# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Latiševa-Čudare 51.60 09.07.1995. 1142 Lielmeistars Pēteris Stripkāns Eiropas čempionāts Berlīne (Vācija) 09.08.2018. 21:04
2 Patrīcija Karlīna Roshofa 54.49 19.01.1999. 1032 Meistarkandidāts Ginta Teko Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:10
3 Līga Velvere 54.53 10.02.1990. 1030 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
4 Marija Medvedjeva 56.09 23.11.2000. 973 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
5 Patrīcija Sarmule 56.40 29.08.2002. 962 Meistarkandidāts Viktors Lācis Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
6 Anna Ševčenko 56.78 10.02.1999. 948 Meistarkandidāts Aļona Fomenko Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
7 Patricija Cīrule 57.25 10.11.2001. 932 I klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
8 Daira Deičmane 58.44 08.05.1999. 890 I klase Viktors Lācis 54. Gustava Sules piemiņas sacensības Tartu, Igaunija 03.06.2018.
9 Māra Anna Zīverte 58.54 18.12.2002. 887 I klase Laila Nagle Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
10 Agita Švetere 58.56 25.04.1999. 886 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
11 Viktorija Osipenko 58.63 15.01.1999. 884 I klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
12 Madara Lungeviča 58.67 10.05.2001. 882 I klase Līga Macarovska Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
13 Anete Mirdza Rutka 59.07 23.03.2002. 868 I klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
14 Amanda Hilda Gromova 59.17 14.12.2002. 865 I klase Dace Vizule Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
15 Marta Ločmele 59.22 06.07.2002. 863 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
16 Simona Prikule 59.37 31.01.2003. 858 I klase Jeļena Tarasova Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
17 Katrīna Kamarūte 59.46 10.08.2000. 855 I klase Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:05
18 Kitija Zaula 59.95 13.05.2004. 839 II klase Andris Rozenbergs, Ginta Teko Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
19 Ļiļa Holodkova 1:00.38 14.10.2003. 824 II klase Lana Jēkabsone Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
20 Aļona Konstantinova 1:00.41 29.11.2000. 823 II klase Mārīte Lūse Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:05
21 Madara Kaire 1:00.42 26.04.2000. 823 II klase Artūrs Priževoits Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
22 Laura Līva Umperoviča 1:00.48 13.01.2002. 821 II klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
23 Viktorija Fjodorova 1:00.53 18.11.2001. 819 II klase Lana Jēkabsone Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
24 Marta Kronberga 1:00.81 11.08.2000. 810 II klase Viktors Lācis Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
25 Sintija Brante 1:00.85 12.05.2000. 809 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
26 Luīze Velmere 1:01.16 14.06.2001. 799 II klase Viktors Lācis Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
27 Paula Kaupe 1:01.26 06.09.2001. 795 II klase Dace Vizule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
28 Emīlija Paula Krogzeme 1:01.31 28.03.2001. 794 II klase Agris Ķirsis Valgas čempionāts 12.06.2018.
29 Daniela Supe 1:01.37 17.09.2003. 792 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
30 Anastasija Maļiņņikova 1:01.51 29.12.1998. 787 II klase Jurijs Ostaševs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
31 Anastasija Ivanova 1:01.55 20.03.2000. 786 II klase Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
32 Kamilla Vanadziņa 1:01.55 03.10.2003. 786 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
33 Anna Brode 1:01.55 29.01.2003. 786 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
34 Paula Sakne 1:01.58 20.10.2001. 785 II klase Andrejs Saņņikovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
35 Paula Sprudzāne 1:01.68 19.03.1999. 782 II klase Edgars Voitkevičs 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
36 Reina Rozentāle 1:01.77 20.04.2000. 779 II klase Daiga Stumbre Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
37 Amanda Radava 1:01.79 16.07.2002. 778 II klase Daiga Stumbre Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
38 Renāte Beļājeva 1:02.00 17.02.2004. 771 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Enia Tīna Šusta 1:02.01 31.12.2001. 771 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
40 Viktorija Jevdokimova 1:02.06 27.12.2002. 769 II klase Dmitrijs Hadakovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
41 Kristīne Vietniece 1:02.31 26.02.1994. 761 II klase Viktors Bonders Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
42 Kristīne Grīnberga 1:02.37 30.04.2002. 759 II klase Ilze Stukule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
43 Luīze Emīlija Laveniece 1:02.49 24.07.2001. 756 II klase Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
44 Endija Tarvāne 1:02.52 01.02.1999. 755 II klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
45 Megija Medne 1:02.72 16.04.2001. 748 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
46 Rasa Saulīte 1:02.82 16.07.2001. 745 II klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
47 Jolanta Kučinskaite 1:02.86 11.08.2000. 744 II klase Aivars Vērdiņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
48 Milana Tatarņikova 1:02.87 24.04.2001. 744 II klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
49 Sonora Pētersone 1:02.90 25.06.2002. 743 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
50 Līga Lauma Pļavniece 1:02.91 15.03.1996. 742 II klase Laila Nagle XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.