# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Patricija Cīrule 1:35.65 10.11.2001. 953 I klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Kamilla Vanadziņa 1:42.86 03.10.2003. 813 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Alvīne Henriete Auziņa 1:42.93 30.08.2002. 812 II klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Rebeka Draudiņa 1:45.16 16.08.2004. 771 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
5 Amina Askarova 1:45.89 26.01.2002. 758 II klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
6 Kristīne Ivanova 1:46.26 01.01.2002. 751 II klase Aivars Noris Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
7 Renāte Beļājeva 1:46.61 17.02.2004. 745 II klase Austris Āboliņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
8 Amanda Radava 1:46.98 16.07.2002. 738 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
9 Viktorija Fjodorova 1:48.13 18.11.2001. 718 II klase Lana Jēkabsone Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Alise Šterna 1:48.25 28.11.2004. 716 III klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Baiba Bērziņa 1:48.80 20.05.2004. 706 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
12 Dagmāra Midzene 1:49.46 11.01.2005. 695 III klase Ainis Raubišķis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
13 Alisa Proščinko 1:50.11 20.12.2004. 684 III klase Jana Hadakova Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Viktorija Jevdokimova 1:50.27 27.12.2002. 681 III klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
15 Paula Kaupe 1:50.43 06.09.2001. 678 III klase Dace Vizule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Samanta Turka 1:50.76 11.02.2001. 673 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
17 Sara Dilane 1:51.86 08.03.2004. 654 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Anastasija Močalova 1:53.02 10.04.2004. 635 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Madara Ozoliņa 1:53.03 28.06.2004. 635 III klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
20 Mērija Megija Zabe 1:53.42 29.06.2003. 629 III klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Valērija Curikova 1:53.80 13.09.2004. 622 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Elizabete Kalniņa 1:55.84 11.03.2003. 590 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Albertīna Rudņeva 1:57.19 06.05.2004. 568 I j. klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
24 Zane Hamstere 1:59.84 11.06.2004. 528 I j. klase Aivars Čaklis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Loreta Līduma 2:01.14 28.03.2003. 509 I j. klase Sandis Sabājevs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
26 Loreta Ķikuste 2:01.44 19.10.2003. 504 I j. klase Aigars Feteris, Guntis Kļaviņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
27 Elizabete Dārzniece 2:02.60 15.09.2003. 487 I j. klase Santa Lorence Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
28 Amanda Jansone 2:07.88 27.05.2002. 414 II j. klase Aija Lancmane Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
29 Patrīcija Paula Ģibiete 2:10.27 06.02.2009. 383 III j. klase Marta Kravčenko Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
30 Keita Saučuka 2:11.64 08.08.2009. 366 III j. klase Marta Kravčenko Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
31 Alise Gabriela Miteniece 2:12.75 09.12.2008. 352 III j. klase Aivars Noris Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
32 Ieva Miķelsone 2:14.90 02.02.2009. 326 III j. klase Reinis Ziemelis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
33 Nellija Brizga 2:15.80 20.04.2008. 316 III j. klase Markus Anzenavs Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
34 Keita Žerdeva 2:17.70 22.04.2008. 294 III j. klase Aivars Čaklis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
35 Šarlote Gredzena 2:18.52 14.03.0008. 285 Gita Ozola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
36 Karolīna Buķe 2:18.76 15.05.2008. 282 Aivars Noris Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
37 Kadrija Lana Kalniņa 2:20.04 20.11.0008. 269 Gita Ozola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
38 Daniela Sova 2:26.87 10.05.2008. 200 Maija Pūpola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
39 Anhela Lūse 2:26.90 29.03.2008. 200 Miks Oskerko, Rolands Štrobinders Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
40 Marta Ļaudama 2:30.59 09.03.2009. 168 Maija Pūpola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
41 Ieva Veinberga 2:33.60 11.12.2008. 143 Agris Paipals Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
42 Kitija Sandija Muižarāja 2:47.44 17.12.2008. 55 Maija Pūpola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
43 Beāte Kapteine 2:53.78 05.04.2010. 29 Laura Priedniece Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
44 Gabriela Žerdeva 01.12.2009. Aivars Čaklis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
45 Kate Pečaka 30.09.2010. Laura Priedniece Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.