# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Leitis 47.40 13.04.1989. 1081 Meistars Uldis Kurzemnieks Gugl Meeting Linca, Austrija 09.02.2019.
2 Austris Karpinskis 47.77 14.06.1998. 1057 Meistars Mārīte Lūse 17. CMCM Indoor Meeting Kirchberg, Luksemburga 02.02.2019.
3 Maksims Sinčukovs 48.14 26.06.1998. 1033 Meistarkandidāts Viktors Beļikovs New Mexico Classic Albuquerque, NM 01.02.2019.
4 Aleksandrs Kucs 48.76 20.09.2000. 994 Meistarkandidāts Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
5 Valērijs Valinščikovs 49.50 11.08.1997. 948 Meistarkandidāts Jūlija Iļjušina-Pavlova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
6 Gints Drigulis 50.12 14.08.2001. 911 I klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
7 Artūrs Vecbaštiks 50.56 09.03.2001. 885 I klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
8 Rojs Puks 50.65 05.02.2000. 879 I klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
9 Aksels Blanks 51.03 03.07.2001. 857 I klase Gints Bitītis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
10 Oskars Bambāls 51.17 19.09.2001. 849 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
11 Kristers Kalniņš 51.28 17.09.1996. 843 I klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
12 Gustavs Kehris 51.57 08.11.1995. 826 I klase Viktors Lācis NAU Friday Night Duals Flagstaff, AZ 11.01.2019.
13 Aleksandrs Madijarovs 51.75 05.07.1999. 816 I klase Pēteris Karlivāns, Edgars Voitkevičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
14 Dmitrijs Ļašenko 51.98 06.06.2002. 803 I klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
15 Pauls Daugulis 52.05 03.11.1999. 799 I klase Aina Ziediņa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
16 Etjens Beļašovs 52.30 19.06.2003. 785 I klase Andrejs Domaņins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
17 Arturs Kuzmičenko 52.48 18.04.2001. 775 I klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
18 Ainārs Azarevičs 52.83 11.09.2001. 756 II klase Svetlana Petrakova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
19 Aleksis Belovs 52.91 13.09.2002. 752 II klase Vjačeslavs Grigorjevs, Gints Bitītis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
20 Toms Henrijs Zeltiņš 53.24 12.11.2001. 734 II klase Viktors Lācis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
21 Kristiāns Lauva 53.28 28.01.2003. 732 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
22 Ralfs Putenis 53.36 24.07.2000. 727 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
23 Ņikita Bogdanovs 53.53 02.12.2002. 718 II klase Jāzeps Markevičs, Andrejs Domanins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
24 Jurijs Kravčonoks 53.66 22.02.1999. 711 II klase Jāzeps Markevičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
25 Kārlis Romanovs 54.01 23.12.2002. 693 II klase Viktors Lācis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
26 Juris Volkovs 54.04 30.10.2001. 692 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
27 Sandis Vosekalns 54.11 25.03.2002. 688 II klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
28 Raivis Sīlis 54.12 12.01.2000. 687 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
29 Mārtiņš Petrovs 54.38 15.10.2001. 674 II klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
30 Rihards Linde 54.41 30.08.1992. 672 II klase Marita Ārente Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
31 Jurijs Kravčonoks 54.56 22.02.1999. 665 II klase Jāzeps Markevičs Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
32 Ēriks Solovjovs 54.61 24.09.1999. 662 II klase Ināra Znūtiņa Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
33 Aleks Uļjanovs 55.23 04.09.2002. 631 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
34 Kristaps Citlavs 55.40 10.04.2001. 622 III klase Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
35 Aleksandrs Visockis 55.46 20.02.1999. 620 III klase Andrejs Domaņins Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
36 Kristaps Ozols 55.51 21.08.2000. 617 III klase Zigmārs Gulbis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Viktors Blūms 55.71 01.01.2001. 607 III klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
38 Artjoms Kalnpurs 55.99 05.04.2003. 594 III klase Anita Klapote Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
39 Krišs Pavlovs 56.52 17.06.2002. 568 III klase Laura Janševska, Skaidrīte Velberga Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
40 Artis Krasjukovs 56.59 01.10.2000. 565 III klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
41 Daņils Sapuns 56.74 14.12.2002. 558 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
42 Deniss Okuņevs 57.37 16.05.2003. 529 III klase Ināra Fjodorova Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
43 Mārtiņš Plešners 57.83 17.02.2002. 457 III klase Sergejs Petrakovs Šauļu atklātais pilsētas čempionāts Šauļi, Lietuva 17.01.2019.
44 Gints Jarašuns 57.89 24.01.2002. 505 III klase Daila Mankusa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
45 Ivans Gutovs 57.95 07.06.2002. 503 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
46 Dairis Caunītis Augstkalns 58.04 03.08.2001. 499 III klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
47 Reinhards Voicišs 58.77 21.07.2000. 467 III klase Zigurds Kincis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
48 Vladimirs Zamjatins 58.96 03.02.2001. 459 I j. klase Sergejs Petrakovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
49 Edvards Māris Kamarūts 59.13 17.11.2003. 452 I j. klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
50 Reinis Rozenbahs 59.41 16.07.2002. 440 I j. klase Daila Mankusa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.