# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Māra Anna Zīverte 25.85 18.12.2002. 919 Candidate for master Laila Nagle MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Amanda Hilda Gromova 26.27 14.12.2002. 884 First-class Dace Vizule MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Madara Bērziņa 26.61 30.03.2005. 856 First-class Līga Dzene Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
4 Luīze Dārta Sietiņa 26.65 09.02.2001. 852 First-class Juris Petrovičs, Andris Kronbergs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
5 Kristīne Grīnberga 26.69 30.04.2002. 849 First-class Ilze Stukule Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
6 Ieva Turķe 26.74 23.07.1998. 845 First-class Aldis Čākurs 2019 Graduate Classic Lincoln, NE 11.01.2019.
7 Sintija Brante 26.76 12.05.2000. 843 First-class Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
8 Daniela Supe 27.16 17.09.2003. 811 First-class Baiba Kaufmane Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
9 Ieva Ivanova 27.74 25.07.2001. 766 Second-class Aivars Noris Viļņas SC atklātais čempionāts telpās Viļņa, Lietuva 14.01.2019.
10 Jūlija Širina 27.79 12.09.2002. 762 Second-class Nadežda Milbrete MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Beatrise Zvirgzdiņa 27.80 06.06.2002. 761 Second-class Edvīns Krūms Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
12 Natalija Iastubova 27.81 760 Second-class Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
13 Viktorija Jevdokimova 28.00 27.12.2002. 746 Second-class Dmitrijs Hadakovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Karīna Merkuševa 28.02 08.08.2003. 744 Second-class Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
15 Enija Pļaviņa 28.07 16.12.2003. 740 Second-class Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
16 Klinta Lindāne 28.08 21.03.2003. 739 Second-class Ainis Raubišķis Viļņas SC atklātais čempionāts telpās Viļņa, Lietuva 14.01.2019.
17 Loreta Drulle 28.09 19.06.2003. 739 Second-class Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Justīne Paula Zīle 28.17 31.03.2003. 733 Second-class Edvīns Krūms MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Paula Sakne 28.18 20.10.2001. 732 Second-class Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
20 Kristīne Ivanova 28.23 01.01.2002. 728 Second-class Aivars Noris MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Rita Krauja 28.29 30.06.2004. 724 Second-class Līga Dzene, Raitis Ravinskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
22 Sonora Pētersone 28.40 25.06.2002. 715 Second-class Baiba Kaufmane Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
23 Marta Matisova 28.40 16.12.2004. 715 Second-class Arno Kiršteins MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
24 Sendija Matušonoka 28.46 08.02.2002. 711 Second-class Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
25 Alise Šterna 28.46 28.11.2004. 711 Second-class Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
26 Sabīne Roziņa 28.47 18.08.2001. 710 Second-class Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
27 Agnese Besikirska 28.48 14.08.2002. 709 Second-class Indulis Matīss MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
28 Anna Brode 28.53 29.01.2003. 706 Second-class Baiba Kaufmane Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
29 Mia Melbārde 28.57 06.01.2004. 703 Second-class Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
30 Amina Askarova 28.68 26.01.2002. 694 Second-class Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
31 Sintija Penka 28.77 10.03.2002. 688 Second-class Līga Dzene Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
32 Elza Zeta Baumane 28.78 06.05.2004. 687 Second-class Inga Vītola Skulte, Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
33 Krista Ķepīte 28.86 28.11.2004. 681 Second-class Līga Dzene Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
34 Alise Kārkliņa 28.93 02.01.2003. 676 Second-class Santa Lorence MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
35 Annija Tamane 29.01 02.10.2001. 670 Second-class Dace Vizule MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Aleksandra Siņegubova 29.03 17.02.2002. 669 Second-class Lana Jēkabsone Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
37 Elīna Tumša 29.06 08.09.2003. 667 Second-class Ainis Raubišķis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
38 Alisa Proščinko 29.09 20.12.2004. 664 Second-class Jana Hadakova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
39 Paula Gromova 29.18 29.09.2003. 658 Second-class Ineta Zālīte MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
40 Aija Līga Lagzdiņa 29.21 18.11.2001. 656 Second-class Ineta Zālīte Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
41 Luīze Emīlija Laveniece 29.34 24.07.2001. 647 Third-class Laila Nagle MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
42 Sanija Raina Brenča 29.38 18.04.2001. 644 Third-class Ineta Zālīte MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
43 Tīna Krista Krūmiņa 29.60 26.11.2004. 628 Third-class Alvis Čākurs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
44 Dace Faituša 29.82 10.02.1968. 613 Third-class Anatolijs Titovs Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
45 Nikola Ļisica 30.00 16.09.2003. 600 Third-class Lana Jēkabsone Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
46 Loreta Štoferte 30.00 16.08.2002. 600 Third-class Indulis Matīss MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
47 Jekaterina Bore 30.12 10.08.2003. 592 Third-class Lana Jēkabsone Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
48 Daniela Kristiņa 30.13 26.06.2004. 591 Third-class Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
49 Sanija Ozola 30.33 13.04.2003. 578 Third-class Aļona Fomenko MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
50 Kristīne Kurmejeva 30.48 06.09.2005. 568 Third-class Ieva Zālīte, Lija Krūkliņa Valgas čempionāts 2018 Valga, Igaunija 13.12.2018.