# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Rihards Bremze 2.08 14.05.2001. 984 Candidate for master Viktors Lācis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
2 Jānis Vanags 2.06 16.06.1992. 967 Candidate for master Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
3 Rihards Vaivads 2.05 06.10.2000. 958 Candidate for master Irēna Vītola Riga championships Rīga 01.02.2019.
4 Edvīns Voitiņš 2.02 04.08.1999. 932 Candidate for master Aivars Noris Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
5 Emīls Rūgums 2.00 16.06.1999. 914 First-class Raivis Maķevics Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
6 Oļegs Kozjakovs 2.00 13.01.2001. 914 First-class Valerijs Veļčinskis 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
7 Sandis Rošāns 2.00 19.12.1999. 914 First-class Zigmārs Gulbis, Anita Krauklīte Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
8 Armands Aivis Gorbačovs 2.00 09.03.2000. 914 First-class Zigurds Karols Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
9 Dāvids Kutra 1.97 22.04.1999. 888 First-class Raivis Maķevics 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
10 Ralfs Ūdris 1.97 25.08.2001. 888 First-class Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
11 Anatolijs Šavecs 1.96 26.11.2000. 879 First-class Jāzeps Markevičs 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
12 Edvarts Eglītis 1.93 09.03.2004. 853 First-class Ainis Raubišķis Maxima Youth cup Rīga 10.02.2019.
13 Fēlikss Rūmnieks 1.93 10.01.1998. 853 First-class Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Riga championships Rīga 01.02.2019.
14 Reinis Krēgers 1.92 22.01.1992. 844 First-class International Combined Events Meeting Tallina, Igaunija 02.02.2019.
15 Erlends Gipters 1.91 24.09.2001. 836 First-class Jāzeps Markevičs, Anatolijs Titovs 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
16 Pēteris Valdmanis 1.90 12.03.1974. 827 First-class Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
17 Mārtiņš Konošonoks 1.90 17.04.2002. 827 First-class Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
18 Adrians Kālis 1.89 27.09.2000. 818 Second-class Diāna Lauva Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
19 Karims Ali 1.88 16.01.2001. 810 Second-class Artūrs Priževoits 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
20 Krišjānis Beļaunieks 1.88 10.07.1998. 810 Second-class Andris Eikens, Anita Krauklīte Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
21 Roberts Mažrims 1.86 30.10.2003. 792 Second-class Arno Kiršteins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
22 Māris Ceplis 1.86 22.01.2001. 792 Second-class Edgars Vaivods 15. H.Silova starptautiskais turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 14.12.2018.
23 Niks Samauskis 1.85 02.04.1999. 784 Second-class Andris Eikens, Ilze Stukule Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
24 Pēteris Krauja 1.85 02.05.1996. 784 Second-class Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
25 Dāvis Helmuts Ceļmals 1.85 25.01.2003. 784 Second-class Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
26 Jānis Šķēle 1.85 26.02.2001. 784 Second-class Andris Eikens, Zigmārs Gulbis Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
27 Mārtiņš Konošonoks 1.85 17.04.2002. 784 Second-class Jāzeps Markevičs Riga championships Rīga 01.02.2019.
28 Tomass Apsītis 1.85 01.02.2000. 784 Second-class Raitis Ravinskis Riga championships Rīga 01.02.2019.
29 Kristiāns Zilbers 1.85 28.02.1999. 784 Second-class Lauris Haritonovs Riga championships Rīga 01.02.2019.
30 Gatis Saulītis 1.85 22.04.1999. 784 Second-class Ināra Znūtiņa Riga championships Rīga 01.02.2019.
31 Daniels Matīss Kraučs 1.85 12.04.2001. 784 Second-class Aivars Čaklis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
32 Pauls Bertrams Klucis 1.85 02.04.1997. 784 Second-class Andis Austrups, Natālija Čakova Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
33 Roberts Volonts 1.85 24.05.2001. 784 Second-class Jevgēnijs Liepa, Zigurds Kincis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
34 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 1.83 27.08.2002. 766 Second-class Andis Austrups, Natālija Čakova Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
35 Uvis Strazdiņš 1.80 07.06.2001. 741 Second-class Andris Eikens, Marina Dambe Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
36 Mārtiņš Rūgums 1.80 31.05.1993. 741 Second-class Edvīns Krūms 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
37 Jegors Gerasimovs 1.80 30.03.2003. 741 Second-class Vjačeslavs Grigorjevs, Andris Eikens Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
38 Kristaps Sunteiks 1.80 21.06.2002. 741 Second-class Raivis Maķevics Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
39 Ņikita Agapovs 1.80 26.04.2001. 741 Second-class Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
40 Emīls Rūsiņš 1.77 15.08.2002. 715 Second-class Lauris Haritonovs Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
41 Artūrs Rūtiņš 1.76 28.04.2000. 706 Second-class Artūrs Priževoits Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
42 Renārs Pakulis 1.75 11.06.2004. 698 Second-class Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
43 Intars Barčevskis 1.75 09.02.2001. 698 Second-class Andris Jansons Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
44 Patriks Purviņš 1.75 12.06.1999. 698 Second-class Viktors Bonders Riga championships Rīga 01.02.2019.
45 Māris Kozulis 1.75 07.06.2001. 698 Second-class Laila Nagle Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
46 Ričards Brālēns 1.75 24.02.2000. 698 Second-class Andris Eikens, Līga Dzene Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
47 Kristers Sams 1.75 24.12.2001. 698 Second-class Jevgēnijs Liepa Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
48 Valters Jansons 1.75 22.08.2004. 698 Second-class Līga Dzene, Raitis Ravinskis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
49 Rihards Bucenieks 1.75 27.02.2003. 698 Second-class Lana Līcīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
50 Rihards Jakubovics 1.75 06.06.2001. 698 Second-class Andrejs Gross Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.