Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

25/01/2019
Jā atradu, uz nākamajiem mačiem koeficientus precizēsim

25/01/2019
Sadala rekords,statistiks
(apakšā)koef tabula

25/01/2019
Atsūtii,man uz meilu linku uz šiem Ema koeficientiem

25/01/2019
Nu pareizi mums ir dažādas tabulas. Man ir WMA 2014.gada tabula. Pagaidām lai paliek ka ir koeficientim ir pimeklēti.Ko darīt skatīsim vēlak , kad es ierauzīšu Ema koeficientu.

25/01/2019
ir EMa mājas lapā koef.M70 1,4954(5kg lode)

Shoutbox Archive

Sveicināti

Laipni lūgti saitā!

Sacensības Klaipēdā

9.martā Klaipēdā notiks Lietuvas Čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem
Reģistrācija sacensībām, programma un nolikums Šeit!

Apsveikums


Sveicam Valdi!
Valdis Cela ir atzīts par 2018.gada pasaules otru labāko vecmeistaru vieglatlētu un par pasaules labāko vecmeistaru daudzcīņnieku!
Pilns laureātu saraksts atrodams Šeit!

No sirds sveicam Valdi ar panākumiem un vēlam veiksmīgus startus arī turpmāk!

LVVA valde

Latgales kauss

Rezultātu kopskats Šeit!

Rezultātu kopskats Latgales vērtējuma Šeit!

Visi protokoli


KomandvērtējumsLatvijas Vieglatlētikas Savienības 2018. gada balvas pasniegšanas ceremonija

Š.g.22.janvārī Rīgā VEF kultūras pilī Latvijas Vieglatlētikas Savienības 2018. gada balvas pasniegšanas ceremonijā Valdis Cela saņēma balvu kā Latvijas labākais vecmeistars 2018.gadā (viņš labojis 9 Latvijas rekordus, 2 Pasaules rekordus: 5-cīņā un 10- cīņā, kā arī sasniedzis Eiropas čempionātā Madridē sacensību rekordu kārtslēkšanā - 3.20m.
Starptautiskie rekordi - Valdis Cela (M70, Latvija) 2018:
10-cīņa (8142 p.) – World Record – Stendal/GER
5-cīņa (telpās, 4575p.) – World Record – Madrid
Kārtslēkšana (telpās, 3,20m) – European Record - Madrid ).
Balvu Valdim pasniedza Dieter Massina kungs (EMA Goda prezidents).
Kopā ar Massina kungu bija viesi no Vācijas pilsētas Stendāles: Peter Ludwiga kungs - Stendāles pilsētas Vieglatlētikas Asociācijas prezidents un Uwe Blieferta kungs - sporta muzeja veidotājs Stendālē. Kopā ar Valdi bijām arī mēs, LVVA pārstāvji: Dace Brakanska, Laine Kreicere un Guntis Zālītis.
Vēlam veiksmi Valdim sacensībās arī turpmāk!
LVVA

Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācijas VI konference (biedru sapulce) - atkārtota - 26.01.2019

Biedrība „Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija” LVVA
aicina uz atkārtotu 2018.gada VI biedru konferenci
2019.gada 26. janvārī ap pl.16.00, Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēža, Slimnīcas ielā 5, Jēkabpilī.
Reģistrācija no plkst.15.30 (uzreiz pēc sacensību noslēguma)
Programmā: - atkārtota 2018.gada biedru konference.
Darba kārtība Šeit!

Saite uz Latgales TV videosižetu Youtubē Šeit
Šis pats konferences videofails mp4 formatā lejupielādei (42,8MB) Šeit!

Sporta vecmeistari vieglatlētikā tiekas Jēkabpilī
25. janvāris – Jēkabpils sporta manēža kopā pulcēja apņēmīgākos Latvijas soļotājus. Īpašs paldies ikvienam, kuram atbalstīt šīs sacensības bija goda lieta. Uzvarētāju statusā šoreiz dominēja jēkabpilieši – Aija Rogāle un Normunds Ivzāns, gulbenieši –Ņina Jurciņa un Harijs Āboliņš. 2.vietas ieguvēju statusā– Vita Ormane, Brigita De Kopē un Aleksis De Kopē, 3.vieta – Guntim Balodim. Paldies Jānim Kaprālim par cīņas sparu savas grupas konkurencē.
Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Gatim Ratniekam par dalīšanos savās zināšanās saistībā ar vieglatlētikas arēnas jaunumiem un izmaiņām, kuru nav mazums.
Otrās dienas sacensību programma piesaistīja kuplāku sportisko pulku Latvijas vadošāko vecmeistaru vidū. Katram no viņiem šīs sacensības bija kā pārbaudes vai iesildīšanās mačs pirms LSVS 56. sporta spēļu finālsacensībām Rīgā, kas notiks 2.martā. Daļai sportistu - rezultātu pārbaude pirms Pasaules čempionāta vieglatlētikā telpās no 24.līdz 30. martam Polijas pilsētā Toruņā. Kādam arī šis bija svarīgs posms, lai gūtu vērtīgus punktus Latvijas vieglatlētikas veterānu asociācijas rīkotajam konkursam ,,LVVA labākais vieglatlēts’’.
Kā organizatori, pirmkārt, esam priecīgi par savējiem sportistiem, kuri šogad pirmo reizi pieņēma izaicinājumu gūt pārliecību sporta karalienes – vieglatlētikas arēnā. 200m skrējienā 3.vietu I vecuma grupā sporta senioru debitantu kārtā izcīnīja Egils Jaksons. Savukārt šāda formāta sacensību debijā, uzvaru un neviltotu prieku 1500m skrējienā guva Jūlija Vēvere. Uzvaru savā kontā 1500m skrējienā ierakstīja Aivars Bondars, kurš jau ir pieredzējušo sportistu vidū. Uz goda pjedestāla vidējā pakāpiena 1500m skrējienā kāpa Ruta Šķipare un Anita Šteinberga. Augstlēkšanas disciplīnas apbalvošanas ceremonijā jēkabpiliešu vārds izskanēja pateicoties Viktoram Zarņickim un Aivitai Ķiplokai, abiem sportistiem 2.vietas. Goda pjedestāla 3.vietas pozīciju iekaroja Ruta Šķipare (200m), Aivita Ķiploka (Lodes grūšana) un Ivars Dundurs (lodes grūšana).
Lai arī rezultāti ir apskatāmi atsevišķā formātā, uzvarētāji vienmēr ir pelnījuši, lai viņus cildinātu. Skriešanas disciplīnās, divās vecuma grupās (vērtējot pēc koeficientu sistēmas) dāmām un kungiem, pjedestāla augstāko virsotni un prieku par izcīnīto Lūša kausu, kā arī izvēles kārtā iegūto sacensību prezentsuvenīru, savā īpašumā ieguva 60m skrējienā – Dace Faituša (ind.), Leontīne Vītola (Līvāni), Vytautas Zaniauskas (Klaipēda) un Voldemārs Mezītis (Gulbene). 200m skrējienā – Ludmila Ņefjodova – Volkova (ind.), Leontīne Vītola (Līvāni), Guntis Grantiņš (Liepāja) un Aivars Puriņš (Ogre). 1500m skrējienā – Jūlija Vēvere (Jēkabpils), Zinaīda Rācenāja (Madona), Aivars Bondars (Jēkabpils) un Juris Baraus (Ventspils). Tehniskajās disciplīnās lodes grūšanā nepārspēti – Ilona Kojaloviča (Babīte), Ināra Rozēna (Rīga), Jānis Pāvuliņš (Gulbene) un Jānis Vanuška (Jūrmala). Augslēkšanā – Laila Pētersone (Tukums), Lina Zaniauskiene (Klaipēda), Egils Šakens (Valmiera) un Valdis Cela (Ventspils). Tāllēkšanā – Laila Pētersone (Tukums), Leontīne Vītola (Līvāni), Vytautas Zaniauskas (Klaipēda) un Valdis Cela (Ventspils).
Organizatori savā vārdā vēlas pateikties jaunievēlētajam LVVA prezidentam – Guntim Zālītim par dalību Jēkabpils vieglatlētikas sacensībās ,,Lūša Kauss 2019’’. Vēlam neizsīkstošu enerģiju, pozitīvismu un visu jauno ideju realizēšanu, un kopīgu vieglatlētikas veterānu izaugsmi!
Sirsnīgs paldies aktīvajai lūsenītei, senioru koptreniņu grupai un viņu vadonei Dacei Valterei par uzstāšanos sacensību atklāšanas brīdī.
Paldies visiem, kuri atrada iespēju būt Jēkabpilī un sportiski atbalstīt sacensību organizatoru ieguldīto darbu. Turpmāk ceram uz LVVA atbalstu sportistu piesaistīšanā LVVA konkursa iekļautajos mačos. Sacensību veiksmīgai norisei nepieciešamais ieguldījums un darbs atmaksājas tikai ar sportistu līdzdalību tajos. Jo vairāk sportistu, jo spēcīgāka konkurence, un, jo spēcīgāka konkurence, jo balva šķiet daudz vērtīgāka.
Aiva Jakubovska

Rezultātu kopskats(ar IAAF punktiem) Šeit!
Visi sacensību protokoli Šeit!

Aktuāla informācijaEiropas Vieglatlētikas veterānu asociācija paziņojusi 2018.gada labākos vieglatlētus un vīriešu konkurencē par balvas ieguvēju kļuvis ventspilnieks Valdis Cela, kurš iepriekšējā gadā kļuva par četrkārtēju Eiropas un trīskārtēju par pasaules vieglatlētikas senioru čempionu.

2018.gada Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās senioriem Valdis ieguva četras zelta medaļas, ar jaunu pasaules rekordu izcīnīja uzvaru pieccīņā (4575) un atkārtoja Eiropas rekordu kārtslēkšanā (3,20m). Tāpat Valdim zelta medaļas augstlēkšanā (1,53m) un trīssoļlēkšanā (10,36m).
Pasaules čempionātā vieglatlētikā senioriem izcīnīja zelta medaļas 80 metru barjerskriešanā 13,81 sek., trīssoļlēkšanā 10,35m un tāllēkšanā 4,98m, kā arī sudraba medaļas kārtslēkšanā 3,00m un augstlēkšanā 1,51m.
Valdis šogad kļuvis par pirmo vieglatlētikas senioru pasaulē, kurš M70 vecuma grupā desmitcīņā pārsniedza 8000 punktu robežu un sacensībās Vācijā sasniedza 8142 punktus, iepriekšējo rekordu labojot par 202 punktiem.
Ar Ventspils pašvaldības atbalstu senioru vieglatlēti regulāri piedalās un gūst panākumus pasaules un Eiropas čempionātos, bet treniņu darbam ikdienā var izmantot pilsētas sporta bāzes. Mūsu senioru vieglatlētu nozīmīgākās šīs gada sacensības būs pasaules čempionāts vieglatlētikā senioriem telpās, kas notiks no 24. līdz 30.martam Polijas pilsētā Toruņā, bet Eiropas čempionāts vieglatlētikā senioriem notiks no 5. līdz 15.septembrim Itālijas pilsētā Venēcijā.

Apsveicam Valdi ar lielo atzinību un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!

LVVA biedru kopsapulce

Biedrība „Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija” LVVA
ielūdz Tevi uz
2018.gada VI biedru konferenci un
KONKURSA „LVVA 2018.gada labākais vieglatlēts” apbalvošanu
2019.gada 12. janvārī pl.12.00, Līvānu novada Kultūras centrā: Līvānos, Rīgas ielā 105.
Reģistrācija no plkst.11.00
Programmā: - 2018.gada biedru konference.
Saviesīgajā daļā laureātu apbalvošana omulīgā atmosfērā pie galdiņiem ar saviem līdzpaņemtajiem „groziņiem”.
Lūdzam apstiprināt ierašanos līdz 2019.gada 4. janvārim, zvanot: 26410552 vai rakstot: lvva.masters@gmail.com.
Pievienotajos failos pievienota informācija:
- konferences darba kārtība.
- Pilnvaras paraugs, ja pats uz sapulci netiec.

P.S. Konferences lēmumprojekti būs pieejami mājas lapā no 05.01.2019.

LVVA valde


Ielūgums
Darba kārtība
Pilnvara
Lēmumprojekti

Latvijas un Baltijas Čempionāts vecmeistariemEsam gandarīti!
Mūsu organizētais pasākums Latvijas un Baltijas Čempionāts vecmeistariem ir ieguvis 2018.gada notikuma sportā titulu - Bauskas novadā!
Par iegūto titulu un veiksmīgo sadarbību sirsnīgs paldies Bauskas novada pašvaldībai - domes priekšsēdētājam Arnoldam Jātniekam, Sporta centram "Mēmele" - Ingai Ūbelei, Līgai Rimševicai un visam personālam, BČ un LČ galvenajam tiesnesim - Raivim Maķevicam un viņa tiesnešu komandai. Kopā mums izdodas!
Vēlam veiksmīgu sadarbību arī turpmāk,
Pateicībā un patiesā cieņā,
Jūsu LVVA


Sacensības Ventspilī 5. janvārī


2019.gada 5.janvārī plkst. 12:00 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks ziemas sacensības vieglatlētikā vecmeistariem.
* Pēc sacensībām (aptuveni 17:30) Ventspils OC tiek organizēts seminārs " Par uztura nozīmi sportā" kuru vadīs uztura speciālists, vieglatlēts Jānis Leitis. Pieteikšanās pa mob. +371 29398024 Dace Brakanska
* Pēc sacensību noslēguma plkst. 19:00 Medņu ielā 10, Ventspilī notiks saviesīgā daļa. Dalības maksa EUR 5,-. Sīkāka informācija: Dace Brakanska mob. +371 29398024.
Uz tikšanos Ventspilī!


Nolikums šeit!

Reģistrācija Šeit

Dalībnieku saraksts reģistrācijas secībā: Šeit!
Dalībnieku saraksts alfabēta secībā: Šeit!

Visi protokoli Šeit!
Rezultātu kopskats ar IAAF punktiem: Šeit!

LVVA 2018.gada VI biedru sapulce

LVVA konkurss


Biedrības „Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācijas” LVVA
2018.gada VI biedru sapulce
un konkursa „LVVA 2018.gada labākais vieglatlēts” apbalvošana

notiks 2019.gada 12.janvārī
Līvānu novada Kultūras centrā: Līvānos, Rīgas ielā 105.
Sākums plkst. 12.00, reģistrācija no plkst. 11.00.
Sīkāka informācija sekos.
Jūsu LVVA
Ielādes laiks: 0.06 sekundes
3,488,966 Unikāli apmeklētāji