# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Elvijs Misāns 16.33 08.04.1989. 1093 Master Mārīte Lūse Meeting Hauts-de-France / Pas-de-Calais Lievin, Francija 10.02.2019.
2 Edvīns Hadakovs 14.83 03.07.2003. 935 First-class Dmitrijs Hadakovs, Jana Hadakova Baltic U18 team championships Kuldīga 02.03.2019.
3 Sandis Dzenītis 14.72 23.06.2001. 924 First-class Aigars Feteris, Anita Trumpe Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
4 Armands Aivis Gorbačovs 14.57 09.03.2000. 908 First-class Zigurds Karols Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
5 Ilmārs Kalniņš 14.53 23.04.1997. 904 First-class Viktors Bonders Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
6 Krišs Aleksandrs Vasermans 14.15 29.08.2001. 864 Second-class Guntis Auziņš MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
7 Māris Grēniņš 14.14 25.02.1981. 863 Second-class Mārīte Lūse Riga championships Rīga 01.02.2019.
8 Artis Duļbinskis 14.08 19.07.2000. 857 Second-class Imants Kairišs Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
9 Rinalds Smilga 13.86 17.02.2001. 834 Second-class Vilnis Zariņš Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
10 Ralfs Eihentāls 13.81 20.07.1999. 829 Second-class Igors Lulle Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
11 Gatis Blūms 13.78 17.01.1989. 826 Second-class Riga championships Rīga 01.02.2019.
12 Edgars Bulāns 13.77 20.03.1999. 825 Second-class Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Riga championships Rīga 01.02.2019.
13 Patriks Klāvs Rudzāts 13.75 09.02.2002. 823 Second-class Mārīte Lūse Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
14 Dāvis Kalniņš 13.72 11.09.1986. 820 Second-class Igors Lulle Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
15 Aleksandrs Korčagins 13.68 12.07.2002. 816 Second-class Jūlija Iļjušina-Pavlova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Sergejs Soklakovs 13.58 21.01.1995. 805 Second-class Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Riga championships Rīga 01.02.2019.
17 Deniss Saļihovs 13.44 20.09.2001. 791 Second-class Andris Vengra Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
18 Pauls Slaņķis 13.32 11.03.2002. 778 Second-class Kaspars Gulbis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Jurģis Šahno 13.21 21.07.2001. 767 Second-class Anita Krauklīte Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
20 Gatis Buivids 12.92 01.08.2001. 737 Third-class Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
21 Lauris Šmeiksts 12.87 15.05.2002. 732 Third-class Viktorija Neištadte Riga championships Rīga 01.02.2019.
22 Ēriks Gusevs 12.83 30.12.2001. 728 Third-class 0.0 Jana Hadakova Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
23 Edvards Sarķis 12.74 20.04.2002. 719 Third-class Imants Kairišs Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
24 Mariuss Linards Vizbulis 12.70 11.08.2003. 715 Third-class Aldis Čākurs Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
25 Artūrs Šuspāns 12.64 01.04.2000. 708 Third-class Guntis Auziņš Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
26 Krists Stepanovs 12.60 09.12.2002. 704 Third-class Aija Lancmane Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
27 Oto Laiva 12.53 24.07.2001. 697 Third-class Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
28 Ēriks Nazarovs 12.47 02.12.2000. 691 Third-class 0.0 Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
29 Aleksejs Livickis 12.32 20.05.2002. 676 Third-class 0.0 Dmitrijs Hadakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
30 Māris Eglītis 12.14 29.04.1967. 657 Third-class LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
31 Krišjānis Kojāns 12.10 23.05.2002. 653 Third-class Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
32 Rihards Vembris 12.04 22.12.2003. 647 Third-class Aldis Čākurs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
33 Otto Gustavs Bērzkalns 12.01 16.08.2002. 644 Third-class Viktors Ņuhtiļins Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
34 Aleksandrs Baikovs 11.85 17.09.2003. 628 First-class junior Nadežda Milbrete Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
35 Juris Kožeurovs 11.85 12.11.1980. 628 First-class junior Liene Gudriniece LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
36 Evars Geršebeks 11.78 27.04.2003. 620 First-class junior Viktors Ņuhtiļins Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
37 Ritvars Rimeķis 11.74 01.01.2003. 616 First-class junior Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
38 Matīss Čudars 11.73 30.04.2001. 615 First-class junior Ināra Znūtiņa MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
39 Kristaps Ozols 11.67 21.08.2000. 609 First-class junior Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
40 Dāvis Helmuts Ceļmals 11.65 25.01.2003. 607 First-class junior Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
41 Ērmanis Circins 11.62 20.12.2003. 604 First-class junior Iveta Puķīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
42 Ralfs Džonsons 11.57 28.02.2003. 599 First-class junior Initra Rubena Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
43 Rihards Berkolds 11.56 07.02.2004. 598 First-class junior I Aizpure Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
44 Artjoms Kisļakovs 11.52 28.01.2005. 594 First-class junior Nadežda Milbrete Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
45 Rihards Pūķis 11.40 21.03.2005. 582 Second-class junior Elmārs Gāga Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
46 Renārs Pakulis 11.40 11.06.2004. 582 Second-class junior Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-16 Madonas SC 31.01.2019.
47 Pēteris Valdmanis 11.24 12.03.1974. 566 Second-class junior LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
48 Kaspars Plotnieks 11.13 28.01.2004. 554 Second-class junior Aivars Čaklis Latvian U16 championships Rīga 23.02.2019.
49 Matīss Bahšteins 11.12 07.05.2004. 553 Second-class junior Krists Siņicins Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
50 Raimonds Žizņevskis 11.12 01.11.1971. 553 Second-class junior Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.