# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Lāsma Padedze 14.81 29.07.1998. 884 Candidate for master Artūrs Priževoits 2018 Yale Season Opener 08.12.2018.
2 Laura Ikauniece 13.72 31.05.1992. 816 First-class Andrejs Nazarovs Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused kergejõustikus Tallina, Igaunija 15.01.2019.
3 Ieva Šēra 13.45 24.07.2000. 799 First-class Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
4 Aivita Smiļģe 12.41 20.10.2000. 735 Second-class Indra Eversone Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
5 Anna Nagle 12.10 02.07.1995. 716 Second-class Kaspars Gulbis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
6 Kristīne Deruma 11.71 31.10.1998. 692 Second-class Pēteris Karlivāns Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
7 Auce Mūrniece 11.51 31.10.2000. 679 Second-class Roberts Blumbergs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
8 Amanda Savicka 11.44 29.12.2000. 675 Second-class Raivis Maķevics Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
9 Samanta Čunčule 11.07 11.11.2001. 652 Second-class Andis Zeile Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
10 Luīze Opolā 10.85 23.04.2001. 639 Second-class Artūrs Priževoits 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
11 Laima Barbane 10.72 21.08.1990. 630 Second-class Inga Vītola Skulte, Viktors Bonders Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
12 Ilona Apele 10.32 10.01.1974. 606 Third-class Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
13 Lovisa Ķerubine 10.31 11.10.2001. 605 Third-class Svetlana Petrakova Šauļu atklātais pilsētas čempionāts Šauļi, Lietuva 17.01.2019.
14 Adriana Kandu 10.13 25.02.2004. 594 Third-class Dmitrijs Hadakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
15 Ineta Grunte Dinsberga 9.96 22.11.1981. 584 Third-class Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
16 Rebeka Ozolniece 9.92 15.06.2000. 581 Third-class Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
17 Linda Lelde Līduma 9.84 29.10.2001. 576 Third-class Dainis Lodiņš, Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
18 Laila Pētersone 9.50 09.10.1970. 555 Third-class Viktors Bonders Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
19 Aiva Niedra 9.48 18.03.1999. 554 Third-class Imants Kairišs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
20 Veronika Lisovska 9.39 25.03.2001. 548 Third-class Lija Krūkliņa Valgas čempionāts 2018 Valga, Igaunija 13.12.2018.
21 Beāte Goba 9.06 13.06.2001. 528 Third-class Andris Jansons Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30
22 Linda Juško 8.53 16.01.2002. 495 Third-class Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
23 Liega Krasovska 8.41 12.04.2000. 488 First-class junior Irēna Vītola, Andis Austrups 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
24 Nellija Miltiņa 8.36 26.07.2004. 485 First-class junior Sergejs Petrakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
25 Alīna Lazuko 8.24 07.06.2000. 478 First-class junior Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
26 Viktorija Pauniņa 8.17 24.09.2002. 473 First-class junior Skaidrīte Vulāne 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
27 Beatrise Bikovska 7.80 07.08.2003. 451 First-class junior Ignāts Cipruss 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
28 Melānija Borovska 7.62 19.03.2002. 440 First-class junior Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
29 Dace Faituša 7.40 10.02.1968. 426 First-class junior Anatolijs Titovs Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
30 Diana Ņukša 7.29 14.11.2002. 419 First-class junior Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
31 Agate Žuravska 6.69 27.05.2004. 382 Second-class junior Sergejs Petrakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
32 Siāra Verpakovska DNS 12.10.2001. Agris Paipals Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 13:30