# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Patricija Cīrule 1:34.06 10.11.2001. 985 Meistarkandidāts Leonīds Strekalovskis Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
2 Marija Medvedeva 1:34.44 23.11.2000. 977 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
3 Viktorija Osipenko 1:37.33 15.01.1999. 895 II klase Viktors Lācis LSSS slēgtās sacensības U18 grupai LOC manēža, Liepājā 31.01.2019.
4 Agita Švetere 1:38.08 25.04.1999. 905 I klase Viktors Lācis Don Kirby Elite Invitational Albuquerque, NM 08.02.2019.
5 Agate Caune 1:40.63 07.08.2004. 855 I klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
6 Marta Ločmele 1:40.90 06.07.2002. 850 II klase Mārīte Lūse Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
7 Rebeka Draudiņa 1:42.14 16.08.2004. 827 II klase Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
8 Renāte Beļājeva 1:42.27 17.02.2004. 824 II klase Austris Āboliņš Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
9 Ļiļa Holodkova 1:42.60 14.10.2003. 818 II klase Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
10 Marta Balanasa 1:42.85 09.04.2005. 813 II klase Gunta Blūmiņa Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
11 Kamilla Vanadziņa 1:42.86 03.10.2003. 813 II klase Leonīds Strekalovskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
12 Alvīne Henriete Auziņa 1:42.93 30.08.2002. 812 II klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
13 Amanda Valtasa 1:43.68 11.08.2005. 798 II klase Juris Beļinskis Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
14 Paula Kaupe 1:44.79 06.09.2001. 778 II klase Dace Vizule Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
15 Viktorija Jevdokimova 1:44.91 27.12.2002. 775 II klase Dmitrijs Hadakovs Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
16 Alisa Proščinko 1:45.29 20.12.2004. 769 II klase Jana Hadakova Viļņas sporta centra starptautiskās jaunatnes sacensības telpās Viļņa 08.03.2019.
17 Amina Askarova 1:45.89 26.01.2002. 758 II klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Jeļizaveta Romaņenko 1:46.10 07.08.2004. 754 II klase Andrejs Saņņikovs Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
19 Alīna Sokunova 1:46.15 05.08.2004. 753 II klase Andrejs Saņnikovs Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
20 Anastasija Močalova 1:46.21 10.04.2004. 752 II klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
21 Kristīne Ivanova 1:46.26 01.01.2002. 751 II klase Aivars Noris Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Baiba Bērziņa 1:46.66 20.05.2004. 744 II klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
23 Indra Mackeviča 1:46.90 10.10.2005. 740 II klase Zigurds Kincis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
24 Madara Kaire 1:46.91 26.04.2000. 740 II klase Artūrs Priževoits 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
25 Amanda Radava 1:46.98 16.07.2002. 738 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
26 Antra Saviča 1:47.12 27.06.2001. 736 II klase Viktors Beļikovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
27 Megija Medne 1:47.87 16.04.2001. 723 II klase Ignāts Cipruss 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
28 Frederika Anna Grende 1:47.88 07.10.2005. 722 II klase Alberts Blajs Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
29 Viktorija Fjodorova 1:48.13 18.11.2001. 718 II klase Lana Jēkabsone Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
30 Alise Šterna 1:48.25 28.11.2004. 716 III klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Alise Petrova 1:48.26 12.06.2005. 716 III klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
32 Līna Gražule 1:48.59 12.08.2000. 710 III klase Viktors Ņuhtiļins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
33 Anna Marija Petrakova 1:49.07 14.06.2000. 702 III klase Svetlana Petrakova Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
34 Dagmāra Midzene 1:49.46 11.01.2005. 695 III klase Ainis Raubišķis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
35 Alise Šalājeva 1:49.98 08.05.2005. 686 III klase Laila Nagle Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
36 Elza Niklase 1:50.20 27.07.2005. 682 III klase Austris Āboliņš Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
37 Klinta Lindāne 1:50.30 21.03.2003. 681 III klase Ainis Raubišķis 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
38 Marija Novicka 1:50.67 29.03.2002. 674 III klase Andrejs Domaņins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
39 Samanta Turka 1:50.76 11.02.2001. 673 III klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
40 Diāna Nedvedje 1:51.01 23.10.2001. 669 III klase Jana Hadakova 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
41 Evija Leja 1:51.05 09.05.2005. 668 III klase Krists Siņicins Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
42 Sara Dilane 1:51.06 08.03.2004. 668 III klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 23.02.2019.
43 Una Kraupša 1:51.17 13.06.2003. 666 III klase Leonīds Valdonis 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
44 Kristīne Kurmejeva 1:51.30 06.09.2005. 664 III klase Lija Krūkliņa STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
45 Jekaterina Fjodorova 1:51.37 14.01.2002. 663 III klase Andrejs Domaņins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
46 Una Gadzāne 1:51.89 06.11.2003. 654 III klase Viktors Ņuhtiļins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
47 Ieva Ņikitina 1:52.78 26.01.2004. 639 III klase Andrejs Domaņins Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
48 Madara Ozoliņa 1:53.03 28.06.2004. 635 III klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
49 Mērija Megija Zabe 1:53.42 29.06.2003. 629 III klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
50 Valērija Curikova 1:53.80 13.09.2004. 622 III klase Anita Klapote Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.