# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Aleksandrs Kucs 21.81 20.09.2000. 1014 Meistars Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
2 Jānis Leitis 21.83 13.04.1989. 1011 Meistars Uldis Kurzemnieks Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Iļja Petrušenko 22.09 20.04.1999. 913 I klase Vjačeslavs Goļinskis LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
4 Austris Karpinskis 22.40 14.06.1998. 932 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
5 Valērijs Valinščikovs 22.42 11.08.1997. 929 Meistarkandidāts Jūlija Iļjušina-Pavlova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
6 Artūrs Pastors 22.49 15.03.2001. 919 Meistarkandidāts Zigurds Kincis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
7 Oskars Grava 22.88 07.10.2001. 867 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
8 Kristers Čams 23.18 30.10.1999. 828 I klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
9 Artūrs Vecbaštiks 23.18 09.03.2001. 828 I klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
10 Gints Drigulis 23.33 14.08.2001. 809 I klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Dmitrijs Ļašenko 23.34 06.06.2002. 751 II klase Vjačeslavs Goļinskis LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
12 Vladimirs Mihailovs 23.43 03.11.1995. 796 I klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
13 Emīls Kristofers Jonāss 23.43 15.01.2001. 796 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Mikus Pētersons 23.43 15.08.2001. 796 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
15 Aleksandrs Visockis 23.45 20.02.1999. 793 I klase Andrejs Domaņins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
16 Aleksandrs Korčagins 23.52 12.07.2002. 784 I klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
17 Aleksandrs Madijarovs 23.56 05.07.1999. 779 I klase Pēteris Karlivāns, Edgars Voitkevičs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
18 Raivis Sīlis 23.58 12.01.2000. 777 I klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
19 Juris Volkovs 23.60 30.10.2001. 774 I klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
20 Ralfs Putenis 23.65 24.07.2000. 768 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
21 Linards Pauliņš 23.67 12.02.2001. 766 II klase Vija Nipere Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
22 Alens Judovs 23.70 21.08.2003. 762 II klase Sandis Sabājevs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Artūrs Isajevs 23.71 30.08.2002. 761 II klase Aļona Fomenko Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
24 Mikus Saldovers 23.72 17.04.1998. 760 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
25 Kārlis Kariņš 23.74 15.08.2000. 757 II klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
26 Rojs Puks 23.83 05.02.2000. 691 II klase Diāna Lauva LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
27 Intars Barčevskis 23.85 09.02.2001. 744 II klase Andris Jansons Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
28 Rinalds Valts Zariņš 23.91 25.12.2000. 736 II klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
29 Matīss Gržibovskis 23.95 15.12.2003. 731 II klase Iveta Puķīte, Gints Bitītis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
30 Aleksandrs Kālis 24.02 27.09.2000. 723 II klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
31 Aldis Graudiņš 24.05 18.06.1997. 719 II klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
32 Jurijs Kravčonoks 24.06 22.02.1999. 718 II klase Jāzeps Markevičs, Viktors Bonders Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
33 Aksels Blanks 24.07 03.07.2001. 717 II klase Gints Bitītis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
34 Sandis Dzenītis 24.10 23.06.2001. 713 II klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
35 Raivis Porietis 24.16 02.02.1999. 706 II klase Adrija Muša Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
36 Adrians Kālis 24.30 27.09.2000. 689 II klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Rolands Blūms 24.34 25.04.2004. 685 II klase Irēna Aizpure Viru sporta skolas atklātās jaunatnes sacensības telpās Igaunija 16.03.2019.
38 Ainārs Azarevičs 24.36 11.09.2001. 682 II klase Svetlana Petrakova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
39 Aleks Uļjanovs 24.36 04.09.2002. 630 III klase Vjačeslavs Goļinskis LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
40 Mikus Dāvids Strazdiņš 24.37 26.04.1999. 681 II klase Raitis Ravinskis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
41 Aleksis Belovs 24.46 13.09.2002. 671 II klase Vjačeslavs Grigorjevs, Gints Bitītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
42 Artjoms Kalnpurs 24.46 05.04.2003. 671 II klase Anita Klapote Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
43 Vadims Zaharovs 24.56 25.02.2003. 659 II klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
44 Artis Rožkalns 24.57 28.03.2000. 658 II klase Austris Āboliņš Tartu U16, U18 ja U20 meistrivõistlused kergejõustikus Tartu, Igaunija 16.01.2019.
45 Rihards Linde 24.57 30.08.1992. 658 II klase Marita Ārente Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
46 Rolands Jansons 24.59 15.03.2001. 656 II klase Guntis Auziņš Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
47 Armands Buivids 24.67 03.06.1998. 646 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
48 Artūrs Šķesters 24.69 02.07.2002. 644 II klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
49 Ēriks Puzankovs 24.70 12.07.2000. 643 II klase Ināra Znūtiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
50 Ralfs Lipenīts 24.70 09.07.2002. 643 II klase Aivars Noris Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.