# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Viktorija Zaretskaja 1.07 28.05.2001. 3975 Lielmeistars Agris Ķirsis Limbažu, Salacgrīvas, Alojas novadu skolēnu sporta spēles. Vieglatlētika "A", "B", "C" grupas Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" stadions 08.05.2018.
2 Gunta Latiševa-Čudare 51.83 09.07.1995. 1133 Lielmeistars Pēteris Stripkāns SEIKO GOLDEN GRAND PRIX OSAKA 2018 Osaka, Japāna 20.05.2018.
3 Marija Medvedjeva 57.24 23.11.2000. 932 I klase Mārīte Lūse Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
4 Anna Ševčenko 57.27 10.02.1999. 931 I klase Aļona Fomenko Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
5 Patricija Cīrule 57.39 10.11.2001. 927 I klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
6 Viktorija Osipenko 58.83 15.01.1999. 877 I klase Diāna Lauva Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
7 Daira Deičmane 59.39 08.05.1999. 858 I klase Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
8 Agita Švetere 59.71 25.04.1999. 847 II klase Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
9 Amanda Gromova 59.88 14.12.2002. 841 II klase Dace Vizule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
10 Kitija Zaula 59.95 13.05.2004. 839 II klase Andris Rozenbergs, Ginta Teko Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
11 Marta Ločmele 1:00.14 06.07.2002. 832 II klase Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
12 Madara Kaire 1:00.46 26.04.2000. 822 II klase Artūrs Priževoits Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
13 Marta Kronberga 1:00.95 11.08.2000. 805 II klase Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
14 Laura Līva Umperoviča 1:01.13 13.01.2002. 800 II klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
15 Paula Kaupe 1:01.26 06.09.2001. 795 II klase Dace Vizule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
16 Katrīna Kamarūte 1:01.38 10.08.2000. 791 II klase Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
17 Anastasija Maļiņņikova 1:01.51 29.12.1998. 787 II klase Jurijs Ostaševs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Anna Brode 1:01.55 29.01.2003. 786 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
19 Paula Sakne 1:01.58 20.10.2001. 785 II klase Andrejs Saņņikovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
20 Paula Sprudzāne 1:01.68 19.03.1999. 782 II klase Edgars Voitkevičs 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
21 Simona Prikule 1:01.73 31.01.2003. 780 II klase Jeļena Tarasova Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
22 Reina Rozentāle 1:01.77 20.04.2000. 779 II klase Daiga Stumbre Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
23 Daniela Supe 1:01.86 17.09.2003. 776 II klase Baiba Kaufmane Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
24 Renāte Beļājeva 1:02.00 17.02.2004. 771 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
25 Kristīne Vietniece 1:02.31 26.02.1994. 761 II klase Viktors Bonders Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
26 Kristīne Grīnberga 1:02.37 30.04.2002. 759 II klase Ilze Stukule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
27 Luīze Emīlija Laveniece 1:02.49 24.07.2001. 756 II klase Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
28 Līga Lauma Pļavniece 1:02.91 15.03.1996. 742 II klase Laila Nagle XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
29 Alisa Proščinko 1:03.03 20.12.2004. 739 II klase Jana Hadakova Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
30 Liene Rotberga 1:03.11 02.02.1994. 736 II klase Ilze Ladusāne Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
31 Kamilla Vanadziņa 1:03.13 03.10.2003. 735 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
32 Sintija Brante 1:03.23 12.05.2000. 732 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
33 Rebeka Lode 1:03.33 13.12.2000. 729 II klase Laila Nagle Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
34 Milana Tatarņikova 1:03.40 24.04.2001. 727 II klase Leonīds Strekalovskis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
35 Anna Kokoreviča 1:03.43 04.08.1995. 726 II klase Viktors Bonders Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
36 Enia Tīna Šusta 1:03.54 31.12.2001. 723 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
37 Viktorija Popovičeva 1:03.71 27.12.2003. 717 II klase Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
38 Alise Šterna 1:03.73 28.11.2004. 717 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Samanta Turka 1:03.83 11.02.2001. 714 II klase Daila Mankusa Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
40 Natālija Jastrebova 1:04.32 15.01.2004. 699 III klase Lana Jēkabsone Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
41 Enija Pļaviņa 1:04.33 16.12.2003. 698 III klase Krists Siņicins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
42 Baiba Bērziņa 1:04.33 20.05.2004. 698 III klase Anita Klapote Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
43 Sonora Pētersone 1:04.54 25.06.2002. 692 III klase Baiba Kaufmane, Baiba Kaufmane Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
44 Laura Briede 1:04.61 06.12.2001. 690 III klase Daila Mankusa Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
45 Jolanta Kučinskaite 1:04.63 11.08.2000. 689 III klase Aivars Vērdiņš Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
46 Rebeka Draudiņa 1:04.85 16.08.2004. 682 III klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
47 Līna Gražule 1:04.90 12.08.2000. 681 III klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
48 Kristiāna Mauriņa 1:04.93 30.10.2000. 680 III klase Marina Dambe Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
49 Adriana Krūzmane 1:05.19 20.05.2006. 672 III klase Dace Vizule Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
50 Keita Formaņicka 1:05.32 17.02.2001. 668 III klase Iveta Puķīte Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.