# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Lāsma Padedze 14.81 29.07.1998. 884 Candidate for master Artūrs Priževoits 2018 Yale Season Opener 08.12.2018.
2 Linda Ozola 13.96 13.06.1993. 831 First-class Guntars Gailītis Riga championships Rīga 01.02.2019.
3 Laura Ikauniece 13.92 31.05.1992. 829 First-class Andrejs Nazarovs International Combined Events Meeting Tallina, Igaunija 02.02.2019.
4 Kristīne Strazdīte 13.55 17.08.1999. 806 First-class Pēteris Karlivāns JDL DMR Invitational Winston-Salem, NC 15.02.2019.
5 Ieva Šēra 13.45 24.07.2000. 799 First-class Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
6 Anna Nagle 12.99 02.07.1995. 771 First-class Kaspars Gulbis Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
7 Kristīne Deruma 12.76 31.10.1998. 757 First-class Pēteris Karlivāns Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
8 Aivita Smiļģe 12.41 20.10.2000. 735 Second-class Indra Eversone Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
9 Inga Miķelsone - Leimane 12.06 17.03.1991. 713 Second-class Valentīna Smoča Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
10 Anete Kociņa 11.80 05.02.1996. 697 Second-class Valentīna Eiduka Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
11 Auce Mūrniece 11.51 31.10.2000. 679 Second-class Roberts Blumbergs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
12 Amanda Savicka 11.44 29.12.2000. 675 Second-class Raivis Maķevics Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
13 Laima Barbane 11.37 21.08.1990. Inga Vītola Skulte, Viktors Bonders Baltic cup of athletics Rīga 01.03.2019.
14 Kristīne Blaževiča 11.35 11.12.2001. 669 Second-class Andis Austrups, Natālija Čakova International U20 match Minska (Baltkrievija) 25.02.2019.
15 Dita Kaša 11.18 14.08.1997. 659 Second-class Imants Kairišs Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
16 Samanta Čunčule 11.07 11.11.2001. 652 Second-class Andis Zeile Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
17 Laura Dūma 10.91 26.02.2001. 642 Second-class Anita Krauklīte, Andis Austrups Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
18 Luīze Opolā 10.85 23.04.2001. 639 Second-class Artūrs Priževoits 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
19 Rota Rulle 10.84 27.09.2000. 638 Second-class Inese Grava, Valentīna Smoča Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
20 Krista Sprūde 10.62 13.10.2001. 624 Second-class Daiga Stumbre Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
21 Ilona Dramačonoka 10.61 04.09.1992. 624 Second-class Raivis Maķevics Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
22 Rebeka Ozolniece 10.59 15.06.2000. 622 Second-class Daiga Stumbre Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
23 Ina Vekmane 10.48 01.01.1975. 616 Third-class Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
24 Džeina Dombrava 10.37 06.07.2000. 609 Third-class Ināra Aperāne Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
25 Laila Pētersone 10.36 09.10.1970. 608 Third-class Viktors Bonders LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
26 Beatrise Radze 10.32 26.02.2001. 606 Third-class Egons Lācis Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
27 Ilona Apele 10.32 10.01.1974. 606 Third-class Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
28 Lovisa Ķerubine 10.31 11.10.2001. 605 Third-class Svetlana Petrakova Šauļu atklātais pilsētas čempionāts Šauļi, Lietuva 17.01.2019.
29 Signe Vilhovika 10.14 30.08.2000. 595 Third-class Ināra Znūtiņa Riga championships Rīga 01.02.2019.
30 Adriana Kandu 10.13 25.02.2004. 594 Third-class Dmitrijs Hadakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
31 Ineta Grunte Dinsberga 9.98 22.11.1981. 585 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
32 Beāte Goba 9.87 13.06.2001. 578 Third-class Andris Jansons Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
33 Linda Lelde Līduma 9.84 29.10.2001. 576 Third-class Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
34 Aiva Niedra 9.48 18.03.1999. 554 Third-class Imants Kairišs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
35 Veronika Lisovska 9.39 25.03.2001. 548 Third-class Lija Krūkliņa Valgas čempionāts 2018 Valga, Igaunija 13.12.2018.
36 Eva Ūbele 9.37 09.02.2000. 547 Third-class Zigmārs Gulbis Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
37 Dita Martinsone 9.35 27.08.1980. 546 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
38 Una Birzniece 9.14 27.08.1979. 533 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
39 Irina Birjukova 9.05 20.01.1983. 527 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
40 Santa Jokuma 8.98 15.01.1972. 523 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
41 Anita Bērsone 8.97 16.10.1977. 523 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
42 Paula Peipiņa 8.89 30.07.2000. 518 Third-class Inna Radeviča Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
43 Kristīne Andrejeva 8.88 01.06.1985. 517 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
44 Evita Galviņa 8.85 04.01.1978. 515 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
45 Emija Verčinska 8.76 17.02.2000. 510 Third-class Leonīds Valdonis Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
46 Linda Juško 8.53 16.01.2002. 495 Third-class Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
47 Kitija Frolova 8.46 01.12.1999. 491 First-class junior Mārtiņš Rūgums Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
48 Liega Krasovska 8.41 12.04.2000. 488 First-class junior Irēna Vītola, Andis Austrups 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
49 Nellija Miltiņa 8.36 26.07.2004. 485 First-class junior Sergejs Petrakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
50 Valērija Ruta Hartmane 8.33 21.01.2001. 483 First-class junior Tatjana Donāne Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.