# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Ieva Turķe 12.52 23.07.1998. 967 First-class Aldis Čākurs 2018 Intrasquad Meet Lincoln, Nebraska 08.12.2018.
2 Olga Ignatjeva 11.96 08.02.2002. 910 First-class Dmitrijs Hadakovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Krista Sprūde 11.74 13.10.2001. 888 Second-class Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Jūlija Ignatjeva 11.59 08.02.2002. 873 Second-class Dmitrijs Hadakovs Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
5 Anda Jēgere 11.52 27.02.1996. 866 Second-class Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
6 Anastasija Kovaļova 11.46 23.07.1997. 860 Second-class Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
7 Anete Veinberga 11.36 01.09.1996. 850 Second-class Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
8 Laura Laurita Ķergalve 11.21 27.10.2000. 835 Second-class Guntis Auziņš Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
9 Marta Anna Putene 11.12 24.04.2005. 826 Third-class Aldis Čākurs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Ērika Līna Rivseniece 11.04 22.10.2003. 818 Third-class Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
11 Evelīna Andruškeviča 10.98 03.12.1999. 812 Third-class Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
12 Emīlija Tralmaka 10.90 15.07.2004. 804 Third-class Mārīte Lūse Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
13 Sanija Buta 10.86 04.04.2003. 800 Third-class Guntis Auziņš MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Viktorija Popovičeva 10.79 27.12.2003. 793 Third-class Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
15 Anete Bite 10.75 15.04.2003. 789 Third-class Initra Rubena Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
16 Daniela Timma 10.69 24.03.2003. 783 Third-class Inese Umbraško Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
17 Dārta Auziņa 10.66 14.06.2004. 780 Third-class Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
18 Enija Lejniece 10.65 29.01.2003. 779 Third-class Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
19 Elizabete Anna Ozola 10.60 29.08.2003. 774 Third-class Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
20 Lība Rosicka 10.51 13.12.2003. 765 Third-class Guntis Auziņš MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Darija Stepanova 10.50 16.07.2002. 764 Third-class Dmitrijs Hadakovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Samanta Santa Gruntiņa 10.30 14.06.2002. 744 First-class junior Ieva Skurule Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
23 Janita Antipina 10.22 01.11.2005. 737 First-class junior Aija Lancmane Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
24 Beāte Stivreniece 10.18 10.04.2001. 733 First-class junior Indulis Matīss MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Una Gadzāne 10.11 06.11.2003. 726 First-class junior Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
26 Laura Ostrovska 10.10 18.12.2001. 725 First-class junior Gaļina Kozireva Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
27 Pārsla Bogdanova 10.04 14.10.2004. 719 First-class junior Kaspars Gulbis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
28 Aleksa Pūce 10.03 14.08.2001. 718 First-class junior Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
29 Tīna Zēmane 9.94 07.02.2005. 709 Second-class junior Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
30 Emīlija Mariševa 9.90 28.08.2002. 705 Second-class junior Marita Ārente MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Viktorija Nīgale 9.88 24.04.2003. 703 Second-class junior Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
32 Monta Apeināne 9.76 05.07.2002. 691 Second-class junior Zigurds Karols Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
33 Līva Apse 9.76 12.04.2002. 691 Second-class junior Aigars Feteris, Anita Trumpe MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
34 Saila Gūtšmite 9.75 11.04.2004. 690 Second-class junior Initra Rubena Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
35 Annija Grinšpone 9.70 22.07.2004. 685 Second-class junior Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
36 Kristīna Vadakarija 9.66 12.04.2000. 681 Second-class junior 0.0 Jana Hadakova Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
37 Līva Latve 9.63 31.05.2007. 678 Second-class junior Aldis Čākurs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
38 Dana Šēra 9.60 02.07.2002. 675 Second-class junior Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
39 Marta Matisova 9.53 16.12.2004. 668 Second-class junior Arno Kiršteins Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
40 Luīze Barkāne 9.52 21.08.2004. 667 Second-class junior Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
41 Vera Fuņikova 9.43 25.03.2004. 659 Second-class junior Marita Ārente MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
42 Evelīna Miltiņa 9.32 26.08.2007. 648 Second-class junior Aldis Čākurs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
43 Anna Luīze Dombrovska 9.15 28.12.2006. 631 Third-class junior Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
44 Katrīna Paula Ozola 9.07 03.09.2007. 623 Third-class junior Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
45 Laima Prūse 9.05 29.08.2005. 621 Third-class junior Aivars Čaklis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
46 Amanda Estere Reimarte 8.92 22.01.2004. 608 Third-class junior Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
47 Vendija Kokare 8.92 09.09.2005. 608 Third-class junior Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
48 Anna Zvejniece 8.83 10.01.2005. 600 Third-class junior Andris Kronbergs Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
49 Alise Elza Skricka 8.77 24.01.2004. 594 Third-class junior Kaspars Gulbis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
50 Ksenija Riekstiņa 8.76 19.03.2006. 593 Third-class junior Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 01.12.2018.