Rekordi

Atlasīšana

Vīrieši

Sievietes

Disciplīna Rezultāts Sportists Vecuma grupa Notiek Vieta Datums
NR Septiņcīņa telpās 5475 Oļegs Kozjakovs U20 Telpās Rīgas Nacionālā sporta manēža 2019-01-27
NR Pieccīņa 4206 Laura Ikauniece U20 Telpās Tallina 2011-02-06
NR 60m 7.41 Marina Krivošeina U20 Telpās Zaporožje 1985-02-09
NR 60m 6.67 Genādijs Murašovs U20 Telpās Minska 1979-02-10
NR 200m 24.83 Gunta Vaičule U20 Telpās Kuldīga 2014-02-22
NR 200m 21.78 Elvijs Misāns U20 Telpās Kuldīga 2008-02-16
NR 300m 34.12 Austris Karpinskis U20 Telpās Kuldīga 2017-02-05
NR 400m 55.51 Irena Žauna U20 Telpās Tallina 2000-02-15
NR 400m 47.93 Austris Karpinskis U20 Telpās Kuldīga 2017-02-18
NR 800m 2:10.10 Zenta Ezerniece U20 Telpās Ļeņingrada 1979-01-01
NR 800m 1:52.30 Ēriks Barkovskis U20 Telpās Berlīne 1979-02-21
NR 1000m 2:28.08 Dmitrijs Jurkevičs U20 Telpās Rīga 2006-02-04
NR 1000m 2:47.11 Inna Žolneroviča U20 Telpās Rīga 2003-02-09
NR 1500m 4:22.47 Inna Žolneroviča U20 Telpās Tallina 2002-02-23
NR 1500m 3:54.00 Gints Bitītis U20 Telpās Ļeņingrada 1984-03-07
NR 3000m 9:15.20 Daniela Fetcere U20 Telpās Maskava 2006-02-23
NR 3000m 8:14.50 Jānis Iesalnieks U20 Telpās Maskava 1974-02-15
NR 2000m kavēkļu skrējiens 7:19.89 Anna Marija Petrakova U20 Telpās Kuldīga 2018-02-03
NR 2000m kavēkļu skrējiens 5:44.30 Vladimirs Belovs U20 Telpās Ļeņingrada 1984-02-12
NR 60m barjeras 7.68 Staņislavs Olijars U20 Telpās Valensija 1998-04-14
NR 60m barjeras 7.83 Kārlis Daube U20 Telpās Mogiļeva 2008-03-01
NR 60m barjeras 8.57 Paula Sprudzāne U20 Telpās Minska 2017-02-25
NR Tāllēkšana 6.45 Jeļena Freimane U20 Telpās Minska 1979-02-12
NR Tāllēkšana 7.72 Laimonis Magone U20 Telpās Ļeņingrada 1968-02-03
NR Trīssoļlēkšana 16.02 Dainis Bērziņš U20 Telpās Ļeņingrada 1984-01-01
NR Trīssoļlēkšana 13.11 Santa Matule U20 Telpās Rīga 2011-01-22
NR Augstlēkšana 2.23 Normunds Sietiņš U20 Telpās Maskava 1986-01-01
NR Augstlēkšana 1.83 Liene Karsuma U20 Telpās Rīga 2007-02-10
NR Kārtslēkšana 4.19 Krista Obižajeva U20 Telpās Tartū 2013-02-05
NR Kārtslēkšana 5.30 Aleksandrs Matuševičs U20 Telpās Rīga 1992-02-27
NR Lodes grūšana 18.19 Aleksandrs Lukašenko U20 Telpās Maskava 1986-01-01
NR Lodes grūšana 15.63 Dace Linare U20 Telpās Tbilisī 1980-01-01
NR Lodes grūšana 18.41 Lauris Kaufmanis U20 Telpās Rīga 2017-02-11
NR 3000m soļošana 13:45.30 Larisa Matvejeva U20 Telpās Rīga 1990-01-31
NR 5000m soļošana 20:44.10 Ingus Janevics U20 Telpās Rīga 2005-02-13