# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Maksims Sinčukovs 48.11 26.06.1998. 974 Meistarkandidāts Viktors Beļikovs Mt. SAC Relays Torrance, CA 19.04.2018.
2 Aleksandrs Kucs 48.26 20.09.2000. 964 Meistarkandidāts Aivars Noris Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
3 Iļja Petrušenko 48.27 20.04.1999. 964 Meistarkandidāts Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
4 Austris Karpinskis 48.44 14.06.1998. 953 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
5 Aleksandrs Madijarovs 48.54 05.07.1999. 947 Meistarkandidāts Pēteris Karlivāns Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
6 Valērijs Valinščikovs 48.95 11.08.1997. 921 Meistarkandidāts Jūlija Iļjušina Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
7 Kristers Kalniņš 49.00 17.09.1996. 918 Meistarkandidāts Viktors Lācis XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
8 Daniels Bambals 49.47 02.08.1998. 890 I klase Viktors Lācis XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
9 Artūrs Pastors 49.50 15.03.2001. 888 I klase Zigurds Kincis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
10 Pauls Daugulis 50.27 03.11.1999. 842 I klase Aina Ziediņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
11 Emīls Rūgums 50.42 16.06.1999. 833 I klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
12 Salvis Krusietis 50.49 02.06.1999. 829 I klase Gints Bitītis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
13 Rojs Puks 51.06 05.02.2000. 797 II klase Diāna Lauva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
14 Oļegs Kozjakovs 51.07 13.01.2001. 796 II klase Valerijs Veļčinskis Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Aksels Blanks 51.41 03.07.2001. 777 II klase Gints Bitītis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
16 Aigars Feteris 51.47 16.11.1991. 773 II klase Māris Gailis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
17 Didzis Siksalietis 51.51 10.07.1995. 771 II klase Pēteris Karlivāns Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
18 Maksims Semjonovs 51.74 24.02.2000. 758 II klase Laila Nagle Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
19 Kārlis Eiduks 52.07 05.09.2000. 740 II klase Laila Nagle Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
20 Artis Rožkalns 52.08 28.03.2000. 739 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
21 Ilvars Ieviņš 52.09 23.02.1995. 739 II klase Laila Nagle XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
22 Emīls Vīgants 52.27 17.02.2001. 729 II klase Laila Nagle Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
23 Toms Biernis 52.38 15.10.1996. 723 II klase Marita Ārente Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
24 Ēriks Solovjovs 52.56 24.09.1999. 713 II klase Ināra Znūtiņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
25 Aleksis Belovs 52.62 13.09.2002. 710 II klase Vjačeslavs Grigorjevs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
26 Dmitrijs Jefimovs 52.72 11.06.1998. 705 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
27 Roberts Kristians Līdaks 52.98 02.03.1995. 691 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
28 Artis Dude 53.28 17.07.1991. 675 II klase Laila Nagle Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
29 Vadims Martinovs 53.38 05.06.1999. 670 II klase Vjačeslavs Grigorjevs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
30 Niks Samauskis 53.47 02.04.1999. 665 II klase Ilze Stukule, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
31 Artūrs Rūtiņš 53.55 28.04.2000. 661 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
32 Kārlis Zauers 53.58 28.08.1998. 659 II klase Juris Petrovičs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
33 Jānis Etjantens 53.69 26.10.2003. 654 II klase Gints Bitītis, Mudīte Gerke Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
34 Etjens Beļašovs 53.83 19.06.2003. 646 II klase Andrejs Domaņins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
35 Matīss Gržibovskis 53.88 15.12.2003. 644 II klase Iveta Puķīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
36 Mikus Saldovers 53.90 17.04.1998. 643 II klase Jūlija Iļjušina Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
37 Ralfs Lipenīts 53.98 09.07.2002. 639 III klase Aivars Noris Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
38 Kārlis Ķuzis 54.06 04.03.1997. 635 III klase Marita Ārente Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
39 Armands Buivids 54.12 03.06.1998. 632 III klase Jūlija Iļjušina Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
40 Karims Ali 54.22 16.01.2001. 626 III klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
41 Aleksandrs Visockis 54.31 20.02.1999. 622 III klase Andrejs Domaņins Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
42 Edmunds Semjonovs 54.34 19.08.1991. 620 III klase Ināra Aperāne, Igors Izotovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
43 Ralfs Ūdris 54.38 25.08.2001. 618 III klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
44 Arturs Kuzmičenko 54.49 18.04.2001. 613 III klase Diāna Lauva Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
45 Jurijs Kravčonoks 54.53 22.02.1999. 611 III klase Jāzeps Markevičs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
46 Dāvids Kutra 54.58 22.04.1999. 608 III klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
47 Kristiāns Jakovļevs 54.69 23.04.1999. 603 III klase Daiga Stumbre Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
48 Hugo Huberts Puriņš 54.70 20.03.2000. 602 III klase Dace Vizule Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
49 Deniss Petrušins 54.79 09.12.1999. 598 III klase Nadežda Milbrete Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
50 Rikards Raimo 54.90 17.01.2000. 593 III klase Regīna Ābeltiņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.