# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Līga Velvere 2:42.30 10.02.1990. 1101 Meistars Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
2 Patricija Cīrule 2:56.40 10.11.2001. 934 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Kamilla Vanadziņa 3:00.05 03.10.2003. 892 I klase Leonīds Strekalovskis Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
4 Amanda Valtasa 3:04.13 11.08.2005. 848 I klase Juris Beļinskis Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
5 Rebeka Draudiņa 3:07.59 16.08.2004. 810 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
6 Baiba Šņoriņa 3:11.57 16.08.1996. 769 II klase Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
7 Alvīne Henriete Auziņa 3:11.82 30.08.2002. 766 II klase Ineta Zālīte 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
8 Agate Caune 3:12.86 07.08.2004. 756 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
9 Austra Ošiņa 3:16.44 01.01.2006. 719 II klase Anita Klapote Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
10 Viktorija Bogdanova 3:17.92 27.09.2007. 705 II klase Valdis Bogdanovs Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
11 Alīna Sokunova 3:18.50 05.08.2004. 699 II klase Andrejs Saņnikovs Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
12 Madara Kļavniece 3:18.72 04.03.2006. 697 II klase Sandra Krūma Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
13 Alise Deksne 3:19.14 02.04.2004. 693 II klase Marita Ārente Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
14 Izabella Bogdanova 3:19.40 11.06.2005. 690 II klase Valdis Bogdanovs Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
15 Renāte Beļājeva 3:20.62 17.02.2004. 678 II klase Austris Āboliņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Viktorija Helēna Mozga 3:21.52 01.01.2007. 669 II klase Alvis Čākurs Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
17 Baiba Bērziņa 3:24.79 20.05.2004. 638 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Zanda Zariņa 3:26.50 06.07.2006. 622 III klase Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
19 Anna Marija Mackare 3:26.60 22.03.2005. 621 III klase Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
20 Dace Verpakovska 3:27.90 19.01.2006. 609 III klase Aigars Matisons Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
21 Elza Niklase 3:28.24 27.07.2005. 606 III klase Austris Āboliņš Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai Jēkabpils 14.02.2019.
22 Frederika Anna Grende 3:28.78 07.10.2005. 601 III klase Alberts Blajs Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
23 Alberta Zeltiņa 3:28.95 04.06.2006. 600 III klase Arnis Kaļiņins Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
24 Elīza Paveljeva 3:29.08 03.03.2006. 598 III klase Anatolijs Macuks Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai Jēkabpils 14.02.2019.
25 Marta Zunte 3:29.30 01.01.2003. 596 III klase Nadežda Blūma Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
26 Mērija Megija Zabe 3:29.32 29.06.2003. 596 III klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
27 Ieva Ņikitina 3:29.36 26.01.2004. 596 III klase Andrejs Domaņins Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai Jēkabpils 14.02.2019.
28 Rēzija Vītola 3:29.70 28.07.2006. 593 III klase Aivars Noris Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
29 Madara Ozoliņa 3:30.02 28.06.2004. 590 III klase Laila Nagle Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
30 Anastasija Močalova 3:30.46 10.04.2004. 586 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Adele Balanasa 3:30.84 27.03.2007. 582 III klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
32 Justīne Vanaga 3:30.86 26.10.2007. 582 III klase Edgars Siliņš Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
33 Viola Bolšteine 3:31.43 28.10.2007. 577 III klase Andis Zeile Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
34 Jete Laiva 3:31.62 21.08.2005. 575 III klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
35 Sara Dilane 3:31.70 08.03.2004. 575 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Paula Kaupe 3:31.75 06.09.2001. 574 III klase Dace Vizule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
37 Sibilla Vanadziņa 3:33.48 01.01.2007. 559 III klase Anita Klapote SS "Arkādija" atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā U14 un Rīgas zonas atlases sacensības uz Latvijas čempionātu U14 Rīga 15.01.2019.
38 Samanta Turka 3:33.59 11.02.2001. 558 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
39 Loreta Kalve 3:34.28 25.02.2003. 552 III klase Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
40 Diāna Bičkovska 3:35.12 01.01.2007. 545 III klase Anita Klapote Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
41 Zane Hamstere 3:35.12 11.06.2004. 545 III klase Aivars Čaklis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
42 Amanda Eihmane 3:35.95 01.06.2007. 537 III klase Anita Klapote Atlases sacensības Jēkabpils zonā uz Latvijas čempionātu un Jēkabpils SS atklātās sacensības U-14 grupai Jēkabpils 24.01.2019.
43 Evelīna Breidaka 3:36.25 22.10.2005. 535 III klase Lija Krūkliņa Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
44 Albertīna Rudņeva 3:36.27 06.05.2004. 535 III klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
45 Līga Ozoliņa 3:36.55 30.05.2007. 532 III klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
46 Ērika Matisāne 3:36.76 09.03.2004. 530 III klase Gaļina Kozireva Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
47 Arta Marija Dreimane 3:36.77 09.09.2006. 530 III klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka SS "Arkādija" atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā U14 un Rīgas zonas atlases sacensības uz Latvijas čempionātu U14 Rīga 15.01.2019.
48 Veronika Bespalova 3:37.09 11.11.2004. 528 III klase Raitis Ravinskis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
49 Sandra Brikmane 3:37.45 11.01.2005. 525 III klase Ainis Raubišķis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
50 Elizabete Kalniņa 3:38.80 11.03.2003. 513 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.