# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Austris Karpinskis 47.81 14.06.1998. 1054 Meistars Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
2 Iļja Petrušenko 48.45 20.04.1999. 1013 Meistarkandidāts Vjačeslavs Goļinskis Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
3 Aleksandrs Kucs 49.66 20.09.2000. 939 Meistarkandidāts Aivars Noris Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Valērijs Valinščikovs 49.77 11.08.1997. 932 Meistarkandidāts Jūlija Iļjušina Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:30
5 Aleksandrs Madijarovs 49.93 05.07.1999. 922 Meistarkandidāts Pēteris Karlivāns Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:25
6 Kristers Kalniņš 50.17 17.09.1996. 908 I klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:25
7 Ralfs Olševskis 50.49 27.09.1999. 889 I klase Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
8 Artūrs Pastors 51.06 15.03.2001. 797 II klase Zigurds Kincis Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
9 Didzis Siksalietis 51.19 10.07.1995. 848 I klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
10 Ilvars Ieviņš 51.30 23.02.1995. 842 I klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
11 Salvis Krusietis 51.45 02.06.1999. 833 I klase Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
12 Artis Dude 51.64 17.07.1991. 822 I klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
13 Rojs Puks 51.85 05.02.2000. 810 I klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Alfrēds Apinis 52.15 06.02.1999. 794 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
15 Gints Drigulis 52.21 14.08.2001. 790 I klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
16 Rivo Vožniaks 52.81 27.11.1991. 757 II klase Edvīns Krūms Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:20
17 Aksels Blanks 52.93 03.07.2001. 751 II klase Gints Bitītis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
18 Kārlis Zauers 52.96 28.08.1998. 749 II klase Juris Petrovičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
19 Maksims Semjonovs 53.02 24.02.2000. 746 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
20 Maksims Semjonovs 53.23 04.03.1999. 734 II klase Olga Borisova Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
21 Armands Štāls 53.28 13.01.2000. 732 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
22 Jānis Seņkāns 53.47 24.02.2001. 722 II klase Ignāts Cipruss Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
23 Aleksis Belovs 53.48 13.09.2002. 721 II klase Vjačeslavs Grigorjevs Sacensības Minskā "Atlēts" Minska 03.03.2018.
24 Emīls Vīgants 53.59 17.02.2001. 659 II klase Laila Nagle Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
25 Emīls Zukulis 53.67 01.06.2000. 711 II klase Aivars Vērdiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
26 Dmitrijs Ļašenko 53.73 06.06.2002. 708 II klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
27 Kārlis Kariņš 54.03 15.08.2000. 692 II klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Artis Ozols 54.26 24.03.1999. 680 II klase Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
29 Jurijs Kravčonoks 54.26 22.02.1999. 680 II klase Jāzeps Markevičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Artis Rožkalns 54.32 28.03.2000. 677 II klase Austris Āboliņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
31 Toms Henrijs Zeltiņš 54.32 12.11.2001. 677 II klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
32 Kārlis Romanovs 54.36 23.12.2002. 675 II klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
33 Raivis Sīlis 54.59 12.01.2000. 663 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
34 Gints Jarašuns 54.64 24.01.2002. 605 III klase Daila Mankusa Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
35 Ēriks Solovjovs 54.71 24.09.1999. 657 II klase Ināra Znūtiņa Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
36 Kārlis Ķuzis 54.87 04.03.1997. 649 II klase Marita Ārente Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
37 Jānis Silavs 54.92 23.06.2002. 646 II klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
38 Ralfs Lipenīts 55.04 09.07.2002. 640 II klase Aivars Noris Sacensības Minskā "Atlēts" Minska 03.03.2018.
39 Hugo Huberts Puriņš 55.24 20.03.2000. 630 III klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
40 Kristaps Pisarevs 55.40 01.01.2000. 622 III klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
41 Madis Ciglis 55.42 12.02.1999. 621 III klase Aina Ziediņa, Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
42 Klaids Jeleckis 55.48 17.02.1999. 619 III klase Nadežda Milbrete Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:10
43 Dmitrijs Jefimovs 55.50 11.06.1998. 618 III klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
44 Aleksandrs Mironovs 55.50 27.12.2002. 618 III klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
45 Mārtiņš Petrovs 55.78 15.10.2001. 550 III klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
46 Juris Volkovs 55.81 30.10.2001. 602 III klase Laila Nagle Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:10
47 Sandis Vosekalns 56.39 25.03.2002. 521 III klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
48 Emīls Demidovs 56.41 23.06.2000. 574 III klase Inga Vītola Skulte, Nadežda Milbrete Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:10
49 Teodors Drazlovskis 56.63 09.10.2000. 563 III klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
50 Deniss Petrušins 56.65 09.12.1999. 562 III klase Nadežda Milbrete Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.