# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Aleksandrs Kucs 22.64 20.09.2000. 899 Candidate for master Aivars Noris Viļņas SC atklātais čempionāts telpās Viļņa, Lietuva 14.01.2019.
2 Artūrs Vecbaštiks 23.49 09.03.2001. 788 First-class Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Aleksandrs Korčagins 23.52 12.07.2002. 784 First-class Jūlija Iļjušina-Pavlova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Aleksandrs Madijarovs 23.56 05.07.1999. 779 First-class Pēteris Karlivāns, Edgars Voitkevičs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
5 Gints Drigulis 23.62 14.08.2001. 772 First-class Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
6 Oskars Grava 23.66 07.10.2001. 767 Second-class Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
7 Alens Judovs 23.70 21.08.2003. 762 Second-class Sandis Sabājevs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
8 Mikus Saldovers 23.72 17.04.1998. 760 Second-class Jūlija Iļjušina-Pavlova Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
9 Dmitrijs Ļašenko 23.73 06.06.2002. 758 Second-class Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Juris Volkovs 24.06 30.10.2001. 718 Second-class Laila Nagle MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Aksels Blanks 24.07 03.07.2001. 717 Second-class Gints Bitītis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
12 Artūrs Isajevs 24.15 30.08.2002. 707 Second-class Aļona Fomenko MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
13 Vadims Zaharovs 24.56 25.02.2003. 659 Second-class Ineta Zālīte MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Artjoms Kalnpurs 24.80 05.04.2003. 632 Second-class Anita Klapote MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
15 Kārlis Liede 24.82 08.04.2002. 629 Second-class Genādijs Ļebedevs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
16 Aleks Uļjanovs 24.88 04.09.2002. 623 Third-class Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
17 Rinalds Valts Zariņš 25.16 25.12.2000. 592 Third-class Aigars Feteris, Anita Trumpe MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Valters Viļums 25.28 21.05.2001. 579 Third-class Ineta Zālīte MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Daņils Sapuns 25.32 14.12.2002. 574 Third-class Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
20 Kārlis Mihailovs 25.57 20.11.2002. 548 Third-class Arno Kiršteins MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Ģirts Ūdriņš 25.67 16.01.2001. 537 Third-class Brigita Romanovska MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Reinis Rozenbahs 25.78 16.07.2002. 526 Third-class Daila Mankusa MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Gustavs Riekstiņš 25.85 31.07.2002. 519 Third-class Dace Vizule MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
24 Kristers Vērdiņš 25.86 30.01.2001. 518 Third-class Svetlana Petrakova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Svens Selevics 25.92 22.11.2001. 512 Third-class Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
26 Gvido Miezers 26.00 10.05.2003. 504 Third-class Dace Vizule MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
27 Krišs Ričards Briedis 26.21 10.12.2002. 483 Third-class Raitis Ravinskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
28 Jēkabs Jansons 26.25 13.05.2003. 479 Third-class Ieva Skurule Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
29 Agris Brikmanis 26.26 02.07.1983. 478 Third-class Jurijs Volkinšteins Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
30 Kevins Rožkalns 26.28 01.01.2001. 476 Third-class MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Romāns Hairuļins 26.33 24.01.2001. 471 Third-class Nadežda Milbrete MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
32 Alens Balans 26.34 18.02.2004. 470 Third-class Markus Anzenavs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
33 Edgars Gredzens 26.40 09.01.2003. 464 Third-class Raitis Ravinskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
34 Ivans Gutovs 26.58 07.06.2002. 447 First-class junior Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
35 Aleksandrs Zinkevičs 26.58 05.12.2004. 447 First-class junior Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Daniils Mitrofanovs 26.65 26.06.2002. 440 First-class junior Ināra Znūtiņa MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
37 Alekss Pugejs 26.67 28.02.2003. 438 First-class junior Genādijs Ļebedevs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
38 Uvis Stumbris 26.68 27.06.2003. 437 First-class junior Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
39 Valdis Lukaševičs 26.68 20.04.2004. 437 First-class junior Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
40 Markus Mehaņikovs 26.70 03.07.2002. 435 First-class junior Daila Mankusa MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
41 Jānis Ķigurs 26.70 17.09.2003. 435 First-class junior Ineta Zālīte Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
42 Jurģis Liniņš 26.73 01.02.2004. 433 First-class junior Santa Lorence MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
43 Daniels Matīss Kraučs 26.78 12.04.2001. 428 First-class junior Aivars Čaklis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
44 Rihards Jakubovics 27.18 06.06.2001. 392 First-class junior Andrejs Gross MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
45 Edvarts Eglītis 27.21 09.03.2004. 389 First-class junior Ainis Raubišķis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
46 Aleks Kožuškevičs 27.26 25.12.2004. 384 First-class junior Diāna Lauva MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
47 Jānis Biernis 27.31 08.12.2003. 380 Second-class junior Baiba Kaufmane Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
48 Jānis Laugalis 27.31 14.01.2003. 380 Second-class junior Agnese Kļava MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
49 Ivars Millers 27.35 14.04.2004. 377 Second-class junior Aija Lancmane MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
50 Dāvis Strādnieks 27.43 04.07.2003. 370 Second-class junior Aivars Čaklis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.