NR
| Desmitcīņa (Dt1,75; Sp6)
| 7639
| Reinis Krēgers
| U20
| Stadionā
| Tallina
|
2011-07-24
|
NR
| Septiņcīņa
| 6063
| Laura Ikauniece
| U20
| Stadionā
| Ostrava
|
2011-07-22
|
NR
| 100m
| 10.40
| Ronalds Arājs
| U20
| Stadionā
| El Paso
|
2006-04-01
|
NR
| 100m
| 11.36
| Marina Krivošeina
| U20
| Stadionā
| Simferopole
|
1985-05-25
|
NR
| 200m
| 21.07
| Staņislavs Olijars
| U20
| Stadionā
| Blumfontena
|
1998-01-30
|
NR
| 200m
| 23.48
| Marina Krivošeina
| U20
| Stadionā
| Taškenta
|
1986-09-20
|
NR
| 400m
| 46.83
| Jānis Leitis
| U20
| Stadionā
| Ventspils
|
2008-06-15
|
NR
| 400m
| 52.76
| Gunta Vaičule
| U20
| Stadionā
| Rieti
|
2013-07-18
|
NR
| 800m
| 1:47.61
| Dmitrijs Jurkevičs
| U20
| Stadionā
| Manheima
|
2006-07-08
|
NR
| 800m
| 2:02.14
| Irina Latve-Sļesarenoka
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
2000-07-29
|
NR
| 1500m
| 3:46.10
| Aldis Purviņš
| U20
| Stadionā
| Krasnodara
|
1983-08-07
|
NR
| 1500m
| 4:10.85
| Inna Žolneroviča
| U20
| Stadionā
| Kauņa
|
2003-08-09
|
NR
| 3000m
| 8:10.99
| Aldis Purviņš
| U20
| Stadionā
| Čeļabinska
|
1983-07-17
|
NR
| 3000m
| 8:39.78
| Agate Caune
| U20
| Stadionā
| Silēzija, Polija
|
2023-07-16
|
NR
| 5000m
| 14:14.80
| Juris Grauds
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
1971-06-03
|
NR
| 5000m
| 15:00.48
| Agate Caune
| U20
| Stadionā
| Budapešta, Ungārija
|
2023-08-23
|
NR
| 10000m
| 31:55.79
| Agate Caune
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
2022-08-31
|
NR
| 2000m kavēkļu skrējiens
| 5:37.40
| Jānis Iesalnieks
| U20
| Stadionā
| Maskava
|
1974-01-01
|
NR
| 2000m kavēkļu skrējiens
| 6:19.80
| Inna Žolneroviča
| U20
| Stadionā
| Kauņa
|
2003-08-10
|
NR
| 3000m kavēkļu skrējiens
| 8:51.40
| Jānis Iesalnieks
| U20
| Stadionā
| Maskava
|
1974-08-27
|
NR
| 3000m kavēkļu skrējiens
| 9:54.94
| Poļina Jeļizarova
| U20
| Stadionā
| Jēkabpils
|
2008-05-25
|
NR
| 4x100m
| 41.48
| Latvijas U20 izlase (J. Jegorovs, V. Mihailovs, R. Kreipāns, R. Tonigs)
| U20
| Stadionā
| Rieti
|
2013-10-21
|
NR
| 4x100m
| 46.90
| Latvijas U20 izlase (I. Medjanova, V. Plūksna, A. Tanne, I. Jevsejeva)
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
1981-08-09
|
NR
| 4x400m
| 3:10.85
| Latvijas U20 izlase (I. Petrušenko, A. Karpinskis, V. Vaļinščikovs, M. Sinčukovs)
| U20
| Stadionā
| Bidgošča
|
2017-07-23
|
NR
| 4x400m
| 3:43.52
| Latvija (Patrīcija Sarmule, Patricija Cīrule, Amanda Hilda Gromova, Paula Katrīna Skalberg
| U20
| Stadionā
| Ogres novada sporta centrs
|
2020-08-15
|
NR
| 100m barjeras
| 13.68
| Marta Marksa
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
2021-08-13
|
NR
| 110m barjeras (h=0.99m)
| 13.71
| Staņislavs Olijars
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
1997-05-24
|
NR
| 400m barjeras
| 50.35
| Maksims Sinčukovs
| U20
| Stadionā
| Laperanta
|
2017-08-26
|
NR
| 400m barjeras
| 56.40
| Irena Žauna
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
2000-07-14
|
NR
| Tāllēkšana
| 7.83
| Andrejs Maškancevs
| U20
| Stadionā
| Kauņa
|
2005-07-21
|
NR
| Tāllēkšana
| 6.45
| Anita Češņakova
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
1987-06-08
|
NR
| Tāllēkšana
| 6.45
| Lāsma Zemīte
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
2022-06-25
|
NR
| Trīssoļlēkšana
| 16.16
| Elvijs Misāns
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
2008-07-18
|
NR
| Trīssoļlēkšana
| 13.62
| Darja Sopova
| U20
| Stadionā
| Tallina, Igaunija
|
2021-07-15
|
NR
| Augstlēkšana
| 2.26
| Normunds Sietiņš
| U20
| Stadionā
| Murjāņi
|
1986-06-19
|
NR
| Augstlēkšana
| 1.86
| Undīne Dindune
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
2013-05-18
|
NR
| Kārtslēkšana
| 5.30
| Aleksandrs Matuševičs
| U20
| Stadionā
| Keuru
|
1992-06-19
|
NR
| Kārtslēkšana
| 4.27
| Alisona Diāna Neidere
| U20
| Stadionā
| Jūdžina, ASV
|
2021-06-30
|
NR
| Lodes grūšana (6kg)
| 18.89
| Aleksejs Lukašenko
| U20
| Stadionā
| Taškenta
|
1984-01-01
|
NR
| Lodes grūšana
| 15.84
| Dace Linare
| U20
| Stadionā
| Ogre
|
1980-05-09
|
NR
| Diska mešana (1.75kg)
| 59.89
| Lauris Kaufmanis
| U20
| Stadionā
| Ventspils
|
2017-07-02
|
NR
| Diska mešana
| 53.98
| Ilga Smeikste
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
1985-06-02
|
NR
| Šķēpa mešana (800g)
| 84.69
| Zigismunds Sirmais
| U20
| Stadionā
| Bauska
|
2011-06-22
|
NR
| Šķēpa mešana
| 60.64
| Līna Mūze-Sirmā
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
2011-06-02
|
NR
| Vesera mešana (6kg)
| 72.57
| Edgars Timmermanis
| U20
| Stadionā
| Jēkabpils
|
2011-07-09
|
NR
| Vesera mešana
| 55.79
| Sanita Karluša
| U20
| Stadionā
| Ventspils
|
2009-07-31
|
NR
| 5km
| 15:44
| Agate Caune
| U20
| Šoseja
| Barselona, Spānija
|
2022-12-31
|
NR
| 10km
| 0:33:16
| Agate Caune
| U20
| Šoseja
| Tallina
|
2022-09-10
|
NR
| Pusmaratons
| 1:06:26.0
| Viktors Sļesarenoks
| U20
| Šoseja
| Tallina
|
2003-09-21
|
NR
| Pusmaratons
| 1:16:41.0
| Jeļena Prokopčuka
| U20
| Šoseja
| Rīga
|
1995-08-29
|
NR
| Maratons
| 2:22:08.0
| Viktors Sļesarenoks
| U20
| Šoseja
| Varšava
|
2004-09-18
|
NR
| Maratons
| 3:07:40.0
| Tatjana Ribakova
| U20
| Šoseja
| Rīga
|
1992-10-04
|
NR
| 3000m soļošana
| 12:45.20
| Jolanta Dukure
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
1998-07-07
|
NR
| 5000m soļošana
| 21:17.89
| Jolanta Dukure
| U20
| Stadionā
| Anesī
|
1998-08-01
|
NR
| 10000m soļošana
| 40:15.10
| Māris Putenis
| U20
| Stadionā
| Valmiera
|
1999-05-08
|
NR
| 10000m soļošana
| 46:58.90
| Jolanta Dukure
| U20
| Stadionā
| Rīga
|
1998-06-01
|
NR
| 10km soļošana
| 0:44:15.0
| Jolanta Dukure
| U20
| Stadionā
| Gdaņska
|
1998-08-29
|
NR
| 20km soļošana
| 1:21:14.0
| Māris Putenis
| U20
| Stadionā
| Aizpute
|
2000-07-20
|
NR
| 20km soļošana
| 1:37:05.0
| Jolanta Dukure
| U20
| Stadionā
| Ogre
|
1998-06-06
|
NR
| 50km soļošana
| 4:02:18.0
| Aigars Fadejevs
| U20
| Stadionā
| Ofre
|
1994-07-03
|
NR
| 5km soļošana
| 0:21:46.0
| Jolanta Dukure
| U20
| Šoseja
| Druskininki
|
1998-09-06
|
NR
| Jauktā 4x400m stafete
| 3:29.74
| LAT (M. A. Zīverte, P. Sarmule, M. Gržibovskis, D. Ļašenko)
| U20
| Stadionā
| Ogres novada sporta centrs
|
2021-07-31
|