# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Evija Šēfere 24.98 28.11.1994. 995 Meistarkandidāts Ineta Zālīte Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
2 Patrīcija Karlīna Roshofa 25.01 19.01.1999. 992 Meistarkandidāts Ginta Teko Don Kirby Elite Invitational Albuquerque, NM 08.02.2019.
3 Māra Anna Zīverte 25.15 18.12.2002. 980 Meistarkandidāts Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
4 Luīze Dārta Sietiņa 25.48 09.02.2001. 951 Meistarkandidāts Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
5 Nora Ķigure 25.49 14.03.2001. 950 Meistarkandidāts Ineta Zālīte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
6 Paula Katrīna Skalberga 25.59 18.05.2002. 941 Meistarkandidāts Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
7 Kristīne Grīnberga 25.96 30.04.2002. 910 Meistarkandidāts Ilze Stukule "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām Kuldīga 09.03.2019.
8 Paula Sprudzāne 26.02 19.03.1999. 905 Meistarkandidāts Edgars Voitkevičs Howie Ryan Invitational Houston, TX 08.02.2019.
9 Asnāte Kalniņa 26.24 28.05.1999. 886 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
10 Amanda Hilda Gromova 26.27 14.12.2002. 884 I klase Dace Vizule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Madara Lungeviča 26.33 10.05.2001. 879 I klase Līga Macarovska Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
12 Daniela Supe 26.40 17.09.2003. 873 I klase Baiba Kaufmane Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
13 Anna Ševčenko 26.41 10.02.1999. 872 I klase Aļona Fomenko Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
14 Madara Bērziņa 26.61 30.03.2005. 856 I klase Līga Dzene Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
15 Madara Kaire 26.67 26.04.2000. 851 I klase Artūrs Priževoits Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Ieva Turķe 26.74 23.07.1998. 845 I klase Aldis Čākurs 2019 Graduate Classic Lincoln, NE 11.01.2019.
17 Sintija Brante 26.76 12.05.2000. 843 I klase Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
18 Alevtina Gūtmane 27.00 15.03.1999. 824 I klase Nadežda Milbrete Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
19 Sonora Pētersone 27.02 25.06.2002. 822 I klase Baiba Kaufmane "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām Kuldīga 09.03.2019.
20 Ieva Ivanova 27.10 25.07.2001. 816 I klase Aivars Noris Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
21 Grieta Griezīte 27.14 09.08.2001. 813 I klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
22 Invida Mauriņa 27.22 23.07.2003. 806 I klase Andrejs Saņņikovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
23 Annija Paula Ansone 27.23 24.11.2001. 806 I klase Ieva Skurule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
24 Klinta Lindāne 27.30 21.03.2003. 800 I klase Ainis Raubišķis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
25 Katrīna Kamarūte 27.30 10.08.2000. 800 I klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
26 Elizabete Kociņa 27.33 17.02.2006. 798 I klase Agnese Kļava Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
27 Amina Askarova 27.44 26.01.2002. 789 I klase Vjačeslavs Goļinskis "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām Kuldīga 09.03.2019.
28 Amanda Sobinova 27.49 15.12.2003. 785 II klase Diāna Lauva "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām Kuldīga 09.03.2019.
29 Viktorija Jevdokimova 27.49 27.12.2002. 785 II klase Dmitrijs Hadakovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
30 Amanda Zandersone 27.52 30.03.2000. 783 II klase Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
31 Viktorija Cešķe 27.60 23.05.2001. 718 II klase Vjačeslavs Goļinskis LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
32 Renāte Beļājeva 27.70 17.02.2004. 769 II klase Austris Āboliņš Tartu U16, U18 ja U20 meistrivõistlused kergejõustikus Tartu, Igaunija 16.01.2019.
33 Adelīna Demidova 27.70 09.07.2007. 769 II klase Inga Vītola Skulte Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
34 Enija Pļaviņa 27.71 16.12.2003. 768 II klase Krists Siņicins Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
35 Paula Lužinska 27.73 01.03.2006. 766 II klase Paula Rozenvalde Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
36 Karīna Merkuševa 27.75 08.08.2003. 706 II klase Vjačeslavs Goļinskis LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
37 Amanda Radava 27.76 16.07.2002. 764 II klase Daiga Stumbre "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām Kuldīga 09.03.2019.
38 Jūlija Širina 27.79 12.09.2002. 762 II klase Nadežda Milbrete Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
39 Kitija Frolova 27.79 01.12.1999. 762 II klase Mārtiņš Rūgums Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
40 Beatrise Zvirgzdiņa 27.80 06.06.2002. 761 II klase Edvīns Krūms Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
41 Natalija Iastubova 27.81 760 II klase Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
42 Rita Krauja 27.85 30.06.2004. 757 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām Kuldīga 09.03.2019.
43 Jolanta Kučinskaite 27.95 11.08.2000. 749 II klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
44 Emīlija Paula Krogzeme 27.95 28.03.2001. 749 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
45 Dace Asme 28.07 02.06.1999. 740 II klase Santa Lorence Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
46 Loreta Drulle 28.09 19.06.2003. 739 II klase Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
47 Līga Lauma Pļavniece 28.10 15.03.1996. 738 II klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
48 Sindija Ertmane 28.13 24.12.2002. 736 II klase Iveta Puķīte Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 22.02.2019.
49 Kristiāna Mauriņa 28.14 30.10.2000. 735 II klase Marina Dambe Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
50 Viktorija Fjodorova 28.14 18.11.2001. 735 II klase Lana Jēkabsone Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.