# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Vaičule 37.44 09.07.1995. 1139 Meistarkandidāts Pēteris Stripkāns, Edvīns Krūms Mítink EA-Czech Indoor Gala Ostrava, Čehija 12.02.2019.
2 Sindija Bukša 38.89 14.12.1997. 1061 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:57
3 Māra Anna Zīverte 40.26 18.12.2002. 989 I klase Laila Nagle Baltijas U18 komandu čempionāts Kuldīga 02.03.2019.
4 Paula Katrīna Skalberga 40.57 18.05.2002. 973 I klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Baltijas U18 komandu čempionāts Kuldīga 02.03.2019.
5 Patrīcija Sarmule 40.92 29.08.2002. 956 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
6 Patricija Cīrule 41.27 10.11.2001. 938 I klase Leonīds Strekalovskis Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
7 Madara Lungeviča 41.51 10.05.2001. 926 I klase Līga Macarovska Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:57
8 Daniela Supe 41.56 17.09.2003. 924 I klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
9 Asnāte Kalniņa 41.70 28.05.1999. 917 I klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:57
10 Amanda Hilda Gromova 41.78 14.12.2002. 913 I klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Marija Medvedeva 42.00 23.11.2000. 902 I klase Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
12 Madara Bērziņa 42.13 30.03.2005. 896 I klase Līga Dzene STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
13 Invida Mauriņa 42.41 23.07.2003. 882 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Kitija Zaula 42.80 13.05.2004. 864 II klase Ginta Teko, Agris Ķirsis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
15 Viktorija Jevdokimova 42.83 27.12.2002. 862 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Klinta Lindāne 43.06 21.03.2003. 851 II klase Ainis Raubišķis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Sonora Pētersone 43.08 25.06.2002. 850 II klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
18 Laura Līva Umperoviča 43.15 13.01.2002. 847 II klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:57
19 Marta Ločmele 43.47 06.06.1993. 832 II klase Jevgēnijs Liepa STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
20 Marta Ločmele 43.47 06.07.2002. 832 II klase Mārīte Lūse Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
21 Alise Šterna 43.51 28.11.2004. 785 II klase Daiga Stumbre LSSS slēgtās sacensības U16 LOC manēža 11.01.2019.
22 Kristīne Grīnberga 43.55 30.04.2002. 828 II klase Ilze Stukule Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:00
23 Kristīne Urtāne 43.59 23.12.2004. 826 II klase Solveiga Ziediņa Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
24 Amanda Radava 43.59 16.07.2002. 826 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
25 Amina Askarova 43.73 26.01.2002. 820 II klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
26 Jeļizaveta Romaņenko 43.89 07.08.2004. 812 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
27 Enija Pļaviņa 43.89 16.12.2003. 812 II klase Krists Siņicins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
28 Anna Brode 43.95 29.01.2003. 810 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:48
29 Dace Asme 43.98 02.06.1999. 808 II klase Santa Lorence Baltijas valstu tehnisko universitāšu kausa izcīņa vieglatlētikā Rīga 01.03.2019.
30 Ļiļa Holodkova 44.01 14.10.2003. 807 II klase Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
31 Marta Balanasa 44.07 09.04.2005. 804 II klase Gunta Blūmiņa Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
32 Ieva Lanka 44.10 15.08.1995. 803 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:45
33 Daniela Kalniņa 44.16 29.10.2002. 800 II klase Rasma Turka Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
34 Renāte Beļājeva 44.31 17.02.2004. 793 II klase Austris Āboliņš Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
35 Amanda Sobinova 44.32 15.12.2003. 793 II klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
36 Marija Ševcova 44.33 20.05.2004. 792 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
37 Paula Sakne 44.61 20.10.2001. 779 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:51
38 Rēzija Grēta Štrausa 44.70 28.10.2004. 775 II klase Agnese Kļava, Aigars Matisons Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
39 Elza Zeta Baumane 44.70 06.05.2004. 775 II klase Viktors Lācis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
40 Elizabete Kociņa 44.70 17.02.2006. 775 II klase Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 14 Ventspils OC vieglatlētikas manēža 12.03.2019.
41 Viktorija Popovičeva 44.75 27.12.2003. 773 II klase Gaļina Kozireva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:54
42 Sendija Matušonoka 44.94 08.02.2002. 765 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
43 Laura Osipenko 45.00 29.07.2005. 716 III klase Diāna Lauva LSSS slēgtās sacensības U16 LOC manēža 11.01.2019.
44 Alise Petrova 45.04 12.06.2005. 760 II klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
45 Rita Krauja 45.07 30.06.2004. 759 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
46 Natālija Jastrebova 45.18 15.01.2004. 754 II klase Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
47 Luīze Emīlija Laveniece 45.20 24.07.2001. 753 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:51
48 Anastasija Ivanova 45.23 20.03.2000. 752 II klase Vjačeslavs Goļinskis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
49 Jolanta Kučinskaite 45.35 11.08.2000. 746 III klase Diāna Lauva Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
50 Dinija Līga Paegle 45.37 22.06.2005. 745 III klase Anete Sorokina Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.