# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Patrīcija Karlīna Roshofa 55.70 19.01.1999. 1021 Meistarkandidāts Ginta Teko Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
2 Patrīcija Sarmule 57.05 29.08.2002. 973 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
3 Anna Ševčenko 57.39 10.02.1999. 961 Meistarkandidāts Aļona Fomenko Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Patricija Cīrule 58.18 10.11.2001. 933 I klase Leonīds Strekalovskis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
5 Agita Švetere 58.32 25.04.1999. 929 I klase Viktors Lācis Igaunijas U23, U20, U18 čempionāts Tallina, EST 10.02.2018.
6 Daira Deičmane 58.68 08.05.1999. 916 I klase Viktors Lācis Igaunijas U23, U20, U18 čempionāts Tallina, EST 10.02.2018.
7 Viktorija Osipenko 59.71 15.01.1999. 881 I klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
8 Aļona Konstantinova 1:00.33 29.11.2000. 860 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
9 Laura Laimiņa 1:00.57 24.03.2002. 852 I klase Skaidrīte Velberga Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
10 Marta Kronberga 1:00.90 11.08.2000. 841 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
11 Madara Kaire 1:01.43 26.04.2000. 824 II klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
12 Emīlija Paula Krogzeme 1:01.59 28.03.2001. 819 II klase Agris Ķirsis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
13 Katrīna Kamarūte 1:01.81 10.08.2000. 812 II klase Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
14 Laura Līva Umperoviča 1:02.02 13.01.2002. 805 II klase Aleksandrs Krauklītis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
15 Enia Tīna Šusta 1:02.10 31.12.2001. 802 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
16 Luīze Velmere 1:02.26 14.06.2001. 797 II klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:45
17 Marta Ločmele 1:02.29 06.07.2002. 796 II klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
18 Paula Sakne 1:02.71 20.10.2001. 783 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
19 Kristīne Vietniece 1:02.94 26.02.1994. 775 II klase Viktors Bonders Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:45
20 Sanita Vitkovska 1:03.08 26.06.1999. 771 II klase Svetlana Petrakova Kuldīgas Katrīnas kauss Kuldīga 20.01.2018. 18:50
21 Džūlija Krūmiņa 1:03.69 17.04.2002. 752 II klase Viktors Lācis Igaunijas U23, U20, U18 čempionāts Tallina, EST 10.02.2018.
22 Reina Rozentāle 1:03.95 20.04.2000. 744 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Renāte Medvedeva 1:04.04 19.02.2002. 741 II klase Skaidrīte Velberga Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
24 Jolanta Kučinskaite 1:04.08 11.08.2000. 740 II klase Aivars Vērdiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
25 Diāna Olupa 1:04.15 07.10.2002. 738 II klase Skaidrīte Velberga Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
26 Ieva Lizete Rožkalna 1:04.72 17.11.2001. 720 II klase Ieva Skurule Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
27 Milana Tatarņikova 1:04.73 24.04.2001. 720 II klase Leonīds Strekalovskis Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
28 Dace Asme 1:05.06 02.06.1999. 710 II klase Santa Lorence Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
29 Aiga Bernāne 1:05.19 29.06.2000. 706 III klase Artūrs Priževoits Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Līga Lauma Pļavniece 1:05.45 15.03.1996. 698 III klase Laila Nagle Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
31 Luīze Emīlija Laveniece 1:05.57 24.07.2001. 695 III klase Laila Nagle Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
32 Alīna Lazuko 1:06.02 07.06.2000. 681 III klase Sergejs Petrakovs Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
33 Amina Askarova 1:06.76 26.01.2002. 659 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
34 Roberta Ločmele 1:06.78 06.07.2002. 659 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
35 Eilīna Antapsone 1:06.80 07.06.1999. 658 III klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
36 Karīna Merkuševa 1:06.94 08.08.2003. 654 III klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
37 Kristiāna Mauriņa 1:08.70 30.10.2000. 604 III klase Marina Dambe Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
38 Sendija Matušonoka 1:09.14 08.02.2002. 592 III klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
39 Amanda Jansone 1:09.29 27.05.2002. 588 III klase Aija Lancmane Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
40 Marta Isajeva 1:09.31 10.08.1999. 587 III klase Jūlija Iļjušina Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
41 Mērija Megija Zabe 1:10.44 29.06.2003. 556 III klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
42 Anna Peskova 1:11.29 18.11.2001. 534 I j. klase Ilze Stukule Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
43 Keitija Strādniece 1:11.79 25.12.2002. 521 I j. klase Marina Dambe Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.