Eiropas U18 čempionāts (0)

Norises datums: 04/07/2022 - 07/07/2022 Norises vieta: Jeruzāleme, Izraēla

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Eiropas U18 čempionātam ir noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi – no 01.01.2021. līdz 23.06.2022.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritērijs ir rezultātu stabilitāte 2022. gada sezonā.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2022. gada vasaras sezonā.
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmas Run Clean derīgs apmācības sertifikāts.
  • Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību Eiropas U18 čempionātā.
  • Sportistam ir jābūt iegādātai LVS A licencei.
  • Par dalību sacensībās lemj Jaunatnes komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
6300 Desmitcīņa
Septiņcīņa 4900
11.00 100m 12.25
22.45 200m 25.20
50.00 400m 57.40
1:56.00 800m 2:14.00
4:01.00 1500m 4:40.00
8:34.00 3000m 9:50.00
6:10.00 2000m kavēkļu skrējiens 7:15.00
100m barjeras 14.30
14.55 110m barjeras
56.20 400m barjeras 63.50
7.00 Tāllēkšana 5.85
14.20 Trīssoļlēkšana 12.20
2.01 Augstlēkšana 1.74
4.55 Kārtslēkšana 3.65
17.00 Lodes grūšana 14.30
53.00 Diska mešana 40.50
63.00 Šķēpa mešana 46.50
62.50 Vesera mešana 57.30
5000m soļošana 26:00.00
48:30.00 10000m soļošana

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Agate Lāce Augstlēkšana 1.74 1.74 06.02.2021. S. Krūma, E. Krūms
Agate Lāce Augstlēkšana 1.74 1.79 20.02.2021. S. Krūma, E. Krūms
Agate Lāce Augstlēkšana 1.74 1.74 26.06.2021. S. Krūma, E. Krūms
Agate Lāce Augstlēkšana 1.74 1.76 02.07.2021. S. Krūma, E. Krūms
Agate Lāce Augstlēkšana 1.74 1.75 31.07.2021. S. Krūma, E. Krūms
Agate Lāce Augstlēkšana 1.74 1.74 13.06.2022. S. Krūma, E. Krūms
Dinija Līga Paegle Šķēpa mešana 46.50 46.66 16.05.2021. A. Vitte, I. Eversone
Dinija Līga Paegle Šķēpa mešana 46.50 46.71 31.07.2021. A. Vitte, I. Eversone
Dinija Līga Paegle Šķēpa mešana 46.50 47.30 28.05.2022. A. Vitte, I. Eversone
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:35.74 05.06.2021. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:30.44 02.07.2021. A. Klapote
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:12.2 15.01.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:29.21 04.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:12.69 13.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 1500m 4:40.00 4:31.82 18.06.2022. A. Klapote
Austra Ošiņa 800m 2:14.00 2:11.66 19.06.2022. A. Klapote
Adriana Krūzmane Augstlēkšana 1.74 1.75 16.06.2021. D. Vizule
Adriana Krūzmane Augstlēkšana 1.74 1.74 11.02.2022. D. Vizule
Adriana Krūzmane Augstlēkšana 1.74 1.74 04.06.2022. D. Vizule
Karīna Jansena Vesera mešana 57.30 60.16 02.07.2021. V. Kumermane
Karīna Jansena Vesera mešana 57.30 60.25 02.10.2021. V. Kumermane
Karīna Jansena Vesera mešana 57.30 57.70 12.05.2022. V. Kumermane
Andris Skadiņš Desmitcīņa 6300 6397 (U18) 20.07.2021. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Andris Skadiņš Desmitcīņa 6300 6618 (U18) 28.05.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Andris Skadiņš Desmitcīņa 6300 6932 (U18) 11.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Dagmāra Midzene Augstlēkšana 1.74 1.77 24.07.2021. A. Raubiškis
Dagmāra Midzene Augstlēkšana 1.74 1.74 11.02.2022. A. Raubiškis
Dagmāra Midzene Augstlēkšana 1.74 1.74 04.03.2022. A. Raubiškis
Ričards Peders 110m barjeras 14.55 14.39 31.07.2021. S. Krūma, E. Krūms
Ričards Peders 110m barjeras 14.55 14.08 03.06.2022. S. Krūma, E. Krūms
Ričards Peders 100m 11.00 10.97 04.06.2022. S. Krūma, E. Krūms
Ričards Peders 110m barjeras 14.55 14.32 12.06.2022. S. Krūma, E. Krūms
Ričards Peders 200m 22.45 21.96 13.06.2022. S. Krūma, E. Krūms
Amanda Valtasa 1500m 4:40.00 4:39.61 06.08.2021. J. Beļinskis
Amanda Valtasa 1500m 4:40.00 4:38.07 18.06.2022. J. Beļinskis
Nikita Bondarevs 800m 1:56.00 1:54.73 19.01.2022. V. Grigorjevs, G. Bitītis
Nikita Bondarevs 800m 1:56.00 1:55.87 19.06.2022. V. Grigorjevs, G. Bitītis
Madara Bērziņa Tāllēkšana 5.85 6.03 26.02.2022. R. Ravinskis, M. Stalberga
Madara Bērziņa Tāllēkšana 5.85 5.85 04.03.2022. R. Ravinskis, M. Stalberga
Rihards Pūķis Tāllēkšana 7.00 7.00 04.03.2022. D. Vizule
Rihards Pūķis Trīssoļlēkšana 14.20 14.50 21.05.2022. D. Vizule
Nikola Innus Diska mešana 40.50 41.01 06.05.2022. A. Krauklīte, V. Smoča, A. Smočs
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 3.65 3.69 18.05.2022. M. Ārents, L. Jēkabsone
Sima Aškinezere Kārtslēkšana 3.65 3.70 13.06.2022. M. Ārents, L. Jēkabsone
Aleksis Gailītis Trīssoļlēkšana 14.20 14.28 21.05.2022. I. Skurule
Atvars Ernests Paļulis Desmitcīņa 6300 6573 (U18) 28.05.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Atvars Ernests Paļulis Desmitcīņa 6300 6906 (U18) 11.06.2022. R. Maķevics, M. Rūgums, I. Ladusāne
Elza Lazdiņa Šķēpa mešana 46.50 46.75 28.05.2022. D. Kalniņš, A. Vaivads
Kristers Kudlis 1500m 4:01.00 3:55.74 04.06.2022. A. Klapote
Raits Markus Diska mešana 53.00 53.93 09.06.2022. S. Keisele, G. Gailītis
Raits Markus Diska mešana 53.00 53.41 22.06.2022. S. Keisele, G. Gailītis
Anna Gabriela Hofmane Septiņcīņa 4900 5146 (U18) 11.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Anna Gabriela Hofmane 100m barjeras 14.30 14.16 11.06.2022. R. Maķevics, I. Kupčiuna
Laura Osipenko 100m barjeras 14.30 14.17 11.06.2022. D. Brence
Laura Osipenko 200m 25.20 25.10 19.06.2022. D. Brence
Jorens Miķelsons Tāllēkšana 7.00 7.02 13.06.2022. I. Grēns
Elizabete Kociņa 100m 12.25 12.08 18.06.2022. A. Kļava
Francis Gustavs Gelpers 400m barjeras 56.20 56.01 18.06.2022. L. Olijara
Karlīna Vīduša 400m barjeras 63.50 1:02.83 18.06.2022. M. Ārente