NR
| Desmitcīņa
| 7594
| Oļegs Kozjakovs
| U18
| Stadionā
| Klaipēda
|
2018-05-19
|
NR
| Septiņcīņa
| 5629
| Kristīne Blaževiča
| U18
| Stadionā
| Ģēra
|
2018-07-06
|
NR
| 100m
| 10.72
| Ronalds Arājs
| U18
| Stadionā
| Ventspils
|
2004-07-03
|
NR
| 100m
| 11.66
| Marina Krivošeina
| U18
| Stadionā
| Simferopole
|
1984-05-26
|
NR
| 200m
| 21.61
| Elvijs Misāns
| U18
| Stadionā
| Saloniki
|
2006-07-01
|
NR
| 200m
| 23.80
| Marina Krivošeina
| U18
| Stadionā
| Debrecena
|
1984-08-19
|
NR
| 400m
| 54.60
| Gunta Vaičule
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
2012-06-05
|
NR
| 400m
| 48.03
| Iļja Petrušenko
| U18
| Stadionā
| Tbilisi (GEO)
|
2016-07-14
|
NR
| 800m
| 1:50.94
| Dmitrijs Jurkevičs
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
2004-07-10
|
NR
| 800m
| 2:05.10
| Jeļena Stina
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
2003-06-26
|
NR
| 1500m
| 4:12.67
| Jeļena Stina
| U18
| Stadionā
| Ventspils
|
2003-06-14
|
NR
| 1500m
| 3:49.60
| Raitis Bunka
| U18
| Stadionā
| Erevāna
|
1976-10-01
|
NR
| 3000m
| 8:26.60
| Juris Grauds
| U18
| Stadionā
| Daugavpils
|
1970-10-11
|
NR
| 3000m
| 9:10.7
| Daniela Fetcere
| U18
| Stadionā
|
|
2005-05-25
|
NR
| 5000m
| 16:15.73
| Daniela Fetcere
| U18
| Stadionā
| Odense
|
2007-06-24
|
NR
| 5000m
| 14:56.83
| Viktors Sļesarenoks
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
2001-08-18
|
NR
| 10000m
| 31:23.28
| Viktors Sļesarenoks
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
2001-06-17
|
NR
| 10000m
| 35:06.8
| Agate Caune
| U18
| Stadionā
| Jāņa Daliņa stadions
|
2021-09-08
|
NR
| 2000m kavēkļu skrējiens
| 5:47.20
| Jānis Iesalnieks
| U18
| Stadionā
| Ļvova
|
1972-01-01
|
NR
| 2000m kavēkļu skrējiens
| 6:28.15
| Poļina Jeļizarova
| U18
| Stadionā
| Kijeva
|
2006-05-21
|
NR
| 3000m kavēkļu skrējiens
| 9:14.70
| Dmitrijs Sļesarenoks
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
1999-07-07
|
NR
| 3000m kavēkļu skrējiens
| 9:58.76
| Poļina Jeļizarova
| U18
| Stadionā
| Pekina
|
2006-08-17
|
NR
| 4x100m
| 41.92
| LAT U18 (E. Vanags, A. Vilkaste, R. Kozlovskis, E. Misāns)
| U18
| Stadionā
| Kauņa
|
2006-07-28
|
NR
| 4x100m
| 47.74
| Latvijas U18 izlase (K. Bondareva, I. Ivanova, L. Puriņa, E. Eglīte)
| U18
| Stadionā
| Valga
|
2002-07-19
|
NR
| 4x400m
| 3:19.36
| LAT U18 (A. Apinis, M. Sinčukovs, I. Petrušenko, A. Karpinskis)
| U18
| Stadionā
| Valga
|
2015-08-05
|
NR
| 4x400m
| 3:51.68
| Latvijas U18 izlase (I. Ivanova, J. Golubkova, L. Feldberga, I. Jurgele)
| U18
| Stadionā
| Maskava
|
2002-06-20
|
NR
| 100m barjeras (h=0.76m)
| 13.70
| Paula Sprudzāne
| U18
| Stadionā
| Tbilisī
|
2016-07-15
|
NR
| 110m barjeras (h=0.91m)
| 13.98
| Rihards Parandjuks
| U18
| Stadionā
| Trabzona
|
2011-07-28
|
NR
| 400m barjeras (h=0.84m)
| 52.63
| Maksims Sinčukovs
| U18
| Stadionā
| Kali
|
2015-07-16
|
NR
| 400m barjeras
| 59.69
| Marina Zuravļova
| U18
| Stadionā
| Pērnava
|
1989-06-17
|
NR
| Tāllēkšana
| 7.40
| Dainis Bērziņš
| U18
| Stadionā
| Taškenta
|
1983-09-24
|
NR
| Tāllēkšana
| 6.28
| Kitija Paula Melnbārde
| U18
| Stadionā
| Nairobi
|
2017-07-16
|
NR
| Augstlēkšana
| 2.15
| Normunds Sietiņš
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
1984-07-24
|
NR
| Augstlēkšana
| 1.82
| Laura Ikauniece
| U18
| Stadionā
| Bresanone
|
2009-07-10
|
NR
| Augstlēkšana
| 1.82
| Ieva Turķe
| U18
| Stadionā
| Kali
|
2015-07-17
|
NR
| Kārtslēkšana
| 5.10
| Aleksandrs Matuševičs
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
1998-06-28
|
NR
| Kārtslēkšana
| 4.27
| Alisona Diāna Neidere
| U18
| Stadionā
| Jūdžina, ASV
|
2021-06-30
|
NR
| Lodes grūšana (5kg)
| 18.50
| Andrejs Samburs
| U18
| Stadionā
| Albira
|
2012-04-25
|
NR
| Lodes grūšana (3kg)
| 15.96
| Kristīne Strazdīte
| U18
| Stadionā
| Jēkabpils
|
2016-06-25
|
NR
| Diska mešana (1.5kg)
| 59.96
| Andris Smočs
| U18
| Stadionā
| Murjāņi
|
1985-10-11
|
NR
| Diska mešana
| 52.92
| Iveta Garanča
| U18
| Stadionā
| Harkova
|
1981-07-27
|
NR
| Šķēpa mešana (700g)
| 77.71
| Matīss Velps
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
2016-06-21
|
NR
| Šķēpa mešana (500g)
| 57.78
| Laine Donāne
| U18
| Stadionā
| Jelgava
|
2015-06-14
|
NR
| Vesera mešana (5 kg)
| 74.30
| Makars Korotkovs
| U18
| Stadionā
| Jelgava
|
2019-07-05
|
NR
| Vesera mešana (3 kg)
| 62.20
| Karīna Jansena
| U18
| Stadionā
| Pērnava, Igaunija
|
2023-04-16
|
NR
| Pusmaratons
| 1:10:07.0
| Dmitrijs Sļesarenoks
| U18
| Šoseja
| Rīga
|
1999-10-02
|
NR
| Pusmaratons
| 1:23:44.0
| Jeļena Stina
| U18
| Šoseja
| Rīga
|
2003-04-19
|
NR
| 3000m soļošana
| 13:48.40
| Vita Liepiņa
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
1989-07-14
|
NR
| 5000m soļošana
| 19:50.90
| Māris Putenis
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
1999-06-28
|
NR
| 5000m soļošana
| 23:22.60
| Ilona Skuja
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
1991-07-06
|
NR
| 10000m soļošana
| 40:15.10
| Māris Putenis
| U18
| Stadionā
| Valmiera
|
1999-05-08
|
NR
| 10000m soļošana
| 50:30.50
| Ilona Skuja
| U18
| Stadionā
| Rīga
|
1991-08-11
|
NR
| Jauktā 4x400m stafete
| 3:33.70
| Latvija (I. Mauriņa, J. Romaņenko, E. V. Beļašovs, M. Gržibovskis)
| U18
| Stadionā
| Pērnava, Igaunija
|
2020-08-01
|