# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Vaičule 53.34 09.07.1995. 1109 Meistars Pēteris Stripkāns Folksam Grand Prix 2019 Stokholma, Zviedrija 04.02.2019.
2 Patrīcija Karlīna Roshofa 56.65 19.01.1999. 987 Meistarkandidāts Ginta Teko Don Kirby Elite Invitational Albuquerque, NM 08.02.2019.
3 Patricija Cīrule 57.65 10.11.2001. 952 I klase Leonīds Strekalovskis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
4 Patrīcija Sarmule 58.23 29.08.2002. 932 I klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
5 Anna Ševčenko 58.69 10.02.1999. 916 I klase Aļona Fomenko Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
6 Marija Medvedeva 58.80 23.11.2000. 912 I klase Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
7 Madara Lungeviča 59.56 10.05.2001. 886 I klase Līga Macarovska Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
8 Marta Ločmele 59.59 06.07.2002. 885 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
9 Viktorija Osipenko 59.61 15.01.1999. 884 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
10 Invida Mauriņa 1:00.14 23.07.2003. 867 I klase Andrejs Saņņikovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
11 Madara Kaire 1:01.05 26.04.2000. 836 I klase Artūrs Priževoits Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
12 Amanda Radava 1:01.38 16.07.2002. 826 II klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
13 Viktorija Fjodorova 1:01.50 18.11.2001. 822 II klase Lana Jēkabsone Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Paula Sakne 1:01.79 20.10.2001. 812 II klase Andrejs Saņņikovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
15 Enija Pļaviņa 1:01.99 16.12.2003. 806 II klase Krists Siņicins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
16 Jolanta Kučinskaite 1:02.08 11.08.2000. 803 II klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Antra Saviča 1:02.24 27.06.2001. 798 II klase Viktors Beļikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
18 Luīze Velmere 1:02.61 14.06.2001. 786 II klase Viktors Lācis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
19 Emīlija Paula Krogzeme 1:02.93 28.03.2001. 776 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
20 Ieva Ivanova 1:03.11 25.07.2001. 770 II klase Aivars Noris Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
21 Viktorija Sidorova 1:03.23 28.07.2001. 766 II klase Jeļena Tarasova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
22 Amina Askarova 1:03.27 26.01.2002. 765 II klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
23 Enia Tīna Šusta 1:03.28 31.12.2001. 765 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
24 Megija Medne 1:03.38 16.04.2001. 762 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
25 Anna Brode 1:03.86 29.01.2003. 747 II klase Baiba Kaufmane Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
26 Rasa Saulīte 1:04.01 16.07.2001. 742 II klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
27 Katrīna Kamarūte 1:04.70 10.08.2000. 721 II klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
28 Kristīne Ivanova 1:04.73 01.01.2002. 720 II klase Aivars Noris Viļņas SC atklātais čempionāts telpās Viļņa, Lietuva 14.01.2019.
29 Sendija Matušonoka 1:05.41 08.02.2002. 699 III klase Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
30 Luīze Emīlija Laveniece 1:05.64 24.07.2001. 692 III klase Laila Nagle Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
31 Viktorija Popovičeva 1:05.67 27.12.2003. 692 III klase Gaļina Kozireva Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
32 Kristiāna Mauriņa 1:06.96 30.10.2000. 654 III klase Marina Dambe Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
33 Ieva Adamoviča 1:07.77 06.12.2001. 630 III klase Edgars Vaivods Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
34 Diāna Nedvedje 1:08.37 23.10.2001. 613 III klase Jana Hadakova Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
35 Loreta Lemberga 1:08.58 25.07.1999. 607 III klase Aina Ziediņa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
36 Beāte Annija Urbanoviča 1:08.94 10.10.2001. 597 III klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Loreta Ķikuste 1:10.63 19.10.2003. 551 III klase Aigars Feteris, Guntis Kļaviņš Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
38 Līva Apse 1:12.46 12.04.2002. 504 I j. klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
39 Karalina Šehovcova 21.03.2002. Jūlija Iļjušina-Pavlova Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
40 Kamilla Vanadziņa 03.10.2003. Leonīds Strekalovskis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
41 Simona Prikule 31.01.2003. Jeļena Tarasova Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
42 Viktorija Jevdokimova 27.12.2002. Dmitrijs Hadakovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
43 Marija Novicka 29.03.2002. Andrejs Domaņins Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
44 Diāna Olupa 07.10.2002. Skaidrīte Velberga Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
45 Jekaterina Bore 10.08.2003. Lana Jēkabsone Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
46 Leonora Liepiņa 12.04.2003. Ludmila Olijara Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
47 Jūlija Soldatenkova 30.09.2002. Andrejs Domanins Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.