# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Māra Grīva 13.62 04.08.1989. 1079 Meistars 0.6 Māris Grīva Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:15
2 Rūta Kate Lasmane 13.54 17.12.2000. 1070 Meistars 0.6 Juris Petrovičs Pasaules U20 čempionāts Tampere (Somija) 15.07.2018.
3 Ieva Turķe 12.98 23.07.1998. 1013 Meistarkandidāts 0.9 Aldis Čākurs Big Ten Championships Bloomington, IN 11.05.2018.
4 Madara Apine 12.97 02.03.1989. 1012 Meistarkandidāts 0.5 Staņislavs Olijars 1°Fase Regionale CdS Assoluto Trentino/Alto Adige Bolcāno, Itālija 05.05.2018.
5 Dace Dreimane 12.53 08.02.1995. 968 I klase -0.1 Juris Petrovičs NCAA East Preliminary Round South Florida - Tampa, FL 24.05.2018.
6 Luīze Opolā 12.36 23.04.2001. 951 I klase 0.9 Artūrs Priževoits Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 16:15
7 Zane Zemīte 12.32 18.07.2001. 947 I klase 0.3 Aivars Noris Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
8 Olga Ignatjeva 12.25 08.02.2002. 940 I klase 1.4 Dmitrijs Hadakovs Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. Višķu stadions 27.05.2018.
9 Veronika Baltkaula 12.07 10.11.1997. 921 I klase 1.2 Gaļina Kozireva Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. Višķu stadions 27.05.2018.
10 Patrīcija Muravjova 11.98 02.12.2000. 912 I klase 0.0 Ineta Zālīte Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
11 Anete Veinberga 11.86 01.09.1996. 900 I klase 0.7 Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
12 Krista Sprūde 11.81 13.10.2001. 895 I klase 0.9 Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
13 Sabīne Koržeņevska 11.65 09.02.2001. 879 II klase 1.9 Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
14 Aiva Niedra 11.47 18.03.1999. 861 II klase 1.6 Imants Kairišs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
15 Paula Katrīna Skalberga 11.30 18.05.2002. 844 II klase 0.1 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
16 Laura Laurita Ķergalve 11.29 27.10.2000. 843 II klase 0.0 Guntis Auziņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
17 Anastasija Kovaļova 11.28 23.07.1997. 842 II klase 1.1 Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
18 Solveiga Ose 11.10 28.07.1999. 824 III klase -0.4 Nadežda Milbrete IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
19 Rita Krauja 10.96 30.06.2004. 810 III klase 1.1 Līga Dzene, Raitis Ravinskis Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
20 Emīlija Tralmaka 10.85 15.11.2004. 799 III klase 1.2 Mārīte Lūse IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
21 Evelīna Andruškeviča 10.71 03.12.1999. 785 III klase 0.5 Gaļina Kozireva IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
22 Daniela Timma 10.65 24.03.2003. 779 III klase 1.1 Inese Umbraško Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
23 Enija Lejniece 10.62 29.01.2003. 776 III klase -0.4 Daiga Stumbre Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
24 Darija Stepanova 10.55 16.07.2002. 769 III klase 0.2 Dmitrijs Hadakovs Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. Višķu stadions 27.05.2018.
25 Emīlija Mariševa 10.55 28.08.2002. 769 III klase 1.6 Marita Ārente Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
26 Viktorija Nīgale 10.45 24.04.2003. 759 III klase 2.0 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
27 Helēna Kurtiša 10.41 11.10.2001. 755 III klase 1.6 Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
28 Melisa Beitika 10.37 15.12.2000. 751 I j. klase -1.3 Nadežda Milbrete IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
29 Aleksa Pūce 10.37 14.08.2001. 751 I j. klase 1.0 Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
30 Ērika Līna Rivseniece 10.36 22.10.2003. 750 I j. klase -0.8 Aleksandrs Krauklītis IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
31 Sanija Buta 10.36 04.04.2003. 750 I j. klase 0.8 Guntis Auziņš IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
32 Viktorija Krišāne 10.35 25.06.2003. 749 I j. klase -0.4 Viktorijs Krišāns Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
33 Elizabete Elīna Čākure 10.18 30.08.2003. 733 I j. klase -1.4 Ivars Čākurs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
34 Daniela Lasmane 10.11 07.09.2003. 726 I j. klase -0.3 Daila Mankusa Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
35 Anete Čistjakova 10.10 09.06.2004. 725 I j. klase -1.2 Santa Lorence Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
36 Nikoleta Šleiva 10.05 18.03.2004. 720 I j. klase -0.5 Artūrs Priževoits IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
37 Rebeka Vesele 10.03 15.02.2001. 718 I j. klase 1.0 Dainis Lodiņš Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
38 Pārsla Bogdanova 10.00 14.10.2004. 715 I j. klase 1.0 Kaspars Gulbis Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā U 16 Tārgales pamatskolas sporta laukums 08.06.2018.
39 Diāna Alise Latkovska 9.93 14.11.2003. 708 II j. klase 0.6 Artūrs Priževoits IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
40 Laura Kopceva 9.89 16.02.2002. 704 II j. klase 1.7 Aivars Rolmanis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
41 Līva Apse 9.73 12.04.2002. 688 II j. klase -1.9 Aigars Feteris, Anita Trumpe Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
42 Zane Bērziņa 9.72 29.11.2002. 687 II j. klase 1.0 Dainis Lodiņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
43 Saila Gūtšmite 9.44 11.04.2004. 659 II j. klase -0.1 Initra Rubena Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
44 Rēzija Blumfelde 9.23 05.07.2004. 639 II j. klase 1.0 Kaspars Gulbis Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā U 16 Tārgales pamatskolas sporta laukums 08.06.2018.
45 Elizabete Anna Ozola 9.19 28.03.2003. 635 III j. klase -0.9 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
46 Elizabete Knope 8.67 20.05.2003. 584 III j. klase -2.1 Santa Lorence Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
47 Alise Elza Skricka 8.25 24.01.2004. 543 1.0 Kaspars Gulbis Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā U 16 Tārgales pamatskolas sporta laukums 08.06.2018.