Rekordi
Vīrieši
Sievietes
Disciplīna | Rezultāts | Sportists | Vecuma grupa | Notiek | Vieta | Datums | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | Septiņcīņa telpās (sh) | 5520 | Andris Skadiņš | U20 | Telpās | Valmiera | 2023-12-17 |
NR | Pieccīņa (sh) | 4206 | Laura Ikauniece | U20 | Telpās | Tallina | 2011-02-06 |
NR | 60m | 6.67 | Genādijs Murašovs | U20 | Telpās | Minska | 1979-02-10 |
NR | 60m | 7.41 | Marina Krivošeina | U20 | Telpās | Zaporožje | 1985-02-09 |
NR | 200m (sh) | 21.78 | Elvijs Misāns | U20 | Telpās | Kuldīga | 2008-02-16 |
NR | 200m (sh) | 24.83 | Gunta Vaičule | U20 | Telpās | Kuldīga | 2014-02-22 |
NR | 300m (sh) | 34.12 | Austris Karpinskis | U20 | Telpās | Kuldīga | 2017-02-05 |
NR | 300m (sh) | 39.74 | Gunta Vaičule | U20 | Telpās | Kuldīgas vieglatlētikas manēža | 2012-02-21 |
NR | 400m (sh) | 47.93 | Austris Karpinskis | U20 | Telpās | Kuldīga | 2017-02-18 |
NR | 400m (sh) | 55.51 | Irena Žauna | U20 | Telpās | Tallina | 2000-02-15 |
NR | 800m (sh) | 2:10.10 | Zenta Ezerniece | U20 | Telpās | Ļeņingrada | 1979-01-01 |
NR | 800m (sh) | 1:51.87 | Oskars Bambals | U20 | Telpās | Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēža | 2020-02-14 |
NR | 1000m (sh) | 2:28.00 | Oskars Bambals | U20 | Telpās | Kuldīgas vieglatlētikas manēža | 2020-01-18 |
NR | 1000m (sh) | 2:46.58 | Agate Caune | U20 | Telpās | Jāņa Daliņa stadions | 2023-01-20 |
NR | 1500m (sh) | 4:17.01 | Agate Caune | U20 | Telpās | Valmiera | 2023-02-05 |
NR | 1500m (sh) | 3:52.14 | Kristers Kudlis | U20 | Telpās | Valmiera | 2024-02-17 |
NR | 2000m (sh) | 5:36.23 | Alberts Blajs | U20 | Telpās | 2013-11-16 | |
NR | 2000m (sh) | 5:55.29 | Agate Caune | U20 | Telpās | Jāņa Daliņa stadions | 2023-01-21 |
NR | 3000m (sh) | 8:14.50 | Jānis Iesalnieks | U20 | Telpās | Maskava | 1974-02-15 |
NR | 3000m (sh) | 8:56.88 | Agate Caune | U20 | Telpās | Stambula, Turcija | 2023-03-03 |
NR | 2000m kavēkļu skrējiens (sh) | 5:44.30 | Vladimirs Belovs | U20 | Telpās | Ļeņingrada | 1984-02-12 |
NR | 2000m kavēkļu skrējiens (sh) | 6:45.94 | Alīna Sokunova | U20 | Telpās | Valmiera | 2023-02-10 |
NR | 60m barjerskrējiens (h=0.99m) | 7.83 | Kārlis Daube | U20 | Telpās | Mogiļeva | 2008-03-01 |
NR | 60m barjerskrējiens | 8.57 | Paula Sprudzāne | U20 | Telpās | Minska | 2017-02-25 |
NR | Tāllēkšana | 6.45 | Jeļena Freimane | U20 | Telpās | Minska | 1979-02-12 |
NR | 3000m soļošana (sh) | 13:45.30 | Larisa Matvejeva | U20 | Telpās | Rīga | 1990-01-31 |
NR | 5000m soļošana (sh) | 20:44.10 | Ingus Janevics | U20 | Telpās | Rīga | 2005-02-13 |