# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Patricija Cīrule 1:34.58 10.11.2001. 974 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
2 Patrīcija Sarmule 1:36.99 29.08.2002. 926 I klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
3 Daira Deičmane 1:38.20 08.05.1999. 902 I klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
4 Patrīcija Karlīna Roshofa 1:39.43 19.01.1999. 878 I klase Ginta Teko Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:50
5 Marta Kronberga 1:39.61 11.08.2000. 875 I klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
6 Kamilla Vanadziņa 1:39.69 03.10.2003. 873 I klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
7 Laura Laimiņa 1:40.49 24.03.2002. 858 I klase Skaidrīte Velberga Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
8 Sigita Lapiņa 1:41.25 04.02.1999. 843 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
9 Ļiļa Holodkova 1:41.57 14.10.2003. 837 II klase Lana Jēkabsone Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
10 Simona Prikule 1:42.50 31.01.2003. 820 II klase Jeļena Tarasova Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
11 Anna Brode 1:42.56 29.01.2003. 819 II klase Baiba Kaufmane Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
12 Paula Sakne 1:42.73 20.10.2001. 816 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Viktorija Jevdokimova 1:43.30 27.12.2002. 805 II klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
14 Viviena Vita Volbeta 1:43.53 20.08.2002. 801 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
15 Marta Ločmele 1:43.77 06.07.2002. 796 II klase Mārīte Lūse Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
16 Renāte Beļājeva 1:44.05 17.02.2004. 791 II klase Austris Āboliņš Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
17 Emīlija Paula Krogzeme 1:44.41 28.03.2001. 785 II klase Agris Ķirsis Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
18 Megija Medne 1:45.20 16.04.2001. 770 II klase Ignāts Cipruss Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
19 Elīza Lapiņa 1:45.34 03.12.2002. 768 II klase Initra Rubena Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
20 Agate Caune 1:45.38 07.08.2004. 767 II klase Līga Dzene Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
21 Enia Tīna Šusta 1:45.93 31.12.2001. 757 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
22 Adriana Sanija Kreitenberga 1:46.46 03.01.2003. 748 II klase Gints Bitītis, Arvis Ješkins Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
23 Katrīna Kamarūte 1:46.76 10.08.2000. 742 II klase Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
24 Milana Tatarņikova 1:47.70 24.04.2001. 726 II klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
25 Aiga Bernāne 1:48.05 29.06.2000. 720 II klase Artūrs Priževoits Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
26 Loreta Lemberga 1:48.41 25.07.1999. 713 III klase Aina Ziediņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
27 Baiba Bērziņa 1:48.89 20.05.2004. 705 III klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
28 Sigita Priževoite 1:48.93 02.08.2000. 704 III klase Pēteris Stripkāns Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
29 Paula Kaupe 1:49.03 06.09.2001. 702 III klase Dace Vizule Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
30 Viktorija Krišāne 1:49.24 25.06.2003. 699 III klase Viktorijs Krišāns Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
31 Līna Gražule 1:49.91 12.08.2000. 687 III klase Viktors Ņuhtiļins Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
32 Linda Linka 1:50.17 23.05.2001. 683 III klase Emīls Sevastjanovs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
33 Paula Lucāne 1:50.24 21.12.2003. 682 III klase Gunta Blūmiņa Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
34 Ieva Ņikitina 1:50.69 26.01.2004. 674 III klase Andrejs Domaņins Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
35 Rebeka Draudiņa 1:50.80 16.08.2004. 672 III klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
36 Sanita Vitkovska 1:51.12 26.06.1999. 667 III klase Svetlana Petrakova Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
37 Marija Novicka 1:52.19 29.03.2002. 649 III klase Andrejs Domaņins Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
38 Dana Gakute 1:52.70 19.08.2000. 640 III klase Marina Dambe Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
39 Sara Dilane 1:52.99 08.03.2004. 636 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
40 Viktorija Popovičeva 1:53.12 27.12.2003. 634 III klase Gaļina Kozireva Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
41 Valērija Curikova 1:53.23 13.09.2004. 632 III klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
42 Alīna Lazuko 1:53.33 07.06.2000. 630 III klase Sergejs Petrakovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
43 Laura Briede 1:53.80 06.12.2001. 622 III klase Daila Mankusa Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:30
44 Daniela Kristiņa 1:53.86 26.06.2004. 621 III klase Krists Siņicins Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
45 Ērika Matisāne 1:53.92 09.03.2004. 620 III klase Gaļina Kozireva Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
46 Samanta Turka 1:54.24 11.02.2001. 615 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
47 Ketija Orlovska 1:56.33 07.09.2002. 582 III klase Aivars Žeimunds Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
48 Amanda Jansone 1:56.33 27.05.2002. 582 III klase Aija Lancmane Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
49 Laura Elīza Babrova 1:56.44 05.07.2003. 580 III klase Regīna Ābeltiņa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
50 Loreta Kalve 1:56.69 25.02.2003. 576 III klase Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.