# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Ieva Turķe 12.52 23.07.1998. 967 I klase Aldis Čākurs 2018 Intrasquad Meet Lincoln, Nebraska 08.12.2018.
2 Olga Ignatjeva 11.96 08.02.2002. 910 I klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Krista Sprūde 11.74 13.10.2001. 888 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Jūlija Ignatjeva 11.59 08.02.2002. 873 II klase Dmitrijs Hadakovs Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
5 Anda Jēgere 11.52 27.02.1996. 866 II klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
6 Anastasija Kovaļova 11.46 23.07.1997. 860 II klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
7 Anete Veinberga 11.36 01.09.1996. 850 II klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
8 Laura Laurita Ķergalve 11.21 27.10.2000. 835 II klase Guntis Auziņš Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
9 Marta Anna Putene 11.12 24.04.2005. 826 III klase Aldis Čākurs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Ērika Līna Rivseniece 11.04 22.10.2003. 818 III klase Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
11 Evelīna Andruškeviča 10.98 03.12.1999. 812 III klase Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
12 Emīlija Tralmaka 10.90 15.07.2004. 804 III klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
13 Sanija Buta 10.86 04.04.2003. 800 III klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Viktorija Popovičeva 10.79 27.12.2003. 793 III klase Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
15 Anete Bite 10.75 15.04.2003. 789 III klase Initra Rubena Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
16 Daniela Timma 10.69 24.03.2003. 783 III klase Inese Umbraško Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
17 Dārta Auziņa 10.66 14.06.2004. 780 III klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
18 Enija Lejniece 10.65 29.01.2003. 779 III klase Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
19 Elizabete Anna Ozola 10.60 29.08.2003. 774 III klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
20 Lība Rosicka 10.51 13.12.2003. 765 III klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Darija Stepanova 10.50 16.07.2002. 764 III klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Samanta Santa Gruntiņa 10.30 14.06.2002. 744 I j. klase Ieva Skurule Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
23 Janita Antipina 10.22 01.11.2005. 737 I j. klase Aija Lancmane Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
24 Beāte Stivreniece 10.18 10.04.2001. 733 I j. klase Indulis Matīss Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Una Gadzāne 10.11 06.11.2003. 726 I j. klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
26 Laura Ostrovska 10.10 18.12.2001. 725 I j. klase Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
27 Pārsla Bogdanova 10.04 14.10.2004. 719 I j. klase Kaspars Gulbis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
28 Aleksa Pūce 10.03 14.08.2001. 718 I j. klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
29 Tīna Zēmane 9.94 07.02.2005. 709 II j. klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
30 Emīlija Mariševa 9.90 28.08.2002. 705 II j. klase Marita Ārente Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Viktorija Nīgale 9.88 24.04.2003. 703 II j. klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
32 Monta Apeināne 9.76 05.07.2002. 691 II j. klase Zigurds Karols Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
33 Līva Apse 9.76 12.04.2002. 691 II j. klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
34 Saila Gūtšmite 9.75 11.04.2004. 690 II j. klase Initra Rubena Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
35 Annija Grinšpone 9.70 22.07.2004. 685 II j. klase Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
36 Kristīna Vadakarija 9.66 12.04.2000. 681 II j. klase 0.0 Jana Hadakova Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
37 Līva Latve 9.63 31.05.2007. 678 II j. klase Aldis Čākurs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
38 Dana Šēra 9.60 02.07.2002. 675 II j. klase Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
39 Marta Matisova 9.53 16.12.2004. 668 II j. klase Arno Kiršteins Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
40 Luīze Barkāne 9.52 21.08.2004. 667 II j. klase Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
41 Vera Fuņikova 9.43 25.03.2004. 659 II j. klase Marita Ārente Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
42 Evelīna Miltiņa 9.32 26.08.2007. 648 II j. klase Aldis Čākurs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
43 Anna Luīze Dombrovska 9.15 28.12.2006. 631 III j. klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
44 Katrīna Paula Ozola 9.07 03.09.2007. 623 III j. klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
45 Laima Prūse 9.05 29.08.2005. 621 III j. klase Aivars Čaklis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
46 Amanda Estere Reimarte 8.92 22.01.2004. 608 III j. klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
47 Vendija Kokare 8.92 09.09.2005. 608 III j. klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
48 Anna Zvejniece 8.83 10.01.2005. 600 III j. klase Andris Kronbergs Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
49 Alise Elza Skricka 8.77 24.01.2004. 594 III j. klase Kaspars Gulbis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
50 Ksenija Riekstiņa 8.76 19.03.2006. 593 III j. klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 01.12.2018.