# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Daniils Staruks 2:40.67 31.08.2002. 716 Second-class Aigars Matisons MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Gustavs Kļavis 2:42.31 31.07.2001. 687 Second-class Andrejs Saņņikovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Santis Setkovskis 2:42.52 13.04.2001. 683 Second-class Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Oskars Bambāls 2:43.37 19.09.2001. 668 Second-class Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
5 Danila Proščinko 2:45.25 21.02.2003. 636 Second-class MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
6 Lauris Lapsa 2:47.20 22.02.2002. 603 Second-class Voldemārs Mezītis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
7 Toms Henrijs Zeltiņš 2:47.71 12.11.2001. 595 Second-class Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
8 Renārs Ruģelis 2:48.30 27.01.2003. 585 Second-class Krists Siņicins STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
9 Edvards Francs 2:48.50 30.10.2002. 582 Second-class Agris Ķirsis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
10 Arsenijs Kadiševs 2:49.10 28.03.2002. 572 Third-class Leonīds Strekalovskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Artūrs Lapiņš 2:49.45 27.06.2002. 566 Third-class Andrejs Saņņikovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
12 Niks Normunds Zauls 2:50.40 31.07.2001. 551 Third-class Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
13 Roberts Aleksis Glazers 2:51.60 26.11.2004. 532 Third-class Austris Āboliņš STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
14 Kārlis Romanovs 2:51.86 23.12.2002. 528 Third-class Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
15 Mārtiņš Petrovs 2:52.70 15.10.2001. 515 Third-class Rihards Parandjuks, Māris Urtāns STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
16 Kristiāns Lauva 2:52.80 28.01.2003. 514 Third-class Raivis Maķevics, Ilze Ladusāne STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
17 Kārlis Dieviņš 2:53.91 20.03.2002. 497 Third-class Austris Āboliņš MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Nils Ivanovskis 2:54.41 06.05.2004. 490 Third-class Krists Siņicins MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Mārtiņš Plešners 2:54.44 17.02.2002. 489 Third-class Sergejs Petrakovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
20 Matīss Sisenis 2:54.47 24.03.2002. 489 Third-class Dace Vizule MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Artjoms Sitņuks 2:55.08 05.06.2003. 480 Third-class Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Rihards Vašuks 2:55.41 01.10.2002. 475 Third-class Aigars Matisons MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Viktors Blūms 2:55.73 01.01.2001. 470 Third-class Jūlija Iļjušina-Pavlova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
24 Māris Ansbergs 2:58.56 24.01.2003. 429 Third-class Kaspars Gulbis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Mihails Filipovičs 2:58.90 03.09.2004. 425 Third-class Krists Siņicins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
26 Teodors Drazlovskis 2:59.60 09.10.2000. 415 Third-class Dainis Lodiņš Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
27 Ralfs Roga 2:59.77 20.12.2003. 413 Third-class Aigars Matisons MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
28 Markuss Ozols 3:00.53 23.03.2003. 402 Third-class Gints Bitītis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
29 Dāvis Pankoks 3:01.10 15.04.2004. 395 Third-class Diāna Lauva Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
30 Lauris Grīniņš 3:01.57 02.09.2003. 388 Third-class Aija Lancmane MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Edgars Ziemelis 3:02.10 01.11.2000. 381 First-class junior Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
32 Jans Kazačenoks 3:02.40 08.05.2003. 377 First-class junior Ilgvars Vaskis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
33 Reinis Rozenbahs 3:03.10 16.07.2002. 368 First-class junior Daila Mankusa Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
34 Kristaps Dūzis 3:03.13 22.03.2004. 368 First-class junior Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
35 Kristaps Fiļipjonoks 3:03.96 05.05.2002. 357 First-class junior Arno Kiršteins MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Raivo Liekmanis 3:04.12 02.08.2004. 355 First-class junior Ieva Skurule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
37 Niks Lagzdiņš 3:04.23 17.02.2003. 354 First-class junior Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
38 Mārtiņš Ezerkalns 3:05.30 25.04.2003. 340 First-class junior Māris Urtāns STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
39 Sanijs Strauss 3:07.40 04.11.2003. 315 First-class junior Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
40 Matīss Viesturs Grieze 3:08.19 06.05.2002. 305 First-class junior Kaspars Gulbis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
41 Ričards Dāvis Špacs 3:08.50 05.09.2006. 302 First-class junior Austris Āboliņš Latvian U14 championships selection (Limbazi zone) Limbaži 18.01.2019.
42 Rūdis Liepiņš 3:09.15 01.10.2003. 294 First-class junior Laila Nagle MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
43 Reinis Feldmanis 3:09.80 06.10.2004. 287 First-class junior Lija Krūkliņa, Ieva Zālīte STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
44 Matīss Grīniņš 3:11.11 19.09.2004. 272 First-class junior Aija Lancmane Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
45 Jānis Biernis 3:14.50 08.12.2003. 235 Second-class junior Baiba Kaufmane STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
46 Dāvids Liziņš 3:14.89 07.03.2005. 231 Second-class junior Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
47 Daniels Strautmanis 3:14.90 25.07.2005. 231 Second-class junior Dace Vizule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
48 Toms Jaunzemis 3:15.10 14.11.2003. 229 Second-class junior Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
49 Gabriels Toms Kvecko 3:15.92 22.07.2005. 221 Second-class junior Arno Kiršteins Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
50 Niklāvs Tauriņš 3:18.70 15.04.2003. 194 Second-class junior Agnese Kļava Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.