# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Gunta Vaičule 37.44 09.07.1995. 1139 Candidate for master Pēteris Stripkāns, Edvīns Krūms Mítink EA-Czech Indoor Gala Ostrava, Čehija 12.02.2019.
2 Sindija Bukša 38.89 14.12.1997. 1061 Candidate for master Mārīte Lūse Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:57
3 Māra Anna Zīverte 40.26 18.12.2002. 989 First-class Laila Nagle Baltic U18 team championships Kuldīga 02.03.2019.
4 Paula Katrīna Skalberga 40.57 18.05.2002. 973 First-class Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Baltic U18 team championships Kuldīga 02.03.2019.
5 Patrīcija Sarmule 40.92 29.08.2002. 956 First-class Viktors Lācis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
6 Patricija Cīrule 41.27 10.11.2001. 938 First-class Leonīds Strekalovskis Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
7 Madara Lungeviča 41.51 10.05.2001. 926 First-class Līga Macarovska Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:57
8 Daniela Supe 41.56 17.09.2003. 924 First-class Baiba Kaufmane Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
9 Asnāte Kalniņa 41.70 28.05.1999. 917 First-class Mārīte Lūse Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:57
10 Amanda Hilda Gromova 41.78 14.12.2002. 913 First-class Dace Vizule Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
11 Marija Medvedeva 42.00 23.11.2000. 902 First-class Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
12 Madara Bērziņa 42.13 30.03.2005. 896 First-class Līga Dzene STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
13 Invida Mauriņa 42.41 23.07.2003. 882 Second-class Andrejs Saņņikovs Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
14 Kitija Zaula 42.80 13.05.2004. 864 Second-class Ginta Teko, Agris Ķirsis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
15 Viktorija Jevdokimova 42.83 27.12.2002. 862 Second-class Dmitrijs Hadakovs Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
16 Klinta Lindāne 43.06 21.03.2003. 851 Second-class Ainis Raubišķis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
17 Sonora Pētersone 43.08 25.06.2002. 850 Second-class Baiba Kaufmane Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
18 Laura Līva Umperoviča 43.15 13.01.2002. 847 Second-class Aleksandrs Krauklītis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:57
19 Marta Ločmele 43.47 06.06.1993. 832 Second-class Jevgēnijs Liepa STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
20 Marta Ločmele 43.47 06.07.2002. 832 Second-class Mārīte Lūse Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
21 Alise Šterna 43.51 28.11.2004. 785 Second-class Daiga Stumbre LSSS slēgtās sacensības U16 LOC manēža 11.01.2019.
22 Kristīne Grīnberga 43.55 30.04.2002. 828 Second-class Ilze Stukule Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:00
23 Kristīne Urtāne 43.59 23.12.2004. 826 Second-class Solveiga Ziediņa Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
24 Amanda Radava 43.59 16.07.2002. 826 Second-class Daiga Stumbre Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
25 Amina Askarova 43.73 26.01.2002. 820 Second-class Vjačeslavs Goļinskis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
26 Jeļizaveta Romaņenko 43.89 07.08.2004. 812 Second-class Andrejs Saņņikovs Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
27 Enija Pļaviņa 43.89 16.12.2003. 812 Second-class Krists Siņicins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
28 Anna Brode 43.95 29.01.2003. 810 Second-class Baiba Kaufmane Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:48
29 Dace Asme 43.98 02.06.1999. 808 Second-class Santa Lorence Baltic cup of athletics Rīga 01.03.2019.
30 Ļiļa Holodkova 44.01 14.10.2003. 807 Second-class Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
31 Marta Balanasa 44.07 09.04.2005. 804 Second-class Gunta Blūmiņa Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
32 Ieva Lanka 44.10 15.08.1995. 803 Second-class Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:45
33 Daniela Kalniņa 44.16 29.10.2002. 800 Second-class Rasma Turka Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
34 Renāte Beļājeva 44.31 17.02.2004. 793 Second-class Austris Āboliņš Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
35 Amanda Sobinova 44.32 15.12.2003. 793 Second-class Diāna Lauva Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
36 Marija Ševcova 44.33 20.05.2004. 792 Second-class Andrejs Saņņikovs Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
37 Paula Sakne 44.61 20.10.2001. 779 Second-class Andrejs Saņņikovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:51
38 Rēzija Grēta Štrausa 44.70 28.10.2004. 775 Second-class Agnese Kļava, Aigars Matisons Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
39 Elza Zeta Baumane 44.70 06.05.2004. 775 Second-class Viktors Lācis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
40 Elizabete Kociņa 44.70 17.02.2006. 775 Second-class Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 14 Ventspils OC vieglatlētikas manēža 12.03.2019.
41 Viktorija Popovičeva 44.75 27.12.2003. 773 Second-class Gaļina Kozireva Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:54
42 Sendija Matušonoka 44.94 08.02.2002. 765 Second-class Daiga Stumbre Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
43 Laura Osipenko 45.00 29.07.2005. 716 Third-class Diāna Lauva LSSS slēgtās sacensības U16 LOC manēža 11.01.2019.
44 Alise Petrova 45.04 12.06.2005. 760 Second-class Anita Klapote Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
45 Rita Krauja 45.07 30.06.2004. 759 Second-class Līga Dzene, Raitis Ravinskis Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
46 Natālija Jastrebova 45.18 15.01.2004. 754 Second-class Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
47 Luīze Emīlija Laveniece 45.20 24.07.2001. 753 Second-class Laila Nagle Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 16:51
48 Anastasija Ivanova 45.23 20.03.2000. 752 Second-class Vjačeslavs Goļinskis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
49 Jolanta Kučinskaite 45.35 11.08.2000. 746 Third-class Diāna Lauva Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
50 Dinija Līga Paegle 45.37 22.06.2005. 745 Third-class Anete Sorokina Maxima Youth cup Rīga 10.02.2019.