# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Uģis Jocis 3:50.16 13.09.1993. 1020 Candidate for master Gints Bitītis, Per Skoog Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
2 Dmitrijs Serjogins 3:54.10 23.03.1993. 969 Candidate for master Andrejs Bondarevs Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
3 Alberts Blajs 3:56.41 09.08.1995. 939 Candidate for master Andrejs Saņņikovs Folksam Grand Prix 2019 Stokholma, Zviedrija 04.02.2019.
4 Arnis Ozoliņš 4:03.79 27.08.1989. 849 First-class Andrejs Saņņikovs Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
5 Jānis Razgalis 4:05.16 26.05.1985. 833 First-class Viktors Lācis Riga championships Rīga 01.02.2019.
6 Salvis Gruševs 4:07.01 02.09.1990. 811 First-class Aleksandrs Prokopčuks Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
7 Artūrs Niklāvs Medveds 4:10.66 17.11.1999. 769 Second-class Maija Pūpola Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
8 Artjoms Gorjačko 4:14.38 07.06.2000. 727 Second-class Andrejs Domaņins Riga championships Rīga 01.02.2019.
9 Andrejs Bānis 4:14.70 02.07.1999. 724 Second-class Aigars Feteris Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
10 Aleksandrs Mironovs 4:16.27 27.12.2002. 706 Second-class Daiga Stumbre Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
11 Danila Proščinko 4:16.54 21.02.2003. 703 Second-class Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
12 Jegors Ivanovs 4:16.54 18.09.2002. 703 Second-class Leonīds Strekalovskis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
13 Lauris Lapsa 4:16.96 22.02.2002. 699 Second-class Voldemārs Mezītis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
14 Aigars Feteris 4:17.34 16.11.1991. 695 Second-class Aigars Feteris Riga championships Rīga 01.02.2019.
15 Jānis Seņkāns 4:17.43 24.02.2001. 694 Second-class Ignāts Cipruss Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
16 Ēvalds Kuļikovs 4:17.61 15.04.1999. 692 Second-class Andrejs Domanins Riga championships Rīga 01.02.2019.
17 Santis Setkovskis 4:17.96 13.04.2001. 688 Second-class Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
18 Vjačeslavs Ivanovs 4:18.34 07.11.2000. 684 Second-class Andrejs Domanins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
19 Dāvids Helvijs Francs 4:18.68 29.08.1996. 680 Second-class Agris Ķirsis Riga championships Rīga 01.02.2019.
20 Jānis Mūrnieks 4:19.07 13.05.1990. 676 Second-class Jānis Razgalis Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
21 Arsenijs Kadiševs 4:19.23 28.03.2002. 674 Second-class Leonīds Strekalovskis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
22 Rikards Raimo 4:19.39 17.01.2000. 673 Second-class Regīna Ābeltiņa Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
23 Maksims Bogdanovs 4:23.18 24.12.1998. 633 Second-class Guntis Auziņš Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
24 Daniils Staruks 4:25.04 31.08.2002. 614 Second-class Aigars Matisons Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
25 Edgars Pastors 4:26.52 05.09.2001. 599 Second-class Viktorija Neištadte Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
26 Andris Aščuks 4:26.77 13.08.2000. 597 Second-class Juris Beļinskis Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
27 Niks Normunds Zauls 4:27.31 31.07.2001. 591 Third-class Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
28 Artūrs Lapiņš 4:27.48 27.06.2002. 589 Third-class Andrejs Saņņikovs Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
29 Nils Ciglis 4:29.31 07.12.2002. 571 Third-class Gunta Blūmiņa Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
30 Jānis Mežiels 4:29.51 13.11.1990. 569 Third-class Jānis Mežiels Riga championships Rīga 01.02.2019.
31 Renārs Ruģelis 4:29.82 27.01.2003. 566 Third-class Krists Siņicins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
32 Rainers Trubačs 4:31.44 20.02.2000. 551 Third-class Viktorija Neištadte Riga championships Rīga 01.02.2019.
33 Mārcis Adamovičs 4:31.83 25.02.2000. 547 Third-class Viktorija Neištadte Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
34 Kristers Mežinskis 4:33.48 28.02.2003. 531 Third-class Aivars Noris Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
35 Artjoms Sitņuks 4:33.85 05.06.2003. 528 Third-class Vjačeslavs Goļinskis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
36 Mareks Jakušonoks 4:34.00 21.02.2003. 526 Third-class Andrejs Domanins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
37 Markuss Ozols 4:35.16 23.03.2003. 515 Third-class Gints Bitītis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
38 Viktors Stehnovskis-Slavskis 4:37.31 16.08.2001. 496 Third-class Andrejs Domanins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
39 Jēkabs Niklāvs Janovs 4:38.57 16.01.2001. 484 Third-class Gunta Blūmiņa Riga championships Rīga 01.02.2019.
40 Ronalds Indriksons 4:38.79 25.06.2003. 482 Third-class Andrejs Saņņikovs Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
41 Daniels Buko 4:38.87 22.10.1997. 482 Third-class Andrejs Bondarevs Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
42 Raivis Žihars 4:39.09 20.02.2002. 480 Third-class Leonīds Valdonis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
43 Matīss Sisenis 4:40.35 24.03.2002. 468 Third-class Dace Vizule Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
44 Māris Ansbergs 4:41.38 24.01.2003. 459 Third-class Kaspars Gulbis Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
45 Ralfs Roga 4:42.04 20.12.2003. 453 Third-class Aigars Matisons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
46 Rihards Vašuks 4:42.16 01.10.2002. 452 Third-class Aigars Matisons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
47 Lauris Grīniņš 4:45.52 02.09.2003. 424 Third-class Aija Lancmane Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
48 Niks Lagzdiņš 4:47.25 17.02.2003. 409 Third-class Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Riga U18 championships Rīga 22.02.2019.
49 Raitis Vilcāns 4:47.67 28.11.2001. 406 Third-class Viktorija Neištadte Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
50 Kārlis Vilnis Vilnītis 4:49.76 22.12.2002. 389 Third-class Edvīns Krūms Riga championships Rīga 01.02.2019.