# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Rojs Puks 1:57.19 05.02.2000. 881 I klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
2 Austris Karpinskis 1:57.20 14.06.1998. 880 I klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
3 Arnis Ozoliņš 1:58.03 27.08.1989. 859 I klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
4 Aksels Blanks 1:58.17 03.07.2001. 855 I klase Gints Bitītis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
5 Artjoms Gorjačko 1:58.28 07.06.2000. 852 I klase Andrejs Domaņins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
6 Roberts Kristians Līdaks 1:58.58 02.03.1995. 844 I klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
7 Artis Rožkalns 2:00.03 28.03.2000. 807 I klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:15
8 Andrejs Bānis 2:01.07 02.07.1999. 781 I klase Aigars Feteris Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
9 Gustavs Kļavis 2:02.05 31.07.2001. 757 I klase Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
10 Pauls Daugulis 2:02.24 03.11.1999. 752 II klase Aina Ziediņa Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
11 Ēvalds Kuļikovs 2:02.72 15.04.1999. 741 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
12 Vjačeslavs Ivanovs 2:04.17 07.11.2000. 706 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
13 Daniils Staruks 2:06.38 31.08.2002. 655 II klase Aigars Matisons Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
14 Santis Setkovskis 2:06.71 13.04.2001. 647 II klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
15 Sandis Vosekalns 2:06.81 25.03.2002. 645 II klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
16 Aleksandrs Mironovs 2:06.87 27.12.2002. 644 II klase Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
17 Mārtiņš Petrovs 2:06.90 15.10.2001. 643 II klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
18 Rikards Raimo 2:07.32 17.01.2000. 634 II klase Regīna Ābeltiņa Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:10
19 Jegors Ivanovs 2:07.67 18.09.2002. 626 II klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
20 Renārs Ruģelis 2:08.59 27.01.2003. 606 II klase Krists Siņicins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
21 Viktors Blūms 2:08.89 01.01.2001. 599 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
22 Aleksandrs Gračušņiks 2:09.08 16.06.2001. 595 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
23 Artūrs Lapiņš 2:09.26 27.06.2002. 591 II klase Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
24 Viktors Stehnovskis-Slavskis 2:09.44 16.08.2001. 587 II klase Andrejs Domanins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
25 Jānis Etjantens 2:09.77 10.05.2003. 580 II klase Gints Bitītis, Mudīte Gerke Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:35
26 Kārlis Dieviņš 2:10.00 20.03.2002. 575 II klase Austris Āboliņš Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
27 Matīss Sisenis 2:10.63 24.03.2002. 562 II klase Dace Vizule Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:30
28 Markuss Ozols 2:10.81 23.03.2003. 558 II klase Gints Bitītis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:45
29 Stepans Atamans 2:11.48 28.04.2003. 544 III klase Lana Jēkabsone Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:35
30 Arsenijs Kadiševs 2:11.74 28.03.2002. 539 III klase Leonīds Strekalovskis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:50
31 Nils Ivanovskis 2:11.97 06.05.2004. 534 III klase Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
32 Roberts Aleksis Glazers 2:12.36 26.11.2004. 526 III klase Austris Āboliņš Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
33 Deniss Okuņevs 2:12.71 16.05.2003. 519 III klase Ināra Fjodorova, Oļegs Okuņevs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:45
34 Artjoms Sitņuks 2:12.84 05.06.2003. 516 III klase Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:45
35 Ronalds Indriksons 2:13.10 25.06.2003. 511 III klase Genādijs Ļebedevs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
36 Reinis Martinsons 2:13.67 17.06.2005. 500 III klase Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
37 Mareks Jakušonoks 2:13.93 21.02.2003. 494 III klase Andrejs Domanins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:35
38 Dilans Ķēniņš 2:17.30 01.10.2002. 430 III klase Kaspars Gulbis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:35
39 Artūrs Jānis Karss 2:17.46 06.10.2002. 427 III klase Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
40 Māris Ansbergs 2:17.57 24.01.2003. 425 III klase Kaspars Gulbis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:40
41 Niks Lagzdiņš 2:18.57 17.02.2003. 407 III klase Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:30
42 Lauris Grīniņš 2:18.86 02.09.2003. 402 III klase Aija Lancmane Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:45
43 Matīss Viesturs Grieze 2:19.38 06.05.2002. 393 III klase Kaspars Gulbis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:40
44 Reinis Rozenbahs 2:19.53 16.07.2002. 390 III klase Daila Mankusa Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:40
45 Mārtiņš Ezerkalns 2:21.27 25.04.2003. 360 III klase Māris Urtāns Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:45
46 Toms Jaunzemis 2:21.39 14.11.2003. 358 III klase Agnese Kļava Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:30
47 Edgars Ziemelis 2:22.11 01.11.2000. 346 III klase Arno Kiršteins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
48 Rūdis Liepiņš 2:23.61 01.10.2003. 322 I j. klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:30
49 Toms Tarvids 2:24.31 30.01.2001. 310 I j. klase Ineta Zālīte Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:05
50 Sanijs Strauss 2:27.90 04.11.2003. 257 I j. klase Arno Kiršteins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 14:40