Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích
Praha - Eden (24. - 26. 7. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 09:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 137 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 07.36 | 759 | ||||||||||||
2 | 130 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.43 | 736 | ||||||||||||
3 | 11 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.52 | 706 | ||||||||||||
4 | 21 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 7 | =PB 07.55 | 697 | ||||||||||||
5 | 140 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | =PB 07.62 | 675 | ||||||||||||
6 | 38 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 07.69 | 653 | ||||||||||||
7 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 6 | 07.78 | 625 | ||||||||||||
8 | 99 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 2 | 07.78 | 625 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 09:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | PB 07.67 | 659 | ||||||||||||
2 | 124 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | =SB 07.76 | 631 | ||||||||||||
3 | 111 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 07.78 | 625 | ||||||||||||
4 | 96 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 07.83 | 610 | ||||||||||||
5 | 122 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 2 | 08.03 | 551 | ||||||||||||
6 | 56 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.12 | 525 | ||||||||||||
7 | 66 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 08.22 | 498 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 137 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 07.36 | 759 | ||
2 | 130 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.43 | 736 | ||
3 | 11 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.52 | 706 | ||
4 | 21 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 7 | =PB 07.55 | 697 | ||
5 | 140 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | =PB 07.62 | 675 | ||
6 | 83 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | PB 07.67 | 659 | ||
7 | 38 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 07.69 | 653 | ||
8 | 124 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | =SB 07.76 | 631 | ||
9 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 6 | 07.78 | 625 | ||
10 | 111 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 07.78 | 625 | ||
10 | 99 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 2 | 07.78 | 625 | ||
12 | 96 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 07.83 | 610 | ||
13 | 122 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 2 | 08.03 | 551 | ||
14 | 56 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.12 | 525 | ||
15 | 66 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 08.22 | 498 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 15:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 07.84 | 607 | ||||||||||||
2 | 166 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | =PB 07.90 | 589 | ||||||||||||
3 | 148 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | PB 08.03 | 551 | ||||||||||||
4 | 22 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | PB 08.03 | 551 | ||||||||||||
5 | 109 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.05 | 545 | ||||||||||||
6 | 118 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 08.19 | 506 | ||||||||||||
7 | 69 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.20 | 503 | ||||||||||||
8 | 141 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.23 | 495 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 15:16) official | Vítr: +2.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.11 | 528 | ||||||||||||
2 | 81 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 08.12 | 525 | ||||||||||||
3 | 87 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.14 | 520 | ||||||||||||
4 | 23 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 08.14 | 520 | ||||||||||||
5 | 6 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 2 | 08.16 | 514 | ||||||||||||
6 | 74 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.30 | 476 | ||||||||||||
7 | 67 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.61 | 396 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 15:17) official | Vítr: +2.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.14 | 520 | ||||||||||||
2 | 39 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 08.16 | 514 | ||||||||||||
3 | 54 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.27 | 484 | ||||||||||||
4 | 33 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 08.33 | 468 | ||||||||||||
5 | 80 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.34 | 465 | ||||||||||||
6 | 100 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 8 | 08.36 | 460 | ||||||||||||
7 | 4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 7 | 08.38 | 454 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 07.84 | 607 | ||
2 | 166 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | =PB 07.90 | 589 | ||
3 | 148 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | PB 08.03 | 551 | ||
4 | 22 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | PB 08.03 | 551 | ||
5 | 109 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.05 | 545 | ||
6 | 119 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.11 | 528 | ||
7 | 81 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 08.12 | 525 | ||
8 | 87 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.14 | 520 | ||
9 | 2 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.14 | 520 | ||
9 | 23 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 08.14 | 520 | ||
11 | 39 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 08.16 | 514 | ||
12 | 6 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 2 | 08.16 | 514 | ||
13 | 118 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 08.19 | 506 | ||
14 | 69 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.20 | 503 | ||
15 | 141 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.23 | 495 | ||
16 | 54 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.27 | 484 | ||
17 | 74 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.30 | 476 | ||
18 | 33 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 08.33 | 468 | ||
19 | 80 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.34 | 465 | ||
20 | 100 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 8 | 08.36 | 460 | ||
21 | 4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 7 | 08.38 | 454 | ||
22 | 67 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.61 | 396 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 16:10) official | Vítr: +1.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | =NL 07.96 | 860 | ||||||||||||
2 | 34 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 08.09 | 821 | ||||||||||||
3 | 43 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 08.10 | 818 | ||||||||||||
4 | 151 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 08.15 | 803 | ||||||||||||
5 | 139 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 08.17 | 797 | ||||||||||||
6 | 147 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 08.23 | 779 | ||||||||||||
7 | 71 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 08.23 | 779 | ||||||||||||
8 | 121 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 08.31 | 755 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 16:11) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 145 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 08.35 | 744 | ||||||||||||
2 | 62 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 08.35 | 744 | ||||||||||||
3 | 24 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 2 | PB 08.37 | 738 | ||||||||||||
4 | 85 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 08.41 | 726 | ||||||||||||
5 | 90 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | PB 08.42 | 723 | ||||||||||||
6 | 44 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.49 | 704 | ||||||||||||
7 | 27 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | PB 08.50 | 701 | ||||||||||||
8 | 72 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.51 | 698 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 16:12) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 08.55 | 687 | ||||||||||||
2 | 178 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | PB 08.56 | 684 | ||||||||||||
3 | 79 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | PB 08.65 | 659 | ||||||||||||
4 | 84 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | PB 08.65 | 659 | ||||||||||||
5 | 35 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 08.70 | 645 | ||||||||||||
6 | 155 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 08.84 | 608 | ||||||||||||
7 | 117 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 08.85 | 605 | ||||||||||||
8 | 136 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 8 | 08.85 | 605 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | =NL 07.96 | 860 | ||
2 | 34 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 08.09 | 821 | ||
3 | 43 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 08.10 | 818 | ||
4 | 151 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 08.15 | 803 | ||
5 | 139 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 08.17 | 797 | ||
6 | 147 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 08.23 | 779 | ||
7 | 71 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 08.23 | 779 | ||
8 | 121 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 08.31 | 755 | ||
9 | 145 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 08.35 | 744 | ||
10 | 62 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 08.35 | 744 | ||
11 | 24 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 2 | PB 08.37 | 738 | ||
12 | 85 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 08.41 | 726 | ||
13 | 90 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | PB 08.42 | 723 | ||
14 | 44 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.49 | 704 | ||
15 | 27 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | PB 08.50 | 701 | ||
16 | 72 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.51 | 698 | ||
17 | 78 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 08.55 | 687 | ||
18 | 178 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | PB 08.56 | 684 | ||
19 | 79 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | PB 08.65 | 659 | ||
20 | 84 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | PB 08.65 | 659 | ||
21 | 35 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 08.70 | 645 | ||
22 | 155 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 08.84 | 608 | ||
23 | 117 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 08.85 | 605 | ||
24 | 136 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 8 | 08.85 | 605 |
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 14:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.17 | 0.133 | 823 | |||||||||||
2 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5 | 11.17 | 0.127 | 823 | |||||||||||
3 | 175 | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | 8 | PB 11.17 | 0.166 | 823 | |||||||||||
4 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | SB 11.28 | 0.136 | 799 | |||||||||||
5 | 150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.33 | 0.130 | 789 | |||||||||||
6 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.33 | 0.120 | 789 | |||||||||||
7 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 11.48 | 0.152 | 757 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 14:00) official | Vítr: -2.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 4 | SB 11.22 | 0.140 | 812 | |||||||||||
2 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | SB 11.54 | 0.158 | 744 | |||||||||||
3 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | PB 11.69 | 0.163 | 713 | |||||||||||
4 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 7 | SB 11.75 | 0.193 | 701 | |||||||||||
5 | 76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.83 | 0.140 | 685 | |||||||||||
6 | 29 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 5 | 11.88 | 0.149 | 675 | |||||||||||
7 | 144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | =SB 12.44 | 0.162 | 567 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.17 | 0.133 | 823 | |
2 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5 | 11.17 | 0.127 | 823 | |
3 | 175 | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | 8 | PB 11.17 | 0.166 | 823 | |
4 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 4 | SB 11.22 | 0.140 | 812 | |
5 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | SB 11.28 | 0.136 | 799 | |
6 | 150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.33 | 0.130 | 789 | |
7 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.33 | 0.120 | 789 | |
8 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 11.48 | 0.152 | 757 | |
9 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | SB 11.54 | 0.158 | 744 | |
10 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | PB 11.69 | 0.163 | 713 | |
11 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 7 | SB 11.75 | 0.193 | 701 | |
12 | 76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.83 | 0.140 | 685 | |
13 | 29 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 5 | 11.88 | 0.149 | 675 | |
14 | 144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | =SB 12.44 | 0.162 | 567 |
100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 12:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | PB 11.02 | 0.170 | 856 | |||||||||||
2 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | PB 11.27 | 0.143 | 801 | |||||||||||
3 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 6 | PB 11.38 | 0.108 | 778 | |||||||||||
4 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.62 | 0.186 | 728 | |||||||||||
5 | 20 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | =PB 11.72 | 0.160 | 707 | |||||||||||
6 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 11.72 | 0.128 | 707 | |||||||||||
7 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 11.81 | 0.150 | 689 | |||||||||||
8 | 17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 1 | PB 11.85 | 0.154 | 681 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 11.39 | 0.175 | 776 | |||||||||||
2 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | PB 11.76 | 0.131 | 699 | |||||||||||
3 | 110 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 11.80 | 0.202 | 691 | |||||||||||
4 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | =PB 11.94 | 0.155 | 663 | |||||||||||
5 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 11.95 | 0.154 | 661 | |||||||||||
6 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 12.08 | 0.141 | 635 | |||||||||||
7 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | PB 12.32 | 0.164 | 589 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | PB 11.02 | 0.170 | 856 | |
2 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | PB 11.27 | 0.143 | 801 | |
3 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 6 | PB 11.38 | 0.108 | 778 | |
4 | 52 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 11.39 | 0.175 | 776 | |
5 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.62 | 0.186 | 728 | |
6 | 20 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | =PB 11.72 | 0.160 | 707 | |
7 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 11.72 | 0.128 | 707 | |
8 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | PB 11.76 | 0.131 | 699 | |
9 | 110 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 11.80 | 0.202 | 691 | |
10 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 11.81 | 0.150 | 689 | |
11 | 17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 1 | PB 11.85 | 0.154 | 681 | |
12 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | =PB 11.94 | 0.155 | 663 | |
13 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 11.95 | 0.154 | 661 | |
14 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 12.08 | 0.141 | 635 | |
15 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | PB 12.32 | 0.164 | 589 |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 11.45 | 0.142 | 763 | |||||||||||
2 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 11.46 | 0.165 | 761 | |||||||||||
3 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | SB 11.60 | 0.132 | 732 | |||||||||||
4 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | PB 11.64 | 0.149 | 723 | |||||||||||
5 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 11.67 | 0.153 | 717 | |||||||||||
6 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 11.71 | 0.136 | 709 | |||||||||||
7 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 11.74 | 0.147 | 703 | |||||||||||
8 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 11.93 | 0.201 | 665 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 11:01) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 3 | PB 11.74 | 0.148 | 703 | |||||||||||
2 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.88 | 0.147 | 675 | |||||||||||
3 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 11.95 | 0.165 | 661 | |||||||||||
4 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | PB 11.96 | 0.131 | 659 | |||||||||||
5 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.12 | 0.139 | 628 | |||||||||||
6 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.19 | 0.150 | 614 | |||||||||||
7 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.22 | 0.147 | 608 | |||||||||||
8 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 12.53 | 0.153 | 551 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 11.45 | 0.142 | 763 | |
2 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 11.46 | 0.165 | 761 | |
3 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | SB 11.60 | 0.132 | 732 | |
4 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | PB 11.64 | 0.149 | 723 | |
5 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 11.67 | 0.153 | 717 | |
6 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 11.71 | 0.136 | 709 | |
7 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 3 | PB 11.74 | 0.148 | 703 | |
8 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 11.74 | 0.147 | 703 | |
9 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.88 | 0.147 | 675 | |
10 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 11.93 | 0.201 | 665 | |
11 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 11.95 | 0.165 | 661 | |
12 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | PB 11.96 | 0.131 | 659 | |
13 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.12 | 0.139 | 628 | |
14 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.19 | 0.150 | 614 | |
15 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.22 | 0.147 | 608 | |
16 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 12.53 | 0.153 | 551 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 17:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | NL 18.02 | 1024 | ||||||||||||
2 | 3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | PB 18.27 | 991 | ||||||||||||
3 | 41 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 18.68 | 938 | ||||||||||||
4 | 152 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 18.75 | 929 | ||||||||||||
5 | 73 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 18.83 | 919 | ||||||||||||
6 | 45 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 19.51 | 835 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 17:01) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 170 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 19.11 | 884 | ||||||||||||
2 | 153 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | PB 19.21 | 871 | ||||||||||||
3 | 143 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 19.31 | 859 | ||||||||||||
4 | 160 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 19.53 | 832 | ||||||||||||
5 | 135 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | PB 19.62 | 821 | ||||||||||||
6 | 49 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 20.01 | 775 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 17:02) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 19.47 | 840 | ||||||||||||
2 | 102 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4 | SB 19.75 | 806 | ||||||||||||
3 | 133 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 20.04 | 772 | ||||||||||||
4 | 157 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 20.19 | 754 | ||||||||||||
5 | 8 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 7 | PB 20.39 | 731 | ||||||||||||
6 | 163 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 22.06 | 552 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | NL 18.02 | 1024 | ||
2 | 3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | PB 18.27 | 991 | ||
3 | 41 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 18.68 | 938 | ||
4 | 152 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 18.75 | 929 | ||
5 | 73 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 18.83 | 919 | ||
6 | 170 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 19.11 | 884 | ||
7 | 153 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | PB 19.21 | 871 | ||
8 | 143 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 19.31 | 859 | ||
9 | 70 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 19.47 | 840 | ||
10 | 45 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 19.51 | 835 | ||
11 | 160 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 19.53 | 832 | ||
12 | 135 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | PB 19.62 | 821 | ||
13 | 102 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4 | SB 19.75 | 806 | ||
14 | 49 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 20.01 | 775 | ||
15 | 133 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 20.04 | 772 | ||
16 | 157 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 20.19 | 754 | ||
17 | 8 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 7 | PB 20.39 | 731 | ||
18 | 163 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 22.06 | 552 |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 15:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 4 | 24.69 | 0.210 | 915 | |||||||||||
2 | 168 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 24.73 | 0.150 | 912 | |||||||||||
3 | 167 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 24.83 | 0.174 | 902 | |||||||||||
4 | 172 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.10 | 0.161 | 878 | |||||||||||
5 | 173 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 25.36 | 0.168 | 854 | |||||||||||
6 | 42 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 25.44 | 0.179 | 847 | |||||||||||
7 | 94 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 25.73 | 0.162 | 821 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 15:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 25.15 | 0.155 | 873 | |||||||||||
2 | 177 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 4 | PB 25.85 | 0.168 | 810 | |||||||||||
3 | 28 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 26.41 | 0.164 | 762 | |||||||||||
4 | 61 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.57 | 0.201 | 748 | |||||||||||
5 | 58 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 27.47 | 0.165 | 673 | |||||||||||
6 | 64 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 28.55 | 0.190 | 588 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 4 | 24.69 | 0.210 | 915 | |
2 | 168 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 24.73 | 0.150 | 912 | |
3 | 167 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 24.83 | 0.174 | 902 | |
4 | 172 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.10 | 0.161 | 878 | |
5 | 77 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 25.15 | 0.155 | 873 | |
6 | 173 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 25.36 | 0.168 | 854 | |
7 | 42 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 25.44 | 0.179 | 847 | |
8 | 94 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 25.73 | 0.162 | 821 | |
9 | 177 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 4 | PB 25.85 | 0.168 | 810 | |
10 | 28 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 26.41 | 0.164 | 762 | |
11 | 61 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.57 | 0.201 | 748 | |
12 | 58 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 27.47 | 0.165 | 673 | |
13 | 64 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 28.55 | 0.190 | 588 |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 14:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 25.43 | 0.160 | 848 | |||||||||||
2 | 30 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | PB 25.57 | 0.161 | 835 | |||||||||||
3 | 82 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | SB 25.92 | 0.160 | 804 | |||||||||||
4 | 103 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 6 | 26.19 | 0.162 | 781 | |||||||||||
5 | 63 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 26.52 | 0.240 | 752 | |||||||||||
6 | 101 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 26.66 | 0.244 | 740 | |||||||||||
92 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 14:45) official | Vítr: -0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 26.85 | 0.158 | 724 | |||||||||||
2 | 91 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | SB 27.34 | 0.182 | 684 | |||||||||||
3 | 31 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 27.60 | 0.144 | 663 | |||||||||||
4 | 93 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 27.66 | 0.243 | 658 | |||||||||||
5 | 95 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | SB 27.74 | 0.231 | 651 | |||||||||||
6 | 57 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 28.10 | 0.192 | 623 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 25.43 | 0.160 | 848 | |
2 | 30 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | PB 25.57 | 0.161 | 835 | |
3 | 82 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | SB 25.92 | 0.160 | 804 | |
4 | 103 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 6 | 26.19 | 0.162 | 781 | |
5 | 63 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 26.52 | 0.240 | 752 | |
6 | 101 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 26.66 | 0.244 | 740 | |
7 | 59 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 26.85 | 0.158 | 724 | |
8 | 91 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | SB 27.34 | 0.182 | 684 | |
9 | 31 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 27.60 | 0.144 | 663 | |
10 | 93 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 27.66 | 0.243 | 658 | |
11 | 95 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | SB 27.74 | 0.231 | 651 | |
12 | 57 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 28.10 | 0.192 | 623 | |
92 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | DNS |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 24.62 | 0.190 | 922 | |||||||||||
2 | 158 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | PB 25.27 | 0.176 | 862 | |||||||||||
3 | 115 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 25.66 | 0.179 | 827 | |||||||||||
4 | 162 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 25.92 | 0.151 | 804 | |||||||||||
5 | 159 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 26.06 | 0.172 | 792 | |||||||||||
6 | 171 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 26.09 | 0.206 | 789 | |||||||||||
7 | 146 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 26.36 | 0.160 | 766 | |||||||||||
8 | 48 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 26.37 | 0.191 | 765 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 16:31) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 26.96 | 0.194 | 715 | |||||||||||
2 | 116 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | PB 26.99 | 0.171 | 713 | |||||||||||
3 | 132 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 27.13 | 0.192 | 701 | |||||||||||
4 | 105 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 27.21 | 0.188 | 694 | |||||||||||
5 | 86 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 27.49 | 0.178 | 672 | |||||||||||
6 | 114 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | PB 27.60 | 0.228 | 663 | |||||||||||
7 | 12 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | PB 27.61 | 0.195 | 662 | |||||||||||
8 | 40 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 28.28 | 0.246 | 609 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 24.62 | 0.190 | 922 | |
2 | 158 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | PB 25.27 | 0.176 | 862 | |
3 | 115 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 25.66 | 0.179 | 827 | |
4 | 162 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 25.92 | 0.151 | 804 | |
5 | 159 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 26.06 | 0.172 | 792 | |
6 | 171 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 26.09 | 0.206 | 789 | |
7 | 146 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 26.36 | 0.160 | 766 | |
8 | 48 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 26.37 | 0.191 | 765 | |
9 | 60 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 26.96 | 0.194 | 715 | |
10 | 116 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | PB 26.99 | 0.171 | 713 | |
11 | 132 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 27.13 | 0.192 | 701 | |
12 | 105 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 27.21 | 0.188 | 694 | |
13 | 86 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 27.49 | 0.178 | 672 | |
14 | 114 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | PB 27.60 | 0.228 | 663 | |
15 | 12 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | PB 27.61 | 0.195 | 662 | |
16 | 40 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 28.28 | 0.246 | 609 |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 19:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5 | PB 48.63 | 0.156 | 879 | |||||||||||
2 | 175 | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | 6 | =PB 50.60 | 0.198 | 787 | |||||||||||
3 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 3 | 50.67 | 0.172 | 784 | |||||||||||
4 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 50.88 | 0.152 | 774 | |||||||||||
5 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 51.32 | 0.155 | 755 | |||||||||||
98 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNF | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 19:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 51.33 | 0.247 | 754 | |||||||||||
2 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | SB 51.63 | 0.152 | 741 | |||||||||||
3 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | SB 52.50 | 0.196 | 703 | |||||||||||
4 | 150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.04 | 0.162 | 680 | |||||||||||
5 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 8 | PB 53.63 | 0.179 | 655 | |||||||||||
6 | 76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 54.44 | 0.152 | 622 | |||||||||||
7 | 144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 54.51 | 0.188 | 619 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5 | PB 48.63 | 0.156 | 879 | |
2 | 175 | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | 6 | =PB 50.60 | 0.198 | 787 | |
3 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 3 | 50.67 | 0.172 | 784 | |
4 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 50.88 | 0.152 | 774 | |
5 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 51.32 | 0.155 | 755 | |
6 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 51.33 | 0.247 | 754 | |
7 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | SB 51.63 | 0.152 | 741 | |
8 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | SB 52.50 | 0.196 | 703 | |
9 | 150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.04 | 0.162 | 680 | |
10 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 8 | PB 53.63 | 0.179 | 655 | |
11 | 76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 54.44 | 0.152 | 622 | |
12 | 144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 54.51 | 0.188 | 619 | |
98 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNF | 0.169 |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | PB 49.30 | 0.181 | 847 | |||||||||||
2 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | SB 50.56 | 0.153 | 789 | |||||||||||
3 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 51.36 | 0.178 | 753 | |||||||||||
4 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 51.54 | 0.229 | 745 | |||||||||||
5 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 51.67 | 0.138 | 739 | |||||||||||
6 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 52.83 | 0.160 | 689 | |||||||||||
7 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 8 | 53.41 | 0.160 | 664 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 18:16) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 53.61 | 0.226 | 656 | |||||||||||
2 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 53.85 | 0.184 | 646 | |||||||||||
3 | 52 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 54.63 | 0.222 | 614 | |||||||||||
4 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 54.69 | 0.179 | 611 | |||||||||||
5 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | SB 54.93 | 0.144 | 602 | |||||||||||
6 | 20 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | PB 55.63 | 0.156 | 574 | |||||||||||
7 | 17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 2 | PB 57.87 | 0.167 | 489 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | PB 49.30 | 0.181 | 847 | |
2 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | SB 50.56 | 0.153 | 789 | |
3 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 51.36 | 0.178 | 753 | |
4 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 51.54 | 0.229 | 745 | |
5 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 51.67 | 0.138 | 739 | |
6 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 52.83 | 0.160 | 689 | |
7 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 8 | 53.41 | 0.160 | 664 | |
8 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 53.61 | 0.226 | 656 | |
9 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 53.85 | 0.184 | 646 | |
10 | 52 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 54.63 | 0.222 | 614 | |
11 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 54.69 | 0.179 | 611 | |
12 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | SB 54.93 | 0.144 | 602 | |
13 | 20 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | PB 55.63 | 0.156 | 574 | |
14 | 17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 2 | PB 57.87 | 0.167 | 489 |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | PB 51.99 | 0.196 | 725 | |||||||||||
2 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5 | PB 52.04 | 0.144 | 723 | |||||||||||
3 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | PB 52.57 | 0.183 | 700 | |||||||||||
4 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | PB 52.81 | 0.164 | 690 | |||||||||||
5 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 52.92 | 0.168 | 685 | |||||||||||
6 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 53.06 | 0.123 | 679 | |||||||||||
7 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 53.32 | 0.206 | 668 | |||||||||||
8 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 53.88 | 0.136 | 645 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 17:46) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 52.24 | 0.165 | 714 | |||||||||||
2 | 26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 54.00 | 0.170 | 640 | |||||||||||
3 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 1 | SB 54.66 | 0.135 | 613 | |||||||||||
4 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 54.95 | 0.183 | 601 | |||||||||||
5 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 55.33 | 0.187 | 586 | |||||||||||
6 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 55.35 | 0.209 | 585 | |||||||||||
7 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 55.56 | 0.150 | 577 | |||||||||||
8 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 5 | 55.98 | 0.147 | 560 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | PB 51.99 | 0.196 | 725 | |
2 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5 | PB 52.04 | 0.144 | 723 | |
3 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 52.24 | 0.165 | 714 | |
4 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | PB 52.57 | 0.183 | 700 | |
5 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | PB 52.81 | 0.164 | 690 | |
6 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 52.92 | 0.168 | 685 | |
7 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 53.06 | 0.123 | 679 | |
8 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 53.32 | 0.206 | 668 | |
9 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 53.88 | 0.136 | 645 | |
10 | 26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 54.00 | 0.170 | 640 | |
11 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 1 | SB 54.66 | 0.135 | 613 | |
12 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 54.95 | 0.183 | 601 | |
13 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 55.33 | 0.187 | 586 | |
14 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 55.35 | 0.209 | 585 | |
15 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 55.56 | 0.150 | 577 | |
16 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 5 | 55.98 | 0.147 | 560 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 118 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | NL 2:14.94 | 666 | ||||||||||||
2 | 80 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | PB 2:20.18 | 603 | ||||||||||||
3 | 54 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:20.19 | 603 | ||||||||||||
4 | 69 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 2:31.44 | 477 | ||||||||||||
5 | 67 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:32.31 | 468 | ||||||||||||
6 | 33 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 2:33.75 | 453 | ||||||||||||
7 | 4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:39.34 | 397 | ||||||||||||
81 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 2:19.94 | 605 | ||||||||||||
2 | 22 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | PB 2:22.11 | 580 | ||||||||||||
3 | 100 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 3 | PB 2:30.22 | 490 | ||||||||||||
4 | 39 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:30.88 | 483 | ||||||||||||
5 | 148 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:40.12 | 389 | ||||||||||||
6 | 2 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 2 | 2:43.55 | 357 | ||||||||||||
7 | 74 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:49.91 | 300 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 2:21.17 | 591 | ||||||||||||
2 | 119 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 2:21.54 | 587 | ||||||||||||
3 | 6 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 5 | PB 2:22.78 | 572 | ||||||||||||
4 | 23 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 3 | PB 2:23.85 | 560 | ||||||||||||
5 | 166 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 2:31.34 | 478 | ||||||||||||
6 | 141 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 2:32.97 | 461 | ||||||||||||
7 | 87 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | PB 2:33.43 | 456 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 118 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | NL 2:14.94 | 666 | ||
2 | 109 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 2:19.94 | 605 | ||
3 | 80 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | PB 2:20.18 | 603 | ||
4 | 54 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:20.19 | 603 | ||
5 | 97 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 2:21.17 | 591 | ||
6 | 119 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 2:21.54 | 587 | ||
7 | 22 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | PB 2:22.11 | 580 | ||
8 | 6 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 5 | PB 2:22.78 | 572 | ||
9 | 23 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 3 | PB 2:23.85 | 560 | ||
10 | 100 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 3 | PB 2:30.22 | 490 | ||
11 | 39 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:30.88 | 483 | ||
12 | 166 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 2:31.34 | 478 | ||
13 | 69 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 2:31.44 | 477 | ||
14 | 67 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:32.31 | 468 | ||
15 | 141 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 2:32.97 | 461 | ||
16 | 87 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | PB 2:33.43 | 456 | ||
17 | 33 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 2:33.75 | 453 | ||
18 | 4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:39.34 | 397 | ||
19 | 148 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:40.12 | 389 | ||
20 | 2 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 2 | 2:43.55 | 357 | ||
21 | 74 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:49.91 | 300 | ||
81 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | DNS |
800 m - Ženy
(ne, 26.7.2020 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 2:17.67 | 855 | ||||||||||||
2 | 173 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 2:17.76 | 854 | ||||||||||||
3 | 172 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | SB 2:19.46 | 831 | ||||||||||||
4 | 77 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 2:20.56 | 816 | ||||||||||||
5 | 168 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:20.59 | 816 | ||||||||||||
6 | 64 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 2:21.34 | 805 | ||||||||||||
7 | 94 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 1 | PB 2:24.17 | 768 | ||||||||||||
8 | 61 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 2:28.75 | 709 | ||||||||||||
9 | 28 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 2:31.09 | 679 | ||||||||||||
10 | 58 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 2:38.67 | 588 | ||||||||||||
177 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 3 | DNS | ||||||||||||||
176 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 2 | DNS | ||||||||||||||
167 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Juniorky
(ne, 26.7.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 2 | PB 2:22.54 | 789 | ||||||||||||
2 | 63 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 2:27.80 | 721 | ||||||||||||
3 | 59 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:27.85 | 720 | ||||||||||||
4 | 31 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | PB 2:29.72 | 696 | ||||||||||||
5 | 57 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 2:30.72 | 684 | ||||||||||||
6 | 30 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | SB 2:32.51 | 662 | ||||||||||||
7 | 101 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 1 | 2:34.96 | 632 | ||||||||||||
8 | 91 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | SB 2:35.73 | 623 | ||||||||||||
9 | 82 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | SB 2:35.95 | 620 | ||||||||||||
10 | 93 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | PB 2:36.25 | 617 | ||||||||||||
11 | 47 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:36.62 | 612 | ||||||||||||
12 | 95 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:52.98 | 433 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 162 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 2:24.09 | 769 | ||||||||||||
2 | 159 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 2:33.30 | 652 | ||||||||||||
3 | 114 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 2:34.18 | 641 | ||||||||||||
4 | 48 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:37.31 | 604 | ||||||||||||
5 | 86 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | PB 2:43.11 | 538 | ||||||||||||
6 | 60 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 2:44.81 | 519 | ||||||||||||
7 | 116 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 2:47.46 | 490 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 2:19.76 | 827 | ||||||||||||
2 | 146 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 2:20.64 | 815 | ||||||||||||
3 | 171 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | SB 2:21.25 | 807 | ||||||||||||
4 | 105 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | SB 2:35.04 | 631 | ||||||||||||
5 | 115 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | SB 2:35.40 | 627 | ||||||||||||
6 | 158 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | SB 2:35.68 | 623 | ||||||||||||
7 | 12 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | SB 2:37.71 | 599 | ||||||||||||
8 | 132 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | SB 2:40.81 | 564 | ||||||||||||
9 | 40 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 3:10.88 | 271 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 2:19.76 | 827 | ||
2 | 146 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 2:20.64 | 815 | ||
3 | 171 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | SB 2:21.25 | 807 | ||
4 | 162 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 2:24.09 | 769 | ||
5 | 159 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 2:33.30 | 652 | ||
6 | 114 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 2:34.18 | 641 | ||
7 | 105 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | SB 2:35.04 | 631 | ||
8 | 115 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | SB 2:35.40 | 627 | ||
9 | 158 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | SB 2:35.68 | 623 | ||
10 | 48 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:37.31 | 604 | ||
11 | 12 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | SB 2:37.71 | 599 | ||
12 | 132 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | SB 2:40.81 | 564 | ||
13 | 86 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | PB 2:43.11 | 538 | ||
14 | 60 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 2:44.81 | 519 | ||
15 | 116 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 2:47.46 | 490 | ||
16 | 40 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 3:10.88 | 271 |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:19.55 | 830 | ||||||||||||
2 | 160 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 2:20.71 | 814 | ||||||||||||
3 | 135 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 2:27.18 | 729 | ||||||||||||
4 | 8 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 7 | PB 2:33.17 | 654 | ||||||||||||
5 | 143 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 2:33.97 | 644 | ||||||||||||
6 | 157 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 2:35.85 | 621 | ||||||||||||
7 | 49 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | PB 2:36.95 | 608 | ||||||||||||
8 | 102 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 8 | PB 2:39.75 | 576 | ||||||||||||
163 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 2:21.92 | 798 | ||||||||||||
2 | 152 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:30.49 | 687 | ||||||||||||
3 | 50 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | PB 2:35.91 | 621 | ||||||||||||
4 | 170 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 2:36.34 | 616 | ||||||||||||
5 | 73 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:38.86 | 586 | ||||||||||||
6 | 3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 2:39.02 | 584 | ||||||||||||
7 | 41 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:40.11 | 572 | ||||||||||||
8 | 45 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:43.89 | 529 | ||||||||||||
9 | 153 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | PB 2:50.15 | 462 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:19.55 | 830 | ||
2 | 160 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 2:20.71 | 814 | ||
3 | 70 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 2:21.92 | 798 | ||
4 | 135 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 2:27.18 | 729 | ||
5 | 152 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:30.49 | 687 | ||
6 | 8 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 7 | PB 2:33.17 | 654 | ||
7 | 143 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 2:33.97 | 644 | ||
8 | 157 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 2:35.85 | 621 | ||
9 | 50 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | PB 2:35.91 | 621 | ||
10 | 170 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 2:36.34 | 616 | ||
11 | 49 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | PB 2:36.95 | 608 | ||
12 | 73 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:38.86 | 586 | ||
13 | 3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 2:39.02 | 584 | ||
14 | 102 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 8 | PB 2:39.75 | 576 | ||
15 | 41 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:40.11 | 572 | ||
16 | 45 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:43.89 | 529 | ||
17 | 153 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | PB 2:50.15 | 462 | ||
163 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 84 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:35.83 | 622 | ||||||||||||
2 | 27 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 2:36.72 | 611 | ||||||||||||
3 | 117 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | PB 2:37.44 | 603 | ||||||||||||
4 | 35 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | PB 2:44.04 | 527 | ||||||||||||
5 | 78 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 2:44.83 | 519 | ||||||||||||
6 | 72 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 2:45.11 | 516 | ||||||||||||
7 | 178 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | PB 2:46.25 | 503 | ||||||||||||
8 | 71 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:51.91 | 444 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:32.31 | 664 | ||||||||||||
2 | 24 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 5 | PB 2:37.19 | 606 | ||||||||||||
3 | 121 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 2:38.34 | 592 | ||||||||||||
4 | 44 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 2:39.54 | 578 | ||||||||||||
5 | 62 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:40.55 | 567 | ||||||||||||
6 | 34 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 2:41.13 | 560 | ||||||||||||
7 | 156 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 2:47.98 | 485 | ||||||||||||
8 | 155 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 3:17.27 | 221 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 147 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 2:27.75 | 721 | ||||||||||||
2 | 139 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 2:33.96 | 644 | ||||||||||||
3 | 85 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | PB 2:35.31 | 628 | ||||||||||||
4 | 43 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:38.34 | 592 | ||||||||||||
5 | 145 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:48.19 | 483 | ||||||||||||
6 | 151 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:51.31 | 450 | ||||||||||||
7 | 79 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 2:51.92 | 444 | ||||||||||||
8 | 136 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 1 | 2:57.31 | 391 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 147 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 2:27.75 | 721 | ||
2 | 90 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:32.31 | 664 | ||
3 | 139 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 2:33.96 | 644 | ||
4 | 85 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | PB 2:35.31 | 628 | ||
5 | 84 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:35.83 | 622 | ||
6 | 27 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 2:36.72 | 611 | ||
7 | 24 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 5 | PB 2:37.19 | 606 | ||
8 | 117 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | PB 2:37.44 | 603 | ||
9 | 43 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 2:38.34 | 592 | ||
10 | 121 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 2:38.34 | 592 | ||
11 | 44 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 2:39.54 | 578 | ||
12 | 62 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:40.55 | 567 | ||
13 | 34 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 2:41.13 | 560 | ||
14 | 35 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | PB 2:44.04 | 527 | ||
15 | 78 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 2:44.83 | 519 | ||
16 | 72 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 2:45.11 | 516 | ||
17 | 178 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | PB 2:46.25 | 503 | ||
18 | 156 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 2:47.98 | 485 | ||
19 | 145 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:48.19 | 483 | ||
20 | 151 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:51.31 | 450 | ||
21 | 71 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:51.91 | 444 | ||
22 | 79 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 2:51.92 | 444 | ||
23 | 136 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 1 | 2:57.31 | 391 | ||
24 | 155 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 3:17.27 | 221 |
1000 m - Žáci
(so, 25.7.2020 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 12 | PB 2:51.10 | 754 | ||||||||||||
2 | 83 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 13 | PB 2:52.02 | 745 | ||||||||||||
3 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 10 | PB 2:57.82 | 686 | ||||||||||||
4 | 130 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 2:59.65 | 668 | ||||||||||||
5 | 137 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 11 | 3:00.68 | 658 | ||||||||||||
6 | 11 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 3:01.04 | 654 | ||||||||||||
7 | 111 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | PB 3:01.43 | 650 | ||||||||||||
8 | 124 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | SB 3:01.51 | 650 | ||||||||||||
9 | 66 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 3:10.26 | 567 | ||||||||||||
10 | 140 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 3:13.34 | 539 | ||||||||||||
11 | 21 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 2 | PB 3:15.64 | 519 | ||||||||||||
12 | 96 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 3:19.04 | 490 | ||||||||||||
13 | 122 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 3 | 3:24.13 | 447 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Muži
(ne, 26.7.2020 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 10 | PB 4:44.46 | 652 | ||||||||||||||||
2 | 144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | PB 4:48.55 | 627 | ||||||||||||||||
3 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 11 | 4:52.41 | 604 | ||||||||||||||||
4 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 4:55.58 | 585 | ||||||||||||||||
5 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | SB 4:58.77 | 567 | ||||||||||||||||
6 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 4:59.13 | 565 | ||||||||||||||||
7 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | PB 5:00.66 | 556 | ||||||||||||||||
8 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 5:01.08 | 554 | ||||||||||||||||
9 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | SB 5:05.02 | 531 | ||||||||||||||||
76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | DNF | ||||||||||||||||||
150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | DNF | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 26.7.2020 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | PB 4:21.22 | 803 | ||||||||||||||||
2 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 12 | 4:21.58 | 801 | ||||||||||||||||
3 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 10 | 4:40.63 | 676 | ||||||||||||||||
4 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 9 | PB 4:41.12 | 673 | ||||||||||||||||
5 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 4:42.78 | 663 | ||||||||||||||||
6 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 4:48.42 | 628 | ||||||||||||||||
7 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 4:54.01 | 595 | ||||||||||||||||
8 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 4:56.66 | 579 | ||||||||||||||||
9 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 4:56.90 | 578 | ||||||||||||||||
10 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 4 | SB 5:07.79 | 516 | ||||||||||||||||
11 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | SB 5:17.00 | 466 | ||||||||||||||||
17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 2 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(so, 25.7.2020 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13 | PB 4:45.75 | 645 | ||||||||||||
2 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 15 | PB 4:46.31 | 641 | ||||||||||||
3 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 11 | PB 4:46.40 | 641 | ||||||||||||
4 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 14 | PB 4:46.90 | 637 | ||||||||||||
5 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 9 | PB 4:47.89 | 631 | ||||||||||||
6 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 16 | 4:48.08 | 630 | ||||||||||||
7 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | PB 4:49.60 | 621 | ||||||||||||
8 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 4:49.74 | 620 | ||||||||||||
9 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 12 | 4:53.28 | 599 | ||||||||||||
10 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 10 | PB 4:53.53 | 598 | ||||||||||||
11 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | 5:08.00 | 515 | ||||||||||||
12 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | PB 5:09.21 | 508 | ||||||||||||
13 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5 | PB 5:11.38 | 496 | ||||||||||||
14 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 5:19.09 | 455 | ||||||||||||
15 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 2 | PB 5:19.37 | 453 | ||||||||||||
26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 13:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.17 | 709 | ||||||||||||
2 | 119 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 09.27 | 687 | ||||||||||||
3 | 166 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 09.35 | 671 | ||||||||||||
4 | 23 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 3 | PB 09.38 | 664 | ||||||||||||
5 | 39 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 09.43 | 654 | ||||||||||||
6 | 81 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | PB 09.53 | 633 | ||||||||||||
7 | 118 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 09.85 | 570 | ||||||||||||
8 | 87 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09.87 | 566 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 13:00) official | Vítr: +1.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 09.35 | 671 | ||||||||||||
2 | 6 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 4 | PB 09.63 | 613 | ||||||||||||
3 | 22 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | PB 09.70 | 599 | ||||||||||||
4 | 2 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 09.74 | 591 | ||||||||||||
5 | 74 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.99 | 543 | ||||||||||||
6 | 4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 8 | 10.19 | 506 | ||||||||||||
7 | 67 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.30 | 486 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 13:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | PB 09.77 | 585 | ||||||||||||
2 | 109 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 09.94 | 552 | ||||||||||||
3 | 54 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 09.96 | 549 | ||||||||||||
4 | 100 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 3 | PB 10.06 | 530 | ||||||||||||
5 | 148 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 10.14 | 515 | ||||||||||||
6 | 33 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 10.17 | 509 | ||||||||||||
7 | 69 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 10.54 | 444 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.17 | 709 | ||
2 | 119 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 09.27 | 687 | ||
3 | 97 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 09.35 | 671 | ||
4 | 166 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 09.35 | 671 | ||
5 | 23 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 3 | PB 09.38 | 664 | ||
6 | 39 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 09.43 | 654 | ||
7 | 81 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | PB 09.53 | 633 | ||
8 | 6 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 4 | PB 09.63 | 613 | ||
9 | 22 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | PB 09.70 | 599 | ||
10 | 2 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 09.74 | 591 | ||
11 | 80 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | PB 09.77 | 585 | ||
12 | 118 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 09.85 | 570 | ||
13 | 87 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09.87 | 566 | ||
14 | 109 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 09.94 | 552 | ||
15 | 54 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 09.96 | 549 | ||
16 | 74 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.99 | 543 | ||
17 | 100 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 3 | PB 10.06 | 530 | ||
18 | 148 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 10.14 | 515 | ||
19 | 33 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 10.17 | 509 | ||
20 | 4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 8 | 10.19 | 506 | ||
21 | 67 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.30 | 486 | ||
22 | 69 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 10.54 | 444 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 147 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | NL 09.28 | 852 | ||||||||||||
2 | 139 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 09.45 | 818 | ||||||||||||
3 | 85 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 09.59 | 791 | ||||||||||||
4 | 43 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 09.60 | 789 | ||||||||||||
5 | 151 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 09.67 | 775 | ||||||||||||
6 | 44 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.83 | 744 | ||||||||||||
7 | 156 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.07 | 699 | ||||||||||||
8 | 71 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.48 | 625 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 13:30) official | Vítr: +2.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 09.55 | 798 | ||||||||||||
2 | 145 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.60 | 789 | ||||||||||||
3 | 62 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.65 | 779 | ||||||||||||
4 | 24 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.71 | 767 | ||||||||||||
5 | 72 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.82 | 746 | ||||||||||||
6 | 79 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.84 | 742 | ||||||||||||
7 | 121 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.99 | 714 | ||||||||||||
8 | 178 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 10.13 | 688 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 13:30) official | Vítr: +3.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 10.10 | 693 | ||||||||||||
2 | 78 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.12 | 690 | ||||||||||||
3 | 117 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 10.18 | 679 | ||||||||||||
4 | 84 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 10.23 | 670 | ||||||||||||
5 | 27 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 10.31 | 655 | ||||||||||||
6 | 35 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 10.35 | 648 | ||||||||||||
7 | 155 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.54 | 614 | ||||||||||||
8 | 136 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 1 | 10.57 | 609 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 147 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | NL 09.28 | 852 | ||
2 | 139 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 09.45 | 818 | ||
3 | 34 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 09.55 | 798 | ||
4 | 85 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 09.59 | 791 | ||
5 | 43 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | PB 09.60 | 789 | ||
6 | 145 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.60 | 789 | ||
7 | 62 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.65 | 779 | ||
8 | 151 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 09.67 | 775 | ||
9 | 24 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.71 | 767 | ||
10 | 72 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.82 | 746 | ||
11 | 44 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.83 | 744 | ||
12 | 79 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.84 | 742 | ||
13 | 121 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.99 | 714 | ||
14 | 156 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.07 | 699 | ||
15 | 90 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 10.10 | 693 | ||
16 | 78 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.12 | 690 | ||
17 | 178 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 10.13 | 688 | ||
18 | 117 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 10.18 | 679 | ||
19 | 84 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 10.23 | 670 | ||
20 | 27 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 10.31 | 655 | ||
21 | 35 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 10.35 | 648 | ||
22 | 71 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.48 | 625 | ||
23 | 155 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.54 | 614 | ||
24 | 136 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 1 | 10.57 | 609 |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 11:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 4 | NL 13.45 | 906 | ||||||||||||
2 | 130 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 13.80 | 860 | ||||||||||||
3 | 38 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 14.20 | 809 | ||||||||||||
4 | 83 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | PB 14.27 | 800 | ||||||||||||
5 | 11 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | PB 14.33 | 793 | ||||||||||||
6 | 99 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 6 | 14.56 | 764 | ||||||||||||
7 | 96 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 14.76 | 740 | ||||||||||||
8 | 124 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | 14.79 | 736 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 11:31) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 137 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | PB 14.37 | 788 | ||||||||||||
2 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 4 | PB 14.83 | 732 | ||||||||||||
3 | 56 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 15.08 | 702 | ||||||||||||
4 | 111 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | PB 15.25 | 682 | ||||||||||||
5 | 140 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 15.31 | 675 | ||||||||||||
6 | 66 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | PB 15.47 | 656 | ||||||||||||
7 | 122 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 8 | PB 16.22 | 573 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 4 | NL 13.45 | 906 | ||
2 | 130 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 13.80 | 860 | ||
3 | 38 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 14.20 | 809 | ||
4 | 83 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | PB 14.27 | 800 | ||
5 | 11 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | PB 14.33 | 793 | ||
6 | 137 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | PB 14.37 | 788 | ||
7 | 99 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 6 | 14.56 | 764 | ||
8 | 96 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 14.76 | 740 | ||
9 | 124 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | 14.79 | 736 | ||
10 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 4 | PB 14.83 | 732 | ||
11 | 56 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 15.08 | 702 | ||
12 | 111 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | PB 15.25 | 682 | ||
13 | 140 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 15.31 | 675 | ||
14 | 66 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | PB 15.47 | 656 | ||
15 | 122 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 8 | PB 16.22 | 573 |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 10:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.48 | 0.167 | 1053 | |||||||||||
2 | 167 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.65 | 0.145 | 1028 | |||||||||||
3 | 172 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | =PB 13.83 | 0.149 | 1003 | |||||||||||
4 | 176 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 3 | 14.16 | 0.229 | 956 | |||||||||||
5 | 173 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 14.25 | 0.147 | 943 | |||||||||||
6 | 28 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 14.29 | 0.182 | 938 | |||||||||||
7 | 42 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 14.32 | 0.214 | 934 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 14.49 | 0.141 | 910 | |||||||||||
2 | 177 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 4 | 14.53 | 0.155 | 905 | |||||||||||
3 | 77 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 14.72 | 0.158 | 879 | |||||||||||
4 | 61 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 14.86 | 0.172 | 860 | |||||||||||
5 | 94 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | PB 15.40 | 0.150 | 790 | |||||||||||
6 | 64 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 16.41 | 0.216 | 665 | |||||||||||
169 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DNF | 0.164 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.48 | 0.167 | 1053 | |
2 | 167 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.65 | 0.145 | 1028 | |
3 | 172 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | =PB 13.83 | 0.149 | 1003 | |
4 | 176 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 3 | 14.16 | 0.229 | 956 | |
5 | 173 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 14.25 | 0.147 | 943 | |
6 | 28 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 14.29 | 0.182 | 938 | |
7 | 42 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 14.32 | 0.214 | 934 | |
8 | 58 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 14.49 | 0.141 | 910 | |
9 | 177 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 4 | 14.53 | 0.155 | 905 | |
10 | 77 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 14.72 | 0.158 | 879 | |
11 | 61 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 14.86 | 0.172 | 860 | |
12 | 94 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | PB 15.40 | 0.150 | 790 | |
13 | 64 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 16.41 | 0.216 | 665 | |
169 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DNF | 0.164 |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 10:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 13.94 | 0.155 | 987 | |||||||||||
2 | 47 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 14.19 | 0.121 | 952 | |||||||||||
3 | 93 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 14.41 | 0.161 | 921 | |||||||||||
4 | 30 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | PB 14.52 | 0.154 | 906 | |||||||||||
5 | 59 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 14.82 | 0.131 | 866 | |||||||||||
6 | 82 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 15.07 | 0.166 | 832 | |||||||||||
7 | 31 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 15.24 | 0.139 | 810 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 10:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 14.62 | 0.181 | 892 | |||||||||||
2 | 101 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 6 | SB 15.36 | 0.158 | 795 | |||||||||||
3 | 103 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 3 | 15.63 | 0.162 | 760 | |||||||||||
4 | 91 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 15.71 | 0.193 | 750 | |||||||||||
5 | 57 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 15.96 | 0.120 | 719 | |||||||||||
6 | 95 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 16.17 | 0.172 | 694 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 13.94 | 0.155 | 987 | |
2 | 47 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 14.19 | 0.121 | 952 | |
3 | 93 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 14.41 | 0.161 | 921 | |
4 | 30 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | PB 14.52 | 0.154 | 906 | |
5 | 63 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 14.62 | 0.181 | 892 | |
6 | 59 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 14.82 | 0.131 | 866 | |
7 | 82 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 15.07 | 0.166 | 832 | |
8 | 31 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 15.24 | 0.139 | 810 | |
9 | 101 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 6 | SB 15.36 | 0.158 | 795 | |
10 | 103 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 3 | 15.63 | 0.162 | 760 | |
11 | 91 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 15.71 | 0.193 | 750 | |
12 | 57 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 15.96 | 0.120 | 719 | |
13 | 95 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 16.17 | 0.172 | 694 |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 12:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | PB 14.58 | 898 | ||||||||||||
2 | 41 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.66 | 887 | ||||||||||||
3 | 170 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | =PB 14.82 | 866 | ||||||||||||
4 | 152 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 14.91 | 854 | ||||||||||||
5 | 73 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 14.94 | 850 | ||||||||||||
6 | 102 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 2 | 15.16 | 821 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 12:31) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | PB 15.05 | 835 | ||||||||||||
2 | 135 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 15.40 | 790 | ||||||||||||
3 | 8 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 2 | PB 15.42 | 787 | ||||||||||||
4 | 157 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 15.42 | 787 | ||||||||||||
5 | 70 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 15.47 | 781 | ||||||||||||
6 | 160 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 15.92 | 724 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.7.2020 - 12:32) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | PB 15.45 | 783 | ||||||||||||
2 | 133 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 15.56 | 769 | ||||||||||||
3 | 45 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 15.71 | 750 | ||||||||||||
4 | 49 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | PB 15.82 | 736 | ||||||||||||
5 | 143 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 16.10 | 702 | ||||||||||||
6 | 163 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 16.35 | 672 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | PB 14.58 | 898 | ||
2 | 41 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.66 | 887 | ||
3 | 170 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | =PB 14.82 | 866 | ||
4 | 152 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 14.91 | 854 | ||
5 | 73 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 14.94 | 850 | ||
6 | 50 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | PB 15.05 | 835 | ||
7 | 102 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 2 | 15.16 | 821 | ||
8 | 135 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 15.40 | 790 | ||
9 | 8 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 2 | PB 15.42 | 787 | ||
10 | 157 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 15.42 | 787 | ||
11 | 153 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | PB 15.45 | 783 | ||
12 | 70 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 15.47 | 781 | ||
13 | 133 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 15.56 | 769 | ||
14 | 45 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 15.71 | 750 | ||
15 | 49 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | PB 15.82 | 736 | ||
16 | 160 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 15.92 | 724 | ||
17 | 143 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 16.10 | 702 | ||
18 | 163 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 16.35 | 672 |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 24.7.2020 - 12:00) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 13.68 | 0.176 | 1024 | |||||||||||
2 | 146 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 14.16 | 0.156 | 956 | |||||||||||
3 | 158 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | PB 14.17 | 0.214 | 954 | |||||||||||
4 | 132 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 14.30 | 0.155 | 936 | |||||||||||
5 | 115 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | SB 14.34 | 0.133 | 931 | |||||||||||
6 | 171 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 14.44 | 0.191 | 917 | |||||||||||
7 | 60 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 14.62 | 0.158 | 892 | |||||||||||
8 | 48 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 15.02 | 0.186 | 839 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.7.2020 - 12:01) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 14.48 | 0.124 | 912 | |||||||||||
2 | 162 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 14.82 | 0.158 | 866 | |||||||||||
3 | 114 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 15.14 | 0.202 | 823 | |||||||||||
4 | 159 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 15.18 | 0.165 | 818 | |||||||||||
5 | 40 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 15.19 | 0.192 | 817 | |||||||||||
6 | 12 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | PB 15.23 | 0.187 | 811 | |||||||||||
7 | 105 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 7 | PB 15.31 | 0.166 | 801 | |||||||||||
8 | 116 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | PB 15.84 | 0.174 | 734 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 13.68 | 0.176 | 1024 | |
2 | 146 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 14.16 | 0.156 | 956 | |
3 | 158 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | PB 14.17 | 0.214 | 954 | |
4 | 132 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 14.30 | 0.155 | 936 | |
5 | 115 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | SB 14.34 | 0.133 | 931 | |
6 | 171 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 14.44 | 0.191 | 917 | |
7 | 86 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 14.48 | 0.124 | 912 | |
8 | 60 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 14.62 | 0.158 | 892 | |
9 | 162 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 14.82 | 0.158 | 866 | |
10 | 48 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 15.02 | 0.186 | 839 | |
11 | 114 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 15.14 | 0.202 | 823 | |
12 | 159 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 15.18 | 0.165 | 818 | |
13 | 40 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 15.19 | 0.192 | 817 | |
14 | 12 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | PB 15.23 | 0.187 | 811 | |
15 | 105 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 7 | PB 15.31 | 0.166 | 801 | |
16 | 116 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | PB 15.84 | 0.174 | 734 |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.7.2020 - 10:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 14.71 | 0.167 | 885 | |||||||||||
2 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 4 | 14.75 | 0.182 | 880 | |||||||||||
3 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 15.18 | 0.145 | 828 | |||||||||||
4 | 175 | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | 7 | 15.23 | 0.166 | 822 | |||||||||||
5 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 15.33 | 0.133 | 810 | |||||||||||
6 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.62 | 0.135 | 776 | |||||||||||
98 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNF | 0.186 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.7.2020 - 10:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5 | PB 15.87 | 0.161 | 747 | |||||||||||
2 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 3 | 16.26 | 0.185 | 704 | |||||||||||
3 | 150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 16.72 | 0.145 | 654 | |||||||||||
4 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 16.98 | 0.173 | 626 | |||||||||||
144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | DNF | 0.151 | |||||||||||||
76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | 0.177 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 14.71 | 0.167 | 885 | |
2 | 16 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 4 | 14.75 | 0.182 | 880 | |
3 | 37 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 15.18 | 0.145 | 828 | |
4 | 175 | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | 7 | 15.23 | 0.166 | 822 | |
5 | 174 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 15.33 | 0.133 | 810 | |
6 | 51 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.62 | 0.135 | 776 | |
7 | 14 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5 | PB 15.87 | 0.161 | 747 | |
8 | 149 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 3 | 16.26 | 0.185 | 704 | |
9 | 150 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 16.72 | 0.145 | 654 | |
10 | 129 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 16.98 | 0.173 | 626 | |
98 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNF | 0.186 | |||
144 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | DNF | 0.151 | |||
76 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | 0.177 |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 26.7.2020 - 09:30) official | Vítr: -1.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 14.96 | 0.173 | 854 | |||||||||||
2 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.24 | 0.177 | 821 | |||||||||||
3 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 15.24 | 0.147 | 821 | |||||||||||
4 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 2 | 15.73 | 0.124 | 763 | |||||||||||
5 | 17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 8 | 15.73 | 0.186 | 763 | |||||||||||
6 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 15.78 | 0.185 | 758 | |||||||||||
7 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 15.93 | 0.172 | 741 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.7.2020 - 09:30) official | Vítr: -1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 15.54 | 0.189 | 785 | |||||||||||
2 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 15.55 | 0.179 | 784 | |||||||||||
3 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 16.25 | 0.199 | 705 | |||||||||||
4 | 20 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 2 | PB 16.82 | 0.153 | 643 | |||||||||||
5 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 17.33 | 0.183 | 590 | |||||||||||
6 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.62 | 0.152 | 561 | |||||||||||
7 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 17.75 | 0.147 | 548 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 14.96 | 0.173 | 854 | |
2 | 55 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.24 | 0.177 | 821 | |
3 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 15.24 | 0.147 | 821 | |
4 | 52 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 15.54 | 0.189 | 785 | |
5 | 36 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 15.55 | 0.179 | 784 | |
6 | 15 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 2 | 15.73 | 0.124 | 763 | |
7 | 17 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 8 | 15.73 | 0.186 | 763 | |
8 | 112 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 15.78 | 0.185 | 758 | |
9 | 75 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 15.93 | 0.172 | 741 | |
10 | 126 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 16.25 | 0.199 | 705 | |
11 | 20 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 2 | PB 16.82 | 0.153 | 643 | |
12 | 65 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 17.33 | 0.183 | 590 | |
13 | 53 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.62 | 0.152 | 561 | |
14 | 10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 17.75 | 0.147 | 548 |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 25.7.2020 - 09:30) official | Vítr: -0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 14.81 | 0.143 | 873 | |||||||||||
2 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 14.88 | 0.155 | 864 | |||||||||||
3 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | PB 15.03 | 0.168 | 846 | |||||||||||
4 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 15.06 | 0.100 | 842 | |||||||||||
5 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 4 | 15.14 | 0.174 | 833 | |||||||||||
6 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 2 | 15.30 | 0.144 | 814 | |||||||||||
7 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 15.32 | 0.143 | 811 | |||||||||||
8 | 26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 1 | 15.60 | 0.155 | 778 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.7.2020 - 09:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 15.03 | 0.145 | 846 | |||||||||||
2 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 15.59 | 0.197 | 780 | |||||||||||
3 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | SB 15.81 | 0.159 | 754 | |||||||||||
4 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 15.91 | 0.144 | 743 | |||||||||||
5 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 15.95 | 0.136 | 738 | |||||||||||
6 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 16.04 | 0.164 | 728 | |||||||||||
7 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 3 | 16.06 | 0.147 | 726 | |||||||||||
8 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 16.21 | 0.192 | 709 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 14.81 | 0.143 | 873 | |
2 | 13 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 14.88 | 0.155 | 864 | |
3 | 107 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 15.03 | 0.145 | 846 | |
4 | 165 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | PB 15.03 | 0.168 | 846 | |
5 | 104 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 15.06 | 0.100 | 842 | |
6 | 25 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 4 | 15.14 | 0.174 | 833 | |
7 | 7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 2 | 15.30 | 0.144 | 814 | |
8 | 106 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 15.32 | 0.143 | 811 | |
9 | 154 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 15.59 | 0.197 | 780 | |
10 | 26 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 1 | 15.60 | 0.155 | 778 | |
11 | 108 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | SB 15.81 | 0.159 | 754 | |
12 | 164 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 15.91 | 0.144 | 743 | |
13 | 19 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 15.95 | 0.136 | 738 | |
14 | 131 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 16.04 | 0.164 | 728 | |
15 | 18 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 3 | 16.06 | 0.147 | 726 | |
16 | 125 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 16.21 | 0.192 | 709 |
skok vysoký - Muži
Muži A (so, 25.7.2020 - 18:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 7 | 1.95 | ------OOOXXX | 758 | |||||||||||||
2 |
Reins KregersReins Kregers
Latvia |
92 | 8 | 1.95 | ----O-XXOXOXO | 758 | |||||||||||||
3 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 4 | SB 1.92 | ----OXOOXXOXXX | 731 | |||||||||||||
4= |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3 | =SB 1.89 | --O-O-OXXX | 705 | |||||||||||||
4= |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 6 | 1.89 | --O-O-OXXX | 705 | |||||||||||||
6 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 5 | 1.89 | ----O-XOXXX | 705 | |||||||||||||
7 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 1.86 | -O-OOOXXX | 679 | |||||||||||||
8 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 1 | 1.86 | --OOOXOXXX | 679 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Muži B (so, 25.7.2020 - 18:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.591.621.651.681.711.741.771.801.83 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | =SB 1.80 | ----O-XOOXXX | 627 | ||||||||||||||
2 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 1.77 | --XOOOOXXOXXX | 602 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 1.71 | OOXOOXXOXXX | 552 | ||||||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1.68 | ---XO-XXX | 528 | ||||||||||||||
5 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | SB 1.62 | OOXXX | 480 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Junioři
Junioři A (so, 25.7.2020 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 8 | 1.98 | -------O-OOXOXXX | 785 | |||||||||||||
2 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 6 | =PB 1.92 | ---O-OXOOOOXXX | 731 | |||||||||||||
3 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 1.92 | ----O-OOOXOXXX | 731 | |||||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 5 | SB 1.92 | -----OO-XOXXOXXX | 731 | |||||||||||||
5 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | SB 1.83 | ---OXXOXOXOXXX | 653 | |||||||||||||
6 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 4 | =PB 1.83 | --XOOOOXXOXXX | 653 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1 | PB 1.80 | --OXOOOXXX | 627 | |||||||||||||
8 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 3 | PB 1.80 | O-OOOXXOXXX | 627 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Junioři B (so, 25.7.2020 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 7 | 1.77 | --OOOOOXXOOXXX | 602 | |||||||||||||
2 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 4 | =SB 1.71 | --OOOXXOXOXXX | 552 | |||||||||||||
3 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | =PB 1.71 | --OOOOXXOXXX | 552 | |||||||||||||
4 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 2 | 1.68 | O-OOOXXOXXX | 528 | |||||||||||||
5 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 5 | 1.65 | XOOOXXOOXXX | 504 | |||||||||||||
6 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 1.56 | XOXOXXX | 434 | |||||||||||||
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(pá, 24.7.2020 - 15:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 14 | PB 1.95 | --------OOOOOOXOOXOXXX | 758 | |||||||||||||
2 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 15 | 1.89 | -------OO-OXOOOXOXXX | 705 | |||||||||||||
3= |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 13 | SB 1.86 | ------O-O-OXOXOOXXX | 679 | |||||||||||||
3= |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 16 | 1.86 | ------O-O-OXOXOOXXX | 679 | |||||||||||||
5 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 12 | 1.80 | ------O-OXOOOXXX | 627 | |||||||||||||
6 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 1.71 | --O-OOOOOXXX | 552 | |||||||||||||
7 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 10 | 1.68 | ----O-OOXXX | 528 | |||||||||||||
8 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 9 | =PB 1.68 | -O-OOOOXXOXXX | 528 | |||||||||||||
9 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 8 | 1.65 | --XO-OXOOXXX | 504 | |||||||||||||
10 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | PB 1.62 | OOOXOOOXXX | 480 | |||||||||||||
11 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 6 | =PB 1.62 | -O-XOXXOOXXX | 480 | |||||||||||||
12 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | =SB 1.62 | -XO-XOOXOXXX | 480 | |||||||||||||
13 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 2 | SB 1.62 | OOOXXOOXXOXXX | 480 | |||||||||||||
14 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 4 | 1.59 | --XOOOXXX | 457 | |||||||||||||
15 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 7 | 1.56 | --OXOXXX | 434 | |||||||||||||
16 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 1 | PB 1.53 | OOXOXXX | 411 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 25.7.2020 - 13:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 15 | PB 1.77 | OOOOOOXOOXOOXXOXXOXOXXX | 602 | |||||||||||||
2 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 14 | =PB 1.71 | --OO-OOOXXOXOXOXXX | 552 | |||||||||||||
3 |
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 6 | PB 1.68 | ---OOOOOOXOXXX | 528 | |||||||||||||
4 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 10 | PB 1.68 | ---O-XOOOOXXOXXX | 528 | |||||||||||||
5 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 4 | PB 1.62 | XXOOOOOXOOXXOXXX | 480 | |||||||||||||
6 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 12 | 1.59 | O-XOOXOXXOOXXX | 457 | |||||||||||||
7 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 11 | 1.59 | --OOOOXOXXX | 457 | |||||||||||||
8 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 3 | SB 1.56 | O--OXXOXXOXXX | 434 | |||||||||||||
9 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
05 | 7 | 1.53 | OOOOOXXX | 411 | |||||||||||||
10 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 2 | PB 1.53 | OOOOXOXXX | 411 | |||||||||||||
11 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 8 | 1.53 | OXOOOXOXXX | 411 | |||||||||||||
12 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 1 | PB 1.50 | OOOOXXX | 389 | |||||||||||||
13 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 5 | 1.50 | OOOXOXXX | 389 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy
Ženy A (so, 25.7.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 8 | 1.77 | ----OOXOOXOOXXX | 941 | |||||||||||||
2 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 9 | 1.74 | ----XOXXOOXOXXOXXX | 903 | |||||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 5 | SB 1.71 | --OOOXOXXOOXXX | 867 | |||||||||||||
4 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 7 | 1.71 | ---OOOXXOXOXXX | 867 | |||||||||||||
5= |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 4 | =SB 1.68 | -OOOOOOXXX | 830 | |||||||||||||
5= |
Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 6 | 1.68 | -OOOOOOXXX | 830 | |||||||||||||
7 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 3 | 1.62 | OOOOOXXX | 759 | |||||||||||||
8 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 2 | 1.62 | OOOOXOXXX | 759 | |||||||||||||
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Ženy B (so, 25.7.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.471.501.531.561.591.62 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 4 | SB 1.59 | OOOOOXXX | 724 | |||||||||||||
1= |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 5 | SB 1.59 | OOOOOXXX | 724 | |||||||||||||
3 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 3 | SB 1.59 | OOOXXOXOXXX | 724 | |||||||||||||
4= |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | SB 1.50 | XOXOXXX | 621 | |||||||||||||
4= |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | =PB 1.50 | XOXOXXX | 621 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
Juniorky A (so, 25.7.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 3 | SB 1.74 | --O-XOXXOXOXXOOXXX | 903 | |||||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 1.71 | ----OOOOXXX | 867 | |||||||||||||
3 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 2 | =PB 1.68 | OOOOOXOXXOXXX | 830 | |||||||||||||
4 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 1.62 | OXOOOXXOXXX | 759 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Juniorky B (so, 25.7.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 9 | PB 1.68 | --O-OOXOOXXOXXX | 830 | |||||||||||||
2 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 4 | SB 1.59 | O-XOOXOXOXXX | 724 | |||||||||||||
3= |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 3 | =SB 1.56 | OOOOOXXX | 689 | |||||||||||||
3= |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 8 | 1.56 | OOOOOXXX | 689 | |||||||||||||
5 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 7 | 1.53 | OOOXOXXX | 655 | |||||||||||||
6 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | SB 1.53 | -OXOXXOXXX | 655 | |||||||||||||
7 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6 | 1.50 | OOOXXX | 621 | |||||||||||||
8 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK Jeseniova |
01 | 5 | 1.50 | OOXXOXXX | 621 | |||||||||||||
9 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 1.50 | OXXOXXOXXX | 621 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(pá, 24.7.2020 - 12:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 16 | =PB 1.71 | ----O-OOOOXOXXOXXX | 867 | |||||||||||||
2 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 11 | PB 1.65 | ---OOOXOXXOOXOXXX | 795 | |||||||||||||
3 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 15 | 1.65 | ------XOOXXOXXOXXX | 795 | |||||||||||||
4= |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 12 | SB 1.62 | ---OOOOOOXXX | 759 | |||||||||||||
4= |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 13 | 1.62 | ---OOOOOOXXX | 759 | |||||||||||||
6 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 14 | 1.62 | --O-OOXOXXOXXOXXX | 759 | |||||||||||||
7 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 10 | 1.56 | -OOOOOXOXXX | 689 | |||||||||||||
8 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 9 | PB 1.56 | -O-OOOXXOXXX | 689 | |||||||||||||
9 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | SB 1.53 | -O-XOOOXXX | 655 | |||||||||||||
10 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 6 | =PB 1.53 | OOOOXOXOXXX | 655 | |||||||||||||
11 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 3 | PB 1.53 | OOOOXOXXOXXX | 655 | |||||||||||||
12 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | 1.50 | -OOOOXXX | 621 | |||||||||||||
13 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 2 | SB 1.50 | OOOOXOXXX | 621 | |||||||||||||
14 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | SB 1.50 | OOOOXXOXXX | 621 | |||||||||||||
15 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 8 | 1.47 | -OOOXXX | 588 | |||||||||||||
16 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 1 | =SB 1.38 | OXXX | 491 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 24.7.2020 - 13:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 16 | PB 1.68 | ----OOOOOXOXOXOXOXXX | 830 | |||||||||||||
2 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 17 | 1.65 | -----OO-OXOOXOXXX | 795 | |||||||||||||
3 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 18 | 1.62 | -----OO-OOXXOXXX | 759 | |||||||||||||
4 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | =PB 1.56 | -OOOOOOOOXXX | 689 | |||||||||||||
5 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 15 | 1.56 | ----OOOXOOXXX | 689 | |||||||||||||
6 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 7 | PB 1.56 | OOOOXOOOXOOXXX | 689 | |||||||||||||
7 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 12 | 1.53 | --O-OOOOXXX | 655 | |||||||||||||
8 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 13 | 1.53 | ---O-XOOXOXXX | 655 | |||||||||||||
9 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 9 | PB 1.50 | -OOOOOOXXX | 621 | |||||||||||||
10 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 1 | PB 1.47 | OOOXOOOXXX | 588 | |||||||||||||
11 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | PB 1.47 | O-OOOXOXXX | 588 | |||||||||||||
12 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 8 | PB 1.47 | -OXOXXOXOXXOXXX | 588 | |||||||||||||
13 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4 | =SB 1.44 | --O-O-XXX | 555 | |||||||||||||
14 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 10 | 1.44 | -OOXOXXOXXX | 555 | |||||||||||||
15 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 3 | 1.41 | OOOOXXX | 523 | |||||||||||||
16 |
Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | =PB 1.41 | OOOXXOXXX | 523 | |||||||||||||
17 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 11 | 1.41 | -OXOXXOXXX | 523 | |||||||||||||
18 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 5 | 1.38 | OOOXXX | 491 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži
Muži A (ne, 26.7.2020 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | SB 4.90 | -------O-O-O-OXXX | 880 | |||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 5 | SB 4.60 | --XXO-O-OXOXOXOXOXXX | 790 | |||||||||||||
3 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 4 | =PB 4.40 | ----O-XXOOXOXXX | 731 | |||||||||||||
4 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 3 | =SB 4.30 | -----XXOOXOXXX | 702 | |||||||||||||
5 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 1 | SB 3.90 | OXXOOXOXXX | 590 | |||||||||||||
Reins KregersReins Kregers
Latvia |
92 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Muži B (ne, 26.7.2020 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.103.203.303.403.503.603.703.803.90 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 4 | 3.80 | -XO-XO-XOOXXOXXX | 562 | |||||||||||||
2 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 2 | =SB 3.60 | ---XOOXOXX | 509 | |||||||||||||
3 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 3 | 3.50 | -O-XXOOXXX | 482 | |||||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | SB 3.40 | OOOXXOXXX | 457 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Junioři
Junioři A (ne, 26.7.2020 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 8 | 4.50 | --------OXXOXXX | 760 | |||||||||||||
2 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 7 | 4.40 | ------O-XXOXXX | 731 | |||||||||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 6 | 4.20 | ----XO-O-XXX | 673 | |||||||||||||
4 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1 | PB 4.00 | OOOOOXXX | 617 | |||||||||||||
5 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 4 | 3.90 | O-XOOXXX | 590 | |||||||||||||
6 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | 3.80 | O-XXOXXX | 562 | |||||||||||||
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Junioři B (ne, 26.7.2020 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 3 | PB 3.60 | --XO-OOXOXXOOXXX | 509 | |||||||||||||
2 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 3.20 | --O-O-XXX | 406 | |||||||||||||
3 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1 | =PB 3.20 | O-XOXXOOXXX | 406 | |||||||||||||
4 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 3.10 | ---XOXXX | 381 | |||||||||||||
5 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 3.10 | ---XXOXXX | 381 | |||||||||||||
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci A (so, 25.7.2020 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 8 | =NL 4.50 | ---------O-OXOXXOOXXX | 760 | |||||||||||||
2 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 5 | 4.00 | ----O-O-OOXXX | 617 | |||||||||||||
3 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 6 | 4.00 | -----XO-OOOXXX | 617 | |||||||||||||
4 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 2 | PB 3.90 | ---XXO-OXOOXOXXX | 590 | |||||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 4 | 3.80 | ---XOOOOOXXX | 562 | |||||||||||||
6 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 3 | 3.60 | -O-O-OXXX | 509 | |||||||||||||
7 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 1 | 3.40 | O-OOXXX | 457 | |||||||||||||
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Dorostenci B (so, 25.7.2020 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 8 | =PB 3.70 | -----O-O-O-OOXXX | 535 | |||||||||||||
2 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 7 | PB 3.70 | -----OO-XOOOOXOXXX | 535 | |||||||||||||
3 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 4 | PB 3.40 | O-O-OOXOOXOOXXX | 457 | |||||||||||||
4 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 6 | 3.40 | -O---XO-XOXOOXXX | 457 | |||||||||||||
5 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 3 | PB 3.30 | O-OOOXOOXXOXOXXX | 431 | |||||||||||||
6 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | SB 3.20 | ---O-O-XXO-XXX | 406 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 5 | 3.10 | -----OOXXX | 381 | |||||||||||||
8 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 1 | PB 3.10 | OO-OXOOOXXX | 381 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(pá, 24.7.2020 - 14:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 15 | 3.70 | -----------OOOOOXX-X | 535 | |||||||||||||
2 |
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 12 | 3.20 | ----------O-XXX | 406 | |||||||||||||
3 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 14 | 3.10 | ------O-OOXXX | 381 | |||||||||||||
4 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 13 | 3.10 | ---O-OOOOXOXXX | 381 | |||||||||||||
5 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 7 | PB 3.10 | --O-O-XXOXXOOXXOXXX | 381 | |||||||||||||
6 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 8 | =PB 3.00 | ---O-OXOXXOOXXX | 357 | |||||||||||||
7 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 11 | 3.00 | ---O-O-XXOXXOXXX | 357 | |||||||||||||
8 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 10 | 2.90 | OO-XOXXOXXOXXOOXXX | 333 | |||||||||||||
9 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 5 | PB 2.80 | OOOOXOXOXOXXX | 309 | |||||||||||||
10 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 6 | 2.60 | O---XOXXX | 264 | |||||||||||||
11 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 4 | 2.50 | --XOXOXXX | 242 | |||||||||||||
12 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 9 | 2.40 | --O-XXX | 220 | |||||||||||||
13 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | =PB 2.40 | OXOXOXXX | 220 | |||||||||||||
14 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
05 | 2 | 2.30 | XOXOXXX | 199 | |||||||||||||
15 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 1 | 2.20 | XXOXXX | 179 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 25.7.2020 - 14:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Reins KregersReins Kregers
Latvia |
92 | 11 | PB 7.30 +0.6 m/s | 7.22 +0.8 | 7.30 +0.6 | - | 7.30 | 886 | ||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | PB 7.25 +1.1 m/s | 6.86 -0.4 | 7.25 +1.1 | 6.97 +0.5 | 7.25 | 874 | ||||||||||
3 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 8 | PB 7.09 +1.4 m/s | 6.81 -0.8 | 7.09 +1.4 | 6.80 -0.5 | 7.09 | 835 | ||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 14 | 7.06 +0.7 m/s | 7.06 +0.7 | X | X | 7.06 | 828 | ||||||||||
5 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 13 | 6.90 -0.8 m/s | X | 6.90 -0.8 | X | 6.90 | 790 | ||||||||||
6 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 5 | PB 6.89 +0.4 m/s | 6.17 -1.9 | 6.62 +2.2 | 6.89 +0.4 | 6.89 | 788 | ||||||||||
7 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 10 | 6.86 +1.3 m/s | 6.76 +0.2 | 6.86 +1.3 | 6.84 -0.3 | 6.86 | 781 | ||||||||||
8 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 12 | 6.81 -0.4 m/s | X | 6.81 -0.4 | X | 6.81 | 769 | ||||||||||
9 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 7 | PB 6.74 +0.2 m/s | 6.33 -0.8 | 6.51 +0.0 | 6.74 +0.2 | 6.74 | 753 | ||||||||||
10 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | 6.59 +0.7 m/s | 6.21 -0.8 | 6.54 +1.8 | 6.59 +0.7 | 6.59 | 718 | ||||||||||
11 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 4 | 6.40 +0.3 m/s | 6.18 -1.6 | X | 6.40 +0.3 | 6.40 | 675 | ||||||||||
12 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 3 | SB 6.39 +0.5 m/s | 5.90 -1.2 | 6.10 +0.2 | 6.39 +0.5 | 6.39 | 673 | ||||||||||
13 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | SB 6.07 -0.5 m/s | 6.07 -0.5 | X | 5.95 +0.7 | 6.07 | 602 | ||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 25.7.2020 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 15 | 7.04 -1.1 m/s | 7.04 -1.1 | 7.04 -0.1 | 7.00 -1.7 | 7.04 | 823 | ||||||||||
2 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 14 | 6.64 -0.4 m/s | 6.64 -0.4 | 6.60 +0.8 | 6.45 -1.7 | 6.64 | 729 | ||||||||||
3 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 11 | PB 6.59 -1.6 m/s | X | 6.59 -1.6 | X | 6.59 | 718 | ||||||||||
4 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 4 | PB 6.50 +0.3 m/s | 5.83 -2.3 | 6.50 +0.3 | 6.37 -0.7 | 6.50 | 697 | ||||||||||
5 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | PB 6.46 -0.6 m/s | 6.20 -0.9 | 6.46 -0.6 | 6.00 -1.3 | 6.46 | 688 | ||||||||||
6 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 5 | PB 6.34 -0.7 m/s | 5.85 -2.1 | 6.24 -2.1 | 6.34 -0.7 | 6.34 | 661 | ||||||||||
7 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 10 | 6.33 -0.7 m/s | 6.15 -1.2 | 6.33 -0.7 | 6.25 -1.5 | 6.33 | 659 | ||||||||||
8 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | PB 6.32 -0.6 m/s | X | X | 6.32 -0.6 | 6.32 | 657 | ||||||||||
9 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 12 | 6.30 -0.6 m/s | 6.30 -0.6 | 6.16 -0.6 | 6.02 -1.1 | 6.30 | 652 | ||||||||||
10 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 13 | 6.30 -2.0 m/s | X | X | 6.30 -2.0 | 6.30 | 652 | ||||||||||
11 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 8 | 6.29 -0.3 m/s | X | 6.29 -0.3 | 5.86 -2.0 | 6.29 | 650 | ||||||||||
12 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | SB 6.25 -1.4 m/s | 6.25 -1.4 | X | 6.20 -1.3 | 6.25 | 641 | ||||||||||
13 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 7 | 6.22 -1.1 m/s | 5.94 -1.2 | 6.22 -1.1 | 5.77 -1.8 | 6.22 | 635 | ||||||||||
14 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 2 | 5.74 -0.8 m/s | 5.74 -0.8 | X | X | 5.74 | 531 | ||||||||||
15 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | PB 5.54 -1.1 m/s | 4.36 -0.5 | 5.54 -1.1 | X | 5.54 | 490 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 24.7.2020 - 11:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 16 | 6.74 -0.8 m/s | 6.74 -0.8 | 5.01 -2.1 | X | 6.74 | 753 | ||||||||||
2 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 15 | 6.60 -2.1 m/s | X | X | 6.60 -2.1 | 6.60 | 720 | ||||||||||
3 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 12 | 6.37 -0.2 m/s | 6.12 +0.9 | 6.37 -0.2 | 6.23 -2.4 | 6.37 | 668 | ||||||||||
4 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 11 | PB 6.34 +0.3 m/s | 6.34 +0.3 | 6.28 -1.3 | 6.23 -0.5 | 6.34 | 661 | ||||||||||
5 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 14 | 6.26 -1.4 m/s | X | 5.58 -1.3 | 6.26 -1.4 | 6.26 | 644 | ||||||||||
6 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 13 | 6.22 -1.7 m/s | 6.05 +0.7 | 5.62 -1.7 | 6.22 -1.7 | 6.22 | 635 | ||||||||||
7 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 9 | PB 6.17 +0.7 m/s | 6.17 +0.7 | X | X | 6.17 | 624 | ||||||||||
8 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 10 | 6.16 -0.8 m/s | 6.12 +0.4 | 6.00 -0.4 | 6.16 -0.8 | 6.16 | 621 | ||||||||||
9 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 8 | PB 6.13 -1.1 m/s | 6.13 -1.1 | 5.75 -1.3 | X | 6.13 | 615 | ||||||||||
10 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 4 | PB 6.08 +0.0 m/s | 5.98 +1.1 | 6.08 +0.0 | 5.82 -1.9 | 6.08 | 604 | ||||||||||
11 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 5 | PB 6.00 +0.5 m/s | 6.00 +0.5 | 5.97 +0.5 | 5.87 -1.6 | 6.00 | 587 | ||||||||||
12 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 6 | 5.85 -0.8 m/s | 5.61 -2.2 | 5.79 -0.4 | 5.85 -0.8 | 5.85 | 554 | ||||||||||
13 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3 | PB 5.82 +0.9 m/s | 5.82 +0.9 | 5.54 -0.2 | 5.79 +1.1 | 5.82 | 548 | ||||||||||
14 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 1 | PB 5.77 -1.8 m/s | X | 5.50 -0.8 | 5.77 -1.8 | 5.77 | 537 | ||||||||||
15 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 2 | SB 5.56 -0.1 m/s | 5.32 -1.8 | X | 5.56 -0.1 | 5.56 | 494 | ||||||||||
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 25.7.2020 - 09:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 15 | PB 6.54 +1.9 m/s | 6.54 +1.9 | 6.52 +0.7 | X | 6.54 | 707 | ||||||||||
2 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 13 | PB 6.21 -0.2 m/s | X | 5.90 +0.2 | 6.21 -0.2 | 6.21 | 632 | ||||||||||
3 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 6 | PB 5.99 -0.2 m/s | 4.96 +1.1 | 5.99 -0.2 | 5.76 +0.5 | 5.99 | 584 | ||||||||||
4 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 12 | 5.87 -1.0 m/s | 5.70 +2.1 | 5.87 -1.0 | 4.47 +0.7 | 5.87 | 559 | ||||||||||
5 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 8 | PB 5.77 +1.0 m/s | 5.64 +2.0 | 5.51 -1.0 | 5.77 +1.0 | 5.77 | 537 | ||||||||||
6 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 11 | 5.76 -0.2 m/s | 5.36 -0.3 | 5.46 +1.4 | 5.76 -0.2 | 5.76 | 535 | ||||||||||
7 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 9 | PB 5.72 +1.3 m/s | 5.72 +1.3 | 5.59 +0.8 | 5.34 -0.8 | 5.72 | 527 | ||||||||||
8 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 14 | 5.65 -0.7 m/s | X | X | 5.65 -0.7 | 5.65 | 512 | ||||||||||
9 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 5 | PB 5.60 +1.9 m/s | 5.60 +1.9 | X | 5.36 +0.6 | 5.60 | 502 | ||||||||||
10 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 7 | PB 5.56 +1.9 m/s | 5.56 +1.9 | X | 5.32 +0.9 | 5.56 | 494 | ||||||||||
11 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 4 | 5.51 +2.2 m/s | 5.13 +0.4 m/s | 5.51 +2.2 | 5.13 +0.4 | X | 5.51 | 483 | |||||||||
12 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
05 | 1 | PB 5.21 +1.2 m/s | 4.84 +0.2 | X | 5.21 +1.2 | 5.21 | 423 | ||||||||||
13 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 10 | 5.18 -0.1 m/s | X | 4.97 +1.6 | 5.18 -0.1 | 5.18 | 417 | ||||||||||
14 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 3 | 5.07 -0.2 m/s | 5.02 +0.5 | 5.07 -0.2 | 5.01 +1.1 | 5.07 | 396 | ||||||||||
15 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 4.94 +0.2 m/s | 4.94 +0.2 | X | 4.56 +1.8 | 4.94 | 371 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(pá, 24.7.2020 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 21 | PB 5.73 +0.1 m/s | 5.63 +0.6 | X -0.1 | 5.73 +0.1 | 5.73 | 529 | ||||||||||
2 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 22 | 5.59 +0.9 m/s | X +0.0 | X +0.4 | 5.59 +0.9 | 5.59 | 500 | ||||||||||
3 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 |
07 | 20 | PB 5.48 +0.4 m/s | 5.20 +0.4 | 5.33 +0.7 | 5.48 +0.4 | 5.48 | 477 | ||||||||||
4 |
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa |
07 | 12 | PB 5.17 +0.2 m/s | 5.17 +0.2 | 4.98 -1.3 | X -1.5 | 5.17 | 415 | ||||||||||
5 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 9 | PB 5.09 -0.2 m/s | 4.89 -1.2 | 5.09 -0.2 | 3.70 -0.7 | 5.09 | 400 | ||||||||||
6 |
David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova |
07 | 13 | PB 5.09 -0.3 m/s | X +1.5 | X -2.1 | 5.09 -0.3 | 5.09 | 400 | ||||||||||
7 |
Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava |
07 | 16 | PB 5.01 +0.5 m/s | 5.01 +0.5 | 4.72 +0.0 | X +0.4 | 5.01 | 384 | ||||||||||
8 |
Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 18 | 5.00 +0.4 m/s | 4.68 +0.9 | 4.96 +0.2 | 5.00 +0.4 | 5.00 | 382 | ||||||||||
9 |
Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín |
07 | 4 | PB 4.91 -0.6 m/s | 4.83 +1.2 | 4.91 -0.6 | 4.58 +0.6 | 4.91 | 365 | ||||||||||
10 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 3 | PB 4.87 -0.4 m/s | 4.68 +2.0 | X +0.1 | 4.87 -0.4 | 4.87 | 358 | ||||||||||
11 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 17 | 4.81 +0.5 m/s | X +0.4 | X +0.4 | 4.81 +0.5 | 4.81 | 346 | ||||||||||
12 |
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 14 | 4.80 +0.7 m/s | 4.80 +0.7 | 4.79 -0.9 | X +0.6 | 4.80 | 345 | ||||||||||
13 |
Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 15 | 4.79 +1.5 m/s | 4.40 -0.1 | 4.32 -1.3 | 4.79 +1.5 | 4.79 | 343 | ||||||||||
14 |
Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia Praha |
07 | 10 | 4.69 -1.0 m/s | 4.69 -1.0 | 4.62 -0.4 | 4.61 -1.2 | 4.69 | 324 | ||||||||||
15 |
Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 7 | 4.66 -0.4 m/s | 4.13 +0.4 | 4.66 -0.4 | 4.58 +0.0 | 4.66 | 319 | ||||||||||
16 |
Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 11 | 4.65 -1.9 m/s | 4.30 -0.6 | 4.65 -1.9 | 4.63 -2.5 | 4.65 | 317 | ||||||||||
17 |
Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 8 | 4.65 -0.3 m/s | 4.54 +0.4 | 4.65 -0.3 | 4.36 +0.8 | 4.65 | 317 | ||||||||||
18 |
Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 5 | PB 4.65 -0.6 m/s | X +0.7 | 4.65 -0.6 | X +1.3 | 4.65 | 317 | ||||||||||
19 |
Michal FriedlMichal Friedl
A. C. Sparta Praha |
07 | 1 | PB 4.46 +0.4 m/s | 4.17 +1.2 | 4.46 +0.4 | 4.21 +0.1 | 4.46 | 283 | ||||||||||
20 |
Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s. |
07 | 2 | 4.07 +1.8 m/s | 4.07 +1.8 | X +0.1 | X +0.6 | 4.07 | 217 | ||||||||||
21 |
Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 19 | 3.95 +0.6 m/s | X +0.7 | X -0.9 | 3.95 +0.6 | 3.95 | 198 | ||||||||||
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 26.7.2020 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 11 | SB 6.31 -0.3 m/s | 6.07 -0.9 | 6.17 -0.7 | 6.31 -0.3 | 6.31 | 946 | ||||||||||
2 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 12 | 6.12 -0.5 m/s | 6.03 -0.7 | 6.12 -0.5 | X -0.5 | 6.12 | 887 | ||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 13 | 5.98 -1.1 m/s | X -1.0 | 5.98 -1.1 | X -0.2 | 5.98 | 843 | ||||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 9 | 5.80 -0.5 m/s | 5.60 -1.1 | 5.79 -0.8 | 5.80 -0.5 | 5.80 | 789 | ||||||||||
5 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 10 | 5.70 +0.2 m/s | 5.60 -0.6 | X -0.5 | 5.70 +0.2 | 5.70 | 759 | ||||||||||
6 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 8 | 5.68 -0.7 m/s | 5.42 +0.0 | 5.68 -0.7 | X -0.5 | 5.68 | 753 | ||||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 4 | SB 5.64 -1.0 m/s | 5.52 -1.2 | 5.60 -0.9 | 5.64 -1.0 | 5.64 | 741 | ||||||||||
8 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 6 | 5.51 -1.2 m/s | 5.40 -0.9 | 5.51 -1.2 | 5.39 -0.4 | 5.51 | 703 | ||||||||||
9 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 5 | 5.49 -0.7 m/s | X -0.6 | 5.34 -0.7 | 5.49 -0.7 | 5.49 | 697 | ||||||||||
10 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 7 | 5.31 -0.6 m/s | 4.88 -0.9 | 5.31 -0.6 | 5.22 -1.1 | 5.31 | 645 | ||||||||||
11 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 5.00 -1.1 m/s | X +0.0 | X -1.0 | 5.00 -1.1 | 5.00 | 559 | ||||||||||
12 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 2 | 4.99 -1.5 m/s | 4.93 -0.1 | 4.99 -1.5 | X -1.1 | 4.99 | 557 | ||||||||||
13 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | SB 4.85 -0.4 m/s | 4.55 -1.1 | 4.85 -0.4 | 4.68 -1.0 | 4.85 | 519 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 26.7.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 12 | 6.18 +0.2 m/s | 6.05 -0.8 | X -0.3 | 6.18 +0.2 | 6.18 | 905 | ||||||||||
2 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 11 | 5.54 +0.6 m/s | X -2.0 | 5.02 -1.0 | 5.54 +0.6 | 5.54 | 712 | ||||||||||
3 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 5.35 -0.4 m/s | X -0.6 | 5.35 -0.4 | 5.32 +0.7 | 5.35 | 657 | ||||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 8 | 5.34 +0.7 m/s | 5.28 +0.6 | 5.34 +0.7 | X -2.3 | 5.34 | 654 | ||||||||||
5 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6 | =PB 5.29 -1.7 m/s | 5.24 +0.1 | X +0.5 | 5.29 -1.7 | 5.29 | 640 | ||||||||||
6 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 7 | 5.19 +0.0 m/s | 5.19 +0.0 | 5.17 +1.7 | 4.24 -2.8 | 5.19 | 612 | ||||||||||
7 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5 | 5.10 +0.6 m/s | X +1.1 | 5.10 +0.6 | 4.82 -1.7 | 5.10 | 587 | ||||||||||
8 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | SB 5.08 -0.3 m/s | 4.87 +1.9 | 5.08 -0.3 | X +0.1 | 5.08 | 581 | ||||||||||
9 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK Jeseniova |
01 | 4 | 5.01 +0.3 m/s | 4.79 -0.7 | 5.01 +0.3 | 4.86 +0.3 | 5.01 | 562 | ||||||||||
10 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 9 | 4.98 +1.1 m/s | 4.97 +1.2 | 4.98 +1.1 | X -0.5 | 4.98 | 554 | ||||||||||
11 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | PB 4.84 -1.1 m/s | 4.84 -1.1 | X +0.3 | X +0.1 | 4.84 | 516 | ||||||||||
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 25.7.2020 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 15 | PB 5.65 +0.1 m/s | 5.49-0.5 | X | 5.65+0.1 | 5.65 | 744 | ||||||||||
2 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 16 | SB 5.62 +0.7 m/s | 5.44+0.5 | 5.62+0.7 | 5.35-0.5 | 5.62 | 735 | ||||||||||
3 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 13 | SB 5.56 +0.9 m/s | 5.38+0.6 | 5.56+0.9 | X | 5.56 | 717 | ||||||||||
4 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 7 | SB 5.45 +0.4 m/s | 5.25+1.2 | 5.27+2.2 | 5.45+0.4 | 5.45 | 686 | ||||||||||
5 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | PB 5.35 +1.9 m/s | 5.35+1.9 | 4.93+2.1 | 5.27+0.8 | 5.35 | 657 | ||||||||||
6 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 14 | 5.30 +1.2 m/s | 5.30+1.2 | X | 5.24+0.5 | 5.30 | 643 | ||||||||||
7 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 12 | 5.25 +0.8 m/s | X | 5.25+0.8 | X | 5.25 | 628 | ||||||||||
8 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 11 | 5.22 +1.8 m/s | 4.57-1.5 | 5.22+1.8 | 5.08+0.1 | 5.22 | 620 | ||||||||||
9 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 5 | SB 5.16 +1.1 m/s | 5.16+1.1 | 4.90+0.1 | 4.88+0.5 | 5.16 | 603 | ||||||||||
10 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 3 | PB 5.15 +0.4 m/s | 5.15+0.4 | 4.84+1.3 | 4.94+0.2 | 5.15 | 601 | ||||||||||
11 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 10 | 5.14 +1.3 m/s | 4.95+0.9 | 4.90+0.2 | 5.14+1.3 | 5.14 | 598 | ||||||||||
12 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | 5.12 +1.1 m/s | 5.08+0.1 | 5.00+1.4 | 5.12+1.1 | 5.12 | 592 | ||||||||||
13 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 2 | PB 4.98 +1.7 m/s | 4.98+1.7 | 4.66+2.3 | 4.77-1.1 | 4.98 | 554 | ||||||||||
14 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4 | 4.96 +1.6 m/s | 4.96+1.6 | 4.89+2.0 | X | 4.96 | 548 | ||||||||||
15 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 9 | 4.91 +0.3 m/s | X | X | 4.91+0.3 | 4.91 | 535 | ||||||||||
16 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 6 | 4.61 -0.2 m/s | 4.49+0.1 | 4.61-0.2 | 4.59-1.1 | 4.61 | 456 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 25.7.2020 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 17 | NL 5.84 +0.6 m/s | 5.27 -0.1 | X | 5.84 +0.6 | 5.84 | 801 | ||||||||||
2 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 16 | PB 5.65 +0.0 m/s | 5.18 -0.1 | 5.17 | 5.65 +0.0 | 5.65 | 744 | ||||||||||
3 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 18 | 5.59 +0.2 m/s | 5.47 -1.5 | 5.18 -0.3 | 5.59 +0.2 | 5.59 | 726 | ||||||||||
4 |
Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta Praha |
05 | 6 | PB 5.46 +0.1 m/s | 4.99 +0.8 | 4.98 -0.3 | 5.46 +0.1 | 5.46 | 688 | ||||||||||
5 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 8 | PB 5.44 +1.3 m/s | 5.22 +1.0 | 5.17 -0.3 | 5.44 +1.3 | 5.44 | 683 | ||||||||||
6 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 11 | PB 5.41 +0.7 m/s | 5.41 +0.7 | X | 4.11 +1.9 | 5.41 | 674 | ||||||||||
7 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 10 | SB 5.38 +1.4 m/s | 5.00 -0.6 | 5.16 +0.2 | 5.38 +1.4 | 5.38 | 665 | ||||||||||
8 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 15 | 5.31 +1.0 m/s | 5.10 -0.6 | 5.27 -1.6 | 5.31 +1.0 | 5.31 | 645 | ||||||||||
9 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 12 | 5.27 -0.8 m/s | 5.27 -0.8 | X | X | 5.27 | 634 | ||||||||||
10 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | PB 5.24 +0.7 m/s | 5.00 +0.6 | 5.02 -2.7 | 5.24 +0.7 | 5.24 | 626 | ||||||||||
11 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 9 | 5.16 +0.0 m/s | 4.95 +0.1 | 4.79 +0.4 | 5.16 +0.0 | 5.16 | 603 | ||||||||||
12 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 3 | SB 5.08 -0.6 m/s | 3.92 -0.3 | X | 5.08 -0.6 | 5.08 | 581 | ||||||||||
13 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 14 | 5.02 +0.6 m/s | 4.85 -0.3 | X | 5.02 +0.6 | 5.02 | 565 | ||||||||||
14= |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 13 | 5.02 +2.1 m/s | X | X | 5.02 +0.7 | 5.02 | 565 | ||||||||||
14= |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 7 | 5.02 +0.7 m/s | X | X | 5.02 +0.7 | 5.02 | 565 | ||||||||||
16 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 5 | PB 5.00 +0.9 m/s | 4.71 -1.1 | 4.80 -1.8 | 5.00 +0.9 | 5.00 | 559 | ||||||||||
17 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | PB 4.91 +0.0 m/s | 4.56 -0.4 | 4.71 -1.0 | 4.91 +0.0 | 4.91 | 535 | ||||||||||
18 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4 | 4.42 -1.4 m/s | X | 4.42 -1.4 | X | 4.42 | 408 | ||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 24.7.2020 - 17:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 15 | PB 5.09 +2.1 m/s | 4.90 +0.5 m/s | 4.69 +0.1 | 4.90 +0.5 | 5.09 +2.1 | 5.09 | 584 | |||||||||
2 |
Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 24 | 5.08 +1.7 m/s | 4.70 +0.3 | 5.08 +1.7 | 3.57 +0.7 | 5.08 | 581 | ||||||||||
3 |
Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava |
07 | 14 | PB 5.04 +0.5 m/s | 4.83 -0.6 | 5.04 +0.5 | 5.00 +1.9 | 5.04 | 570 | ||||||||||
4 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 17 | PB 5.03 +1.3 m/s | 4.65 +0.4 | 4.78 +0.7 | 5.03 +1.3 | 5.03 | 567 | ||||||||||
5 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Neratovice |
08 | 5 | PB 4.96 +2.5 m/s | 4.92 +1.2 m/s | 4.96 +2.5 | 4.92 +1.2 | 4.81 +1.4 | 4.96 | 548 | |||||||||
6 |
Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 22 | 4.93 +0.1 m/s | 4.93 +0.1 | 4.90 +1.0 | X | 4.93 | 540 | ||||||||||
7 |
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 21 | 4.93 +1.4 m/s | X | 4.59 +1.0 | 4.93 +1.4 | 4.93 | 540 | ||||||||||
8 |
Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 16 | PB 4.90 +0.9 m/s | 4.90 +0.9 | 4.57 +0.0 | 4.53 +2.2 | 4.90 | 532 | ||||||||||
9 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 12 | PB 4.88 +0.2 m/s | X | 4.54 +0.8 | 4.88 +0.2 | 4.88 | 527 | ||||||||||
10 |
Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ Jičín |
07 | 19 | 4.86 +1.4 m/s | 4.67 +0.3 | 4.86 +1.4 | 4.70 +1.0 | 4.86 | 522 | ||||||||||
11 |
Tereza MarkováTereza Marková
AC Turnov, z. s. |
08 | 1 | PB 4.83 +0.8 m/s | 4.71 +0.8 | 4.83 +0.8 | 4.58 +0.7 | 4.83 | 514 | ||||||||||
12 |
Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 10 | PB 4.83 +0.6 m/s | X | 4.40 -0.2 | 4.83 +0.6 | 4.83 | 514 | ||||||||||
13 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 11 | PB 4.77 +0.2 m/s | 4.61 +1.9 | 4.77 +0.2 | 4.70 +0.5 | 4.77 | 498 | ||||||||||
14 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 20 | 4.71 +0.6 m/s | X | X | 4.71 +0.6 | 4.71 | 482 | ||||||||||
15 |
Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 18 | 4.70 +1.0 m/s | X | X | 4.70 +1.0 | 4.70 | 479 | ||||||||||
16 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 13 | 4.68 -0.2 m/s | 4.68 -0.2 | X | 4.27 +0.5 | 4.68 | 474 | ||||||||||
17 |
Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha |
07 | 9 | PB 4.67 +0.6 m/s | 4.56 +0.1 | 4.25 +1.5 | 4.67 +0.6 | 4.67 | 472 | ||||||||||
18 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 6 | PB 4.65 +1.3 m/s | 4.65 +1.3 | 4.63 +3.3 | 4.48 +1.7 | 4.65 | 466 | ||||||||||
19 |
Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 4 | PB 4.65 +1.6 m/s | X | X | 4.65 +1.6 | 4.65 | 466 | ||||||||||
20 |
Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 23 | 4.64 +0.5 m/s | 4.64 +0.5 | X | X | 4.64 | 464 | ||||||||||
21 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 7 | 4.50 +0.5 m/s | 4.18 +0.9 | 4.28 +3.0 | 4.50 +0.5 | 4.50 | 428 | ||||||||||
22 |
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 8 | 4.49 +0.9 m/s | X | 4.49 +0.9 | 4.48 +1.0 | 4.49 | 426 | ||||||||||
23 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 3 | PB 4.48 +0.9 m/s | 4.48 +0.9 | 4.26 +1.1 | 4.43 +2.1 | 4.48 | 423 | ||||||||||
24 |
Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s. |
08 | 2 | PB 4.45 +1.3 m/s | 4.45 +1.3 | X | 4.17 +1.2 | 4.45 | 416 | ||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(pá, 24.7.2020 - 15:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 15 | PB 13.51 | 12.98 | 13.51 | X | 13.51 | 761 | ||||||||||
2 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 16 | 12.74 | 12.67 | 12.74 | 12.44 | 12.74 | 710 | ||||||||||
3 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 14 | 11.72 | 11.72 | 11.67 | X | 11.72 | 643 | ||||||||||
4 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 13 | 11.40 | 11.40 | 10.46 | 10.94 | 11.40 | 621 | ||||||||||
5 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 10 | 10.74 | 10.74 | 09.68 | 10.41 | 10.74 | 578 | ||||||||||
6 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 12 | 10.60 | 10.11 | 10.60 | X | 10.60 | 569 | ||||||||||
7 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 11 | 10.46 | 09.96 | 10.46 | 10.03 | 10.46 | 560 | ||||||||||
8 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 9 | PB 10.37 | 09.40 | 10.37 | 09.79 | 10.37 | 554 | ||||||||||
9 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 2 | PB 09.89 | 08.96 | 09.69 | 09.89 | 09.89 | 522 | ||||||||||
10 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 3 | 09.66 | 09.66 | 08.42 | 09.00 | 09.66 | 507 | ||||||||||
11 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 7 | 09.46 | 08.76 | 09.46 | 09.03 | 09.46 | 494 | ||||||||||
12 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 5 | 09.30 | 09.30 | X | 09.19 | 09.30 | 484 | ||||||||||
13 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 8 | 09.21 | 08.99 | 08.82 | 09.21 | 09.21 | 478 | ||||||||||
14 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 6 | 09.14 | 09.00 | 09.14 | 07.92 | 09.14 | 473 | ||||||||||
15 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4 | 09.12 | 08.91 | 09.12 | 08.85 | 09.12 | 472 | ||||||||||
16 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 08.24 | X | 08.17 | 08.24 | 08.24 | 415 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 24.7.2020 - 15:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 16 | 11.36 | 10.60 | 10.41 | 11.36 | 11.36 | 619 | ||||||||||
2 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 17 | 11.32 | 10.40 | 11.32 | X | 11.32 | 616 | ||||||||||
3 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 18 | 11.22 | 11.22 | 10.81 | 11.09 | 11.22 | 610 | ||||||||||
4 |
Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta Praha |
05 | 10 | PB 11.10 | 10.92 | 10.79 | 11.10 | 11.10 | 602 | ||||||||||
5 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 14 | PB 10.75 | 09.03 | 09.67 | 10.75 | 10.75 | 579 | ||||||||||
6 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 8 | PB 10.52 | 10.52 | 10.00 | 07.93 | 10.52 | 564 | ||||||||||
7 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 15 | 10.19 | 10.19 | X | X | 10.19 | 542 | ||||||||||
8 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 12 | 09.81 | 09.25 | 09.22 | 09.81 | 09.81 | 517 | ||||||||||
9 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 9 | 09.22 | 08.84 | 09.22 | X | 09.22 | 479 | ||||||||||
10 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4 | PB 09.21 | 09.10 | 09.21 | 08.70 | 09.21 | 478 | ||||||||||
11 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 11 | 09.17 | 08.21 | 08.70 | 09.17 | 09.17 | 475 | ||||||||||
12 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 13 | 09.06 | 08.66 | 09.06 | 08.06 | 09.06 | 468 | ||||||||||
13 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 2 | PB 08.94 | X | 08.60 | 08.94 | 08.94 | 460 | ||||||||||
14 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 3 | PB 08.87 | 08.50 | 08.87 | X | 08.87 | 456 | ||||||||||
15 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 6 | PB 08.84 | 08.56 | 08.09 | 08.84 | 08.84 | 454 | ||||||||||
16 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 5 | PB 08.78 | 08.73 | 08.78 | 08.11 | 08.78 | 450 | ||||||||||
17 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 7 | 08.66 | 08.39 | 07.97 | 08.66 | 08.66 | 442 | ||||||||||
18 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 1 | PB 08.36 | 06.38 | 08.36 | 08.08 | 08.36 | 423 | ||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 25.7.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
05 | 15 | 13.66 | 13.66 | X | 13.64 | 13.66 | 708 | ||||||||||
2 |
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 12 | PB 12.56 | 12.23 | 11.98 | 12.56 | 12.56 | 640 | ||||||||||
3 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 9 | PB 12.34 | 11.53 | X | 12.34 | 12.34 | 627 | ||||||||||
4 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 7 | PB 11.63 | 09.45 | 10.56 | 11.63 | 11.63 | 584 | ||||||||||
5 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 11.47 | 10.19 | 11.47 | X | 11.47 | 574 | ||||||||||
6 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 8 | PB 11.12 | 10.06 | 10.81 | 11.12 | 11.12 | 553 | ||||||||||
7 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 3 | PB 10.99 | 10.66 | 10.60 | 10.99 | 10.99 | 545 | ||||||||||
8 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 10 | 10.96 | 10.96 | 10.70 | 09.02 | 10.96 | 543 | ||||||||||
9 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 5 | PB 10.64 | 09.50 | 10.64 | 09.91 | 10.64 | 524 | ||||||||||
10 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 4 | PB 10.27 | 09.74 | 09.37 | 10.27 | 10.27 | 502 | ||||||||||
11 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 1 | PB 09.99 | 08.97 | 09.99 | 09.13 | 09.99 | 485 | ||||||||||
12 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 6 | 09.88 | 09.87 | 09.88 | 09.75 | 09.88 | 478 | ||||||||||
13 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | 09.08 | 09.08 | 08.38 | 08.21 | 09.08 | 431 | ||||||||||
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 25.7.2020 - 13:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 14 | 12.98 | 12.98 | 12.47 | 12.48 | 12.98 | 726 | ||||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 12 | 12.40 | 12.19 | 12.40 | 12.11 | 12.40 | 688 | ||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 11 | SB 12.26 | 11.49 | 12.26 | 12.16 | 12.26 | 678 | ||||||||||
4 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 10 | 11.44 | 10.30 | 11.44 | 10.67 | 11.44 | 624 | ||||||||||
5 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 7 | 11.02 | 11.02 | 11.00 | 10.91 | 11.02 | 596 | ||||||||||
6 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 9 | 10.86 | 10.86 | X | X | 10.86 | 586 | ||||||||||
7 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 6 | 10.33 | 09.62 | 09.73 | 10.33 | 10.33 | 551 | ||||||||||
8 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 8 | 10.32 | 09.74 | 09.75 | 10.32 | 10.32 | 550 | ||||||||||
9 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 3 | 09.06 | 08.82 | 08.79 | 09.06 | 09.06 | 468 | ||||||||||
10 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 09.05 | 09.00 | 08.59 | 09.05 | 09.05 | 467 | ||||||||||
11 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 09.01 | 08.74 | 08.30 | 09.01 | 09.01 | 465 | ||||||||||
12 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 2 | 08.64 | 08.49 | 08.64 | X | 08.64 | 441 | ||||||||||
13 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 1 | PB 08.11 | 08.05 | 07.63 | 08.11 | 08.11 | 406 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 25.7.2020 - 13:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | 11.79 | 11.29 | 11.79 | 11.64 | 11.79 | 647 | ||||||||||
2 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 11 | 11.63 | 11.32 | 11.45 | 11.63 | 11.63 | 637 | ||||||||||
3 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 9 | PB 11.47 | 10.16 | 11.01 | 11.47 | 11.47 | 626 | ||||||||||
4 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 7 | PB 11.43 | 09.70 | 10.63 | 11.43 | 11.43 | 623 | ||||||||||
5 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12 | 11.16 | 11.16 | 10.71 | 10.09 | 11.16 | 606 | ||||||||||
6 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 11.14 | 10.80 | X | 11.14 | 11.14 | 604 | ||||||||||
7 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 8 | 10.55 | 10.02 | 10.51 | 10.55 | 10.55 | 566 | ||||||||||
8 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK Jeseniova |
01 | 5 | PB 09.75 | 09.67 | 09.61 | 09.75 | 09.75 | 513 | ||||||||||
9 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 6 | 09.51 | 09.51 | 09.41 | 09.14 | 09.51 | 497 | ||||||||||
10 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 4 | PB 09.48 | 09.48 | X | 09.11 | 09.48 | 495 | ||||||||||
11 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | PB 08.81 | 08.81 | 08.52 | 08.63 | 08.81 | 452 | ||||||||||
12 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 08.79 | 07.65 | 08.79 | 08.10 | 08.79 | 451 | ||||||||||
13 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 1 | PB 08.50 | 07.63 | 08.27 | 08.50 | 08.50 | 432 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(pá, 24.7.2020 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 13 | PB 14.00 | 14.00 | - | - | 14.00 | 728 | ||||||||||
2 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 16 | 13.76 | 13.38 | 13.76 | 13.45 | 13.76 | 714 | ||||||||||
3 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 13.69 | 13.69 | X | 13.25 | 13.69 | 709 | ||||||||||
4 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 14 | 13.09 | 10.56 | 12.20 | 13.09 | 13.09 | 673 | ||||||||||
5 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 11 | PB 13.01 | 12.04 | 12.79 | 13.01 | 13.01 | 668 | ||||||||||
6 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 12 | 12.48 | 10.92 | 12.48 | X | 12.48 | 636 | ||||||||||
7 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 10 | 12.32 | 12.32 | 11.09 | 11.98 | 12.32 | 626 | ||||||||||
8 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 9 | 12.05 | 11.69 | 12.05 | X | 12.05 | 609 | ||||||||||
9 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 8 | 11.51 | 11.51 | X | X | 11.51 | 577 | ||||||||||
10 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 4 | PB 11.41 | 10.80 | 11.41 | X | 11.41 | 571 | ||||||||||
11 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 6 | SB 11.37 | X | X | 11.37 | 11.37 | 568 | ||||||||||
12 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 2 | PB 11.28 | 10.73 | 09.42 | 11.28 | 11.28 | 563 | ||||||||||
13 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 5 | PB 11.27 | 11.27 | 11.23 | 11.11 | 11.27 | 562 | ||||||||||
14 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3 | 10.90 | 10.90 | 10.86 | X | 10.90 | 540 | ||||||||||
15 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 7 | 10.46 | X | 10.46 | X | 10.46 | 513 | ||||||||||
16 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 1 | 09.56 | 09.30 | 08.93 | 09.56 | 09.56 | 459 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 25.7.2020 - 15:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 15 | 14.00 | 13.51 | 13.61 | 14.00 | 14.00 | 728 | ||||||||||
2 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 10 | PB 12.12 | 12.12 | 11.60 | X | 12.12 | 614 | ||||||||||
3 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 8 | PB 11.80 | 11.35 | 11.75 | 11.80 | 11.80 | 594 | ||||||||||
4 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 11.58 | 11.58 | 11.00 | 10.81 | 11.58 | 581 | ||||||||||
5 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 12 | 11.47 | 11.47 | 11.36 | 11.08 | 11.47 | 574 | ||||||||||
6 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 14 | 11.42 | 11.42 | 11.26 | X | 11.42 | 571 | ||||||||||
7 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 6 | PB 11.30 | 10.47 | 11.30 | 10.58 | 11.30 | 564 | ||||||||||
8 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 7 | 11.13 | 11.00 | 11.13 | X | 11.13 | 554 | ||||||||||
9 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 9 | 11.13 | 10.28 | 11.13 | 10.33 | 11.13 | 554 | ||||||||||
10 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 5 | =PB 11.00 | 10.83 | 11.00 | X | 11.00 | 546 | ||||||||||
11 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 4 | 10.27 | 09.87 | 09.59 | 10.27 | 10.27 | 502 | ||||||||||
12 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 11 | 10.05 | 08.88 | 10.05 | 08.66 | 10.05 | 489 | ||||||||||
13 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1 | PB 09.63 | 09.21 | 08.84 | 09.63 | 09.63 | 463 | ||||||||||
14 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 3 | 09.18 | 08.55 | 09.18 | 08.92 | 09.18 | 437 | ||||||||||
15 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 08.43 | 07.86 | X | 08.43 | 08.43 | 392 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 25.7.2020 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 14 | 14.68 | 14.50 | 14.68 | 14.60 | 14.68 | 770 | ||||||||||
2 |
Reins KregersReins Kregers
Latvia |
92 | 13 | PB 14.46 | 13.48 | 14.46 | X | 14.46 | 757 | ||||||||||
3 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 9 | SB 13.88 | 13.39 | X | 13.88 | 13.88 | 721 | ||||||||||
4 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 12 | 13.85 | 13.85 | X | 13.53 | 13.85 | 719 | ||||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | SB 12.33 | 12.33 | 11.67 | 11.90 | 12.33 | 626 | ||||||||||
6 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 11 | 11.95 | 11.95 | X | X | 11.95 | 603 | ||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | PB 11.69 | 10.53 | 11.21 | 11.69 | 11.69 | 588 | ||||||||||
8 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 3 | PB 11.65 | 10.92 | 10.79 | 11.65 | 11.65 | 585 | ||||||||||
9 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 10 | 11.47 | X | 11.47 | X | 11.47 | 574 | ||||||||||
10 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 8 | 11.17 | 10.63 | 11.17 | 09.95 | 11.17 | 556 | ||||||||||
11 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 2 | PB 11.14 | 10.94 | 11.14 | 11.07 | 11.14 | 554 | ||||||||||
12 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 1 | PB 10.80 | 09.66 | 10.80 | 10.11 | 10.80 | 534 | ||||||||||
13 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 4 | 10.55 | 09.90 | 10.55 | 09.65 | 10.55 | 519 | ||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(pá, 24.7.2020 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
05 | 15 | 40.64 | 40.64 | 37.72 | 39.51 | 40.64 | 678 | ||||||||||
2 |
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 14 | 37.11 | 37.11 | 34.40 | X | 37.11 | 606 | ||||||||||
3 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 8 | PB 35.22 | X | 35.22 | X | 35.22 | 568 | ||||||||||
4 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | PB 33.57 | 26.11 | 33.57 | 33.07 | 33.57 | 535 | ||||||||||
5 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 11 | 33.08 | 31.11 | 33.08 | X | 33.08 | 525 | ||||||||||
6 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 12 | 32.95 | X | 32.62 | 32.95 | 32.95 | 523 | ||||||||||
7 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 10 | 32.66 | X | 32.66 | 30.59 | 32.66 | 517 | ||||||||||
8 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 9 | 30.21 | 26.81 | 30.21 | 29.88 | 30.21 | 469 | ||||||||||
9 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 30.17 | 29.21 | 30.17 | 28.10 | 30.17 | 468 | ||||||||||
10 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 3 | PB 30.09 | X | 30.09 | X | 30.09 | 466 | ||||||||||
11 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 1 | PB 27.37 | 21.06 | 25.88 | 27.37 | 27.37 | 413 | ||||||||||
12 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 5 | 27.01 | X | 27.01 | 25.47 | 27.01 | 406 | ||||||||||
13 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 13 | 25.79 | 25.79 | X | X | 25.79 | 382 | ||||||||||
14 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | PB 24.94 | 24.94 | X | X | 24.94 | 366 | ||||||||||
15 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 7 | 24.48 | 24.46 | 24.48 | X | 24.48 | 357 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 25.7.2020 - 10:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 15 | PB 43.68 | 39.50 | 43.68 | 40.82 | 43.68 | 740 | ||||||||||
2 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 10 | PB 38.52 | X | 37.70 | 38.52 | 38.52 | 635 | ||||||||||
3 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 14 | 37.98 | X | 37.98 | X | 37.98 | 624 | ||||||||||
4 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 12 | 35.93 | 30.29 | 35.93 | X | 35.93 | 582 | ||||||||||
5 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 16 | 35.52 | X | X | 35.52 | 35.52 | 574 | ||||||||||
6 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 13 | 35.46 | X | 35.46 | X | 35.46 | 573 | ||||||||||
7 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 8 | 35.33 | 33.76 | 35.33 | 34.73 | 35.33 | 570 | ||||||||||
8 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | 34.61 | 30.79 | X | 34.61 | 34.61 | 556 | ||||||||||
9 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3 | PB 32.94 | X | 32.94 | 32.45 | 32.94 | 523 | ||||||||||
10 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 6 | PB 32.73 | 27.53 | X | 32.73 | 32.73 | 518 | ||||||||||
11 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 9 | 32.55 | 28.85 | 28.19 | 32.55 | 32.55 | 515 | ||||||||||
12 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 29.13 | 29.13 | X | X | 29.13 | 447 | ||||||||||
13 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 1 | SB 25.14 | 22.12 | 25.14 | 25.02 | 25.14 | 370 | ||||||||||
14 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 2 | 24.26 | 24.26 | 23.14 | 24.09 | 24.26 | 353 | ||||||||||
15 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 4 | 21.89 | X | 21.89 | X | 21.89 | 308 | ||||||||||
16 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 7 | 18.07 | X | X | 18.07 | 18.07 | 236 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 26.7.2020 - 10:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 14 | PB 42.70 | 42.34 | X | 42.70 | 42.70 | 720 | ||||||||||
2 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 11 | 32.12 | 25.20 | 19.94 | 32.12 | 32.12 | 506 | ||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | PB 31.95 | 27.09 | 29.08 | 31.95 | 31.95 | 503 | ||||||||||
4 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 6 | 30.89 | 25.97 | 30.89 | X | 30.89 | 482 | ||||||||||
5 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 12 | 30.74 | X | 24.81 | 30.74 | 30.74 | 479 | ||||||||||
6 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 13 | 30.69 | X | X | 30.69 | 30.69 | 478 | ||||||||||
7 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 10 | 30.14 | X | 24.98 | 30.14 | 30.14 | 467 | ||||||||||
8 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 8 | 30.05 | 29.77 | X | 30.05 | 30.05 | 465 | ||||||||||
9 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 9 | 29.13 | X | 27.58 | 29.13 | 29.13 | 447 | ||||||||||
10 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 28.44 | 24.56 | 28.44 | X | 28.44 | 434 | ||||||||||
11 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 2 | PB 27.99 | X | 21.51 | 27.99 | 27.99 | 425 | ||||||||||
12 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | PB 27.98 | 22.95 | 23.31 | 27.98 | 27.98 | 425 | ||||||||||
13 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4 | 24.79 | 22.93 | 24.79 | 21.08 | 24.79 | 363 | ||||||||||
14 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 1 | 21.46 | X | 21.46 | X | 21.46 | 300 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 26.7.2020 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 13 | 44.37 | X | 44.37 | 43.83 | 44.37 | 754 | ||||||||||
2 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 11 | PB 44.25 | 41.65 | X | 44.25 | 44.25 | 751 | ||||||||||
3 |
Reins KregersReins Kregers
Latvia |
92 | 12 | 40.93 | 40.93 | X | X | 40.93 | 683 | ||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | PB 37.77 | 37.32 | 36.36 | 37.77 | 37.77 | 619 | ||||||||||
5 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 10 | 37.60 | 37.60 | 37.45 | X | 37.60 | 616 | ||||||||||
6 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 7 | PB 37.07 | 30.34 | X | 37.07 | 37.07 | 605 | ||||||||||
7 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 9 | 37.01 | 37.01 | 34.99 | X | 37.01 | 604 | ||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 5 | SB 35.91 | 35.91 | 32.55 | 35.74 | 35.91 | 582 | ||||||||||
9 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 8 | 34.83 | 33.83 | X | 34.83 | 34.83 | 560 | ||||||||||
10 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 4 | 34.00 | 32.91 | 34.00 | X | 34.00 | 544 | ||||||||||
11 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 2 | 30.18 | 29.32 | 29.41 | 30.18 | 30.18 | 468 | ||||||||||
12 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 1 | PB 28.67 | 28.67 | X | X | 28.67 | 438 | ||||||||||
13 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 3 | 28.09 | 28.09 | X | X | 28.09 | 427 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 25.7.2020 - 13:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 16 | 40.22 | 40.22 | X | 32.10 | 40.22 | 672 | ||||||||||
2 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 10 | PB 38.55 | 38.55 | 36.73 | 32.37 | 38.55 | 639 | ||||||||||
3 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 15 | 38.11 | 32.45 | 38.11 | 34.64 | 38.11 | 631 | ||||||||||
4 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | PB 37.93 | 34.83 | 37.93 | 37.68 | 37.93 | 628 | ||||||||||
5 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 12 | 36.12 | 36.12 | 33.21 | 35.06 | 36.12 | 593 | ||||||||||
6 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 13 | 35.20 | X | 34.06 | 35.20 | 35.20 | 575 | ||||||||||
7 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 14 | 33.45 | X | 33.23 | 33.45 | 33.45 | 542 | ||||||||||
8 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 8 | PB 30.36 | 23.54 | 30.36 | 25.00 | 30.36 | 483 | ||||||||||
9 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 7 | PB 29.98 | 26.44 | 29.98 | 29.86 | 29.98 | 476 | ||||||||||
10 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | PB 27.92 | 27.92 | X | 26.55 | 27.92 | 437 | ||||||||||
11 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 9 | 27.08 | 27.08 | 22.33 | 22.34 | 27.08 | 421 | ||||||||||
12 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | PB 26.36 | 25.06 | 25.02 | 26.36 | 26.36 | 408 | ||||||||||
13 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 3 | SB 26.30 | 24.85 | 25.83 | 26.30 | 26.30 | 407 | ||||||||||
14 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 6 | 26.09 | 25.41 | 26.09 | 23.63 | 26.09 | 403 | ||||||||||
15 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4 | 23.89 | 23.89 | 23.19 | 20.42 | 23.89 | 361 | ||||||||||
16 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 5 | 22.43 | 19.55 | 22.43 | X | 22.43 | 334 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 25.7.2020 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 14 | PB 35.68 | 32.45 | 32.44 | 35.68 | 35.68 | 585 | ||||||||||
2 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 10 | PB 33.73 | 29.18 | 33.73 | 28.86 | 33.73 | 547 | ||||||||||
3 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 18 | 33.69 | 31.96 | 33.69 | 33.27 | 33.69 | 547 | ||||||||||
4 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 16 | 32.27 | 32.27 | X | 31.05 | 32.27 | 520 | ||||||||||
5 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 13 | 31.33 | 31.33 | X | X | 31.33 | 502 | ||||||||||
6 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 15 | 30.51 | 30.51 | 29.45 | X | 30.51 | 486 | ||||||||||
7 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 12 | PB 30.33 | 25.67 | 27.10 | 30.33 | 30.33 | 483 | ||||||||||
8 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 17 | 30.18 | 25.20 | 28.94 | 30.18 | 30.18 | 480 | ||||||||||
9 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4 | PB 29.66 | 29.66 | 29.66 | X | 29.66 | 470 | ||||||||||
10 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 11 | 28.21 | 26.66 | 26.89 | 28.21 | 28.21 | 443 | ||||||||||
11 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 8 | PB 27.15 | 25.25 | X | 27.15 | 27.15 | 423 | ||||||||||
12 |
Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta Praha |
05 | 9 | 27.12 | 24.93 | 22.43 | 27.12 | 27.12 | 422 | ||||||||||
13 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 6 | 24.74 | 24.74 | X | 22.08 | 24.74 | 377 | ||||||||||
14 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 7 | 23.88 | 19.48 | 22.12 | 23.88 | 23.88 | 361 | ||||||||||
15 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 5 | 21.32 | 20.96 | X | 21.32 | 21.32 | 313 | ||||||||||
16 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 2 | 21.09 | 18.38 | 17.93 | 21.09 | 21.09 | 309 | ||||||||||
17 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 1 | 19.36 | 19.36 | 17.23 | 17.63 | 19.36 | 277 | ||||||||||
18 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 3 | 16.41 | 12.85 | 16.41 | 15.43 | 16.41 | 223 | ||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(pá, 24.7.2020 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
05 | 15 | 46.86 | 42.92 | 43.22 | 46.86 | 46.86 | 542 | ||||||||||
2 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 13 | PB 46.68 | 40.61 | 45.71 | 46.68 | 46.68 | 540 | ||||||||||
3 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 14 | 42.92 | 42.92 | 42.66 | 42.65 | 42.92 | 485 | ||||||||||
4 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 8 | PB 41.58 | 41.58 | 41.10 | 37.10 | 41.58 | 465 | ||||||||||
5 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 6 | PB 38.70 | 32.69 | 38.70 | 31.98 | 38.70 | 423 | ||||||||||
6 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 10 | 36.91 | X | 36.91 | 35.11 | 36.91 | 398 | ||||||||||
7 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | 36.46 | 36.46 | 31.77 | X | 36.46 | 391 | ||||||||||
8 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 11 | 36.33 | 36.33 | X | X | 36.33 | 389 | ||||||||||
9 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 4 | PB 34.05 | 29.92 | 31.33 | 34.05 | 34.05 | 357 | ||||||||||
10 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 7 | 34.02 | 32.87 | 32.33 | 34.02 | 34.02 | 356 | ||||||||||
11 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 2 | PB 33.19 | 30.37 | 33.19 | 33.11 | 33.19 | 344 | ||||||||||
12 |
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 12 | 32.18 | 32.18 | 29.03 | X | 32.18 | 330 | ||||||||||
13 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | PB 31.00 | 19.98 | X | 31.00 | 31.00 | 313 | ||||||||||
14 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 3 | 29.40 | 28.57 | 29.40 | 28.18 | 29.40 | 291 | ||||||||||
15 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 5 | 26.80 | 21.22 | 19.99 | 26.80 | 26.80 | 254 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 26.7.2020 - 14:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 13 | 43.55 | 43.55 | 40.69 | 41.70 | 43.55 | 736 | ||||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 9 | SB 41.79 | 41.06 | 39.94 | 41.79 | 41.79 | 702 | ||||||||||
3 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 12 | 39.35 | 38.47 | 38.08 | 39.35 | 39.35 | 655 | ||||||||||
4 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 10 | PB 39.15 | X | 36.04 | 39.15 | 39.15 | 651 | ||||||||||
5 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 8 | PB 38.43 | 37.33 | 38.43 | 36.60 | 38.43 | 637 | ||||||||||
6 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 11 | 37.92 | 37.76 | 37.26 | 37.92 | 37.92 | 627 | ||||||||||
7 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 6 | 33.88 | 33.88 | 33.16 | X | 33.88 | 550 | ||||||||||
8 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5 | 33.73 | 33.73 | 32.82 | 31.91 | 33.73 | 547 | ||||||||||
9 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 7 | 32.11 | 32.11 | 31.19 | 30.01 | 32.11 | 517 | ||||||||||
10 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 3 | PB 31.26 | 30.58 | 31.26 | 30.77 | 31.26 | 500 | ||||||||||
11 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | PB 30.10 | 29.60 | 27.82 | 30.10 | 30.10 | 479 | ||||||||||
12 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 2 | SB 27.35 | 27.35 | X | 25.45 | 27.35 | 427 | ||||||||||
13 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 1 | PB 26.55 | 24.54 | 26.55 | 25.45 | 26.55 | 411 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 26.7.2020 - 12:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK Jeseniova |
01 | 12 | 39.72 | 39.72 | X | 38.39 | 39.72 | 662 | ||||||||||
2 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 11 | 38.24 | 31.90 | 34.44 | 38.24 | 38.24 | 634 | ||||||||||
3 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 9 | 33.01 | 30.28 | 30.80 | 33.01 | 33.01 | 534 | ||||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 8 | 32.37 | 31.24 | 32.37 | 30.81 | 32.37 | 522 | ||||||||||
5 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 7 | SB 32.29 | 27.66 | 31.48 | 32.29 | 32.29 | 520 | ||||||||||
6 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 31.00 | 28.45 | 30.21 | 31.00 | 31.00 | 496 | ||||||||||
7 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | SB 28.95 | 25.39 | 21.60 | 28.95 | 28.95 | 457 | ||||||||||
8 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | SB 26.62 | 24.54 | 26.62 | 25.90 | 26.62 | 413 | ||||||||||
9 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 2 | 24.27 | 23.63 | 24.27 | X | 24.27 | 369 | ||||||||||
10 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 6 | 24.10 | 21.80 | 23.21 | 24.10 | 24.10 | 365 | ||||||||||
11 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | PB 23.81 | 23.81 | 22.85 | 20.09 | 23.81 | 360 | ||||||||||
12 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | 23.51 | 23.51 | 22.33 | 21.94 | 23.51 | 354 | ||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 25.7.2020 - 15:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 15 | SB 59.05 | 59.05 | X | - | 59.05 | 724 | ||||||||||
2 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 14 | 55.96 | 49.98 | 55.96 | 52.26 | 55.96 | 677 | ||||||||||
3 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 16 | 53.07 | 53.07 | - | - | 53.07 | 634 | ||||||||||
4 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 13 | 52.64 | 51.06 | 52.64 | X | 52.64 | 628 | ||||||||||
5 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 12 | 49.35 | 46.17 | 49.35 | 45.77 | 49.35 | 579 | ||||||||||
6 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 9 | 43.84 | 43.84 | 41.53 | 43.42 | 43.84 | 498 | ||||||||||
7 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 43.40 | 42.82 | 40.32 | 43.40 | 43.40 | 492 | ||||||||||
8 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 10 | 42.70 | 39.04 | 42.70 | X | 42.70 | 481 | ||||||||||
9 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 6 | PB 42.33 | 31.53 | 42.33 | 37.23 | 42.33 | 476 | ||||||||||
10 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 2 | PB 40.67 | 35.01 | 40.67 | X | 40.67 | 452 | ||||||||||
11 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | PB 39.08 | 35.59 | 36.90 | 39.08 | 39.08 | 429 | ||||||||||
12 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 4 | PB 38.84 | 34.17 | 38.84 | 37.17 | 38.84 | 425 | ||||||||||
13 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 8 | 36.64 | 35.60 | 36.64 | 35.24 | 36.64 | 394 | ||||||||||
14 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 3 | 35.74 | 35.74 | X | 30.47 | 35.74 | 381 | ||||||||||
15 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 34.33 | 33.29 | 34.33 | 32.40 | 34.33 | 361 | ||||||||||
16 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1 | PB 31.80 | 31.80 | X | X | 31.80 | 325 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 26.7.2020 - 16:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 12 | SB 62.60 | 62.60 | 58.23 | 57.39 | 62.60 | 777 | ||||||||||
2 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 11 | 50.89 | 50.89 | 46.18 | X | 50.89 | 602 | ||||||||||
3 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | 50.78 | 49.56 | 50.78 | X | 50.78 | 600 | ||||||||||
4 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 10 | 48.39 | 48.39 | X | 47.95 | 48.39 | 565 | ||||||||||
5 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 4 | SB 47.16 | 45.21 | X | 47.16 | 47.16 | 547 | ||||||||||
6 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 8 | 44.90 | 44.90 | 44.51 | X | 44.90 | 514 | ||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | PB 41.56 | 40.02 | 41.56 | X | 41.56 | 465 | ||||||||||
8 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 6 | 40.38 | 40.17 | 40.38 | X | 40.38 | 448 | ||||||||||
9 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 3 | 37.28 | 35.47 | 37.28 | 33.91 | 37.28 | 403 | ||||||||||
10 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 1 | SB 37.13 | 36.17 | 37.13 | 37.03 | 37.13 | 401 | ||||||||||
11 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 32.50 | 32.50 | 31.73 | 32.50 | 32.50 | 335 | ||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 26.7.2020 - 15:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 13 | PB 62.02 | 57.70 | 62.02 | X | 62.02 | 768 | ||||||||||
2 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 12 | 49.87 | 47.44 | 45.27 | 49.87 | 49.87 | 587 | ||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 11 | 48.24 | 47.44 | 48.24 | 48.11 | 48.24 | 563 | ||||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 9 | 40.05 | 36.57 | X | 40.05 | 40.05 | 443 | ||||||||||
5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 8 | PB 39.62 | 39.62 | 39.13 | 38.99 | 39.62 | 437 | ||||||||||
6 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | PB 38.30 | 36.10 | X | 38.30 | 38.30 | 418 | ||||||||||
7 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 1 | PB 35.30 | 28.94 | 31.84 | 35.30 | 35.30 | 374 | ||||||||||
8 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 5 | 33.44 | 33.44 | 30.48 | X | 33.44 | 348 | ||||||||||
9 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 31.84 | 31.43 | 31.84 | 28.99 | 31.84 | 325 | ||||||||||
10 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 2 | PB 31.80 | X | X | 31.80 | 31.80 | 325 | ||||||||||
11 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 3 | 31.29 | 27.35 | 31.29 | X | 31.29 | 317 | ||||||||||
12 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 7 | 30.50 | 27.90 | 30.50 | X | 30.50 | 306 | ||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(pá, 24.7.2020 - 13:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 22 | NL 93.27 | 93.27 | 82.13 | 76.52 | 93.27 | 690 | ||||||||||
2 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 19 | PB 62.95 | 59.90 | 59.73 | 62.95 | 62.95 | 419 | ||||||||||
3 |
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 21 | 62.40 | 59.62 | 62.40 | 54.71 | 62.40 | 414 | ||||||||||
4 |
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 20 | 58.39 | 53.86 | 52.47 | 58.39 | 58.39 | 380 | ||||||||||
5 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 16 | PB 56.92 | 52.93 | 56.92 | 54.65 | 56.92 | 367 | ||||||||||
6 |
Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 18 | 55.09 | 50.17 | 55.09 | 50.60 | 55.09 | 351 | ||||||||||
7 |
David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova |
07 | 17 | 54.94 | 54.94 | 53.61 | 54.84 | 54.94 | 350 | ||||||||||
8 |
Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín |
07 | 15 | PB 54.89 | 54.89 | - | - | 54.89 | 350 | ||||||||||
9 |
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa |
07 | 8 | PB 52.94 | 52.94 | 49.86 | 46.39 | 52.94 | 333 | ||||||||||
10 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 13 | 52.38 | 42.78 | 46.09 | 52.38 | 52.38 | 328 | ||||||||||
11 |
Michal FriedlMichal Friedl
A. C. Sparta Praha |
07 | 14 | 48.67 | 48.37 | 48.67 | 44.27 | 48.67 | 297 | ||||||||||
12 |
Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia Praha |
07 | 7 | 46.15 | 43.99 | 44.77 | 46.15 | 46.15 | 275 | ||||||||||
13 |
Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 9 | 45.91 | 44.94 | 42.27 | 45.91 | 45.91 | 273 | ||||||||||
14 |
Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava |
07 | 10 | 45.45 | 45.08 | 45.45 | 41.70 | 45.45 | 269 | ||||||||||
15 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 11 | 44.95 | 41.39 | 44.95 | 44.34 | 44.95 | 265 | ||||||||||
16 |
Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 12 | 43.59 | 43.59 | 41.08 | 42.84 | 43.59 | 254 | ||||||||||
17 |
Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 4 | 43.11 | 43.11 | X | 41.72 | 43.11 | 250 | ||||||||||
18 |
Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s. |
07 | 6 | 42.16 | 31.67 | 41.89 | 42.16 | 42.16 | 242 | ||||||||||
19 |
Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 5 | 40.64 | 40.64 | 37.98 | 36.57 | 40.64 | 229 | ||||||||||
20 |
Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 3 | 39.62 | 30.98 | 39.62 | X | 39.62 | 221 | ||||||||||
21 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 |
07 | 2 | PB 36.43 | 22.80 | 36.43 | X | 36.43 | 195 | ||||||||||
22 |
Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 1 | 31.63 | 31.41 | 31.63 | 30.99 | 31.63 | 156 | ||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(pá, 24.7.2020 - 14:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 21 | NL 63.58 | 61.29 | 63.58 | 58.33 | 63.58 | 653 | ||||||||||
2 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Neratovice |
08 | 24 | 60.89 | 59.97 | 60.89 | 56.75 | 60.89 | 618 | ||||||||||
3 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 23 | 50.08 | 50.08 | 48.88 | 49.82 | 50.08 | 480 | ||||||||||
4 |
Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s. |
08 | 17 | PB 48.65 | 42.53 | 48.65 | 45.04 | 48.65 | 462 | ||||||||||
5 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 19 | PB 48.32 | 48.32 | X | 35.55 | 48.32 | 458 | ||||||||||
6 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 20 | 48.17 | 48.17 | 43.29 | 40.05 | 48.17 | 456 | ||||||||||
7 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 16 | PB 47.05 | 42.78 | 47.05 | 42.29 | 47.05 | 442 | ||||||||||
8 |
Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 18 | 45.99 | 41.98 | 43.42 | 45.99 | 45.99 | 429 | ||||||||||
9 |
Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 6 | PB 44.35 | 40.46 | 40.81 | 44.35 | 44.35 | 409 | ||||||||||
10 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 22 | 43.70 | X | X | 43.70 | 43.70 | 401 | ||||||||||
11 |
Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 13 | PB 42.69 | 31.08 | 40.71 | 42.69 | 42.69 | 388 | ||||||||||
12 |
Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha |
07 | 12 | PB 40.40 | 39.43 | 39.56 | 40.40 | 40.40 | 360 | ||||||||||
13 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 14 | 39.48 | 38.05 | 37.13 | 39.48 | 39.48 | 349 | ||||||||||
14 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 10 | PB 39.46 | 36.11 | 39.46 | 37.68 | 39.46 | 349 | ||||||||||
15 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 5 | PB 39.35 | X | 38.76 | 39.35 | 39.35 | 347 | ||||||||||
16 |
Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 15 | 38.66 | 38.66 | 36.41 | 35.95 | 38.66 | 339 | ||||||||||
17 |
Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 11 | PB 37.90 | 35.58 | 35.87 | 37.90 | 37.90 | 330 | ||||||||||
18 |
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 7 | PB 36.47 | 34.17 | 36.47 | 33.18 | 36.47 | 312 | ||||||||||
19 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 9 | 35.73 | 33.69 | 31.42 | 35.73 | 35.73 | 303 | ||||||||||
20 |
Tereza MarkováTereza Marková
AC Turnov, z. s. |
08 | 8 | 34.33 | 31.11 | 34.33 | 28.38 | 34.33 | 287 | ||||||||||
21 |
Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 2 | PB 34.15 | 34.15 | 29.09 | 33.28 | 34.15 | 284 | ||||||||||
22 |
Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava |
07 | 3 | PB 32.32 | 31.84 | 29.19 | 32.32 | 32.32 | 263 | ||||||||||
23 |
Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ Jičín |
07 | 4 | 30.94 | 26.42 | 27.09 | 30.94 | 30.94 | 246 | ||||||||||
24 |
Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 1 | 23.13 | 23.13 | 14.20 | 16.33 | 23.13 | 156 | ||||||||||
Celkem 24 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3088 | 0 | ||||||||||||||
2 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2721 | 367 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 2459 | 629 | ||||||||||||||
4 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 2447 | 641 | ||||||||||||||
5 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 2374 | 714 | ||||||||||||||
6 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 2309 | 779 | ||||||||||||||
7 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2307 | 781 | ||||||||||||||
8 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2279 | 809 | ||||||||||||||
9 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2262 | 826 | ||||||||||||||
10 | Dominik BažoutDominik Bažout | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 2243 | 845 | ||||||||||||||
11 | Ondřej MlíchOndřej Mlích | 07 | ASK Slavia Praha | 2235 | 853 | ||||||||||||||
12 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 2230 | 858 | ||||||||||||||
13 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2215 | 873 | ||||||||||||||
14 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2189 | 899 | ||||||||||||||
15 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2110 | 978 | ||||||||||||||
16 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 2108 | 980 | ||||||||||||||
17 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2078 | 1010 | ||||||||||||||
18 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 2048 | 1040 | ||||||||||||||
19 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 2041 | 1047 | ||||||||||||||
20 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1961 | 1127 | ||||||||||||||
21 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 1816 | 1272 | ||||||||||||||
Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Motl E. 3088 (09.35/671-93.27/690-07.84/607-5.73/529-2:21.17/591) Rada M. 2721 (09.27/687-62.95/419-08.11/528-5.59/500-2:21.54/587) Berný T. 2459 (09.38/664-54.89/350-08.14/520-4.91/365-2:23.85/560) Samek J. 2447 (09.63/613-52.94/333-08.16/514-5.17/415-2:22.78/572) Mareš L. 2374 (09.94/552-36.43/195-08.05/545-5.48/477-2:19.94/605) Gasiúnas-Demčenko D. 2309 (09.87/566-56.92/367-08.14/520-5.09/400-2:33.43/456) Vojáček F. 2307 (09.35/671-43.11/250-07.90/589-4.66/319-2:31.34/478) Mezulianik O. 2279 (09.70/599-55.09/351-08.03/551-3.95/198-2:22.11/580) Pecina A. 2262 (09.17/709-43.59/254-08.23/495-4.79/343-2:32.97/461) Bažout D. 2243 (09.77/585-45.91/273-08.34/465-4.65/317-2:20.18/603) Mlích O. 2235 (09.96/549-46.15/275-08.27/484-4.69/324-2:20.19/603) Sniegoň D. 2230 (10.06/530-54.94/350-08.36/460-5.09/400-2:30.22/490) Machalický J. 2215 (09.85/570-31.63/156-08.19/506-4.65/317-2:14.94/666) Zajíc M. 2189 (09.43/654-39.62/221-08.16/514-4.65/317-2:30.88/483) Kotek M. 2110 (10.54/444-52.38/328-08.20/503-4.87/358-2:31.44/477) Bednář Š. 2108 (10.14/515-45.45/269-08.03/551-5.01/384-2:40.12/389) Hus N. 2078 (09.99/543-62.40/414-08.30/476-4.80/345-2:49.91/300) Friedl M. 2048 (09.74/591-48.67/297-08.14/520-4.46/283-2:43.55/357) Truhlář J. 2041 (10.17/509-40.64/229-08.33/468-5.00/382-2:33.75/453) Drda D. 1961 (10.30/486-44.95/265-08.61/396-4.81/346-2:32.31/468) Pernica A. 1816 (10.19/506-42.16/242-08.38/454-4.07/217-2:39.34/397) Juliš A. 1538 (09.53/633-58.39/380-08.12/525-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3293 | 0 | ||||||||||||||
2 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3209 | 84 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3158 | 135 | ||||||||||||||
4 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3085 | 208 | ||||||||||||||
5 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 3002 | 291 | ||||||||||||||
6 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2954 | 339 | ||||||||||||||
7 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2947 | 346 | ||||||||||||||
8 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2927 | 366 | ||||||||||||||
9 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 2922 | 371 | ||||||||||||||
10 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2913 | 380 | ||||||||||||||
11 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2892 | 401 | ||||||||||||||
12 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 2879 | 414 | ||||||||||||||
13 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 2861 | 432 | ||||||||||||||
14 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2853 | 440 | ||||||||||||||
15 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2772 | 521 | ||||||||||||||
16 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 2771 | 522 | ||||||||||||||
17 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2768 | 525 | ||||||||||||||
18 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2757 | 536 | ||||||||||||||
19 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2753 | 540 | ||||||||||||||
20 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2737 | 556 | ||||||||||||||
21 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 2673 | 620 | ||||||||||||||
22 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2620 | 673 | ||||||||||||||
23 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 2573 | 720 | ||||||||||||||
24 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2522 | 771 | ||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Schederová A. 3293 (09.28/852-44.35/409-08.23/779-4.90/532-2:27.75/721) Mertlová A. 3209 (09.60/789-45.99/429-08.10/818-5.08/581-2:38.34/592) Kubajurová T. 3158 (09.45/818-43.70/401-08.17/797-4.77/498-2:33.96/644) Vavřinová K. 3085 (09.59/791-48.32/458-08.41/726-4.71/482-2:35.31/628) Mandíková D. 3002 (10.10/693-48.17/456-08.42/723-4.65/466-2:32.31/664) Rumlová K. 2954 (09.83/744-42.69/388-08.49/704-4.93/540-2:39.54/578) Bébrová S. 2947 (09.60/789-39.35/347-08.35/744-5.09/584-2:48.19/483) Lar N. 2927 (09.55/798-34.15/284-08.09/821-4.64/464-2:41.13/560) Mecerová N. 2922 (09.65/779-40.40/360-08.35/744-4.67/472-2:40.55/567) Radová N. 2913 (09.99/714-36.47/312-08.31/755-4.93/540-2:38.34/592) Miková V. 2892 (09.84/742-50.08/480-08.65/659-5.03/567-2:51.92/444) Rajmová A. 2879 (09.71/767-30.94/246-08.37/738-4.86/522-2:37.19/606) Burešová L. 2861 (09.67/775-32.32/263-08.15/803-5.04/570-2:51.31/450) Kulhánková V. 2853 (10.07/699-37.90/330-07.96/860-4.70/479-2:47.98/485) Šinclová A. 2772 (10.12/690-39.46/349-08.55/687-4.88/527-2:44.83/519) Kučerová T. 2771 (10.57/609-60.89/618-08.85/605-4.96/548-2:57.31/391) Marková T. 2768 (10.31/655-34.33/287-08.50/701-4.83/514-2:36.72/611) Daněčková L. 2757 (10.18/679-47.05/442-08.85/605-4.50/428-2:37.44/603) Marková A. 2753 (10.13/688-48.65/462-08.56/684-4.45/416-2:46.25/503) Káňová K. 2737 (09.82/746-35.73/303-08.51/698-4.68/474-2:45.11/516) Popelková L. 2673 (10.35/648-38.66/339-08.70/645-4.83/514-2:44.04/527) Huňková A. 2620 (10.48/625-39.48/349-08.23/779-4.48/423-2:51.91/444) Dreisigová E. 2573 (10.23/670-23.13/156-08.65/659-4.65/466-2:35.83/622) Kučeríková A. 2522 (10.54/614-63.58/653-08.84/608-4.49/426-3:17.27/221) |
|||||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5878 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5637 | 241 | ||||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5527 | 351 | ||||||||||||||
4 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 5518 | 360 | ||||||||||||||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5069 | 809 | ||||||||||||||
6 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 4805 | 1073 | ||||||||||||||
7 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 4616 | 1262 | ||||||||||||||
8 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4539 | 1339 | ||||||||||||||
9 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4399 | 1479 | ||||||||||||||
10 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 4297 | 1581 | ||||||||||||||
MS | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | DNF | |||||||||||||||
MS | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | DNF | |||||||||||||||
Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Novotná J. 5878 (13.83/1003-1.68/830-12.40/688-25.10/878-6.31/946-41.79/702-2:19.46/831)Dvořáková K. 5637 (13.48/1053-1.71/867-11.02/596-24.73/912-5.98/843-33.88/550-2:20.59/816) Zatloukalová B. 5527 (14.25/943-1.68/830-12.26/678-25.36/854-5.64/741-37.92/627-2:17.76/854) Majerová D. 5518 (14.32/934-1.77/941-10.33/551-25.44/847-5.68/753-38.43/637-2:17.67/855) Gieselová M. 5069 (14.72/879-1.59/724-08.64/441-25.15/873-5.80/789-33.73/547-2:20.56/816) Cachová K. 4973 (13.65/1028-1.74/903-12.98/726-24.83/902-5.70/759-39.35/655-/) Vadlejch L. 4862 (14.16/956-1.71/867-10.86/586-24.69/915-6.12/887-39.15/651-/) Kotroušová M. 4805 (14.86/860-1.59/724-10.32/550-26.57/748-5.49/697-32.11/517-2:28.75/709) Šafářová K. 4616 (15.40/790-1.62/759-08.11/406-25.73/821-5.31/645-27.35/427-2:24.17/768) Duchoslavová S. 4539 (14.29/938-1.59/724-09.06/468-26.41/762-4.99/557-26.55/411-2:31.09/679) Treglerová M. 4399 (16.41/665-1.50/621-09.01/465-28.55/588-4.85/519-43.55/736-2:21.34/805) Mokrášová L. 4301 (14.53/905-1.62/759-11.44/624-25.85/810-5.51/703-31.26/500-/) Dyrynková N. 4297 (14.49/910-1.50/621-09.05/467-27.47/673-5.00/559-30.10/479-2:38.67/588) Kerbachová A. 0 (/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5212 | 0 | ||||||||||||||
2 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5069 | 143 | ||||||||||||||
3 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 4839 | 373 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 4688 | 524 | ||||||||||||||
5 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4552 | 660 | ||||||||||||||
6 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 4538 | 674 | ||||||||||||||
7 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4529 | 683 | ||||||||||||||
8 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4408 | 804 | ||||||||||||||
9 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 4318 | 894 | ||||||||||||||
10 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 4301 | 911 | ||||||||||||||
11 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3948 | 1264 | ||||||||||||||
12 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3873 | 1339 | ||||||||||||||
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Suchá L. 5212 (14.19/952-1.74/903-11.43/623-25.43/848-6.18/905-24.27/369-2:36.62/612)Bažoutová K. 5069 (15.07/832-1.68/830-11.63/637-25.92/804-5.54/712-38.24/634-2:35.95/620) Frontzová K. 4839 (14.52/906-1.59/724-10.55/566-25.57/835-5.19/612-33.01/534-2:32.51/662) Šťastná K. 4688 (15.63/760-1.50/621-09.75/513-26.19/781-5.01/562-39.72/662-2:22.54/789) Šínová A. 4552 (14.41/921-1.53/655-11.14/604-27.66/658-5.29/640-28.95/457-2:36.25/617) Feitová A. 4538 (14.82/866-1.62/759-08.81/452-26.85/724-5.35/657-23.81/360-2:27.85/720) Janků V. 4529 (15.24/810-1.56/689-09.48/495-27.60/663-5.34/654-32.37/522-2:29.72/696) Slavíková V. 4408 (15.71/750-1.50/621-11.79/647-27.34/684-5.10/587-31.00/496-2:35.73/623) Navrátilová B. 4318 (14.62/892-1.50/621-08.79/451-26.52/752-4.84/516-24.10/365-2:27.80/721) Dorňáková N. 4301 (15.96/719-1.53/655-11.47/626-28.10/623-5.08/581-26.62/413-2:30.72/684) Vlčková T. 3948 (16.17/694-1.68/830-08.50/432-27.74/651-4.98/554-23.51/354-2:52.98/433) Husáková T. 3873 (15.36/795-1.56/689-09.51/497-26.66/740-/-32.29/520-2:34.96/632) Šínová T. 2460 (13.94/987-1.71/867-11.16/606-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5486 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5303 | 183 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5199 | 287 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5047 | 439 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4683 | 803 | ||||||||||||||
6 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4680 | 806 | ||||||||||||||
7 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4608 | 878 | ||||||||||||||
8 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4554 | 932 | ||||||||||||||
9 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4466 | 1020 | ||||||||||||||
10 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4430 | 1056 | ||||||||||||||
11 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4346 | 1140 | ||||||||||||||
12 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 4327 | 1159 | ||||||||||||||
13 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 4268 | 1218 | ||||||||||||||
14 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 4147 | 1339 | ||||||||||||||
15 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4130 | 1356 | ||||||||||||||
16 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4077 | 1409 | ||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Olivová N. 5486 (14.16/956-1.71/867-12.74/710-26.36/766-5.65/744-37.93/628-2:20.64/815) Nechanická J. 5303 (14.44/917-1.65/795-13.51/761-26.09/789-5.16/603-38.11/631-2:21.25/807) Červená E. 5199 (14.17/954-1.62/759-11.72/643-25.27/862-5.45/686-40.22/672-2:35.68/623) Štanclová V. 5047 (13.68/1024-1.53/655-10.37/554-24.62/922-5.35/657-26.36/408-2:19.76/827) Kadavá K. 4683 (14.30/936-1.50/621-10.60/569-27.13/701-5.56/717-35.20/575-2:40.81/564) Patalová G. 4680 (14.34/931-1.53/655-09.30/484-25.66/827-5.62/735-27.08/421-2:35.40/627) Chrastinová E. 4608 (15.31/801-1.53/655-10.46/560-27.21/694-5.25/628-38.55/639-2:35.04/631) Pindorová Z. 4554 (14.82/866-1.47/588-09.89/522-25.92/804-5.14/598-26.30/407-2:24.09/769) Vizingrová E. 4466 (15.23/811-1.56/689-11.40/621-27.61/662-5.15/601-30.36/483-2:37.71/599) Dobešová K. 4430 (15.18/818-1.56/689-09.66/507-26.06/792-4.91/535-27.92/437-2:33.30/652) Sýkorová V. 4346 (15.02/839-1.50/621-09.46/494-26.37/765-5.22/620-26.09/403-2:37.31/604) Vrzalová P. 4327 (14.48/912-1.38/491-09.21/478-27.49/672-5.30/643-36.12/593-2:43.11/538) Kavanová K. 4268 (14.62/892-1.65/795-08.24/415-26.96/715-4.61/456-29.98/476-2:44.81/519) Šmeralová V. 4147 (15.14/823-1.50/621-09.14/473-27.60/663-5.12/592-22.43/334-2:34.18/641) Davídková M. 4130 (15.19/817-1.62/759-10.74/578-28.28/609-4.98/554-33.45/542-3:10.88/271) Ručová S. 4077 (15.84/734-1.62/759-09.12/472-26.99/713-4.96/548-23.89/361-2:47.46/490) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4846 | 0 | ||||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4746 | 100 | ||||||||||||||
3 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4720 | 126 | ||||||||||||||
4 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4708 | 138 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4665 | 181 | ||||||||||||||
6 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4630 | 216 | ||||||||||||||
7 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4621 | 225 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4563 | 283 | ||||||||||||||
9 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4555 | 291 | ||||||||||||||
10 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4408 | 438 | ||||||||||||||
11 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4404 | 442 | ||||||||||||||
12 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4381 | 465 | ||||||||||||||
13 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4364 | 482 | ||||||||||||||
14 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4293 | 553 | ||||||||||||||
15 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 4285 | 561 | ||||||||||||||
16 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 4240 | 606 | ||||||||||||||
17 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4166 | 680 | ||||||||||||||
Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Jakusidisová V. 4846 (15.05/835-1.65/795-08.84/454-18.02/1024-5.41/674-28.21/443-2:35.91/621) Feilhauerová E. 4746 (15.47/781-1.53/655-08.94/460-19.47/840-5.38/665-33.73/547-2:21.92/798) Lasíková L. 4720 (14.82/866-1.50/621-11.36/619-19.11/884-5.27/634-30.18/480-2:36.34/616) Křížová B. 4708 (14.58/898-1.41/523-11.10/602-18.27/991-5.46/688-27.12/422-2:39.02/584) Salcmanová K. 4665 (15.71/750-1.56/689-11.32/616-19.51/835-5.65/744-31.33/502-2:43.89/529) Jánská V. 4630 (14.66/887-1.53/655-09.17/475-18.68/938-5.59/726-24.74/377-2:40.11/572) Kumstátová P. 4621 (15.56/769-1.47/588-10.19/542-20.04/772-4.91/535-35.68/585-2:19.55/830) Čermáková K. 4563 (14.91/854-1.41/523-08.87/456-18.75/929-5.84/801-21.32/313-2:30.49/687) Tkáčová A. 4555 (14.94/850-1.44/555-09.22/479-18.83/919-5.44/683-30.33/483-2:38.86/586) Zahrádková D. 4408 (15.42/787-1.47/588-10.75/579-20.19/754-5.00/559-32.27/520-2:35.85/621) Pavlidu S. 4404 (15.45/783-1.56/689-10.52/564-19.21/871-5.02/565-29.66/470-2:50.15/462) Škopová M. 4381 (15.92/724-1.44/555-09.06/468-19.53/832-5.02/565-27.15/423-2:20.71/814) Piškulová J. 4364 (15.40/790-1.41/523-08.78/450-19.62/821-5.02/565-30.51/486-2:27.18/729) Havlíčková A. 4293 (16.10/702-1.38/491-11.22/610-19.31/859-5.24/626-23.88/361-2:33.97/644) Lorenzová A. 4285 (15.42/787-1.62/759-08.66/442-20.39/731-5.16/603-21.09/309-2:33.17/654) Černocká K. 4240 (15.82/736-1.68/830-08.36/423-20.01/775-5.31/645-16.41/223-2:36.95/608) Kaucká T. 4166 (15.16/821-1.47/588-09.81/517-19.75/806-5.08/581-19.36/277-2:39.75/576) Lieblová T. 3346 (16.35/672-1.56/689-09.21/478-22.06/552-4.42/408-33.69/547-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
devítiboj - Žáci | ||
---|---|---|
stav po 9 z 9 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5422 | 0 | ||||||||||||||
2 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 5217 | 205 | ||||||||||||||
3 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5188 | 234 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4994 | 428 | ||||||||||||||
5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 4983 | 439 | ||||||||||||||
6 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4757 | 665 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4669 | 753 | ||||||||||||||
8 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 4609 | 813 | ||||||||||||||
9 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4562 | 860 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 4532 | 890 | ||||||||||||||
11 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 4488 | 934 | ||||||||||||||
12 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4338 | 1084 | ||||||||||||||
13 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4040 | 1382 | ||||||||||||||
Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | DNF | ||||||||||||||||
Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Svoboda F. 5422 (14.37/788-37.11/606-3.20/406-32.18/330-07.36/759-6.54/707-12.56/640-1.68/528-3:00.68/658) Socha F. 5217 (13.45/906-30.21/469-2.80/309-46.68/540-07.55/697-6.21/632-10.96/543-1.77/602-3:15.64/519) Kadavý R. 5188 (13.80/860-33.57/535-3.10/381-36.46/391-07.43/736-5.65/512-11.12/553-1.71/552-2:59.65/668) Zajíc V. 4994 (14.20/809-35.22/568-2.50/242-42.92/485-07.69/653-5.72/527-10.99/545-1.53/411-2:51.10/754) Pícha Š. 4983 (14.83/732-32.66/517-3.00/357-41.58/465-07.78/625-5.77/537-11.63/584-1.62/480-2:57.82/686) Filipec J. 4757 (14.33/793-33.08/525-2.40/220-36.33/389-07.52/706-5.76/535-10.64/524-1.53/411-3:01.04/654) Dreisig M. 4669 (14.27/800-27.37/413-2.20/179-38.70/423-07.67/659-5.87/559-10.27/502-1.50/389-2:52.02/745) Vacek V. 4609 (15.25/682-25.79/382-2.60/264-34.05/357-07.78/625-5.56/494-12.34/627-1.68/528-3:01.43/650) Buchta M. 4562 (14.76/740-27.01/406-3.70/535-33.19/344-07.83/610-5.60/502-09.88/478-1.59/457-3:19.04/490) Šašek V. 4532 (16.22/573-40.64/678-2.30/199-46.86/542-08.03/551-5.21/423-13.66/708-1.53/411-3:24.13/447) Mozga J. 4488 (14.79/736-24.48/357-3.00/357-26.80/254-07.76/631-5.99/584-09.99/485-1.56/434-3:01.51/650) Novák D. 4338 (15.31/675-30.17/468-2.40/220-31.00/313-07.62/675-5.18/417-11.47/574-1.59/457-3:13.34/539) Vintera K. 4040 (15.47/656-24.94/366-3.10/381-34.02/356-08.22/498-5.07/396-09.08/431-1.50/389-3:10.26/567) Auředník J. 3117 (14.56/764-30.09/466-3.10/381-36.91/398-07.78/625-5.51/483-/) Plachý A. 2745 (15.08/702-32.95/523-2.90/333-29.40/291-08.12/525-4.94/371-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
desetiboj [M] - Muži | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7130 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 6871 | 259 | ||||||||||||||
3 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 6711 | 419 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6580 | 550 | ||||||||||||||
5 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6262 | 868 | ||||||||||||||
6 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 6052 | 1078 | ||||||||||||||
7 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6041 | 1089 | ||||||||||||||
8 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5963 | 1167 | ||||||||||||||
9 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5862 | 1268 | ||||||||||||||
10 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 5588 | 1542 | ||||||||||||||
11 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4750 | 2380 | ||||||||||||||
MS | Reins KregersReins Kregers | 92 | Latvia | DNF | |||||||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | DNF | ||||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Rykl R. 7130 (11.54/744-7.25/874-12.33/626-1.89/705-52.50/703-14.71/885-35.91/582-4.90/880-50.78/600-5:05.02/531) Stráský V. 6871 (11.22/812-6.90/790-11.47/574-1.89/705-51.63/741-15.33/810-37.07/605-4.30/702-47.16/547-4:55.58/585) Urbánek P. 6711 (11.28/799-6.86/781-13.88/721-1.80/627-50.88/774-15.18/828-37.01/604-3.60/509-44.90/514-5:01.08/554) Kopecký O. 6580 (11.17/823-7.06/828-11.95/603-1.89/705-50.67/784-14.75/880-44.25/751-/-50.89/602-4:52.41/604) Běhounek M. 6262 (11.33/789-6.59/718-11.69/588-1.68/528-51.32/755-15.62/776-37.77/619-3.40/457-41.56/465-4:58.77/567) Holek J. 6052 (11.75/701-6.07/602-11.65/585-1.62/480-51.33/754-16.26/704-30.18/468-4.60/790-37.28/403-4:59.13/565) Páleník O. 6041 (11.69/713-6.89/788-10.80/534-1.71/552-53.63/655-16.98/626-28.67/438-4.40/731-40.38/448-5:00.66/556) Franěk M. 5963 (11.48/757-7.09/835-10.55/519-1.86/679-48.63/879-15.87/747-34.83/560-/-32.50/335-4:44.46/652) Krejča P. 5862 (12.44/567-6.39/673-14.68/770-1.92/731-54.51/619-/-37.60/616-3.50/482-62.60/777-4:48.55/627) Záruba O. 5588 (11.33/789-6.74/753-11.17/556-1.77/602-53.04/680-16.72/654-28.09/427-3.80/562-48.39/565-/) Kregers R. 5516 (11.17/823-7.30/886-14.46/757-1.95/758-50.60/787-15.23/822-40.93/683-/) Samuel F. 4750 (11.83/685-6.40/675-11.14/554-1.86/679-54.44/622-/-34.00/544-3.90/590-37.13/401-/) Doležal J. 3823 (11.17/823-6.81/769-13.85/719-1.95/758-/-/-44.37/754-/) Lepeška J. 675 (11.88/675-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7579 | 0 | ||||||||||||||
2 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 6642 | 937 | ||||||||||||||
3 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 6059 | 1520 | ||||||||||||||
4 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6029 | 1550 | ||||||||||||||
5 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 5917 | 1662 | ||||||||||||||
6 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5745 | 1834 | ||||||||||||||
7 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 5738 | 1841 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5737 | 1842 | ||||||||||||||
9 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5602 | 1977 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 5601 | 1978 | ||||||||||||||
11 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 5330 | 2249 | ||||||||||||||
Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Doubek F. 7579 (11.02/856-7.04/823-14.00/728-1.92/731-49.30/847-14.96/854-42.70/720-4.20/673-62.02/768-4:56.66/579) Baše R. 6642 (11.27/801-6.59/718-12.12/614-1.92/731-51.54/745-15.24/821-30.89/482-4.00/617-39.62/437-4:40.63/676) Žák A. 6059 (11.62/728-6.46/688-11.13/554-1.77/602-51.36/753-15.78/758-30.74/479-3.20/406-38.30/418-4:41.12/673) Pospíšil J. 6029 (11.72/707-6.64/729-11.13/554-1.98/785-50.56/789-15.93/741-30.69/478-/-40.05/443-4:21.22/803) Šachta B. 5917 (11.95/661-6.33/659-11.30/564-1.83/653-53.85/646-16.25/705-21.46/300-4.50/760-35.30/374-4:54.01/595) Hajzler S. 5745 (12.32/589-5.74/531-09.18/437-1.80/627-52.83/689-17.33/590-27.99/425-4.40/731-31.80/325-4:21.58/801) Chudomel V. 5738 (11.38/778-6.30/652-10.05/489-1.71/552-53.41/664-15.73/763-30.14/467-3.60/509-33.44/348-5:07.79/516) Dressler V. 5737 (11.76/699-6.50/697-10.27/502-1.80/627-54.93/602-17.75/548-29.13/447-3.80/562-49.87/587-5:17.00/466) Nový T. 5602 (11.81/689-6.34/661-09.63/463-1.68/528-51.67/739-15.55/784-24.79/363-3.20/406-30.50/306-4:42.78/663) Paták V. 5601 (11.94/663-6.32/657-08.43/392-1.83/653-53.61/656-15.24/821-27.98/425-3.10/381-31.84/325-4:48.42/628) Koucký M. 5330 (12.08/635-5.54/490-11.47/574-1.56/434-54.69/611-17.62/561-31.95/503-3.10/381-48.24/563-4:56.90/578) Mareček J. 5259 (11.85/681-6.30/652-11.42/571-1.92/731-57.87/489-15.73/763-30.05/465-3.90/590-31.29/317-/) Havlík A. 4396 (11.39/776-6.25/641-11.80/594-1.71/552-54.63/614-15.54/785-28.44/434-/) Sádovský M. 4115 (11.72/707-6.22/635-11.00/546-1.65/504-55.63/574-16.82/643-32.12/506-/) Starý A. 1922 (11.80/691-6.29/650-11.58/581-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 6836 | 0 | ||||||||||||||
2 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6720 | 116 | ||||||||||||||
3 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6564 | 272 | ||||||||||||||
4 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 6320 | 516 | ||||||||||||||
5 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6255 | 581 | ||||||||||||||
6 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 6007 | 829 | ||||||||||||||
7 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5998 | 838 | ||||||||||||||
8 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 5880 | 956 | ||||||||||||||
9 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 5634 | 1202 | ||||||||||||||
10 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 5596 | 1240 | ||||||||||||||
11 | Nicolas NeumannNicolas Neumann | 03 | AC Pardubice | 5479 | 1357 | ||||||||||||||
12 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 5412 | 1424 | ||||||||||||||
13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5402 | 1434 | ||||||||||||||
14 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5365 | 1471 | ||||||||||||||
15 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5188 | 1648 | ||||||||||||||
Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šafář J. 6836 (11.46/761-6.74/753-11.41/571-1.95/758-52.57/700-15.14/833-35.93/582-4.50/760-43.84/498-4:49.74/620) Čumpelík L. 6720 (11.88/675-6.37/668-13.01/668-1.89/705-52.81/690-14.88/864-35.33/570-3.70/535-59.05/724-4:49.60/621) Bucha F. 6564 (11.95/661-6.26/644-13.69/709-1.86/679-53.88/645-15.06/842-38.52/635-3.30/431-55.96/677-4:46.31/641) Stránský P. 6320 (11.96/659-6.34/661-14.00/728-1.65/504-54.66/613-15.30/814-35.46/573-3.70/535-53.07/634-4:53.28/599) Svoboda P. 6255 (11.64/723-6.60/720-10.90/540-1.80/627-51.99/725-15.03/846-32.73/518-3.90/590-31.80/325-4:46.40/641) Jára M. 6007 (11.71/709-6.16/621-10.46/513-1.68/528-53.06/679-15.03/846-32.55/515-4.00/617-35.74/381-4:53.53/598) Havlíček A. 5998 (12.19/614-6.22/635-13.09/673-1.86/679-53.32/668-15.59/780-43.68/740-/-49.35/579-4:48.08/630) Türk J. 5880 (11.74/703-6.08/604-11.37/568-1.71/552-55.33/586-14.81/873-25.14/370-4.00/617-43.40/492-5:08.00/515) Jaroš A. 5634 (12.12/628-5.85/554-11.28/563-1.62/480-52.92/685-15.81/754-29.13/447-3.40/457-39.08/429-4:46.90/637) Dallal M. 5596 (11.67/717-6.17/624-12.32/626-1.62/480-52.24/714-15.32/811-18.07/236-3.40/457-42.33/476-5:19.09/455) Žerava C. 5520 (11.45/763-6.00/587-13.76/714-1.62/480-54.00/640-15.60/778-37.98/624-3.60/509-38.84/425-/) Neumann N. 5479 (11.74/703-5.77/537-12.48/636-1.59/457-55.98/560-16.06/726-35.52/574-3.10/381-40.67/452-5:19.37/453) Sup M. 5412 (11.93/665-6.13/615-09.56/459-1.68/528-54.95/601-16.21/709-24.26/353-3.40/457-36.64/394-4:47.89/631) Raba J. 5402 (11.60/732-5.56/494-11.51/577-1.53/411-52.04/723-15.95/738-21.89/308-3.80/562-34.33/361-5:11.38/496) Rodr V. 5365 (12.22/608-5.82/548-11.27/562-1.56/434-55.56/577-15.91/743-32.94/523-3.10/381-42.70/481-5:09.21/508) Vodička D. 5188 (12.53/551-/-12.05/609-1.62/480-55.35/585-16.04/728-34.61/556-3.20/406-52.64/628-4:45.75/645) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |