# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Rihards Bremze 2.08 14.05.2001. 984 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
2 Jānis Vanags 2.06 16.06.1992. 967 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Rihards Vaivads 2.05 06.10.2000. 958 Meistarkandidāts Irēna Vītola Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
4 Edvīns Voitiņš 2.02 04.08.1999. 932 Meistarkandidāts Aivars Noris Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
5 Emīls Rūgums 2.00 16.06.1999. 914 I klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
6 Oļegs Kozjakovs 2.00 13.01.2001. 914 I klase Valerijs Veļčinskis 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
7 Sandis Rošāns 2.00 19.12.1999. 914 I klase Zigmārs Gulbis, Anita Krauklīte Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
8 Armands Aivis Gorbačovs 2.00 09.03.2000. 914 I klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
9 Dāvids Kutra 1.97 22.04.1999. 888 I klase Raivis Maķevics 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
10 Ralfs Ūdris 1.97 25.08.2001. 888 I klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
11 Anatolijs Šavecs 1.96 26.11.2000. 879 I klase Jāzeps Markevičs 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
12 Edvarts Eglītis 1.93 09.03.2004. 853 I klase Ainis Raubišķis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
13 Fēlikss Rūmnieks 1.93 10.01.1998. 853 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
14 Reinis Krēgers 1.92 22.01.1992. 844 I klase International Combined Events Meeting Tallina, Igaunija 02.02.2019.
15 Erlends Gipters 1.91 24.09.2001. 836 I klase Jāzeps Markevičs, Anatolijs Titovs 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
16 Pēteris Valdmanis 1.90 12.03.1974. 827 I klase Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
17 Mārtiņš Konošonoks 1.90 17.04.2002. 827 I klase Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
18 Adrians Kālis 1.89 27.09.2000. 818 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
19 Karims Ali 1.88 16.01.2001. 810 II klase Artūrs Priževoits 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
20 Krišjānis Beļaunieks 1.88 10.07.1998. 810 II klase Andris Eikens, Anita Krauklīte Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
21 Roberts Mažrims 1.86 30.10.2003. 792 II klase Arno Kiršteins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
22 Māris Ceplis 1.86 22.01.2001. 792 II klase Edgars Vaivods 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
23 Niks Samauskis 1.85 02.04.1999. 784 II klase Andris Eikens, Ilze Stukule Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
24 Pēteris Krauja 1.85 02.05.1996. 784 II klase Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
25 Dāvis Helmuts Ceļmals 1.85 25.01.2003. 784 II klase Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
26 Jānis Šķēle 1.85 26.02.2001. 784 II klase Andris Eikens, Zigmārs Gulbis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
27 Mārtiņš Konošonoks 1.85 17.04.2002. 784 II klase Jāzeps Markevičs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
28 Tomass Apsītis 1.85 01.02.2000. 784 II klase Raitis Ravinskis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
29 Kristiāns Zilbers 1.85 28.02.1999. 784 II klase Lauris Haritonovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
30 Gatis Saulītis 1.85 22.04.1999. 784 II klase Ināra Znūtiņa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
31 Daniels Matīss Kraučs 1.85 12.04.2001. 784 II klase Aivars Čaklis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
32 Pauls Bertrams Klucis 1.85 02.04.1997. 784 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
33 Roberts Volonts 1.85 24.05.2001. 784 II klase Jevgēnijs Liepa, Zigurds Kincis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
34 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 1.83 27.08.2002. 766 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
35 Uvis Strazdiņš 1.80 07.06.2001. 741 II klase Andris Eikens, Marina Dambe Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:00
36 Mārtiņš Rūgums 1.80 31.05.1993. 741 II klase Edvīns Krūms 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
37 Jegors Gerasimovs 1.80 30.03.2003. 741 II klase Vjačeslavs Grigorjevs, Andris Eikens Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
38 Kristaps Sunteiks 1.80 21.06.2002. 741 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
39 Ņikita Agapovs 1.80 26.04.2001. 741 II klase Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
40 Emīls Rūsiņš 1.77 15.08.2002. 715 II klase Lauris Haritonovs Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
41 Artūrs Rūtiņš 1.76 28.04.2000. 706 II klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
42 Renārs Pakulis 1.75 11.06.2004. 698 II klase Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
43 Intars Barčevskis 1.75 09.02.2001. 698 II klase Andris Jansons Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
44 Patriks Purviņš 1.75 12.06.1999. 698 II klase Viktors Bonders Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
45 Māris Kozulis 1.75 07.06.2001. 698 II klase Laila Nagle Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
46 Ričards Brālēns 1.75 24.02.2000. 698 II klase Andris Eikens, Līga Dzene Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
47 Kristers Sams 1.75 24.12.2001. 698 II klase Jevgēnijs Liepa Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
48 Valters Jansons 1.75 22.08.2004. 698 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
49 Rihards Bucenieks 1.75 27.02.2003. 698 II klase Lana Līcīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
50 Rihards Jakubovics 1.75 06.06.2001. 698 II klase Andrejs Gross Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.