Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts
Ventspils, 42,195km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābelītis Edgars | VM | VSK Noskrien Rīga | ||
2. | Ābols Jānis | VM | Maratona klubs Madona - Rīga | ||
3. | Abromaityte-Šmaiže Lina | SM40 | Inžinerija Vilnius | ||
4. | Bikšis Ritvars | VM40 | Ventspils | ||
5. | Butkēvičus Jānis | VM | Salacgrīva | ||
6. | Čunčule Iveta | SM | Ventspils | ||
7. | Dubinskas Arūnas | VM40 | Lietuva Vilnius | ||
8. | Ekholm Elmar | VM50 | Laguja | ||
9. | Gržibovskis Edmunds | VM50 | VSK Noskrien Kākciems | ||
10. | Gržibovskis Raitis | VM | VSK Noskrien Rīga | ||
11. | Ignatenko Igor | VM50 | Papsaare küla | ||
12. | Igor Ignatenko | VM50 | PAPSAARE KÜLA, AUDRU VALD | ||
13. | Jarnstedt Henri | VM | Ventspils | ||
14. | Kalniņš Ritvars | VM40 | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
15. | Kņaževa Zoja | SM40 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
16. | Kosilo Andrijs | VM | Dunalka Dunalka | ||
17. | Laucis Normunds | VM50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
18. | Leibčs Romualds | VM | ZS34ArtBN Daugavpils | ||
19. | Liepiņš Vilnis | VM60 | individuāli Carnikava | ||
20. | Maslobojevs Sergejs | VM | NRC Rīga Rīga | ||
21. | Medeikis Algirdas | VM40 | BK Šiauliai | ||
22. | Misāne Randa | SM | Liepāja | ||
23. | Neimonts Maksims-Dāvids | VM | Ventspils | ||
24. | Peticonoks Vladislavs | VM | VELO+ Jurmala | ||
25. | Pozdņakovs Aleksejs | VM40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
26. | Steržanovs Aleksejs | VM | Ventspils | ||
27. | Šmaižys Valdas | VM40 | Inžinerija Vilnius | ||
28. | Štulbergs Gatis | VM | Maratona klubs/Dionsportlab Rīga | ||
29. | Teteruks Vitalijs | VM | Ventspils | ||
30. | Ūdris Arne | VM40 | 100KM RĪGA | ||
31. | Vaidelinskiene Kristina | SM | Bėgimo klubas Šiauliai | ||
32. | Videmanis Didzis | VM | Ventspils | ||
33. | Videmanis Māris | VM40 | Ventspils |
Ventspils, 21,0975km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ansons Ainārs | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
2. | Anškens Kristaps | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
3. | Apfelbaums Ilgonis | V60 | MARATONA KLUBS/Ventspils Reiss Ventspils | ||
4. | Ariko Dmitrijs | V | Worldline Runners Riga | ||
5. | Balinskis Sandris | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
6. | Birznieks Aldis | V60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
7. | Cīmure Inta | S | Cīmurēni Rīga | ||
8. | Dauksts Ritvars | V | ventspils | ||
9. | Else Asnate | S | Mazsalaca | ||
10. | Erne Katrīna | S. | Rīga | ||
11. | Gavrilova Sofja | S | Olaine | ||
12. | Groma Anna | S | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
13. | Jakovļevs Vitālijs | V | www.endo.lv Cēsis | ||
14. | Kristapsons Gundars | V40 | Ātrie vilki Mežezeri | ||
15. | Krūmiņš Sandris | V40 | MARATONA KLUBS / MRC Ventspils | ||
16. | Lagzdiņš Uģis | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
17. | Lapiņš Ivars | V40 | SPORTLAT Liepāja | ||
18. | Maksimenko Mihails | V60 | Valmieras vieglatletikas klubs Valmiera | ||
19. | Malacanovs Aivars | V40 | Jelgava | ||
20. | Onzuls Jānis | V50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
21. | Plotņikovs Dmitrijs | V | Riga | ||
22. | Popovs Vadims | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
23. | Rakšte Līga | S | Rīga | ||
24. | Redisons Juris | V40 | FOLKMAŅI Tērvete | ||
25. | Sarvuta Ina | S | Ventspils | ||
26. | Smilga Kaspars | V | Sia Cartiero Rīga | ||
27. | Sokolov Denis | V40 | Rīga | ||
28. | Stepanovs Vadims | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
29. | Vilks Jurijs | V40 | Riga | ||
30. | Vītoliņš Jānis | V | Paskriesim Rīga | ||
31. | Vizulis Jānis | V40 | Liepāja |
Ventspils, 10km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bauere Ieva | SN20 | Rīga | ||
2. | Behmanis Guntis | VN40 | Rīga | ||
3. | Brūklis Rūdolfs | VN20 | Jūrkalne | ||
4. | Doniņš Māris | VN30 | Ventspils | ||
5. | Ernstsone Agnese | SN20 | Ventspils | ||
6. | Frīzendorfa Elīna | SN30 | Ventspils | ||
7. | Gibašovs Igors | VN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
8. | Goldbergs Mārtiņš | VN20 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
9. | Gromule Alise | SN20 | Rīga | ||
10. | Jokubauske Ieva | SN30 | Begimo klubas Siauliai | ||
11. | Kaibeļeva Jūlija | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
12. | Konovaluks Arturs | VN30 | Froster Jelgava | ||
13. | Kreislers Egīls | VN30 | Ventspils | ||
14. | Kristapsons Dēvids | VNJ | Ātrie vilki Mežezeri | ||
15. | Ķirsis Ingus | VN20 | Liepāja | ||
16. | Leesi Rolands | VN50 | Parnu | ||
17. | Lejniece Kristīne-Krista | SN20 | Zemgales Ziņas Ventspils | ||
18. | Lūse Laura | SN20 | Zefīrs Ventspils | ||
19. | Marhileviča Sanita | SN40 | Jelgava | ||
20. | Maula Anna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
21. | Mitru Danna | SN30 | Rīga | ||
22. | Mozga Māra | SN20 | Rīga | ||
23. | Olander Eric | VN50 | Glendale | ||
24. | Ozoliņa Elīna | SN30 | MRC Ventspils | ||
25. | Ozoliņš Oskars | VN30 | MRC Ventspils | ||
26. | Proviliwa Anastasija | SN30 | Rīga | ||
27. | Purvīte Arta | SN30 | Rīga | ||
28. | Putniņa Linda | SN30 | Putniņi.lv Ragana | ||
29. | Radvils Alfrēds | VN30 | Rīga | ||
30. | Rēķis Daniels | VN30 | Rīgas satiksme Rīga | ||
31. | Rībens Elvis | VN20 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
32. | Romans Raivo | VN20 | Rīga | ||
33. | Rudzīte Lauma | SN20 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
34. | Ruttulis Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
35. | Šaudiņš Jānis | VN20 | Rēzeknes novads Rēzeknes novads | ||
36. | Štekerhofa Agnese | SN30 | Ventspils | ||
37. | Štrauss Ivars | VN30 | Jelgava | ||
38. | Tokarevičs Andrejs | VN30 | Rīga | ||
39. | Tomsons Matīss | VN30 | Zefīrs Ventspils | ||
40. | Totojeva Aļina | SN30 | Riga | ||
41. | Turčina Aiga | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
42. | Vēbere-Landmane Lelde | SN30 | Ventspils | ||
43. | Vīksne Dace | SN30 | VSK Noskrien Liepāja | ||
44. | Zauers Didzis | VNJ. | Kuldīga | ||
45. | Zelmenis Dāvis | VN20 | MARATONA KLUBS Ventspils |
Ventspils, 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abražuns Intars | VT | Rīga | ||
2. | Ālīte Andra | ST | Ventspils | ||
3. | Balode Kristiāna | ST | Ventspils | ||
4. | Baumanis Dainis | VT | Rīga | ||
5. | Dambīte Zane | ST | Liepāja | ||
6. | Dzintars Kaspars | VT | FK BANDAVA Priekule | ||
7. | Elksne Diāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
8. | Elsts Edgars | VT | Rīga | ||
9. | Glazkina Lolita | ST | Rīga | ||
10. | Goša Anna | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
11. | Goša Sabīne | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
12. | Grantiņš Kristers-Kristofers | VTB | Ventspils | ||
13. | Grebeško Vladislavs | VT | Rīgas satiksme Rīga | ||
14. | Ģiga Lelde | ST | Rīga | ||
15. | Kalniņš Edmunds | VT | Jelgava | ||
16. | Kārkliņš Reinis | VTB | adaži | ||
17. | Kijevs Vitalijs | VT | Jūrmala | ||
18. | Krasņicka Ilze | ST | Ventspils | ||
19. | Kučerova Evita | ST | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
20. | Kvasņina Olga | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
21. | Lagzdiņš Elans | VTB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
22. | Laure-Rudīte Ilona | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
23. | Leitāne Daiga | STB | Stopiņu nov. | ||
24. | Lemantoviča Džeina | STB | Rīga | ||
25. | Maļčenkova Arina | ST | Rīga | ||
26. | Neimane Aiga | ST | Glendale | ||
27. | Ņikitins Renāts | VT | Rīgas Satiksme Rīga | ||
28. | Pastors Artūrs | VTA | OSC Ogre | ||
29. | Pavasars Ēriks | VT | Piņķi | ||
30. | Poikāne Ilze | ST | Jelgava | ||
31. | Putniņš Jānis | VT | Putnini.lv Ragana | ||
32. | Redisons Tomass | VT | FOLKMAŅI Ozolnieki | ||
33. | Rozītis Inguss | VT | Kuldīga | ||
34. | Savčenkovs Jurijs | VT | Rīga | ||
35. | Sincovs Antons | VT | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
36. | Smirnovs Valerijs | VT | Atletika Rīga | ||
37. | Sokolovska Vera | STA | Юрмала | ||
38. | Staķava Eva | STA | Ventspils | ||
39. | Tokareviča Kristīne | ST | Rīga | ||
40. | Tokareviča Veronika | STB | Rīga | ||
41. | Ūbele Inguna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
42. | Valerts Andris | VT | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
43. | Valmiers Jānis | VT | Rīga | ||
44. | Vanaga Dace | ST | Jelgava | ||
45. | Vasiļjeva Svetlana | ST | Rīgas Satiksme Jelgava | ||
46. | Zariņš Dagnis | VTB | Rīga | ||
47. | Zeltiņš Lauris | VTA | RP SIA RĪGAS SATIKSME Rīga | ||
48. | Zihmane Laima | ST | Ventspils |
Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Mārtiņš | VB1 | MARATONA KLUBS TALSI | ||
2. | Aksenoks Kristofers | VB1 | Rīga | ||
3. | Allena Elizabete-Anna | SB2 | Labs starts Rīga | ||
4. | Astrausks Rihards | VB1 | Individuāli Grobiņa | ||
5. | Beleviča Jete | SB1 | Ogre | ||
6. | Berga Unda | SB3 | Saldus | ||
7. | Bergholde Paula | SB2 | Kuldīga Kuldīga | ||
8. | Cīmurs Kārlis | VB3 | Cīmurēni Rīga | ||
9. | Cīmurs Viesturs | VB1 | Cīmurēni Rīga | ||
10. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
11. | Ergis Daniels | VB1 | Rīga | ||
12. | Ernstsons Valters | VB1 | Ventspils | ||
13. | Freimane Elza | SB1 | Ventspils | ||
14. | Gaidis Božens | VB1 | Rēzekne | ||
15. | Gaidis Edvards | VB2 | Rezekne | ||
16. | Gibašovs Matvejs | VB3 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
17. | Gilučs Olivers | VB1 | Rīga | ||
18. | Griņevičs Eļdars | VB2 | ABC software Baloži | ||
19. | Groma Katrīna | SB1 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
20. | Groma Marta | SB1 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
21. | Indrikovs Kārlis | VB3 | Nodarbinātības valsts aģentūra Rīga | ||
22. | Jaundzema Dārta-Elīza | SB4 | Labs starts Rīga | ||
23. | Kalniņa Ieva | SB4 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
24. | Klīve Ernests | VB2 | Jūrmala | ||
25. | Konovaluks Marks | VB1 | Froster Jelgava | ||
26. | Koršenkova Anastasija | SB1 | Rēzekne | ||
27. | Koršenkova Nadežda | SB1 | Rēzekne | ||
28. | Koršenkova Vera | SB4 | Rēzekne | ||
29. | Kreislers Bruno | VB1 | Ventspils | ||
30. | Kreislers Emīls | VB1 | Ventspils | ||
31. | Kvasņins Kevins | VB3 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
32. | Lācare Džemma | SB3 | Rīga | ||
33. | Landmane Ance | SB1 | Ventspils | ||
34. | Lazdāne Annija | SB1 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
35. | Ļežaņina Jeļena | SB3 | Rīga | ||
36. | Malacanova Annija | SB2 | Jelgava | ||
37. | Meldrājs Hugo | VB1 | Vangaži | ||
38. | Misāns Austris | VB3 | Liepāja | ||
39. | Ozers Arnolds | VB1 | Rīga | ||
40. | Ozoliņa Paula | SB2 | MRC Ventspils | ||
41. | Ozoliņš Patriks | VB1 | MRC Ventspils | ||
42. | Pūce Anna-Laura | SB1 | Ventspils | ||
43. | Pūpols Ansis | VB1 | Brocēni | ||
44. | Purvīte Katrīna | SB1 | Rīga | ||
45. | Reimarts Teo | VB1 | KSMR Fitness Rāmava | ||
46. | Reingolde Alise | SB4 | Smiltene Smiltene | ||
47. | Rudītis Lukass | VB1 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
48. | Rudītis Mariuss | VB4 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
49. | Semjonova Ksenija | SB4 | Rīga | ||
50. | Stepanova Adele | SB1 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
51. | Strāķis Ansis | VB4 | Rīga | ||
52. | Straubergs Ernests | VB1 | Limbaži | ||
53. | Ubaxdullaev Saidumar | VB4 | Tashkent | ||
54. | Vahere-Abražune Elīna | SB2 | Rīga | ||
55. | Videmane Evita | SB1 | Ventspils | ||
56. | Videmane Madara | SB1 | Ventspils | ||
57. | Vilks Krišjānis | VB2 | Rīga | ||
58. | Vilks Oto | VB3 | Rīga | ||
59. | Zariņš Armands-Henrijs | VB4 | Rēzekne |