 čempionāts Tallina, EST 10.02.2018.
8 Līga Jansone 2:22.62 20.04.1993. 842 I klase Juris Beļinskis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
9 Laura Laimiņa 2:23.60 24.03.2002. 829 I klase Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
10 Sigita Lapiņa 2:24.01 04.02.1999. 823 II klase Andrejs Saņņikovs Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
11 Paula Sakne 2:26.51 20.10.2001. 789 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
12 Gundega Vancāne 2:26.74 11.10.1984. 786 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
13 Sigita Priževoite 2:26.74 02.08.2000. 786 II klase Pēteris Stripkāns Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Kristīne Jevsejeva 2:26.83 01.12.1996. 785 II klase Sergejs Petrakovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
15 Luīze Opolā 2:26.86 23.04.2001. 784 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
16 Paula Kaupe 2:27.49 06.09.2001. 776 II klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
17 Kristīne Blaževiča 2:27.78 11.12.2001. 772 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
18 Džūlija Krūmiņa 2:28.08 17.04.2002. 768 II klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
19 Enia Tīna Šusta 2:28.17 31.12.2001. 767 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
20 Katrīna Lavrentjeva 2:28.24 24.06.1999. 766 II klase Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
21 Līna Gražule 2:29.30 12.08.2000. 752 II klase Viktors Ņuhtiļins Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
22 Anete Mirdza Rutka 2:29.47 23.03.2002. 750 II klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Alvīne Henriete Auziņa 2:29.53 30.08.2002. 749 II klase Ineta Zālīte Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
24 Loreta Lemberga 2:30.27 25.07.1999. 739 II klase Aina Ziediņa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
25 Aiga Bernāne 2:30.52 29.06.2000. 736 II klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
26 Amanda Savicka 2:30.55 29.12.2000. 736 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
27 Megija Medne 2:30.88 16.04.2001. 731 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Elīza Marija Kraule 2:30.97 26.06.2001. 730 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
29 Elīza Lapiņa 2:31.76 03.12.2002. 720 II klase Initra Rubena Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Rebeka Ozolniece 2:31.91 15.06.2000. 718 II klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
31 Viviena Vita Volbeta 2:33.25 20.08.2002. 701 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
32 Simona Prikule 2:34.12 31.01.2003. 690 Jeļena Tarasova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
33 Kristīne Deruma 2:34.40 31.10.1998. 687 II klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 28.01.2018.
34 Dana Gakute 2:34.56 19.08.2000. 685 II klase Marina Dambe Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
35 Emīlija Paula Krogzeme 2:35.40 28.03.2001. 674 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
36 Jana Poļaka 2:35.49 01.12.2001. 673 II klase Vija Nipere Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
37 Daido Dagne Brūvere 2:36.04 29.08.2002. 666 II klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
38 Samanta Turka 2:36.11 11.02.2001. 665 II klase Daila Mankusa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
39 Viktorija Jevdokimova 2:36.15 27.12.2002. 665 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
40 Emmija Ivule 2:37.60 30.05.2003. 647 Anita Koziča Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
41 Madara Lungeviča 2:37.65 10.05.2001. 646 III klase Līga Macarovska Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
42 Estere Vīksne 2:38.11 19.08.2002. 641 III klase Gunta Blūmiņa, Gunta Blūmiņa Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
43 Rasa Saulīte 2:38.25 16.07.2001. 639 III klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
44 Alise Kupše 2:38.38 23.02.2004. 638 Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
45 Ketija Orlovska 2:38.93 07.09.2002. 631 III klase Aivars Žeimunds Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
46 Gerda Kerija Dreimane 2:39.14 27.01.2004. 628 Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
47 Jeļizaveta Černova 2:39.46 04.05.2001. 625 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
48 Eilīna Antapsone 2:39.91 07.06.1999. 619 III klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
49 Beatrise Radze 2:40.51 26.02.2001. 612 III klase Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
50 Marta Sīviņa 2:40.83 03.10.2003. 608 Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.